vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

395 επισκέπτες, 3 χρήστες
Tem, manoslykos, Sergios

Twitter

Προτάσεις για η.τ δώρο σε γυναικα

Αποσυνδεδεμένος giannisg

  • *
  • 57
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για η.τ δώρο σε γυναικα
« Απάντηση #75 στις: Μαΐου 08, 2018, 15:29 »
Εμενα παντως οταν καπνιζα (και ημουν ελευθερος), αν καποιο "αισθημα" μου εφερνε σαν "δωρο" ενα η.τ., θα μου κακοφαινοταν, γιατι θα σημαινε οτι την ενοχλουσε τοσο πολυ η συνηθεια μου που προσπαθουσε να μου υποβαλει-επιβαλει κατι αλλο για να την κοψω . Πιστευω οτι με τετοιες "εκβιαστικες" κινησεις δεν αλλαζουν συνηθειες μια ζωης, αν ο αλλος δεν το θελει να το κοψει, η δεν το εχετε κουβεντιασει καθολου, τετοιου ειδους ξαφνικα "δωρα", δεν..
Με ολο το θαρρος στο γραφω, μιας και μας εξηγησες την περιπτωση.
Η άποψη σου είναι σεβαστή. Στα δικά μου τα ματιά απλά δείχνει τον ενδιαφερόν για την υγεία του ανθρώπου που αγαπάς, χωρίς καμμία υποχρέωση η δέσμευση. Ενα άλλο π.χ. το έχουμε ζήσει οι μοτοσυκλετιστές, όπου το εταιρον ημιση μας έχει κάνει δώρο κράνος. Αν κάποιος βεβαια το εκλάβει ως "επιβολή" ή "εκβιαστική κίνηση", μάλλον είναι για κακό του κεφαλιού του. Απλά φαντάζομαι οτι σε τετοιου είδους δώρα, ο καθένας μας έχει την υποχρέωση να "πατήσει"¨λίγο τον εγωισμό του και να δει τι κρύβει αυτή η κίνηση απο πίσω. Βέβαια αυτή είναι απλά η δική μου γνωμη και τίποτα παραπάνω.

Αποσυνδεδεμένος alexoyiorgis

  • *****
  • 1576
  • Φύλο: Άντρας
  • perception is reality
Απ: Προτάσεις για η.τ δώρο σε γυναικα
« Απάντηση #76 στις: Μαΐου 08, 2018, 18:16 »
Αχ... με χιούμορ το πιάσατε και... στο σοβαρό το φτάσατε ;)

Χαλαρώστε... perception is reality, είπαμε ;D

Αποσυνδεδεμένος ΠετροςΘεσσ

  • ***
  • 727
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για η.τ δώρο σε γυναικα
« Απάντηση #77 στις: Μαΐου 08, 2018, 21:18 »
 Η.τ.  κάνεις δώρο μόνο στον μπαμπά σου, αν έχει πάθει 2 εμφράγματα,ενα εγκεφαλικό και εξακολουθεί να καπνίζει σαν τσιμινιέρα. Στο ταίρι σου μόνο στην περίπτωση που ήδη ατμίζει και λιμπίζεται το Χ 10μπάταρο με τον σούπερ-ντούμπερ άτμο.
 Αν μου έκανε τέτοιο δώρο η δικιά μου, την ώρα που ήμουν καπνιστής, αν δεν είχε πέσει τζίφρα, θα μάζευα τα πράγματα μου και θα έτρεχα,ίσως όχι την ίδια στιγμή,αλλά σύντομα. Είναι μεγάλη ξενέρα,σαν να είσαι χοντρός και να σου δίνουν δώρο συνδρομη σε κέντρο αδυνατίσματος.
  Φίλε πραγματικά μην το κάνεις,τουλάχιστον μην το κάνεις με την μορφή έκπληξης.
 

Απ: Προτάσεις για η.τ δώρο σε γυναικα
« Απάντηση #78 στις: Μαΐου 08, 2018, 22:03 »
όλοι εκτιμούν την ειλικρίνεια μέχρι να είσαι ειλικρινής μαζίι τους

Αποσυνδεδεμένος alexoyiorgis

  • *****
  • 1576
  • Φύλο: Άντρας
  • perception is reality
Απ: Προτάσεις για η.τ δώρο σε γυναικα
« Απάντηση #79 στις: Μαΐου 09, 2018, 07:05 »
... επειδή όταν είσαι ειλικρινής, φανερώνεις τον τρόπο που σκέφτεσαι! ;D

Απ: Προτάσεις για η.τ δώρο σε γυναικα
« Απάντηση #80 στις: Μαΐου 09, 2018, 17:19 »
Απτη μια λέει πως θέλει να κόψει το κάπνισμα, απτην άλλη είναι λίγο νευρόσπασμα. 
Οπότε θα της το πάρω μετά τη γιορτή της, σε μια άκυρη μέρα και στιγμή .

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Προτάσεις για η.τ δώρο σε γυναικα
« Απάντηση #81 στις: Μαΐου 10, 2018, 02:08 »
Παρακάλα επίσης να μην πορωθεί, κάνει καμιά εγγραφή εδώ και διαβάσει το τελευταίο σου μήνυμα... Σε βλέπω να τρέχεις να αποφύγεις προϊόντα της φίρμας Tefal...

Απ: Προτάσεις για η.τ δώρο σε γυναικα
« Απάντηση #82 στις: Μαΐου 10, 2018, 13:25 »
λες να μην της το λέω κατάμουρα ; θα ήταν.... φουστιά ! 

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: Προτάσεις για η.τ δώρο σε γυναικα
« Απάντηση #83 στις: Μαΐου 10, 2018, 13:34 »
Επειδή αγωνιούμε όλοι σαν ευαίσθητα παιδιά που είμαστε οι ατμιστες, , μην το αναβάλλεις άλλο... περιμένουμε την εξέλιξη ..άντε ανοιχτά ειναι και το απόγευμα σήμερα, τα ατμομαγαζα...

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για η.τ δώρο σε γυναικα
« Απάντηση #84 στις: Μαΐου 10, 2018, 13:39 »

Αποσυνδεδεμένος Stautr

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Προτασεις για νεα ατμιστρια
« Απάντηση #85 στις: Ιουνίου 02, 2018, 18:43 »
Λοιπον πριν απο κανα μηνα κολλησε το μικροβιο η κοπελα μου και ξεκινησε το ατμισμα. Πηρε λοιπον το Ego AIO της μητερας της και ξεκινησε. Ως καλος συντροφος υποσχεθηκα δωρακι αν καταφερει να το κρατησει για κανα μηνα και αποφασισει να αφησει το τσιγαρο οριστικα... Ο μηνας περασε το τσιγαρο το σιχαθηκε και ερχομαι τωρα στην θεση να της αγορασω ενα καλητερο για την επετειο μας. Τι θα προτεινατε εσεις;
Αυτο που συμπερανα οτι ψαχνει ειναι κατι γλυκουλη (ακριβως τα λογια της) οι γευσεις που κανει εχουνε παντα τσιγαρο μεσα νικοτινες 6-9 και της αρεσουν τοσο τα φρουτα αλλα και ο καφες μπισκοτο κτλ.
Εγω ειχα στο μυαλο μου Pico 75 η το WYE 85 μαζι με εναν nautilus 2.

Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας  ;D

Edit:Ξεχασα να αναφερω οτι αφου ειναι καινουργια δεν ενδιαφερεται για επισκευασιμους αφου βαριεται να μαθει να στηνει
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 02, 2018, 18:49 από Stautr »

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτασεις για νεα ατμιστρια
« Απάντηση #86 στις: Ιουνίου 02, 2018, 18:55 »
Tesla WYE 85W + Zenith Tank

Έχω γυρίσει 3 καπνιστές στο άτμισμα με το παραπάνω σετ. Το μόντ είναι πανέμορφο και πανάλαφρο, και ο ατμοποιητής δουλεύει απροβλημάτιστα, χωρίς καμία διαρροή, με πολύ καλή γεύση και με πολύ οικονομικές αντιστάσεις.

Τώρα γλυκούλι δεν το λες μάλλον αλλά θα έλεγα οτι δευτερεύον θα έπρεπε να είναι αυτό. Το κυριότερο είναι να σε κρατάει μακρυά από το ρημάδι.

Αποσυνδεδεμένος ako

  • ***
  • 831
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτασεις για νεα ατμιστρια
« Απάντηση #87 στις: Ιουνίου 02, 2018, 19:07 »
+1 για τον Zenith. Φίλος που ατμίζει εδώ και μήνες με τον Νautilus 2, τον παρόπλισε μόλις απέκτησε τον Zenith πριν δυο εβδομάδες. Καλύτερος στα πάντα. Γεύση και στεγανός όσο δεν πάει. Με τις 0.8 αντιστάσεις, οι 1.6 δεν τον ικανοποίησαν ιδιαίτερα.

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Προτασεις για νεα ατμιστρια
« Απάντηση #88 στις: Ιουνίου 02, 2018, 19:31 »
Συμφωνω με το tesla WYE, το λες και γλυκουλι, αν διαλεξεις ωραιο χρωματακι και τις βουλιτσες του εχει και κυριως ειναι ελαφρυ  :yes:

Οι ατμοποιητες ειναι εξαιρετικοι και οι δυο!

Διαφορετικα θα πρεπει να ψαξεις λιγο. Υπαρχουν μοντακια μικροτερα κουκλια, αλλα θα χασεις σε αυτονομια.

Εψαχνα προσφατα να αντικαταστησω το λατρευτο μου πρωτογονο istick και κατεληξα στο Τesla λογω αυτονομιας και μικρου βαρους.  :)

Αποσυνδεδεμένος Stautr

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για η.τ δώρο σε γυναικα
« Απάντηση #89 στις: Ιουνίου 03, 2018, 19:29 »
ευχαριστω για τις προτασεις ξανακοιταξα τον ζενιθ και κατεληξα σε αυτον αλλα συνεβει κατι απροοπτο και αναβληθηκε η αγορα για κανα μηνα τωρα για μοντακι εχω εγω το wye 85 και μου εχει βγει πολυ καλο οποτε μαλλον κατι τετοιο θα ειναι το δωρακι της  ;D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102192 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176636 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 511 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 351 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22292 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285205 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209529 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68658 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315566 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15581 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126829 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95233 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem