vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

66 επισκέπτες, 9 χρήστες
vasim, JohnDag, Milarepa, Buliwyf, nightdream, anetost, Mimhsdr, πολυς, tony1976

Twitter

ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?

Αποσυνδεδεμένος CaptainNemo

  • *
  • 39
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #495 στις: Ιανουαρίου 04, 2016, 19:06 »
Ο atomizer σχεδον ολα τα προιοντα του ειναι κλωνοι και β ποιοτητας.
τωρα μπηκα και εω στο τρυπακι να παρω αυτον http://www.gearbest.com/clearomizers/pp_274007.html
λετε να αξιζει ο κοπος?
Τον εχει δοκιμασει καποιος να μας πει?


Τον δοκίμασα και τον αγόρασα σήμερα.
Για μένα που δεν κάνω πνευμονικές (αν και πιστεύω πως κάποιος που θέλει μπορεί να κάνει με αυτό τον ατμοποιητή) και για την λίγη εμπειρία που έχω (το εννοώ, δεν το λέω από μετριοφροσύνη)
είναι για μένα καλύτερος από τον GS Tank και Triton 2 (που τους έχω και τους δύο). Με το καλύτερος, εννοώ φυσικά πως ταιριάζει περισσότερο στις δικές μου απαιτήσεις οι οποίες περιλαμβάνουν γεύση ως πρώτη
προτεραιότητα και ντουμάνι ως δεύτερη.
Έχει πολύ καλή απόδοση στη γεύση και καλό ντουμάνι. Έρχεται με αντίσταση 0,9Ω που νομίζω πως αποδίδει ακριβώς εκεί που πρέπει στο iStick40W (γύρω στα 17-19W) αλλά και TC.
Έχει δρόμο μπροστά του όμως για να δείξει αντοχή στον χρόνο και λοιπά.






Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #496 στις: Ιανουαρίου 17, 2016, 18:14 »
Με κούρασαν οι πολέμιοι του ΗΤ και τα troll  ;D

Αποσυνδεδεμένος akisgr1

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #497 στις: Ιανουαρίου 25, 2016, 23:03 »
σαν νέος ατμιστης έφαγα την χειρότερη ξενέρα, ακόμα ανακατεύεται το στομάχι μου μόλις έπεσα σε καμένη αντίσταση στο Α6 και σε συνδυασμό με το υγρό Counter Culture - Inked 



η κεφαλή του ατμοποιητη την αγόρασα σήμερα και με την πρώτη χρήση μου φάνηκε καμένη... 


αύριο πάω να πάρω 2-3 ακόμα αντίστασης να έχω.... και κανένα premium υγρό


μου φαίνεται πως τα 2ml τις δεξαμενής τελειώνουνε πολu γρήγορα... είναι αρκετά περίεργο... έτσι αν περνώ ένα μπουκαλάκι 20ml θα περνάω μονο 10 μέρες...


κάτι νομίζω δεν πάει καλά εδώ...

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #498 στις: Ιανουαρίου 25, 2016, 23:10 »
Άλλοι με ενα μπουκαλάκι περνάνε 1 μερα :) να ρίχνεις 2-3 σταγόνες μεςα στην αντίσταση και να το αφήνεις όρθιο τον ατμόποιητή για 5 Λέπτα και ξεκινά απο 3.7 volt για 10-15 τζουρες και μετα ανέβα αν εισαι με ηλεκτρονικο. Μπορει να τα ξέρεις αλλα είπα να τα πω καλού κακού

Ontopic: εμένα με κούρασε που δεν εχω κάποιον να μου αλλάζει βαμβάκι σε καθε γευςη και αντίσταση καθε δυο μέρες χεχεχε

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Kourkmantan

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #499 στις: Ιανουαρίου 25, 2016, 23:13 »
Με έχει κουράσει η FP που συνεχίζει να πουλάει τα υγρά της 29 ευρώ...  :wall: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #500 στις: Ιανουαρίου 25, 2016, 23:17 »
Να ξημερώσει μια μερα λέει και να εχει το castle 10€ τα vaponaute 7 και τα eliquid France 4....νικοτηνιαση θα πάθουμε :)


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος veduracell

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #501 στις: Ιανουαρίου 25, 2016, 23:26 »
πολλές φορές μπουχττίζω απο τις γεύσεις των υγρών και ας είναι υγρά που κάνω.....και για αρκετές μέρες κάνω μόνο βάση...αν και μου φαίνεται πολύ νωρις για να συμβαίνει αυτό....και όμως...

Αποσυνδεδεμένος Kikas

  • ****
  • 1037
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ξεφύγει λέμε..!
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #502 στις: Ιανουαρίου 26, 2016, 00:20 »
Με κουράζει το γεγονός να αλλάζω αντιστάσεις (σε επισκευάσιμους), πλύσιμο, σκούπισμα, ξανά απ'την αρχή, πλύσιμο, σκούπισμα, ώπα ακόμα μυρίζουν τα χέρια, πλύσιμο πάλι, ώπα έπεσε σταγόνα υγρού στο τραπέζι, τρίψε, ράνε, κάνε.  :sign_kraniooo:
Μετά όμως έρχεται η ώρα να ατμίσεις, η αίσθηση της τζούρας, της γεύσης, του ντουμανιού και το ξεχνάω.
 :sign_trelaaa:

Αποσυνδεδεμένος tzifos_f1

  • ***
  • 874
  • Φύλο: Άντρας
  • ζωή ποδήλατο
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #503 στις: Ιανουαρίου 26, 2016, 00:31 »
Τα ταχυδρομεία, Ελληνικά, κινέζικα, χονγκονεζικα, σουηδικά, ΟΛΑ !!!

Μιας και οι κινέζοι δεν παίζονται από τιμές (μέχρι και 1/3 κάτω), και λόγω των καιρών/συνθηκών αγοράζω -δυστυχώς- μόνο από αυτούς  :wall:

Αποσυνδεδεμένος veduracell

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #504 στις: Ιανουαρίου 26, 2016, 00:43 »
θυσιάζεις το γεγονός οτι περιμένεις κατι και δεν έχειςη χαρα ας πούμε αντε παω να πάρω αυτό για να κερδίσεις τη τιμή που όντως έχει τεράστια διαφορά

Αποσυνδεδεμένος nikosxatz

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #505 στις: Ιανουαρίου 26, 2016, 10:49 »
Ο ποδαρόδρομος από το ένα κατάστημα στο άλλο για να ολοκληρώσω τις απαραίτητες αγορές αναλώσιμων...

Αποσυνδεδεμένος pilotos

  • **
  • 158
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑτΜήτσος
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #506 στις: Ιανουαρίου 26, 2016, 11:16 »
Οι χαρτοπετσέτες....οι χαρτοπετσέτες!!!! Οχι άλλες χαρτοπετσέτες!!!!  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος thomasprevere

  • **
  • 395
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #507 στις: Ιανουαρίου 26, 2016, 11:27 »
Τα υγρα και οι γευσεις ,τα diy που μεχρι να δεσουν για να τα ατμισεις θες μια δυο τρεις βδομαδες και μετα τελειωνουν στο μπαμ και αμα δεν σαρεσει το αποτελεσμα,παει στον νεροχυτη.
Κορεσμος γευσης,αυτην την εποχη δεν μαρεσει καμια γευση,κανω σκετη βαση με 3 σταγονες φραουλα..
Αυτο ειναι πολυ κουραστικο..μακαρι να χα δυο υγρα που μαρεσουν και να κανω αυτα ,οχι ολη την ωρα ψαξε ,αλλαξε,φτιαξε ,δοκιμασε,πετα    :wall:

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #508 στις: Ιανουαρίου 26, 2016, 11:31 »
Παραλίγο να κατεδαφίσω το ταχυδρομείο σημερα από τα νευρα μου περιμένοντας τα καινούργια μου καλούδια. Τελικά έφυγα λόγω του παιδιού μου που ήταν άρωστο και ας ήμουν αυτός που είχε σειρά.Μια ωρα να δείξει στην νέα πως βάζουμε το μπλάνκο.  :angry_orange:   Τουλάχιστον γλυτώσαμε τα περίπτερα. 

Αποσυνδεδεμένος burku318

  • ***
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #509 στις: Ιανουαρίου 26, 2016, 11:35 »
Αν και μολις 2 μηνες με το ΗΤ με κουρασαν τα περιεργα βλεματα και το να εξηγησω ποσο καλο μου εχει κανει μεχρι τωρα το ΗΤ (μονο και μονο που δεν μπορω να καπνισω εχω δικαιωθει για την επιλογη μου)


Στην πολη που βρισκομαι ατμιζουν παρα πολλα ατομα .Δεν υπαρχει φορα που θα ειμαι εξω για καφε και να μην ατμιζει καποιος κοντα μου.Παρολα αυτα μας κοιταζουν σαν να κανουμε κατι κακο!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4696 501689 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:55
από anetost
Hashtag Shake and Vape 1 341 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:18
από chkontog
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2333 241241 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 06, 2024, 13:43
από Sergios
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3300 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12743 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 697 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7816 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21455 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 195975 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2128 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 5279 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1111942 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan