vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

220 επισκέπτες, 3 χρήστες
Tem, webtool, paiktaras

Joyetech Delta

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #450 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 12:10 »
για να φταινε τα υγρα πρεπει να εχει παιξει ο ατμοποιητης να καψει καποια μλ να πιασει μακα και να βγει οφφ ειτε σε 5 ειτε σε 50 μλ , εκει ναι παιζουν ρολο τα υγρα σιγουρα ... απο το πρωτο μλ ομως δεν φταινε τα υγρα αλλα η αστοχια υλικου

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #451 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 12:11 »
Όπως προειπα,είχα τα ίδια θέματα με τον ναυτίλο,αλλαζα αντιστάσεις κ με την πρωτη είχα θέματα.Δεν νομιζω να είναι θέμα υγρών,άλλαξε κατάστημα αγορών κ βλέπεις.

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #452 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 12:12 »
απο ecig εχω παρει ολες τις κεφαλες ... δε νομιζω να υπαρχει πιο καταληλο καταστημα απο αυτο για τις συγκεκριμενες κεφαλες  ;) ;) ;)


τελευταια φορα που τα ειπαμε στο τηλ μου ειπαν να τσεκαρω τις νεες κεφαλες και να τους ενημερωσω , το εκανα σημερα και περιμενω απαντηση


ειμαι σιγουρος οτι θα εχω απαντηση , τα παιδια εκει ειναι αψογα και φυσικα δε φταινε αυτοι , δεν κατηγορο κανεναν , ισως απλα να ετυχε σε μενα ...

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #453 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 12:17 »
Δες τι θα σου πουν κ μετα δοκίμασε απο κάποιο άλλο καταστημα,δεν είναι τυχαίο νομιζω,κ τα λέω χωρίς να είμαι κακοπροαιρετος ως προς το καταστημα.

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #454 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 12:21 »
δε παιζει να παρω αλλες κεφαλες με τπτ ... δεν ειμαι αθηνα και δεν συμφερει με τα μεταφορικα να παρω μονο κεφαλες ... οτι ηθελα το πηρα πριν λιγες μερες ( βασεις - νικοτινη - αρωματα κτλ απο ecig και αλλη μια κεφαλη που και αυτη δεν επαιξε) οποτε δεν με παιρνει να ρισκαρο παλι με την τιμη των κεφαλων και τα μεταφορικα .


απλα γραφω τη συνεβει σε μενα .. προς το παρων ειναι μεσα στο βαλιτσακι με την αντισταση στο κουτι τις για μια ωρα αναγκης . και εχω τον ερλπρινζ φουλαρισμενο ...


και το λεω ξανα , θα ελεγα πως ειναι λαθος δικο μου αν δεν ειχε παιξει καμια κεφαλη με την ιδια διαδικασια . 2 ομως παιξανε καλα η μια εβγαλε καπου στα 25 μλ και η αλλη 50 + .
με το ιδιο υγρο το ιδιο μοντ και στα ιδια βατ - βολτ

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #455 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 12:43 »
Εγώ απο ecig είχα παραγγείλει κεφαλές πριν 6 μέρες ,αυτή που δουλεύω τώρα απο αυτές ήταν.30 ml μου έχει βγάλει και δουλεύει ρολόι!

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #456 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 13:10 »
Δεν ξερω για τους υπολοιπους αν γνωριζεται το θεμα που ειχαν οι Ego T , ο Θεμης (ΤΕΜ) σιγουρα θα το θυμαται.
Θα κανω υγρα με 15% νερο και θα δουμε και το θεμα με τα υγρα . Μπορει οντως να υπαρχει τετοιο θεμα.


Αναφαιρω τους Ego T γιατι δουλευαν σωστα ΜΟΝΟ με υγρα που ειχαν 15% νερο.  Θα δουμε αν και 'δω ισχυει κατι τετοιο.

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2381
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #457 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 13:58 »
Δεν ξέρω αν φταίνε τα υγρά αλλά γυρίσετε μερικά ποστ πίσω θα δείτε ότι στην πρώτη κεφαλή όλλα πηγαιναν καλά μέχρι τα 20ml μετά αλλάζω υγρό με YAELIQ και άρχισε η ιστορία, μετά όμως αλλάζοντας με μια καινούργια κεφαλή άρχισαν τα προβλήματα απευθείας με το πρώτο ml. Κάθε 30' περίπου παίρνω μια τζούρα και όλα οκ, η δεύτερη όμως είναι σκάρτη, επομένως εμένα μου φαίνεται ότι ισως να είναι θέμα απποροφητικότητας του φυτιλιού.
Τέλος να εξηγήσω ότι ο apostolos kal δεν είναι ο μόνος λοιπόν που έχει πρόβλημα.

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #458 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 14:16 »
ακριβως αυτο , αν αφισεις τον ατμοποιητη στην ακρη και μετα απο ωρα τραβιξεις τζουρα , οι 2 πρωτες μια χαρα μετα τελος ...


πηρα μνμα απο την ecig να στειλω κεφαλες και ατμοποιητη πισω για ελεγχο και να αντικατασταθη οτι εχει προβλημα , δεν υπαρχει λογος ομως να δωσω μεταφορικα για να στειλω πισω τπτ γιατι δεν θελω να μου αντικαταστησουν τις κεφαλες ( δεν το εκανα για να παρω πισω κατι) . τους εστειλα απλα μυνημα να ξερουν τη συνεβη σε εμενα . ο ατμοποιητης δεν εχει προβλημα σιγουρα αφου με επισκευασμενες κεφαλες επαιξε ενταξει αλλα και με 2 απο ecig


αν ειναι να μου βγει με τα σουρτα φερτα κανα 50αρι μαζι με τις κεφαλες , επαιρνα αλλο ενα επισκευασιμο και τελειωνε εκει το θεμα ... εξαλου 15 ευρω εδωσα δεν ειναι και κανενας ατμοποιητης των 100-150 ευρω ... μενει καβατζα για μια ωρα αναγκης
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 27, 2014, 14:23 από APOSTOLOS KAL »

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2381
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #459 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 14:52 »
Η επαρχία έχει πρόβλημα με τα μεταφορικά. Όπως είπες οι κεφαλές έχουν πρόβλημα όχι ο ατμοποιητής. Τέλος πάντων βαρέθηκα με τους εργοστασιακούς, θα ξεκινήσω με επισκευάσιμους, έχω τον kayfun εδώ και ένα μήνα κάθεται καιρός να ξεκινήσει να παράγει.

Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #460 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 15:21 »
δεν τους ρωτάς αν έχουν εναλλακτική λύση για μεταφορικά; Αν σου ζήτησαν αν επιστρέψεις όλα τα πράγματα δεν ρωτάς και για τα μεταφορικά; Να ρωτήσω κάτι αδιάκριτο, αλλά πρέπει να ξεκαθαρίσει αυτή η κατάσταση ... Μίλησες με την εταιρία και σου αρνήθηκαν; Εμένα μέχρι και την μπαταρία του ερολ μου άλλαξαν που στο κάτω κάτω είναι αναλώσιμο και έφταιγαν και τα ζουμιά που είχα βάλει επειδή ήταν νερουλά. Μήπως πολύ φασαρία για το τίποτα; Όπως είπες και εσύ, δεν είναι μεγάλο το κόστος των 15ευρώ για να ασχοληθεί κανείς αλλά βλέπω έχει γίνει πολύ σοβαρή η κατάσταση. Με την joyetech μίλησες; Φαντάζομαι θα έχουν πουλήσει και άλλους ατμοποιητες σαν αυτούς :hmmm:
shadockan...15% νερό είχε και η δικιά μου μπαταρία. Μην παίζεις με το νερό, δεν αρέσει ούτε στις μπαταρίες ούτε στις κεφαλές ;)

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #461 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 17:47 »
Συγγνώμη που επεμβαίνω, αλλά ποιά κατάσταση είναι πολυ σοβαρή ρε παιδιά; Δε θέλω να μειώσω τα προβλήματα που έχουν ο Απόστολος και ο Billy αλλά μέχρι στιγμής αυτά είναι μια μικρή εξαίρεση και όχι ο κανόνας (και γιαυτό προβληματίζομαι και περισσότερο για το τί μπορεί να φταίει). Αν έχω καταλάβει καλά δηλαδή... Ούτε τίθεται θέμα παρτίδας στις κεφαλές γιατί κλείνω σε λίγο εξάμηνο χρήσης. Δε μπορεί έξι μήνες να παίρνω απ την ίδια παρτίδα. Και βέβαια ούτε έχω μετοχές στη joyetech ή στην ecig για να θέλω να υπερασπιστώ τις κωλοκεφαλές.
Τέλος πάντων, εάν εδώ μέσα δε βρεθεί η λύση, θα βρεθεί σίγουρα στο κατάστημα. Θα τα βρείτε και με τα μεταφορικά και με όλα. Θα ψαξω κι εγώ πιο πριν στο θεμα να βρώ Απόστολος και Μπίλι τι υγρά κάνουν, να παρω κανενα μπουκαλάκι να δοκιμάσω στις δικές μου κεφαλές. Έτσι για το γ@#ώτο. :P


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #462 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 17:57 »
Κ που καταλήγουμε λοιπον?Σε ελατωματικους ατμό?

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #463 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 18:07 »
Δεν μπορώ να καταλήξω σε κάτι γιατί δεν κάνω τα συγκεκριμένα υγρά και μάλλον η τζούρα μου δεν είναι στο ίδιο στυλ με των παιδιών. Όταν θα βρω τα υγρά τους θα τους ρουφήξω το μεδούλι! Στη φτέρνα θα μου φτασει ο ατμός! :D Αν δεν βγει και τότε πόρισμα, μόνο οι Mythbusters στον Σκαι θα μας σώσουν! :P


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #464 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 18:14 »
παδια μη το τραβαμε τοσο , δεν ειπα εγω πως ειναι σοβαρο προβλημα και ουτε πως φταει καποιος γιαυτο και ειδικα το καταστημα τις ecig Που ειναι ολοι αψογοι εκει μεσα. εγω απλα εδω ανεφερα τη συμβαινει σε μενα, ευχομαι να μην σημβει σε κανενα αλλο και να ειναι ενα τυχαιο γεγονος .


με το καταστημα ειμαι σε επικοινωνια οπως και τη προηγουμενη φορα και ειναι ολα οκ ... δεν υπαρχει κανενα θεμα σοβαρο ουτε τραγικο ..οκ ολα

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343259 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 29, 2024, 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 207059 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542309 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31470 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50652 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597990 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358652 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11908 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193567 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1473 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1482 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594537 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios