vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

168 επισκέπτες, 4 χρήστες
Ηρακλης, Buliwyf, mathimatikos1966, stamatisgr

Joyetech Delta

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #570 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 17:47 »
Καθάρισε καλά τον ατμό,βάλε διαφορετικό υγρό,κ ξεκινά απο χαμηλά κ ανεβαινε σταδιακα.

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #571 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 17:54 »
Δεν είναι πανάκεια αυτά  :D
Πόσο πιο χαμηλά;Κατω από 3.7 δεν πάει το κουτί μου!Το υγρό το έχω ατμίσει και πριν την αντίσταση με επιτυχία...

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #572 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 17:57 »
Καλό καθάρισμα τοτε κ δες αν εχεις μεγαλύτερη θερμότητα στον ατμό απο πριν κ σε αντίθεση με τον δεύτερο.

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #573 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 18:18 »
ειδατε που ο θειος αποστολος δεν ηθελε να θαψει τις κεφαλες ? οταν λεμε κατι λεμε δεν βοσκουμε αντιστασεις στο πρασινο λιβαδι . :D :D :D


καλος ο ατμοποιητης και εγω ατμιζω που και που αλλα οχι θεος ... κλασικος νεας γενιας εργοστασιακος  :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #574 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 18:21 »
Σιγά εσύ φοντα,πεσε λίγο :)

Αποσυνδεδεμένος memostrikas

  • **
  • 425
  • Φύλο: Άντρας
  • Εστι δίκης οφθαλμός ος τα πανθʼορά
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #575 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 18:36 »
ειδατε που ο θειος αποστολος δεν ηθελε να θαψει τις κεφαλες ? οταν λεμε κατι λεμε δεν βοσκουμε αντιστασεις στο πρασινο λιβαδι . :D :D :D


καλος ο ατμοποιητης και εγω ατμιζω που και που αλλα οχι θεος ... κλασικος νεας γενιας εργοστασιακος  :thumpup: :thumpup: :thumpup:
Εξαρτάται απόστολε και τι θέλει ο καθένας απο ενα ατμο να του δώσει! Εμένα τα δίνει  και με το παραπάνω!
Σε εσένα όμως παρατηρώ πως ότι ατμό (εργοστασιακό) και αν έχεις πάρει, έχεις θέματα!

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #576 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 18:40 »
οχι δενε χω μονο εγω, απλα σε μενα βγαινουν πιο γρηγορα ... σιγα σιγα ερχονται και αλλοι... δεν ειμαι περιεργος παιδια ουτε θελω να θαψω κατι .. λεω  οτι συμβαινει σε μενα και κατα ενα περιεργο τροπο ειναι ετσι οντως


τον εχω ακομη το δελτα τον δουλευω που και που , μαρεσει, αλλα τα προβληματακια ειναι προβληματακια και πρεπει να λεγονται .


και λογικο ως εργοστασιακος .. εχεις μπροστα σου την βαση και στηνεις και παλι καλα δεν βγαινει πολλες φορες. ποσο μαλλον φασον που τα κανει μηχανημα... λογικοτατο το βρισκω ...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 12, 2015, 18:48 από APOSTOLOS KAL »

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #577 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 19:33 »
εγώ δυστυχώς δεν το έχω με τους επισκευάσιμους, δεν ξέρω καν να περάσω έτοιμη φυτιλοαντίσταση σε επισκευάσιμο, κι έτσι έχω εναποθέσει όλες τις ελπίδες μου σε έναν καλό εργοστασιακό.(Βέβαια, λατρεύω το dripping και πολύ θα ήθελα έναν καλό rda αλλά  :nope: )

Δε μαυρίζω τον δέλτα, τον έχω αγαπήσει και θα επιμείνω (αλλά θα πάρω κι ένα grail για τους 306 που μου έλειψαν για καλό και για κακό).

Αυτό που μου τη δίνει μόνο είναι ότι πρέπει να παραγγέλνω τις αντιστάσεις και δε μπορώ να πεταχτώ να πάρω μία όποτε μου τη βαρέσει, να πω και μια κουβέντα, να δοκιμάσω κι ένα υγρό...μου τη δίνουν οι διαδικτυακές αγορές να είναι αναγκαίο κακό.Συν του να τις πάρεις και μαζικά για να μην είναι μεταφορικά και αντικαταβολή πιο ακριβά από την κεφαλή...(ω ναι είμαι η μόνη ελληνίδα χωρίς paypal!)Εχω ακόμα δύο εξτρά αντιστάσεις και θα παραγγείλω και 5-6 ακόμα και είμαι σίγουρη ότι θα λυθεί το θέμα καθότι ψυχαναγκαστικά θετικός άνθρωπος  :-[


Βρε δεν πληρώνω κάποιον να μου κάνει στριψομαθήματα μπας και γλιτώσουμε κανα φράγκο;;; :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #578 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 19:35 »
σαφως ιωαννα και ειναι ο καλυτερος εργοστασιακος στη κατηγορια του , εγω δεν ειπα το αντιθετο , και γευση εχει και ντουμανι εχει . αλλα δε γινεται να ειναι ολες οι κεφαλες ενταξει και ειναι λογικο ...


paypal ? τη ειναι αυτο τρωγετε? θελω και εγω  :D :D :D :D :D  μην αγχωνεσε ειμαστε πολλοι που δεν ασχολουμαστε με καρτες και πληρωμες μεσω ιντερνετ ...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 12, 2015, 19:46 από APOSTOLOS KAL »

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #579 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 19:40 »
Δε διαφωνω και απόλυτα λογικό είναι.Μην περιμένουμε με 15 ευρώ να έχουμε τον τέλειο ατμοποιητή που θα κρατήσει για πάντα και δε θα πετύχουμε σκάρτη κεφαλή.Απλά επειδή το έπαθα κοντά κοντά δυο φορές και από την ίδια παραγγελία-παρτίδα, την αρχική, γι'αυτό σκέφτηκα ότι δεν φταίνε οι κεφαλές.Συν του ότι μόλις έγινε τράμπα η αντίσταση συνέχισε να δουλεύει.Μάλλον θα παραμείνει μυστήριο αυτό.Δε χάθηκε και ο κόσμος!

Αποσυνδεδεμένος memostrikas

  • **
  • 425
  • Φύλο: Άντρας
  • Εστι δίκης οφθαλμός ος τα πανθʼορά
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #580 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 19:50 »
Μα δεν τίθεται θέμα αξίας των ατμοποιητων για το αν βρεθεί σκάρτη κεφαλή! Υπάρχουν ατμό που παίρνουν ολόιδιες κεφαλές και ο ένας κάνει 17€, και ο άλλος κάνει 40€!

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #581 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 20:07 »
εγώ δυστυχώς δεν το έχω με τους επισκευάσιμους, δεν ξέρω καν να περάσω έτοιμη φυτιλοαντίσταση σε επισκευάσιμο, κι έτσι έχω εναποθέσει όλες τις ελπίδες μου σε έναν καλό εργοστασιακό.(Βέβαια, λατρεύω το dripping και πολύ θα ήθελα έναν καλό rda αλλά  :nope: )

Δε μαυρίζω τον δέλτα, τον έχω αγαπήσει και θα επιμείνω (αλλά θα πάρω κι ένα grail για τους 306 που μου έλειψαν για καλό και για κακό).

Αυτό που μου τη δίνει μόνο είναι ότι πρέπει να παραγγέλνω τις αντιστάσεις και δε μπορώ να πεταχτώ να πάρω μία όποτε μου τη βαρέσει, να πω και μια κουβέντα, να δοκιμάσω κι ένα υγρό...μου τη δίνουν οι διαδικτυακές αγορές να είναι αναγκαίο κακό.Συν του να τις πάρεις και μαζικά για να μην είναι μεταφορικά και αντικαταβολή πιο ακριβά από την κεφαλή...(ω ναι είμαι η μόνη ελληνίδα χωρίς paypal!)Εχω ακόμα δύο εξτρά αντιστάσεις και θα παραγγείλω και 5-6 ακόμα και είμαι σίγουρη ότι θα λυθεί το θέμα καθότι ψυχαναγκαστικά θετικός άνθρωπος  :-[


Βρε δεν πληρώνω κάποιον να μου κάνει στριψομαθήματα μπας και γλιτώσουμε κανα φράγκο;;; :laugh1:
Δεν είναι τίποτα,κι εγώ το φοβόμουνα αλλα εδώ και 3 μέρες που πήρα τον επισκευάσιμο ο δέλτα μου μπήκε στο συρτάρι.Ένα μικροκόιλ έφτιαξα,η μία σπείρα κοιτάζει Υμηττό η άλλη κοιτάζει Τουρκοβούνια αλλα χτύπημα γεύση και ντουμάνι είναι αλλού!

Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3449
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #582 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 22:03 »
η ολη ιστορια εμενα μου θυμιζει και βλεπω σε επαναληψη το εργο με τον ναυτιλο

Αποσυνδεδεμένος xagios

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
  • Μου αρέσει η μοναδικότητα και όχι η μαζικότητα
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #583 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 22:34 »
Delta II Atomizer by JoyeTech  http://vapenw.com/coming-soon/delta-ii-atomizer-by-joyetech τι ειναι αυτο ?

Αποσυνδεδεμένος memostrikas

  • **
  • 425
  • Φύλο: Άντρας
  • Εστι δίκης οφθαλμός ος τα πανθʼορά
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #584 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 22:52 »
Ο καινούργιος ατμό της joyetech συνέχεια των πολύ καλων delta!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343452 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 29, 2024, 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 207268 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542570 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31651 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50820 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 598182 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358889 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 12037 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193773 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1571 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1596 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 595072 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios