vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

256 επισκέπτες, 7 χρήστες
mathimatikos1966, razen, Parolos, Milarepa, billaras, lagoudakis, athmichalop

Joyetech Delta

Αποσυνδεδεμένος xagios

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
  • Μου αρέσει η μοναδικότητα και όχι η μαζικότητα
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #405 στις: Δεκεμβρίου 24, 2014, 14:08 »
δε θα βρεις,τις παίρνει όλες ο Απόστολος  :tongue_move_02: και τις μοιράζεται με τον Billythekid  ::)
:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2381
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #406 στις: Δεκεμβρίου 24, 2014, 15:01 »
2/4 με το καλημερα !!!!!!!


αλλαζω κεφαλι πριν μιση ωρα , ποτισμα κανονικα , αραχτος ο δελτα επανω στο ιστικ 20 λεπτακια .. τραβαω 5-6 καλες κουφιες πριν ατμισω και το βαζω στα 6 βατ . ολα καλα μεχρι να καψει το υγρο που ειχε μετα , μετα τελος .. γευση καμια σχεση με το υγρο . βγαζω τη κεφαλι τι ποτιζω καλα ξανα ,το αφηνω παλι για 5 λεπτα , ανεβαζω βατ καιω οτι ειχε μεσα και μολις καικε ξανα τα ιδια . η βαση του ατμοποιητη δε πιανοταν με τπτ εβραζε !!!!!!
Ακριβώς με τον ίδιο τρόπο καηκε και η δικιά μου.

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #407 στις: Δεκεμβρίου 24, 2014, 15:02 »
δυστυχως σημερα 2/2  >:( >:( >:( >:( :( :( :(


απο το τελευταιο μυνημα που ειπα αλλαζω κεφαλι τωρα . μολις ατμισα τη πρωτη τζουρα ... ποτισμα ξανα κουφιες για να ποτιση καλυτερα , αλλα και παλι τα ιδια . οσο τραβας κουφιες τζουρες εχει μετρια γευση , μετα ομως χαλαει τελειως, και σε τζουρα τον 5 δευτερολεπτον στο ιστικ με 7.5 βατ που τον ατμιζω αλειωνει τη γευση τελειως ..


στις κεφαλες που ηταν ενταξει και 8 δευτερολεπτα τζουρα επαιρνα γευση κανονικα ... αρχιζω και τα παιρνω ασχημα γιατι5 ευρω η καθε κεφαλη δεν ειναι και λιγα λεφτα


αν εκανα κατι λαθος δε θα δουλευε καμια κεφαλη, απο τις 5 οι 2 δουλεψανε ομως , αρα δεν εχει να κανει με λαθος δικο μου αλλα με κεφαλες χαλασμενες απο τη μαμα

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2381
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #408 στις: Δεκεμβρίου 24, 2014, 15:06 »
Να μην ξεχνάμε βέβαια ότι η εταιρεία υποδικνήει να κάνουμε 10 τζούρες στην αρχή μέχρι 4ν, δηλ. 3ν στο istick. Άρα μπορεί να φταίει και αυτό.

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #409 στις: Δεκεμβρίου 24, 2014, 15:09 »
δεν με αφορα τη λεει η εταιρια, αν αυτο που λεει ειχε βαση δε θα μου επαιζε καμια κεφαλι, ολες τις κεφαλες αρχισα να τις ατμιζω μετα απο μιση ωρα αφου τις ποτισα καλα και τις αφησα να τραβιξουν υγρο και στα 6 βατ . οι 2 δουλεψανε κανονικα, αν ειχε βαση αυτο το 3-4 δεν θα παιζανε ουτε οι 2 καλες

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2381
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #410 στις: Δεκεμβρίου 24, 2014, 15:09 »
δε θα βρεις,τις παίρνει όλες ο Απόστολος  :tongue_move_02: και τις μοιράζεται με τον Billythekid  ::)
Μπορεί και κάποιος άλλος να τις μοιραστεί μαζί μας!!!!. Υπομονή Ιωάννα εκτός και αν υπάρχει σαμποταζ.

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #411 στις: Δεκεμβρίου 24, 2014, 15:21 »
το σαμποταζ ελπιζω να μη παει σε μενα ...


το απογευμα θα τις βαλω σε μια τσαντα γιατι ειναι και πολλες και θα πανε στο shadockan ( κατα κοσμο Βασιλη) μπορει να σας το επιβαιβαιωση

Αποσυνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3883
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #412 στις: Δεκεμβρίου 24, 2014, 15:33 »
Αν έχεις άλλο μοντάκι ξέχνα προς το παρόν το iStick και βάλε τον delta στο άλλο. Δεν ξέρω αν θα σου λύσει το πρόβλημα αλλά δεν μπορεί να είσαι ο γκαντέμης που πήρε όλες τις σκάρτες κεφαλές. Aπό την άλλη δεν μπορεί το υγρό σου να επηρεάζει την κεφαλή από το 1ο ml. Άρα απομένει το ρεύμα. Δοκίμασε σε άλλο μοντάκι και ξεκίνα το 1ο ml από χαμηλά (πραγματικά) watt.



Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #413 στις: Δεκεμβρίου 24, 2014, 15:35 »
μα και τις 2 που παιξανε στο ιστικ τις ξεκινησα και μια χαρα δουλεψανε ...


εμεινε μια κεφαλη ακομη , θα τη βαλω και θα παιξω στο dna να δουμε τη θα γινει


και εγω θελω να ελπιζω πως κατι παει λαθος , δε μπορει να επεσε ολη η παρτιδα με τις χαλασμενες σε μενα ... τον δουλευετε με σκετη vg βλεπω εδω και παιζει μια χαρα, εγω με 50-50 και μου βγαζει τη πιστη ..


εβαλα τωρα τη προχθεσινη χαλασμενη μεσα να δω τη θα κανει , παιζει καλα για 5-10 τζουρες  και ξαφνικα στεγνο φυτιλη , το καταλαβαινεις απο τον ηχο και τη γευση ...
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 24, 2014, 15:55 από APOSTOLOS KAL »

Αποσυνδεδεμένος memostrikas

  • **
  • 425
  • Φύλο: Άντρας
  • Εστι δίκης οφθαλμός ος τα πανθʼορά
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #414 στις: Δεκεμβρίου 24, 2014, 17:19 »
Σε εργοστασιακους οι Delta είναι μια κατηγορία μονοι τούς!
Στέλιο τελικά θα ηταν κάτι τυχαίο αυτό που σου είπα! Συνεχίζω ακάθεκτος!

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Τους δουλεύω με 50/50! Τον έχω δοκιμάσει με διάφορες βάσεις (nobacco, e-cig, flavourart) και με διάφορα ποσοστά νικοτίνης, και απο αρώματα (για δοκιμή) πολλά! Ε λοιπόν ότι συνταγή και αν έκανα, δούλεψαν κατι παραπανω απο άψογα! 0% αστοχίες, διαρροές, και γενικα προβλήματα! Τα λεφτα που τους αγοράζεις (και δεν ειναι και ακριβοί) τα βγάζουν και με το παραπάνω!
θεωρω πως είναι ότι καλύτερο εχει κυκλοφορήσει μέχρι σήμερα σε εργοστασιακό!
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 24, 2014, 17:38 από memostrikas »

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2381
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #415 στις: Δεκεμβρίου 24, 2014, 17:48 »
το σαμποταζ ελπιζω να μη παει σε μενα ...


το απογευμα θα τις βαλω σε μια τσαντα γιατι ειναι και πολλες και θα πανε στο shadockan ( κατα κοσμο Βασιλη) μπορει να σας το επιβαιβαιωση
Φυσικά και δεν πάει σε σένα γιατί είμαι και εγώ παθών.

Διαγραφή λανθασμένου ποστ
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 24, 2014, 22:46 από camber »

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #416 στις: Δεκεμβρίου 24, 2014, 17:53 »
Καμιά 40αριά μλ έχω κάνει με αυτόν που φορούσε ο δέλτα μου όταν ήρθε.Υγρό 50-50 ακόμα ούτε η τζούρα έσφιξε, ούτε η παραγωγή ατμού μειώθηκε, ούτε αλλοίωση στη γεύση παρατηρώ.Λίγο μαύρισε η αντίσταση αλλά καμία σχέση με μάκα μάκα.Τί να πω.Στα 60 μλ αν σφυράει ακόμα έτσι θα την αλλάξω από μόνη μου, να δω αν και η ανταλλακτική μου πεντάδα κλήρωσε καλά.
Παιδιά, παίζει να παραγγέλνουμε εμείς κεφαλές και να σας τις στέλνουμε  ;D

Αλήθεια, από κείνα τα ξένα σάιτ που αναφέρατε παρήγγηλε κανείς;

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2381
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #417 στις: Δεκεμβρίου 24, 2014, 18:02 »
Όι δύο πρώτες κεφαλές ήταν από την μάνα τους. Η πρώτη μετά από 20ml κατανάλωσης και αφού αποφάσισα να αλλάξω υγρο μετά έκανε αυτά που ανέφερα όπως και του Αποστόλη. Στην δεύτερη συνέβη από την αρχή και εφόσον έλαβα όλα τα μέτρα ασφαλείας που αναφέρει η εταιρεία, καθώς και όλα τα άλλα. Τώρα στην αναμονή για την παραγγελία για επόμενη δοκιμη. Τι να πω φαίνεται ότι σαν να στεγνώνει το φυτιλη, γιατί όταν τον αφήσω δέκα λεπτά τότε η πρώτες τζούρες είναι οκ, μετά τα ίδια. Όπως είπα θα δείξει, αλλά παραδέχομαι ότι στα πρωτα 20ml ο ατμο ήταν κορυφή.

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #418 στις: Δεκεμβρίου 24, 2014, 18:09 »
Να παίζει άραγε ρόλο το στυλ ατμίζματος;Η αλήθεια είναι ότι οι τζούρες μου είναι σχετικά σύντομες και ποτέ δεν κάνω πάνω από τρεις τέσσερις απανωτές μεγάλες τζούρες. :dontknow:

Θα φανεί στις επόμενες δοκιμές.Ελπίζω να πάνε όλα καλά με τις επόμενες που παράγγείλατε γιατί όταν δουλεύουν είναι απλά απόλαυση

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2381
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Joyetech Delta
« Απάντηση #419 στις: Δεκεμβρίου 24, 2014, 19:02 »
Ίσως να έχεις δίκιο θα δείξει σε κάθε περίπτωση και να μην ξεχνιέμαστε "ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ".

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343176 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206927 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542205 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31354 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50546 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597880 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358519 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11878 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193429 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1450 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1449 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594195 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios