vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

70 επισκέπτες, 1 χρήστης
Tazz

Twitter

GG Tilemahos

Αποσυνδεδεμένος mfk

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
  • dream on...
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1350 στις: Μαΐου 14, 2016, 15:51 »
Ακούω καλά λόγια για τον ατμο αλλά κολλάω στην αγορά γιατί δεν βλέπω διαθεσιμότητα. Ουτε στο site της εταιρειας βλέπω διαθέσιμους. Υπαρχει περίπτωση να φερουν εδώ κανενα κομμάτι στα 22mm άντε 23mm? γιατι στο dr antismoke εχει μονο 21mm. Ωραίος ο ατμο ρε παιδιά αλλά ο κατασκευαστής μου φαίνεται ότι δεν θελει να τον προωθήσει ιδιαίτερα στην Ελλάδα. Σαν να σε σπρώχνει να πας προς gus ή atmistique ή δεν ξέρω που αλλού που και μαγαζιά έχουν και κομμάτια να δεις κ να δοκιμάσεις και spare parts με το τσουβάλι. Τον χαντακώνει νομίζω.

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος mpikou

  • *
  • 93
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1351 στις: Μαΐου 14, 2016, 18:27 »
Θα σου πρότεινα να διαβάσεις τις προηγούμενες σελίδες, αν όχι ολόκληρο το νήμα, γιατί ξύνεις πληγές και δεν λέει να ξαναματώσουν..... 

Αποσυνδεδεμένος ntelos

  • *
  • 72
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1352 στις: Μαΐου 14, 2016, 19:22 »
Φίλε μου προφανώς τελείωσαν του dr.antismoke αλλά έχει άλλους 7 αντιπροσώπους, στο εξωτερικό μεν ,αλλά θα ξαναπώ πως 6 ευρο από γαλλια δεν είναι καμία διαφορά από ότι θα πληρωνές στην Ελλάδα η τέλος πάντων δεν τα βρίσκω, προσωπικά μεγάλο ποσό ,για μεταφορικά από γαλλια,σε άλλους μπορεί να φαίνονται πολλά δε ξέρω,πάντως από προσωπική επικοινωνία, ο κάθε ιδιοκτήτης μαγαζιού παίζει ρόλο στο πόσους θα έχει διαθέσιμους (όταν είναι ετοιμες οι παρτίδες του ιμεο) για παράδειγμα,εψαχνα καιρό μία πηνελοπη v4 και δεν υπήρχε πουθενά σε κανέναν αντιπρόσωπο,και έστειλα στον ιμεο και μου είπε "έχω διαθεσιμα κομμάτια,αλλά για να τα βρεις μετά μαγαζιά πρέπει τα μαγαζιά να την παραγγειλουν"
Ελπίζω να έγινα κατανοητός,και φυσικά για να μη πέσουν να με φάνε κάποιοι δε λέω ότι είναι πάντα και παντού διαθέσιμος,αλλά τώρα που ξέρω ότι είναι στο εξωτερικό και με πολύ μικρά μεταφορικά είπα να το πω ! Καλό σαββατοκύριακο σε ολους

Αποσυνδεδεμένος mfk

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
  • dream on...
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1353 στις: Μαΐου 14, 2016, 21:00 »
Το νήμα το έχω διαβάσει και προς θεου δεν θελω να δημιουργήσω καμία ένταση. Απλά κανω την αυθόρμητη τοποθέτηση μου καθώς είμαι σχετικά νεος ατμιστής και θα ήθελα να αγορασω τον συγκεκριμένο ατμοποιητη ως τον πρώτο μου ελληνικό. Ετσι εκθέτω τον προβληματισμό μου χωρις κανενα υπονοούμενο για τον κατασκευαστή ή το καταστημα που τον διαθέτει. Και σαφώς δεν κολλάω στα μετοφορικά μιας παραγγελίας απο το εξωτερικό αλλά από την άλλη γιατί να μην έχω την δυνατοτητα να πιάσω κάτι στα χερια πριν το αγοράσω? Και ας μην κοστίζει μια περιουσία είναι καθαρά ψυχολογικό το θέμα. Ευχαριστώ για την απάντηση και να επαναλάβω πως δεν είχα καμία πρόθεση για να μειώσω την αξία του κατασκευαστή ή του καταστήματος.

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1354 στις: Μαΐου 15, 2016, 00:03 »
Κακώς απολογείσαι φίλε, οι ενστάσεις σου είναι απολύτως δικαιολογημένες.

Αποσυνδεδεμένος ntelos

  • *
  • 72
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1355 στις: Μαΐου 15, 2016, 01:26 »
αλιμονο δεν ειπε κανεις οτι ειπες τιποτα φιλε μου,γιατι δεν κατηγορησες κανεναν και τιποτα,οσον αφορα τωρα να τον πιασεις στα χερια σου δικιο εχεις αλλα δυστυχως και για εμας στην αθηνα πλεον μεταφερθηκε θεσαλονικη η "εδρα" :P αστα ! καλη τυχη οτι και να κανεις!
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 15, 2016, 01:39 από ntelos »

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1356 στις: Μαΐου 15, 2016, 01:39 »
Καλά, μην παίρνεις κι όρκο ότι Σαλόνικα στοιβάζονται στο κατάστημα οι Τηλέμαχοι προς δοκιμή και πώληση! Μάλλον το ακριβώς αντίθετο.
Βέβαια, ουδέν κακόν αμιγές καλού. Ευτυχώς έχουμε ως χώρο το προνόμιο να έχουμε πολλούς και καλούς κατασκευαστές με αξιολογότατους ατμοποιητές. Πιθανόν για κάποιους ο Τηλέμαχος να είναι κορυφαίος και δε θα διαφωνήσω σε θέμα προσωπικού γούστου. Αλλά από την άλλη, αυτή η άνεση του παίρνω ένα τηλέφωνο και την επόμενη είναι σπίτι μου, ξαναπέρνω τηλέφωνο κι έρχεται το κουτάκι με τα αξεσουάρ/ανταλλακτικά είναι όσο να πεις προστιθέμενη αξία σε ένα προιόν. Χλιδή σχεδόν. Ε, αυτό δεν το έχει ο Τηλέμαχος.

ΥΓ. Πάντως μη ζηλεύεις που η αντιπροσωπεία ήρθε στα μέρη μας... κάτι σαν το μετρό μας είναι ο συγκεκριμένος ατμοποιητής. Πώς το λένε; α.. ναι... 
Μετρό έχουν πολλές πόλεις. Αλλά σαν το δικό μας κανείς. Το μετρό της Θεσσαλονίκης... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!! 

Αποσυνδεδεμένος ntelos

  • *
  • 72
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1357 στις: Μαΐου 15, 2016, 17:17 »
Όχι μωρέ δε ζηλεύω αλλά όταν ήταν εδώ με έχει βολεψει ο βασιλης,όπως λες κι εσύ ένα τηλέφωνο ,γιατί κράταγε πράγματα για έλληνες να μη φύγουν όλα εξωτερικό,και το έβρισκα ότι ηθελα ,δοξα το θεό έχει γίνει η ιντερνετικη συναλλαγή παιχνίδι πλέον,δεν έχω παράπονο ,έτσι το είπα για την αντιπροσωπία! :-P

Αποσυνδεδεμένος John K

  • **
  • 174
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1358 στις: Μαΐου 17, 2016, 13:23 »
Θέλω να ελπίζω ότι τώρα με την παραγωγή του Cybrillion και του Πρωτέα θα αρχίσουν να κυκλοφορούν και spare parts του Τηλέμαχου. Όχι τίποτα άλλο, αλλά καλοκαίρι έρχεται και καλό είναι να είμαστε οργανωμένοι για τυχόν στραβές στις διακοπές. 

Αποσυνδεδεμένος megst

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1359 στις: Μαΐου 17, 2016, 13:41 »
Πως το λεγαν να δεις.....; Α! dum spiro spero.
Θα τα βγάλει ρε παιδιά, που θα πάει; Θα τα βγάλει  :HelpSDS:

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1360 στις: Μαΐου 17, 2016, 18:10 »
Δεν μας είπες όμως πού ακριβώς βασίζεις την ελπίδα σου αυτή...  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Estella11

  • **
  • 172
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Tilemahos!!!
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1361 στις: Μαΐου 17, 2016, 19:38 »
Εδω βγαινουν spare parts για ολους τους παλιους gg στον Τηλεμαχο να μην εχουμε ελπιδα οτι θα βγουν ? ευτυχώς -δυστυχως για παρα πολλους ειναι αγαπημενος και εξαφανιζονται επιτοπου .
Τελος παντων , ξερει κανεις τι βιδες παιρνει στους πολους γιατι απο ατσουμπαλοσυνη εσπασα την μια? 

Αποσυνδεδεμένος steliosss

  • ***
  • 737
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1362 στις: Μαΐου 17, 2016, 20:32 »
Aπό τον Ιταλό πωλητη κάποια ανταλλακτικά:

http://gg.ebreeze.eu/en/tilemahos-x1-and-accessories.html

Αποσυνδεδεμένος tzifos_f1

  • ***
  • 874
  • Φύλο: Άντρας
  • ζωή ποδήλατο
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1363 στις: Μαΐου 19, 2016, 11:49 »
Παίχτε μπάλα!   Aριστερά V2+,  κέντρο cloneV2+ και δεξί εξτρέμ X1.
Και περιμένουμε ακόμα μερικούς :) 

Αποσυνδεδεμένος mankar72

  • ****
  • 1240
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1364 στις: Μαΐου 19, 2016, 12:00 »
Πόσους θα μαζέψεις βρε αθεόφοβε :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1116570 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824805 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507793 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9018 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 155005 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 569068 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 244129 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294484 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1849 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 763022 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1204 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4091 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem