vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?

Αποσυνδεδεμένος aenaos

  • **
  • 220
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #525 στις: Φεβρουαρίου 21, 2016, 16:25 »
με κουραζει να βλεπω ατομα να ρουφανε με τις ...ωρες (λες και ειναι η τελευταια τζουρα) και να φγαζουν συννεφα ατμου :confused1:
με κουραζει το οτι  υπαρχουν και αλλοι που λενε......μπαααα δεν κανει το δικοσου μεγαλο συννεφο κοιτα εγω :wall:
αληθεια ετσι κανανε και με το κτ με μια τζουρα?
 με κουραζει η χατοπετσετα.......οχι αλλο καρ...... :angry_orange:
με κουραζουν  τα μοντακια που θελουν αποφοιτο πανεπιστημιου για να δουλεψουν-αναβαθμιστουν...... :dontknow:
αλλα δεν πειραζει αφου το εκοψα το κολ...........  χαλαλι :bye:

Αποσυνδεδεμένος Denpolypataw

  • **
  • 140
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #526 στις: Φεβρουαρίου 21, 2016, 17:27 »
o γρηγορος κορεσμος της γευσης... :yes:

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #527 στις: Φεβρουαρίου 21, 2016, 19:35 »
Κι ομως, ειναι η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΧΡΗΣΙΜΗ ΜΕΤΡΗΣΗ που επρεπε απ την αρχη να υπαρχει και οχι οι βλακειες με τα Ωμ και τα βολτ (ουτε καν τα watt δεν εκφραζουν κυριο εργο)


Είναι ίσως η μόνη μέτρηση που πραγματικά στερούμαι μετά την μετάβασή μου από το sx mini στο Radius.
Πολύ με είχε βολέψει να ξέρω πόσο έχω ατμίσει, όταν δεν έβλεπα το περιεχόμενο του ατμοποιητή.


Παίδες να με σχωρνάτε και οι δύο αλλά εγώ θα συμφωνήσω με τον φίλτατο BigSur εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,24501.msg911032.html#msg911032


Οι μαρκετίστικες ταρζανιές της YiHi (που δεν μπορεί να της πάρει πίσω) με αφήνουν από αδιάφορο έως νευριασμένο. :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος Psycho

  • *
  • 53
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #528 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 15:59 »
Το μόνο που με κουράζει είναι να ψάχνω συνεχώς για νέες γεύσεις λόγο κορεσμού, τιποτα άλλο.

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9599
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #529 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 16:35 »
Το τελευταίο διάστημα με έχουν κουράσει αφάνταστα οι προστατευτικές θήκες σιλικόνης..... :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος Kωστας Τ.

  • **
  • 295
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #530 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 17:09 »
με εχει κουρασει να ειμαι στην πριζα τι νεο μπορω να αγορασω οταν εχω ηδη εξοπλισμο να ατμισουν 5 νοματεοι.

Αποσυνδεδεμένος infernity

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #531 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 17:13 »
με εκνευριζουν κατι 14χρονα με η.τ.

Αποσυνδεδεμένος Raf

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #532 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 17:14 »
Αυτό που με έχει κουράσει ξενερώσει να το πω καλύτερα στο η.τ τα τελευταία χρόνια είναι οι αλλαγές ως προς τη γεύση-σύσταση πολλών υγρών αναπλήρωσης.Τα δοκιμάζεις σ'αρέσουν τα ξαναπαίρνεις είναι διαφορετικά,τo tribeca χαρακτηριστικό παράδειγμα υγρό που πολλοί το λατρέψαμε αλλά πλέον δεν είναι το ίδιο και υπάρχουν πολλά ακόμα υγρά που πλέον δεν είναι ίδια όπως παλιά ακόμα και πιο πρόσφατων σειρών.

Αποσυνδεδεμένος infernity

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #533 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 17:16 »
μηπως επειδη το νεο τριμπεκα ειναι high vg;

Αποσυνδεδεμένος Raf

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #534 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 17:23 »
Όχι φίλε μου δεν εννοώ τα ποσοστά VG-PG εννοώ ως προς την γεύση το Tribeca το ανέφερα απλά ως παράδειγμα.

Αποσυνδεδεμένος infernity

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #535 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 18:54 »
οσο ανεβαινει το vg πεφτει η γευση

Αποσυνδεδεμένος dalai

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #536 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 19:47 »
Με εχει κουρασει να εξηγω στους κ.κ (κανονικους καπνιστες) τι ειναι αυτο και ποσο με ικανοποιει και και και
Με εχει κουρασει να εξηγω στους ατμιστες γιατι το δικο μου ειναι κλασης ανωτερο απο το δικο τους και τι ειναι αυτο που ατμιζω και και και (kf4)
Με εχει κουρασει να ψαχνω για ατμοποιιτη πνευμονικων και καθε μερα να αλλαζω γνωμη

Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #537 στις: Φεβρουαρίου 28, 2016, 01:47 »
Φίλε dalai αν και έχω ξαναγράψει εδώ με έβαλες ιδέες  να γράψω τι αλλο  με έχει κουράσει. Σε όλα αυτά που ανέφερες, + ότι κάθε καινούργιος ατμιστης που βλέπει ντουμανια ρωτάει γιατί βγάζει τόσο, ποσό πήρα το κάθε τι, γιατί τόσο ακριβά γιατί γιατί γιατί... Πρόσφατα μετά από βομβαρδισμό "γιατι", κυρίως για το cuboid μου, άκουσα και μια συμβουλή από έναν καπνιστή. Αυτό μην το πας πάνω από 15 watt γιατί θα είναι καρκινογόνο..
Τι να απαντήσεις μετά? :(

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος FML

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #538 στις: Φεβρουαρίου 28, 2016, 02:26 »


... σχεδόν ό,τι έχει αναφερθεί σε αυτό το topic και ακόμη περισσότερα.

Εκεί που θα επιμείνω όμως είναι όταν ρωτάει ενδιαφερόμενος βαρύς καπνιστής
πόσο θα κοστίσει να πάρει κάτι "καλό" - αφού του έχεις υπεραναλύσει τι
παίζει με starter kit και τα "φθηνά" - και του λες: αν πάρεις από εξωτερικό
(δε λες Κίνα γιατί οι περισσότεροι όταν ακούν Κίνα βγάζουν μπιμπίκια) θέλεις
35€ για το μοντάκι, άλλα τόσα περίπου για έναν ατμοποιητή πάμε κάπου στα 70€
+ μια μπαταρία ας πούμε 5€, το πρώτο υγράκι κάπου 10€, φτάσαμε 85€ ε και
ανάλογα ποιον δρόμο θα επιλέξεις, επισκευάσιμους η εργοστασιακούς, άλλα 15€
για αναλώσιμα, χοντρά χοντρά ένα 100άρι για πράματα που αν τα πάρεις από Ελλάδα
θα σου κοστίσουν σχεδόν τα διπλάσια.
Και μένει ο άλλος να σε κοιτάζει λες και του
σκότωσες τη μάνα, του βίασες τη γυναίκα (την αδερφή αν δεν έχει γυναίκα), του 'βαλες
φωτιά στο σπίτι και για κερασάκι του έριξες το αμάξι σε ένα ρέμα, ενώ παράλληλα ενώ
τα έκανες όλα αυτά έβριζες μια τα θεία και μια την αγαπημένη του ομάδα.

Το ακόμη χειρότερο όταν δέχεσαι τέτοια συμπεριφορά από άτομα που τρων τα λεφτά τους
σε κ0λ0μπ@ρ@, σε ακριβά ρούχα/ρολόγια/κινητά, σε ταξίδια (στο εξωτερικό) και γενικά
δεν είναι φτωχοί, απλά δεν είναι στην x οικονομική κατάσταση που ήταν κάποτε. Μόνο ένας
δεν τα 'χε όντως τα χρήματα και ο άνθρωπος μου 'πε "σε x μέρες θα προσπαθήσω να τα
μάσω, όταν τα 'χω θα σε καλέσω για την παραγγελία" ΧΩΡΙΣ "μα & μου".

*εδώ θα 'βαζα ένα quote για το πόσο απάνθρωπο ον είναι ο άνθρωπος, αλλά δεν το έχω εύκαιρο.*

Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #539 στις: Φεβρουαρίου 28, 2016, 03:02 »
αυτο που πας, δοκιμαζεις - παιρνεις ενα υγρο, λες τι τελειο που ειναι και ποοοοσο μ' αρεσει και :baby:
και μετα απο μια μερα, 24 ωρες, οχι πιο πολυ δε σ' αρεσει και μετα ξανα τα ιδια και ξανα τα ιδια...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4692 500984 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:25
από Sergios
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3184 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2331 240915 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 00:39
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 0 204 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 04, 2024, 09:17
από chkontog
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12551 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 602 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7697 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21354 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 195707 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2041 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 5187 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1111171 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan