vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

124 επισκέπτες, 2 χρήστες
Kouros17, camber

Provari P3 by ProVape

Αποσυνδεδεμένος s.i.jerefos

  • **
  • 305
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Provari P3 by ProVape
« Απάντηση #270 στις: Ιουνίου 06, 2015, 23:26 »
Ok....
Ολα καλα και ομορφα με σταθερη παντα ποιοτητα Provari...
Απο την αλλη βεβαια το teaser video καλο για το κοινο αλλα tactical field και ατμισμα...
Χλωμο εως αδυνατον..
Παντως τραβανε κοινο απο παντου...

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Micha3L

  • **
  • 491
  • Φύλο: Άντρας
  • IT ℑℑ by ℠
    • vaping ... 8years
Απ: Provari P3 by ProVape
« Απάντηση #271 στις: Ιουνίου 06, 2015, 23:47 »
Ηλιθιότητα για μένα η έκδοση με κουμπί κόσμημα.....Ανούσιο και καμμια περισσότερη ομορφιά. Μια μ@##κία και μισή.

Πρέπει να είναι γαμάτο σαν έμπνευση το στρατιωτικό μοντέλο καθώς είναι σοβαρό, ανθεκτικό, και για μένα πιο ομορφο από τα άλλα. Όταν ερθει Ελλαδα από την fabvape θα ήθελα να το δω.....

Mαλλον ξεχνας οτι υπαρχουν πια πολλες γυναικες που ατμιζουν

Οσο για το Stealth και την Fabvape, αν το φερει χλωμο να το δεις γιατι δεν εχει φυσικο καταστημα, δυστυχως ειναι μονο eshop.

Αποσυνδεδεμένος Mikevet1984

  • **
  • 125
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Provari P3 by ProVape
« Απάντηση #272 στις: Ιουνίου 07, 2015, 00:13 »
Mιχάλη ακομα και για γυναίκα είναι μια βλακεία.
Αν το ειχαν διακομήσει όλο με ροζ χρώμα και ψευτοδιαμαντάκια και τετοια γυναικεία αντε να πω ότι έχει ένα στυλ.
Αυτο είναι το κλασικό provari με μια αλλαγή στο κουμπί. Σιγά την μεγάλη διαφορά.....
======
Νόμιζα ότι το fabvape είχε και φυσικό κατάστημα. Κρίμα.... Ευχαριστώ πολύ παντως για την ενημερωση.

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Απ: Provari P3 by ProVape
« Απάντηση #273 στις: Ιουνίου 07, 2015, 17:33 »
Όποιος είναι για αγορά ProVari να μην λυπηθεί τα 40€ παραπάνω και να πάρει το Titanium  :thumpup:
H διαφορά βάρους, σχεδόν στο μισό, από όλα τα άλλα είναι ασύλληπτη

ps
στο screen shot η διαφορά χρώματος με το Satin

 με το τιτανιο φιλε  :love_hearts: :hapy_crazy: με εβαλες στην πριζα. Εχω ηδη δυο Provari 3 ,ενα ασημι και ενα Gun metal..και ειπα οκ ειμαι πληρης , να παρω και κατι με ρυθμιση θερμοκρασιας . Και πηρα ενα VS RDNA40 ..αλλά βγηκε προβληματικο.. και πηγε πισω στο εργοστασιο .Ξεμεινα απο TC και μουρθε να παρω ενα Υihi SX Mini...μεχρι να ερθει το RDNA 40...αλλά και αυτο ξεβαψε....και παει για αλλαγη :angry_orange:

Τα Provari 3 και ενα 2,5 δεν εχουν παθει απολυτως τιποτα απο την καθημερινη χρηση..Ειναι σαν καινουργια..Εκπληκτικη ποιοτητα κατασκευης !!!!.Αλλά μετα απο αυτα που μας εδειξες .. το τιτανιο και το μισο περιπου βαρος σε συγκριση με τα αλλα P 3 μου αρεσε πολυ σαν ιδεα και  :love_hearts: Τι ηθελα να μπω να δω τα νεα εδω...να παθιαστω και να μπω παλι σε εξοδα :wall:

Απο την αλλη μου αρεσαν αισθητικα παντα τα ''δακρυα'' του Μινι 2,5 και ηθελα να τα δω στο Ρ 3 .Αλλά δεν σχεδιαστηκε με δακρυα και βεβαια ειπα δεν πειραζει το παιρνω και χωρις και ας φαινεται πολυ πολυ λιτο. Πριν μερες που βγηκε το Classic , ας πουμε αυτο που ηθελα για το 3 να εχει δηλ τα δακρυα του μινι 2,5 , μου αρεσε πολυ αισθητικα και εχει πολλες απο τις ευκολιες και λειτουργιες του 3 χωρις να ειναι 3....Τοτε μπηκα στη πριζα να θελω παρω ενα για τη συλλογη και να σταματησω πλεον τις αγορες.... Δεν ειχα ομως κεφια γιατι ειχα σπαστει απο τα μοντ με τη ρυθμιση θερμοκρασιας που τα επαιξαν.. και ετσι το πηγα πισω σαν αγορα.
Τι λετε ?  Ενα Ρ3 ελαφρυ ωραιο τιτανιο, η ενα classic gun metal που ειναι για τα γουστα μου επισης κουκλι? Δεν παιζω πανω απο 14 βατ και χρησιμοποιω αντιστασεις κοντα στο 1 ohm.

 Θα πει κανεις ..ρε φιλε παρτα και τα δυο αμα σου αρεσουν. Ναι ετσι ειναι αμα μπορεις να ξοδευεις.Αλλά ηδη εχω κανει υπερβολες και καπου θελω να σταματησω. Αλλά σταματαει το χομπυ και το παθος για τα ομορφα πραγματα? Πειτε καμμια γνωμη στον ..ασθενη...
Μακαρι η Provape να φτιαξει και ενα με ρυθμιση θερμοκρασιας τοσο ομορφο και αξιοπιστο οπως ολα τα προιοντα της...ετσι να εχουμε κατι να αγορασουμε στο μελλον χαχαχα :angel: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Micha3L

  • **
  • 491
  • Φύλο: Άντρας
  • IT ℑℑ by ℠
    • vaping ... 8years
Απ: Provari P3 by ProVape
« Απάντηση #274 στις: Ιουνίου 07, 2015, 20:24 »
χαχαχα, ιδια γουστα εχουμε στα ProVari και ιδιες σκεψεις ειχα κανει μεχρι την στιγμη που διαβασα την διαφορα βαρους του P3 Ti
Οσο για τα μοντακια με θeρμοκρασιες κλπ. δεν με ενδιαφερουν καθολου αφου σπανια ξεπερνω τα 10W
Παντως δεν κρατιεμαι να μην στο ξαναπω .... το Titanium δεν παιζεται  :))

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Απ: Provari P3 by ProVape
« Απάντηση #275 στις: Ιουνίου 08, 2015, 01:32 »
Με επεισες φιλε Micha3L για το τιτανιο , ημουν μπερδεμενος αλλά μετα απο αυτο λεω να να ενδωσω  :)) :angel: ...και λεω να δω ενα απο κοντα ,αν το εχουν φερει, και να το παρω το... κοριτσι.. :yes: .


Σκεφτομαι βεβαια οτι εαν του ..τιτανιου του βαλουμε τον Κ4 ο οποιος ειναι βαρυδι.. ;D θα πεφτει το προβαρι μαζι με το βαρυδι με ενα φυσημα γιατι το κεντρο βαρους θα ειναι ακομα πιο ψηλα..Ηδη  :hmmm: με το ατσαλινο Ρ3 και Κ4 ειναι στο τσακ να πεσει αμα δεν το ακουμπησεις προσεκτικα ,καθετα και σε τελειως λεια και σκληρη επιφανεια.

Μετα παμε αλλου για να ελαφρυνουμε τον Κ4 , με σενιο ελαφρυ ''κουστουμι'' diamond της steam tuners που μου αρεσε πολυ οταν φιλος το ειχει''φορεσει''. 

Η ιδεα να ελαφρυνουμε τον βαρυ εξοπλισμο μας δεν ειναι κακη.Εχω φτασει να κουβαλαω τσαντα με συνεργα και ατμιστικα οπου πηγαινω, η οποία σταδιακα γινεται ολο και πιο βαρια .. και μεγαλωνουμε κιολας  :sfyrigma:
Σχεδον ολοι οι ατμιστες κατι τετοιο εχουμε παθει, αλλά εχει ενδιαφερον και την πλακα του αυτο το ωραιο σπορ. :)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 08, 2015, 01:40 από ongakos »

Αποσυνδεδεμένος Micha3L

  • **
  • 491
  • Φύλο: Άντρας
  • IT ℑℑ by ℠
    • vaping ... 8years
Απ: Provari P3 by ProVape
« Απάντηση #276 στις: Ιουνίου 08, 2015, 01:46 »
Εχεις δικιο για το βαρος του V4 αλλα ....

... θα περασεις μια βολτα απο Vapeland μετα απο Steam Tuners και εισαι ετοιμος και ελαφρυς .... και στις τσεπες, χαχαχαχα
 :thumpup:


Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Απ: Provari P3 by ProVape
« Απάντηση #277 στις: Ιουνίου 08, 2015, 02:09 »
ωχωχωχ :love_hearts: :victory: :thank_you2: Ολα αυτα στη φωτο μου αρεσουν 100%!!

Οπου ναναι θα ξημερωσει και θα ανοιξει η Vapeland :angel: και οπως ειπες (και γελασα) μετα θα ειμαι ετοιμος και ελαφρυς και στις τσεπες. Αμα ειναι να βγει μια ψυχη..ας βγει να τελειωνουμε :cigar:

Εξαλλου το τιτανιο ειναι ευγενες μεταλλο και οχι σαν αυτο του  SX MINI που πηρα για τα νικελ ..όπου με προσεκτικη χρηση μεσα σε τρεις εβδομαδες..καταντησε ετσι..



Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Αθανατο και ευγενες μεταλλο χαχα ,και οχι θνητο και ..''αγενες'' οπως βλεπεις στις φωτο .. :'(
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 08, 2015, 02:14 από ongakos »

Αποσυνδεδεμένος Micha3L

  • **
  • 491
  • Φύλο: Άντρας
  • IT ℑℑ by ℠
    • vaping ... 8years
Απ: Provari P3 by ProVape
« Απάντηση #278 στις: Ιουνίου 08, 2015, 02:21 »
Πω πω, απιστευτοοοο μεσα σε τρεις εβδομαδες να γινει ετσι.

Σαν ProVari δεν υπαρχει στις αντοχες και σε ολα, ειδικα αν δεν ξεπερνας τα 15W που κατ εμε δεν υπαρχει κανενας λογος πανω απο 10W
Με εχει γλυτωσει απο πολλα εξοδα σε mod
Aντε το πολυ πολυ να παρω καποια στιγμη και κατι τετοιο
http://www.boxes-bases.com/product/85_Alexander-Mod

Ωχ σε μπριζα θα σε βαλω παλι  :))

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Απ: Provari P3 by ProVape
« Απάντηση #279 στις: Ιουνίου 08, 2015, 03:32 »
Εχω χασει τον υπνο μου με το τιτανιο.. :angel:

τι κανει ο μαστορας με τα ξυλινα!!! Με μπριζωσες και παλι.  :yes:
Τα σταντ πολυ μου αρεσουν αλλά και το μοντ, ελαφρυ, γηινο και αρτιστικο.

Τι εχουν να δουν τα ματια μας τα επομενα χρονια...απο κατασκευες , απο ξυλινα στυλ λουδοβικου με.. νυχακι λιονταριου στη βαση , μεχρι αμερικανιες κιτς , στυλ hot dog, superman, batman, και κινεζικα με φωτορυθμικα με λεντακια σε διαφορα χρωματα να εχουν blue tooth, ραδιοφωνακι και μεγαφωνακι.
Οι δε Ελβετοι μαλλον θα βγαλουν μοντ σουγια με φακο , κατσαβιδακι και νυχοκοπτη ενσωματωμενα και με visa barcode για τα ψωνια μας..Ετσι για να ευθυμησουμε.

Η αληθεια παντως ειναι οτι ακομα ειμαστε στην αρχη και θα δουμε μαλλον σημαντικες ανακαλυψεις και εκπληξεις στο χωρο του Η.Τ στο μελλον.



 

Αποσυνδεδεμένος ongakos

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
  • Γηρασκω αει ατμιζομενος
Απ: Provari P3 by ProVape
« Απάντηση #280 στις: Ιουνίου 09, 2015, 21:00 »
Πήρα το κουστούμι Micha3l

!!!!!!!
Θα στείλω φωτό αργότερα γιατί δεν τη στέλνει το κινητό λόγω μεγέθους φωτό.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
να το διπλα σε ενα .....
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 10, 2015, 01:25 από ongakos »

Αποσυνδεδεμένος Micha3L

  • **
  • 491
  • Φύλο: Άντρας
  • IT ℑℑ by ℠
    • vaping ... 8years
Απ: Provari P3 by ProVape
« Απάντηση #281 στις: Ιουνίου 10, 2015, 01:57 »
Nίκο με γειααααααα   :thumpup:


ps
Επειδή είμαι σίγουρος ότι έχεις δοκιμάσει όλους τους ατμοΠοιητές για πες για τον V4 ...
Για εμένα είναι macράν ο καλύτερος!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 10, 2015, 02:03 από Micha3L »

Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Provari P3 by ProVape
« Απάντηση #282 στις: Ιουλίου 23, 2015, 14:44 »
Καλησπέρα σε όλους και εγώ από σήμερα ευτυχής κάτοχος του Provari P3, ήθελα να ρωτήσω με τις ΑW 18350 μπαταρίες περίπου τι αυτονομία θα έχω? :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Micha3L

  • **
  • 491
  • Φύλο: Άντρας
  • IT ℑℑ by ℠
    • vaping ... 8years
Απ: Provari P3 by ProVape
« Απάντηση #283 στις: Ιουλίου 23, 2015, 15:54 »
Mε γειααααα
Η μια ΑW18350 εχει αυτονομια γυρω στηις 6 ωρες
Ατμιζω γυρω στα 4-6ml και ηθελα 2,5 μπαταριες την ημερα

*Τωρα πια χρησιμοποιω την 18500 της Panasonic 2000mAh και με μια βγαζω, σχεδον παντα, ολη την ημερα.
http://www.fabvape.gr/index.php?route=product/product&path=24_33_204&product_id=956

Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Provari P3 by ProVape
« Απάντηση #284 στις: Ιουλίου 23, 2015, 17:08 »
Σε ευχαριστώ πολύ  :) πήρα 2 18350 γιατί μου αρέσει να είναι μαζεμένο.Για να καταλάβω για 18500 θέλει το 1 από τα 2 tubes και για 18650 και τα 2?

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 23, 2015, 21:19 από Cruiser79 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8842 1151668 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:44
από treloneritis
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11059 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345670 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147309 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8093 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208962 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545220 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32957 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52511 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600519 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360955 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13375 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos