vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

106 επισκέπτες, 6 χρήστες
Tem, ΒΑΓΓΟς, Barbapaidi, Milarepa, JohnDag, Sergios

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ

Αποσυνδεδεμένος geokap

  • *
  • 12
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #9525 στις: Οκτωβρίου 13, 2017, 00:33 »
φιλη ειμαι :) ! απο πατρα..κανω τωρα αναζητηση κ νομιζω βρηκα ενα μαγαζι στην πολη μου που πουλαει joytech..μαπα η nobacco βρε παιδια;περιεργο..υποτιθετε ειναι γνωστη εταιρια...οπως κ να χει ειτε aio ειτε hybrid θα κανει δουλεια λετε;ξερω εσεις ειστε κ ποιο προχωρημενοι αλλα σε εμενα που ειμαι αρχαρια;;;κ κατι ακομα.οσον αφορα τα υγρα αναπληρωσης...λογικα δε παιζει ρολο η μαρκα του ητ ε;αγοραζω απο οπου θελω;

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #9526 στις: Οκτωβρίου 13, 2017, 00:40 »
Kαι η TurboX γνωστή είναι ;)

Αποσυνδεδεμένος Atmogia

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #9527 στις: Οκτωβρίου 13, 2017, 00:41 »
Yπαρχουνε καταστηματα και οπως σου ειπα παρτο και απο nobaco δεν υπαρχει θεμα και αντιστασεις και υγρα αγοραζεις απο οπου θελεις και οτι θελεις κανε μια απλη αναζητηση στο google καταστηματα ηλεκτρονικου τσιγαρου πατρα και πας σε ενα καταστημα και θα σου λυσουνε ολλες της αποριες 

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #9528 στις: Οκτωβρίου 13, 2017, 00:43 »
Σιγα μην ρωταει αλλου. Εδω τι κανουμε?

Αποσυνδεδεμένος Atmogia

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #9529 στις: Οκτωβρίου 13, 2017, 00:48 »
Για αρχη πιστευω οτι θα ειναι καλυτερα να παει σε ενα καταστημα και φυσικα ρωταει και εδω απλα μην μπερδευτει πιο πολυ στην αρχη

Αποσυνδεδεμένος theoxen83

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #9530 στις: Οκτωβρίου 13, 2017, 00:53 »
Κι εγώ περίμενα να ακούσω καμιά μικρή πόλη..  :)) Λογικά ο αριθμός των καταστημάτων είναι διψήφιος στην Πάτρα,οπότε από επιλογές άλλο τίποτα.. Γκούγκλαρε,ρώτα και γνωστούς σου που κάνουν ηλεκτρονικό κι εμείς εδώ είμαστε.. αρκεί να μείνεις μακρυά απο το ακατανόμαστο.. :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος geokap

  • *
  • 12
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #9531 στις: Οκτωβρίου 13, 2017, 01:10 »
ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις!αλλα σαν γνησια πεισματαρα γυναικα ξαναρωτω....χαχαχ...αυτο το μοντελο που αναφερω ειτε το παρω απο την ακατανομαστη ειτε το παρω απο την joytech ειναι καλο για αρχαρια σαν εμενα;;θα με καλυψει πιστευετε βασει της εμπειριας σας;ή θα τρεχω να βρω περιπτερο;ειναι καλη επιλογη;θελω κατι φτηνο..ομορφο..οχι να μοιαζει σαν χοντροκομμενος αναπτηρας δλδ :ρ..κ να κανει τη δουλεια του!σιγουρα θα περασω κ απο τα μαγαζια αλλα ο καθε πωλητης θα πουλησει το δικο του για καλυτερο..εδω μεσα σιγουρα τα πραγματα ειναι πιο "αθωα"

Αποσυνδεδεμένος Atmogia

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #9532 στις: Οκτωβρίου 13, 2017, 01:13 »
Ειναι καλο εγγυημενα δεν υπαρχει θεμα αλλα Τη ποσο περιπου θα μπορουσες να διαθεσεις για αρχη πες μας μηπως σου πουμε κατι αλλο με πιο πολλα χρηματα βεβαια

Aν πας σε πιο πανω χρηματα πηγαινε εδω και εδω και εισαι κομπλε Pico με nautilus και εισαο κομπλε :D :)

Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων <--Click
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 19, 2017, 13:52 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος Atmogia

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #9533 στις: Οκτωβρίου 13, 2017, 01:18 »
Aν πας σε πιο πανω χρηματα πηγαινε εδω και εδω και εισαι κομπλε Pico με nautilus και εισαο κομπλε :D :)

Αποσυνδεδεμένος geokap

  • *
  • 12
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #9534 στις: Οκτωβρίου 13, 2017, 01:24 »
σαν αρχικο πακετο κανα 40αρι ευρω τα διαθετω.δυσκολες εποχες βρε παιδια.το πακετακι που μου δειχνεις ειναι καλο.γενικα ειμαι ψαχτηρι κ το ειχα πετυχει αλλα δε μου αρεσει εμφανισιακα.θελω κατι πιο μαζεμενο..γι αυτο μου αρεσε το ακατανομαστο....θελω τετοιου τυπου ητ προς το παρον..το μελλον θα δειξει...

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #9535 στις: Οκτωβρίου 13, 2017, 01:30 »
σωστο ειναι να παρεις κατι που θα ειναι αρκετα αξιοπιστο.
οπως το πικο με ναυτιλο που σου ειπαν πιο πριν.

κ το αλλο καλουτσικο ειναι, αλλα οχι για πολυ... συντομα θα το βαρεθεις.

(γνωμη μου...)

Αποσυνδεδεμένος theoxen83

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #9536 στις: Οκτωβρίου 13, 2017, 01:32 »
Κοίτα,το οικονομικό θέμα το καταλαβαίνω απόλυτα.. απλά να ξέρεις πως αν είσαι αρκετά θεριακλού-το κάνεις το πακετάκι σου δλδ- αυτό που κοιτάς τώρα θα σε καλύψει προσωρινά(μαζί και με λίγη θέληση),αλλά σύντομα θα περάσεις σε κάτι σαν κι αυτό που σου πρότεινε ο φίλος μας πιο πάνω.. οπότε θα τα δώσεις διπλά τα λεφτά..
Βασικά πόσα χαλάς τον μήνα για τσιγάρα;

Αποσυνδεδεμένος Atmogia

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #9537 στις: Οκτωβρίου 13, 2017, 01:35 »
Παρε αυτο που σου αρεσε  απο οπου θελεις ειναι καλο πολυ καλο και θα κανεις μια χαρα την δουλεια σου  απλα να ξερεις οτι αν το εχεις παρει αποφαση καλυτερα να πας σε κατι οπως αυτο που σου ειπα πιο πανω γιατι σε πολυ λιγο καιρο θα θελεις αλλα χρηματα παλι προσωπικη εμπειρια παντα βαλε λιγα παραπανω τωρα και το pico me nautilus mini ειναι πολυ μαζεμενο πηγαινε δες το απο κοντα σε ενα καταστημα

Αποσυνδεδεμένος geokap

  • *
  • 12
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #9538 στις: Οκτωβρίου 13, 2017, 01:36 »
παλια καπνιζα πιο πολυ.τα τελευταια 3 χρονια το εχω ελατωσει αρκετα.οταν ξεκινησα να το μειωνω εκανα 1 καπνο 30αρι καθε 3 μερες περιπου.το τελευταιο μηνα το γυρισα σε μαλμπορο lights γιατι ηθελα να φυγω απο την εξαρτηση του στριφτου.ξερετε κ αυτο ειναι ενα ειδος εξαρτησης.πλεον κανω περιπου 10 τσιγαρα την ημερα.οκ αν βγω για κανα ποτο ισως φτασω κ 15 αλλα σπανια..

βρισκομαι σε μια φαση που οντως εχω σιχαθει το τσιγαρο κ ειμαι κ σχετικα νεα μαμα.βαρεθηκα να κρυβομαι στη κουζινα κατω απο τον απορροφητηρα σαν εξαρτημενο ον...θα μπορουσα να το κοψω κιολας ευκολα(το ειχα κοψει εξαλλου μαχαιρι οταν ειμοτν κ εγκυος..οποτε θα μποσουσα να το ξανακανω).απλα ηθελα να περασω κ απο τη φαση του ηλεκτρονικου παλι..ξερετε να το παω λιγο πιο χαλαρα....γιατι τα νευρα ειναι λιγο ατιμο πραμα αν το κοψεις μαχαιρι  :tongue_smilie:

Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων <--Click
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 19, 2017, 13:52 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος geokap

  • *
  • 12
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #9539 στις: Οκτωβρίου 13, 2017, 01:42 »
βρισκομαι σε μια φαση που οντως εχω σιχαθει το τσιγαρο κ ειμαι κ σχετικα νεα μαμα.βαρεθηκα να κρυβομαι στη κουζινα κατω απο τον απορροφητηρα σαν εξαρτημενο ον...θα μπορουσα να το κοψω κιολας ευκολα(το ειχα κοψει εξαλλου μαχαιρι οταν ειμοτν κ εγκυος..οποτε θα μποσουσα να το ξανακανω).απλα ηθελα να περασω κ απο τη φαση του ηλεκτρονικου παλι..ξερετε να το παω λιγο πιο χαλαρα....γιατι τα νευρα ειναι λιγο ατιμο πραμα αν το κοψεις μαχαιρι  :tongue_smilie:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 152619 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 566484 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 241914 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 291795 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 954 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 760816 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4696 502442 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:55
από anetost
Hashtag Shake and Vape 1 498 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3413 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 13014 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7929 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21594 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis