vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

203 επισκέπτες, 0 χρήστες

ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΟΤΙ ΑΠΟΣΚΟΠΩ ΝΑ ΔΙΑΣΠΕΙΡΩ ΖΙΖΑΝΙΑ

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Κυριακο σε αυτο συμφωνουμε. Το ιδιο εχω σκεφτει και εγω, απλα απο τη στιγμη που
1) η νικοτινη δεν εινε ναρκωτικο
2)γλυτωνω ολα τα υπολοιπα του ΚΤ
Δεν με ενδιαφερει ουτε ποσο ατμιζω αλλα ουτε και ποση νικοτινη λαμβανω !!!
μην νομιζεις οτι η νικοτινη ειναι αθωα,
μαζυ με αλλους παραγοντες ειναι αιτία στεφανιαιας νοσου
γι,αυτο ατμιζε οχι ομως ανελνχτα...

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
μην νομιζεις οτι η νικοτινη ειναι αθωα,
μαζυ με αλλους παραγοντες ειναι αιτία στεφανιαιας νοσου
γι,αυτο ατμιζε οχι ομως ανελνχτα...
Καλημερα!! σου ευχομαι κ εγω περαστικα!!! Ευχομαι ολα να περασουν κ να γινεις εντελως καλα!!!! Πρεπει να κανεις οτι σου ειπαν πολλα απο τα παιδια, δλδ? περπατημα μιση ωρα το πρωι κ αλλη μιση ωρα το βραδακι!! Μια ωρα την ημερα κ θα μειωθει πολυ κ το ζαχαρο!

Να προσεχεις την διατροφη σου πολυ κ κατι πολυ καλο ειναι να μενεις καθε βραδι αν μπορεις φυσικα μετα την δουλεια, να ακους με ακουστικα μουσικη κ να προσπαθεις να βγαλεις απο το μυαλο σου ολα οσα σε απασχολουν!!

Αν αυτο το κανεις καθε βραδι για 15 λεπτα θα καταφερεις να ηρεμησεις πολλα που συμβαινουν στο σωμα σου κ στην ψυχη σου.

Ακουγεται τρελο μα μιλαω για εναν διαλογισμο? πως να το πω δεν ξερω μα αυτη η τεχνικη δλδ να ακους πολυ απαλη μουσικη κ να νοιω8εις μονο την αναπνοη σου διχως να σκεφτεις τιποτα αλλο σε κανει αλλο ανθρωπο!! Ειναι η καλιτερη τεχνικη μετα απο μια πολυ εντονη ημερα!

Πολλοι ανθρωποι γελανε οταν τους συμβουλευω να ακολουθησουν αυτη την τεχνικη γιατι δεν γνωριζουν ποσο μα ποσο καλο κανει.

Εγω το κανω εδω κ αρκετο καιρο  δλδ για μια ωρα περιπου την ημερα κ οντος εχω δει μεγαλη διαφορα οσον αφορα το αγχος κ πολλα αλλα. Υπαρχουν πολλα  sites που δεινουν οδηγιες χαλαρωσης κ πολλα μουσικα κοματια που βοηθανε.

Σου ευχομαι να πανε ολα καλα!!!!!  :)



Ομως πες μου σε παρακαλω ειχες ενοχλησεις στο στηθος? πονους?

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
σ.ευχαριστω για τις συμβουλες σου
εχεις δικιο
ειναι μεγαλο πραγμα να βρισκεις λιγη ωρα ηρεμιας και χαλαρωσης
το κανω οποτε ειμαι σπιτι μου ,οπως τωρα π.χ
οχι δεν εχω τετοιες ενοχλησεις,ειμαι τυχερος που η κατασταση δεν ηταν τελικα τοσο σοβαρη οσο μου ελεγαν
Γι,αυτο το συμπερασμα βεβαια επρεπε να επισκευτω αρκετους γιατρους και να παρω πολες γνωμες
Ξερεις?
το χειροτερο πραγμα που μπορει να σου συνβει ειναι να μπλεξεις με νοσοκομεια στην Ελλαδα.....

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
μην νομιζεις οτι η νικοτινη ειναι αθωα,
μαζυ με αλλους παραγοντες ειναι αιτία στεφανιαιας νοσου
γι,αυτο ατμιζε οχι ομως ανελνχτα...
Και παλι θα συμφωνησω αλλα ετσι που το παμε πρεπει να προσεχουμε τα παντα. Τσερνομπιλ, Νερο, τροφες κλπ. Ποιος ξερει τι στο Δι@ολο ριχνουν εκει μεσα ; Με ολιγα, τιποτα δεν μας κανει σημερα καλο αλλα.............................

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Και παλι θα συμφωνησω αλλα ετσι που το παμε πρεπει να προσεχουμε τα παντα. Τσερνομπιλ, Νερο, τροφες κλπ. Ποιος ξερει τι στο Δι@ολο ριχνουν εκει μεσα ; Με ολιγα, τιποτα δεν μας κανει σημερα καλο αλλα.............................
σε ολλα χρειαζετε μετρο.....εκτος απο τις ...γυναικες :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
σ.ευχαριστω για τις συμβουλες σου
εχεις δικιο
ειναι μεγαλο πραγμα να βρισκεις λιγη ωρα ηρεμιας και χαλαρωσης
το κανω οποτε ειμαι σπιτι μου ,οπως τωρα π.χ
οχι δεν εχω τετοιες ενοχλησεις,ειμαι τυχερος που η κατασταση δεν ηταν τελικα τοσο σοβαρη οσο μου ελεγαν
Γι,αυτο το συμπερασμα βεβαια επρεπε να επισκευτω αρκετους γιατρους και να παρω πολες γνωμες
Ξερεις?
το χειροτερο πραγμα που μπορει να σου συνβει ειναι να μπλεξεις με νοσοκομεια στην Ελλαδα.....
Ειλικρινα στενοχωρηθηκα για σενα!!! Ειλικρινα!!!! Εχεις κ το ονομα του αδερφου μου κ με πηγες  πολλα χρονια πισω... Τον εχασα πριν 15 χρονια. (καμικα σχεση με το δικο σου θεμα) Ομως σπανια εχω συναντησει ατομα με το ονομα Κυριακος.

Ειπες για τους γιατρους στην Ελλαδα? ασε κ σε ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΣΟ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!!
Εχω τους λογους μου.

Εδω πριν δυο χρονια εγω στην Τζεντα κοντεψα να μεινω παραλυτη απο λαθος γιατρων!!!!!!! Εμεινα 20 μερες σε νοσοκομειο κ περπατησα? απο΄ΘΑΥΜΑ!!! ακουγεται ολο αυτο καπως.... μα ειναι μονο η αληθεια!

Αν μπορεις  παντα να παιρνεις την γνωμη απο τρεις γιατρους!!! αλλο κουφο κ αυτο ναι??? Μα ελα που εγω ετσι σωθηκα!!

Αν μπλεξει κανεις με ασχετους γιατρους τοτε πρεπει να εχει πολλυ δυνατη πιστη στον ΘΕΟ!!! Το γιατι το ξερουμε ολοι.

Ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα !! Να μην θεωρεις τον εαυτο σου αρρωστο κ να θυμασαι οτι αυτο που εγινε ισως ηταν ενα φρενο για να ηρεμησεις οσο μπορεις ναι? Παντα με την καλη εννοια λεω οτι λεω.


Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Ειλικρινα στενοχωρηθηκα για σενα!!! Ειλικρινα!!!! Εχεις κ το ονομα του αδερφου μου κ με πηγες  πολλα χρονια πισω... Τον εχασα πριν 15 χρονια. (καμικα σχεση με το δικο σου θεμα) Ομως σπανια εχω συναντησει ατομα με το ονομα Κυριακος.

Ειπες για τους γιατρους στην Ελλαδα? ασε κ σε ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΣΟ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!!
Εχω τους λογους μου.

Εδω πριν δυο χρονια εγω στην Τζεντα κοντεψα να μεινω παραλυτη απο λαθος γιατρων!!!!!!! Εμεινα 20 μερες σε νοσοκομειο κ περπατησα? απο΄ΘΑΥΜΑ!!! ακουγεται ολο αυτο καπως.... μα ειναι μονο η αληθεια!

Αν μπορεις  παντα να παιρνεις την γνωμη απο τρεις γιατρους!!! αλλο κουφο κ αυτο ναι??? Μα ελα που εγω ετσι σωθηκα!!

Αν μπλεξει κανεις με ασχετους γιατρους τοτε πρεπει να εχει πολλυ δυνατη πιστη στον ΘΕΟ!!! Το γιατι το ξερουμε ολοι.

Ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα !! Να μην θεωρεις τον εαυτο σου αρρωστο κ να θυμασαι οτι αυτο που εγινε ισως ηταν ενα φρενο για να ηρεμησεις οσο μπορεις ναι? Παντα με την καλη εννοια λεω οτι λεω.
σ,ευχαριστω καλε μου αγγελε,και σου ευχομαι καλο Πασχα εκει που εισαι

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
σ,ευχαριστω καλε μου αγγελε,και σου ευχομαι καλο Πασχα εκει που εισαι
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!

 :)

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
σε ολλα χρειαζετε μετρο.....εκτος απο τις ...γυναικες :laugh1:
Σ'αυτο δεν μου μενει παρα να συμφωνησω ασυζητητη  :respect:
 :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Σ'αυτο δεν μου μενει παρα να συμφωνησω ασυζητητη  :respect:
 :laugh1: :laugh1: :laugh1:
αυτο ελειπε...
να διαφωνεις...

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟ ΜΟΥ
(ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΝΕΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ....)
Σημερα επισκεφτηκα μετα απο 3 χρονια παλι τον πνευμονολογο
μου
Πριν 3 χρονια ειχε διαπιστωσε μια πολυς ηπιας μορφης εμφυσημα
Με ικανοποιηση διαπιστωσε οτι το εμφυσημα εχει παραμεινει στο σταδιο
που ηταν τοτε,και δεν εχει προχωρησει.....
Αυτο θα πει οτι το Ητ ΚΑΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
ΜΠΡΑΒΟ ΚΥΡΙΑΚΟ.ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΝΕΟ  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Πολύ καλό νέο Κυριάκο

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Πολύ καλό νέο Κυριάκο
Για ολους οχι μονο για εμενα :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 341930 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206240 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 540923 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30855 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 49936 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 596881 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357426 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11318 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192795 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1175 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1133 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591366 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios