vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

389 επισκέπτες, 4 χρήστες
thanos1071, Milarepa, tony1976, tapantari

Έτοιμα υγρά Natura

Αποσυνδεδεμένος vaperboy

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #150 στις: Δεκεμβρίου 15, 2011, 13:52 »
8.5 euro  τα 30 ml?

Αποσυνδεδεμένος foithths

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #151 στις: Δεκεμβρίου 15, 2011, 13:54 »
30 ml 8,5 ευρώ?απο που?υπαρχει λινκ?

Αποσυνδεδεμένος kallitexnis

  • *
  • 333
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα στη ζωή είναι θέμα Χημείας...
    • Atmos Lab Official Website
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #152 στις: Δεκεμβρίου 15, 2011, 16:24 »
κάτι παρόμοιο παθαίνω και εγώ με τα αρώματα εκεί που μου αρέσουνε σταματάει να μου αρέσει και ψάχνω για άλλο.τώρα το γιατί δεν το ξέρω ίσος κουράζει το ίδιο άρωμα συνεχεια. :dontknow:

Τα υγρά που είναι φτιαγμένα στο "χέρι" με προσθήκη ενισχυτικού γεύσης και λοιπών υπό μπακαλική, πικρίζουν στις 4 μέρες. Όχι λόγω κορεσμού αλλά λόγω οξείδωσης από τον αέρα.
Να τελειώνουμε  σιγά σιγά με το θέμα αυτό κάποτε.


Αποσυνδεδεμένος BigRed

  • ****
  • 1213
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κριάρι κυκλοφορεί κ' Drippάρει. !!! Ελεύθερο!!!
    • HandMade By Pandoras
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #154 στις: Δεκεμβρίου 15, 2011, 17:46 »
 :tongue_move_02: Είπαμε 30 ml...


Από μαγαζί στη Νίκαια...(δεν έχει site, είναι σαν mini market)... :thumpup:
Αν δεν κάνω διαφίμηση, μπορώ να σας γράψω την διεύθυνση... ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 15, 2011, 18:35 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #155 στις: Δεκεμβρίου 15, 2011, 17:53 »
Πες μας το μαγαζι φίλε μου η στηλε μου πμ την διεύθυνση μένω Πειραιά κ με ενδιαφερει

Αποσυνδεδεμένος BigRed

  • ****
  • 1213
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κριάρι κυκλοφορεί κ' Drippάρει. !!! Ελεύθερο!!!
    • HandMade By Pandoras
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #156 στις: Δεκεμβρίου 15, 2011, 18:25 »
Έχεις π.μ. ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 15, 2011, 18:35 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος andk

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #157 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 18:55 »
Τα υγρά που είναι φτιαγμένα στο "χέρι" με προσθήκη ενισχυτικού γεύσης και λοιπών υπό μπακαλική, πικρίζουν στις 4 μέρες. Όχι λόγω κορεσμού αλλά λόγω οξείδωσης από τον αέρα.
Να τελειώνουμε  σιγά σιγά με το θέμα αυτό κάποτε.



Kallitexni  όταν  λες στο  «"χέρι" με προσθήκη ενισχυτικού γεύσης » εννοείς  όταν τα φτιάχνει κάποιος μόνος του (αγοράζοντας βάση κλπ από ότι διαβάζω εδώ )  ή η εταιρεία που τα φτιάχνει – εισάγει δεν έχει κάνει καλή δουλειά?

Ζητάω την διευκρίνιση ( απο οτι εχω διαβάσει και απο άλλα topic το κατέχεις το άθλημα ) γιατί και εγώ έπαθα το ίδιο με τα υγρά της Natura  (οτι έπαθε και ο Giorgio πιο πάνω αλλά με Dark Vapure ) που είναι και τα μόνα που έχω χρησιμοποιήσει μέχρι στιγμής , και προσπαθώ να καταλάβω αν φταίει το υγρό ή η γεύση μου ή απλά πρέπει να κάνεις εναλλαγές με διάφορα υγρά και γεύσεις .

 

Αποσυνδεδεμένος spy

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #158 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 19:28 »
καλησπερα αν και δεν θελω να μπαινω σε αυτην την διαδικασια αλλα επειδη ειδα οτι προκειτε για δυο διαφορετικα προιοντα και αντιμετοπιζω το προβλημα καθημερινα στο καταστημα μου αναφερω το μπουκαλακι με την κοκκινη ετικετα δεν εχει καμια σχεση με τα υγρα της medicre hellas εμεις σε ολα τα καταστηματα διαθετουμε αυτα με την πρασινη των 30ml στην τιμη των 15ε απο εκει και περα καποιοι νομιζουν οτι εκμεταλευοντας καποια πραγματα θα κερδισουνε κατι τις....αυτα φιλικα παντα Σπυρος

Αποσυνδεδεμένος kallitexnis

  • *
  • 333
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα στη ζωή είναι θέμα Χημείας...
    • Atmos Lab Official Website
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #159 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 20:15 »
Σπύρο,
Ακριβώς όπως τα λες.
Επειδή η τελευταία μεγάλη τρικυμία πρέπει να κάνει τους επαγγελματίες να είναι ακριβείς και σαφείς, λέω:
Εγώ εννόησα τους λογής μπακάληδες που χωρίς άδεια και τεχνογνωσία ανακατεύουν κουβάδες και τα διαθέτουν σε ατμιστές και επαγγελματίες.
Μάλιστα, εξαιτίας της ξεφτιλισμένης τιμής, μόλις μετά λίγες ημέρες το υγρό ΠΙΚΡΙΖΕΙ και ΒΡΩΜΑΕΙ, η ζημιά έχει ήδη γίνει.
Έπειτα μένει να πεισθεί ο ατμιστής ότι η γεύση βρωμάει από μόνη της και όλα είναι εντάξει...

Θα με βρουν απέναντι. Ο κύβος ερρίφθη. Ό,τι αρπαχτή έγινε μέχρι τώρα, έγινε. Κι όποιος θεωρεί ότι αδικείται, ας διατυπώσει επιχείρημα.
Έτσι για να τελειώνει η παραμύθα....


Όσο για την MEDICRE, πολύ θα ήθελα το σχόλιό σου αναφορικά με την "εξαφάνιση" των συνεργατών της από την ιστοσελίδα της. Άλλοι "μικροί" Έλληνες Εθνικής εμβέλειας (και όχι πολυεθνικές) υπεύθυνα συνέχισαν να τους έχουν ΚΟΡΩΝΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ (ιστοσελίδα). Φυσικά δεν είναι προσωπικό με εσένα. Διαπίστωση έκανα.

Αποσυνδεδεμένος nektarios1974

  • **
  • 258
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #160 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 20:19 »
πες τα "καλλιτέχνη''  :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος spy

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #161 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 20:27 »
δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα θα δουμε εξελιξεις συντομα τωρα το τι κανουν καποιοι ποτε μα ποτε δεν με ενοιαζε και ποτε δεν θα ασχοληθω απλα θεωρω τα παχια λογια φτωχια και την πραξη δυναμη.γινεται μεγαλος αγωνας γιατι οπως ξερεις φανταζομαι καποια απο τα υγρα φτιαχνονται απο εταιρεια .......ιταλικη και δεν μιλω για την γνωστη και εκει υπαρχει μεσα χαρτακι κτλ κτλπ που αναφερει τα παντα κατι που καποιοι ειπαν οτι κανενας μας δεν το χει.ξερω οτι εισαι ψαγμενος παρα πολυ και σε σεβομαι αν και οποτε μπαινω δεν θελω να γραφω η να κριτικαρω οπως κανουν διαφοροι το θεωρω οχι και τοσο σωστο να κρινω την συσκευη του αλλου κτλ καλητερος κρητης για μενα ειναι ο πελατης και πολλοι αλλοι απο εδω μεσα .προσοχη δεν λεω τιποτα με καμια κακια η οτιδηποτε η οποιαδηποτε παρεξηγηση μιλαμε φιλικα

Αποσυνδεδεμένος kallitexnis

  • *
  • 333
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα στη ζωή είναι θέμα Χημείας...
    • Atmos Lab Official Website
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #162 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 20:57 »
Σπύρο,
Για το ίδιο πράγμα μιλάμε. Συμφωνούμε λοιπόν. Ότι οι "Ταλιμπάν" πρέπει να εξοστρακιστούν.
Καμία παρεξήγηση.
Όποιος βγάζει το ψωμί του έντιμα και ευσυνείδητα δεν αφορά την προαναφερθείσα κριτική.
Να είσαι καλά.

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #163 στις: Δεκεμβρίου 17, 2011, 22:28 »
Κι εγω ατμιζω Natura και μετα απο λιγες μονο μερες που ειναι το μπουκαλακι ανοιχτο, εχω την αισθηση οτι ατμιζω νερο. Καμια σχεση με τις πρωτες μια-δυο μερες που εχω ωραιο αρωμα και γευση.
Προλαβα και παρηγγειλα και ποσοτητα για να φτιαξω μονος μου  :wall:
Την επομενη φορα κι εγω απο Ιταλια.

Αποσυνδεδεμένος andk

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά Natura
« Απάντηση #164 στις: Δεκεμβρίου 18, 2011, 14:18 »
Μάλιστα , απλές και κατανοητές οι παραπάνω απαντήσεις για να αρχίσει να βγαίνει και κάποιο νόημα .

Σφραγισμένα λοιπόν από εδώ και πέρα, για μένα, υγρά από όποια εταιρεία βρω να διαθέτει έτσι τα προϊόντα της  (έχω διαβάσει σε άλλα topic ότι υπάρχουν αρκετές ) και από γεύσεις υπάρχουν δεκάδες, όλο και κάποια θα μου αρέσει,  γιατί δεν είναι να παίζεις με αυτά τα πράγματα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 355110 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 10451 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 191336 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 746 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 628 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 589089 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3455 797260 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 16, 2024, 16:10
από ThioVag
Ανοιχτά μπουκάλια; Να μη με νοιάζει; ΥΓΡΑ (γενικά) 22 7285 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 12, 2024, 22:55
από ZiovanioS
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1817 312843 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 10, 2024, 20:08
από Methodios
ΓΛΥΚΑ SnV ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ Shake and Vape 18 6746 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 07, 2024, 16:40
από ZiovanioS
Innokin Coolfire Ζ80 [Ηλεκτρονικά mods] 37 12039 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 01, 2024, 11:54
από tapantari
Minimalistic shake and vape Shake and Vape 26 13299 Τελευταίο μήνυμα Αυγούστου 24, 2024, 14:03
από Tsai1711