vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

153 επισκέπτες, 4 χρήστες
djfloor, paiktaras, JohnDag, grag

Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO

Αποσυνδεδεμένος nektarios1974

  • **
  • 258
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #720 στις: Φεβρουαρίου 13, 2012, 19:35 »
Αν βγάλει ο καllitexnis το πακέτο σε μικρότερη ποσότητα και τιμή θα τα πάρουμε. Τώρα θέλω 2 αρώματα πιο όμως  απο αυτά να πάρω; :hmmm: :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος GanaG

  • **
  • 371
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα είναι ατμός ... (Θρασύβουλος)
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #721 στις: Φεβρουαρίου 13, 2012, 19:35 »
Εγώ πήρα το κόκκινο μήλο και τη Bella ...
Το μηλαράκι οκ αλλά η καραμέλα μάλλον η άλλη είναι καλύτερη

Αποσυνδεδεμένος nektarios1974

  • **
  • 258
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #722 στις: Φεβρουαρίου 13, 2012, 19:37 »
παιδιά έχω την οργανική και μου αρέσει πολύ :baby: :baby: πια απο τις καραμέλες του kallitexni είναι ίδια ( κάποιος το είχε γράψει)

Αποσυνδεδεμένος porto13

  • **
  • 363
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #723 στις: Φεβρουαρίου 13, 2012, 19:38 »
Αν θελεις δυο γευσεις,παρε 2 μπουκαλάκια καραμέλα.. :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος BigRed

  • ****
  • 1213
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κριάρι κυκλοφορεί κ' Drippάρει. !!! Ελεύθερο!!!
    • HandMade By Pandoras
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #724 στις: Φεβρουαρίου 13, 2012, 19:41 »
παιδιά έχω την οργανική και μου αρέσει πολύ :baby: :baby: πια απο τις καραμέλες του kallitexni είναι ίδια ( κάποιος το είχε γράψει)
Τα παιδιά έγραψαν ότι η "καραμέλα" είναι περίπου ίδια με την βανίλια  :dontknow:

Εγώ πάντως πήρα την 'BELLA" :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος porto13

  • **
  • 363
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #725 στις: Φεβρουαρίου 13, 2012, 19:44 »
Η καραμέλα του καλλιτεχνη ειναι περίπου σαν την οργανική(καραμέλα βουτύρου) πολυ έντονη.Για μενα, ισως η ωραιότερη γλυκιά γεύση!!!

Αποσυνδεδεμένος cthulhu

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #726 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 19:37 »
Αν κρίνουμε από το δημοψήφισμα http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,6773.0.html, η καραμέλα προηγείται αλλά και το πρ. μήλο ακολουθεί σε απόσταση αναπνοής.

Και εγώ καραμέλα ψήφισα  ;)

Αποσυνδεδεμένος snapy13

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #727 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 19:57 »
Καλησπερα

Αυριο θα φερω απο το μαγαζι εναν φιλο καινουριο στο η.τ. για να παρει μπαταριες , ατμοποιητες και φυσικα βασεις και αρωματα.
Σιγουρα δεν θα μπορεσω ν αντισταθω στον πειρασμο και θα αγορασω κι εγω το κατιτις μου ( αρωμα καραμελα σιγουρα και οτι αλλο μου κεντρισει το ενδιαφερον ).
Να ρωτησω , υπαρχει καμια εκπτωση για τα μελη του φορουμ ?

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #728 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 20:49 »
Φίλε μου αν φτιάχνεις υγρό και το ατμίζεις κατευθείαν είναι πάρα πολύ πιθανό να έχει ακαθόριστη ή και ΚΑΘΟΛΟΥ γεύση.Τουλάχιστον μια μέρα και επίσης σε δύο τρεις θα γίνει ακόμα καλύτερο..σε διαφορετική περίπτωση θα φταίει ο ατμοποιητής..μερικές φορές ανάλογα το είδος  καθαρίσματος που του κάνεις μπορεί να έχει απουσία γεύσης.Πάντως και τον πίνακα με τις δοσολογίες να μην ακολουθούσες και να έβαζες λιγότερο έστω και λίγο θα το αισθανόσουνα λογικά.Οπότε κάτι από τα δύο νομίζω ;) ;)

η διαφορά είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ μεταξύ της πρώτης μέρας και της τρίτης.. τα αρώματα πρέπει να δέσουν.. και ας λέει ο καλλιτεχνης ότι δεν χρειάζεται να ωριμάσουν..
πχ: έφτιαξα καραμέλομένο μήλο (ρε καλλιτέχνη, δεν βγάζεις και ένα αμύγδαλο να φτιάξουμε το καραμελομένο αμύγδαλο...?? :hmmm:...  :idiot1: ) το άτμισα μετά από 16-17 ώρες.. και αμέσως λέω.. θέλει και άλλη καραμέλα.. αλλά κάτι με τα τρεξίματα που είχα, κάτι ότι το ξέχασα, δεν του έβαλα.. ε, μετά από 3 μέρες ήταν ακριβώς όπως το ήθελα!!!  ;)

όσο για τον ατμο πραγματικά είναι πολύ σοβαρό το θέμα.. βλέπω διαφορές στη γεύση.. έχω στο καρτο του m&m μήλο και έχω και σε τανκ το ίδιο ακριβώς μήλο... στο τανκ ούτε που το καταλαβαίνω.. στο καρτο νιώθω ότι έχω πέσει σε ένα καφάσι με μήλα (που θα έλεγε και μια ψυχή.. ) και τρώω μήλα με το κιλό.. !!!!!!!!!


Αποσυνδεδεμένος sirkonsta

  • **
  • 424
  • 20-1-12
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #729 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 20:51 »
Nociolla!!!

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #730 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 20:55 »
Nociolla = love για μένα μόνο με σοκολάτες...!!! σκέτο είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ!!!! μια σταγόνα μου έπεσε κατά λάθος πάνω στο γραφείο και μύριζε το δωμάτιο για ώρες!!

Αποσυνδεδεμένος panourgias

  • *
  • 85
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #731 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 20:59 »
η διαφορά είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ μεταξύ της πρώτης μέρας και της τρίτης.. τα αρώματα πρέπει να δέσουν.. και ας λέει ο καλλιτεχνης ότι δεν χρειάζεται να ωριμάσουν..


 το άτμισα μετά από 16-17 ώρες.. και αμέσως λέω.. θέλει και άλλη καραμέλα.. αλλά κάτι με τα τρεξίματα που είχα, κάτι ότι το ξέχασα, δεν του έβαλα.. ε, μετά από 3 μέρες ήταν ακριβώς όπως το ήθελα!!!  ;)


Το έχω πάθει κι εγώ αυτό mouko και απο τότε δίνω στα υγρά μια ευκαιρία 3ημερών να αλλάξουν απο μόνα τους...μετά θα τα πειράξω θέλουν δε θέλουν :tongue_smilie: :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος sirkonsta

  • **
  • 424
  • 20-1-12
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #732 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 21:02 »
Chocolate premium, παίρνω τη γεύση από το μπουκάλι, αλλά εκτός μπουκαλιού ή στο άτμισμα δεν...

Αποσυνδεδεμένος batsman1

  • **
  • 196
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #733 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 21:24 »
Πιστευω οτι δεν εχει να κανει με την ωριμανση απλως εαν φτιαξεις fotia και αγρινιο και ατμισεις τη fotia πρωτα μετα το αγρινιο δεν το καταλαβαινεις.Οταν δοκιμαζεις πολλα ταυτοχρονα χανεις γευση γιατι σου μενει το πιο δυνατο.Εγω φτιαχνω και δοκιμαζω ενα καθε φορα και ειναι αμεσως ok

Αποσυνδεδεμένος foukis40

  • *
  • 41
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #734 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 22:42 »
Δοκίμασα κάποια από τα αρώματα που παρέλαβα πρόσφατα σε βάση balanced με 12 mg νικοτίνη σε EGO-T.

H μαστίχα πολύ αρωματική με δυνατή γεύση.
Ο καφές σαν καλοκαβουρντισμένος espresso, ότι πρέπει για να συνοδεύει το καφεδάκι μου !
Cinnamon cookies....πολύ έντονη η μυρωδιά κανέλας και δεν μπορώ να διακρίνω την μυρωδιά του μπισκότου.

Αυτά για την ώρα...τα υπόλοιπα μόλις τα δοκιμάσω θα σας πω την γνώμη μου.
Ένα μεγάλο μπράβο στον καλλιτέχνη μας !!  :respect:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343622 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 29, 2024, 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 207411 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542773 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31798 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50968 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 598348 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 359036 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 12152 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193929 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1679 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1753 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 595334 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios