vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

163 επισκέπτες, 4 χρήστες
camber, djfloor, paiktaras, JohnDag

Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #705 στις: Φεβρουαρίου 11, 2012, 11:47 »

Εχω παθει πλακα με το Fotia  :respect:
Οποιος εχει δοκιμασει καζαν ντιπι θα το αναγνωρισει αμεσως!

Τετοιες γευσεις μου αρεσουν ...μπασες,βαριες καπνικες, οχι λουλουδατες.
Πανο σε ευχαριστω γι αυτη την απιστευτη γευση φιλε !



Συμφωνω απολυτα.
Τα καπνικα πρεπει να ειναι απο την φυση τους βαρια και εντονα με οτι επιγευση και να εχουν.

Ας αφησουν τις γλυκες και τις φρουτενιες γευσεις να ειναι ελαφριες για να μην σε μπουκωνουν.


Αποσυνδεδεμένος Lancerlot

  • **
  • 407
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #706 στις: Φεβρουαρίου 12, 2012, 13:04 »
3η μέρα ατμίζω ''φωτιά'' και έχω να πω ότι είναι η καλύτερη καπνική γεύση που έχω δοκιμάσει, πραγματικά καπνική, πικάντικη (θυμίζει λίγο πιτσίνια όπως προανέφερα) , γεμάτη, μεστή και δυνατή και μόνο με μία σταγόνα στα 10ml βάσης. Δεν ξεκολλάω λέμε, τόσο που δεν ασχολήθηκα ακόμη με τα άλλα καπνικά που παρέλαβα.
Και η βάση balanced εξαιρετική , δυνατό χτύπημα, πολύς και πυκνός ατμός με σώμα.
Τα συγχαρητήρια μου στον chef Πάνο

Αποσυνδεδεμένος nikoshat

  • **
  • 169
  • Χαμογελάστε σήμερα...το αύριο θα είναι χειρότερο.
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #707 στις: Φεβρουαρίου 12, 2012, 13:08 »

Το Barbara και το Apatche τα εχει δοκιμασει κανεις?
Ειναι κανενα απο τα δυο ιδιας φιλοσοφιας με το Fotia (δηλαδη βαρυ καπνικο) ?

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #708 στις: Φεβρουαρίου 12, 2012, 13:15 »
To Barbara ναι, είναι αρκετά βαρύ, το Apache είναι ελαφρύ

Αποσυνδεδεμένος Theofilos

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
    • Manaria Radio
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #709 στις: Φεβρουαρίου 12, 2012, 14:53 »
Εγώ με τις βάσεις Zerobacco έχω παρκάρει στο 30/70 PG/VG  (παίρνω σκέτες PG και VG). Το πρόβλημα που έχω τώρα είναι το τί να κάνω κάτι βάσεις από funstore που μου έχουν ξεμείνει :P . Θα περιμένω να τελειώσουν τα 1,5lt βάσης από zerobacco και μετά ξαναποιάνω τις άλλες. Απο γεύσεις έχω φτιάξει premium chocolate+μαστιχα+kapnos, μαυρη σοκολάτα+μαστίχα+καραμέλα, premium chocolate+καραμέλα+φουντούκι, premium chocolate+φουντούκι και με έχουν ξετρελάνει όλα.

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #710 στις: Φεβρουαρίου 12, 2012, 18:09 »
Μια ερωτηση ρε παιδια..την γλυκα στον λαιμο μασ ποιο την προκαλει σε μια αναλογια..πχ,,10 μλ??Το αρωμα η καποια απο τισ βασεισ??Εφτιαξα μια καραμελιτσα στα 10μλ..με Balanced 20mg(στα 5μλ)και Mist 00mg(στα 5μλ)..εριξα και 4 σταγονιτσεσ απο το μπουκαλακι Ζερομπακο του αρωματοσ..αλλα δεν νοιωθω γλυκα στο λαρυγγι..πρεπει να ριξω παραπανω αρωμα η κανα γκουβα μελι σπιτικο(χαχαχαχα)??Δεκτη καθε βοηθεια??

Αποσυνδεδεμένος ΚΩΣΤΑΣ Η2Ο

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
    • KostasSpear
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #711 στις: Φεβρουαρίου 12, 2012, 18:24 »
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,6945.0.html
Έχεις γράψει και εσύ εκεί έτσι ;
Πάρε μια σύριγγα ινσουλίνης να ξεμπερδεύεις με τις σταγόνες

Ρίξε 2 ακόμη και δοκίμασε αν δεν σε ικανοποιεί ξανά

Το μαρτύριο της σταγόνας

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #712 στις: Φεβρουαρίου 12, 2012, 18:25 »
Αν δείς εδω http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,6945.0.html στο νημα που εφτιαξε η Συναγωνίστρια mouko, οι 4 σταγονες για καραμελα ειναι λιγες στα 10ml. Βεβαια περι ορεξεως ουδείς λόγος, αλλα αφου σου φάινεται λίγο γιατι δεν προσθέτεις ετσι κι αλλιως?
Εμενα μου προκαλει ερεθισμο στο λαιμο το αρωμα ΜΟΝΟ οταν περναει το 20% περιπου. (ΝΑΙ το εχω δοκιμασει!!!!)

Αποσυνδεδεμένος manos

  • ****
  • 1439
  • Φύλο: Άντρας
  • SKY
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #713 στις: Φεβρουαρίου 12, 2012, 18:48 »
εγω που δοκιμαζω  τωρα τα αρωματα βανιλια και καρεμαλα ειναι σαν να μην εχουν διαφορα σαν να ειναι κ τα δυο βανιλια.λες να εγινε καποιο λαθος ετικετας?

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #714 στις: Φεβρουαρίου 12, 2012, 19:26 »
"Εξισώνονται" αυτα τα δυο αν το παρακανεις! θελει προσοχη. Αν βαλεις πολυ και απ τα δύο ειναι ενα πραγμα.Επίσης δεν ειμαι σίγουρος αν λειτουργουν καθολου μαζι! Αν συμπληρώσεις ομως ιδιες ποσοτητες σε καποιο αλλο υγρό (καποιο καπνικο ας πουμε) πχ, σε Αγρίνιο να βαλεις 5 σταγόνες καραμελα Η βανιλια (οχι και τα δύο) το αποτέλσμα ειναι πολυ διαφορετικο. Δκιμαστε το σε μικρές ποσοτητες! Συμπληρωματικα δρούν πολυ διαφορετικα.

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #715 στις: Φεβρουαρίου 13, 2012, 00:00 »
Δεν είναι τα ίδια, αλλα στην πυκνη μορφη τους μοιαζουν πολυ.
Αν κανετε το τεστ να ανοιξετε το μπουκαλάκι να το αφησετε στο τραπέζι να πλησιάσετε και να κάνετε μια βαθειά και γρηγορη
εισπνοή απο τη μύτη (ωστε να ερθει πιο αραιωμενη η οσμή) θα δείτε τη διαφορά,
η οποία είνια λεπτή αλλά υπαρκτή.
Συγκεκριμενα η βανίλια μου βγάζει μια πιο "οξεία" οσμή ενω η καραμέλα μια πιο "θαμπή".
Πάντως η βανίλια δεν είναι κλασσική.
Λογικά υποθέτω ότι ο καλλιτέχνης θα κυκλοφορήσει και άλλη παραλλαγή στο μέλλον,
αλλά πως επισήμαναν τα παιδιά σε άλλο νημα δρά πολύ ωραία για να στρογγυλέύει και να δενει γεύσεις πιθανόν όπως η αιθυλική μαλτόλη
ή με παρόμοιο τρόπο.

Αποσυνδεδεμένος Discordia

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπόριο όπλων και Εgo-T. Προσιτές τιμές, Εχεμύθεια
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #716 στις: Φεβρουαρίου 13, 2012, 18:30 »
Εδω κ 2-3 ωρες βρίσκομαι σε παροξυσμό γευσεων. Ο οδυσσέας + zerobacco είναι απίστευτος συνδιασμος. Το apache ειναι jet. Το πρασινο μηλο κορυφαίο. Η μαστίχα εξίσου. Ο ινδιάνος APACHE μου χαρησε την πίπα της ειρήνης. Η Βαρβαρα εθιστική  προσπαθω να καταλάβω τι μου θυμίζει και όλο μου ξεφευγει και όλο ατμιζω και ολο μου ξεφευγει και όλο ατμιζω..

Respect

ο καφες και το μελι μου κλεινουν το ματι ;)

Αποσυνδεδεμένος fotakos

  • **
  • 216
  • Φύλο: Άντρας
    • www.publiceye.gr
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #717 στις: Φεβρουαρίου 13, 2012, 18:46 »
Εχουμε πάθει ζημια,
εγώ βρε παιδιά μετά από 6 μήνες φρενίτιδας με τις γεύσης είχα καταλήξει σε 3μπεκα για πάνω από 6 μήνες ,
μέχρι που ήρθε ο καλιτεχνης και πάλι από την αρχή,αλλα δεν πηραζει είναι φοβερες οι εναλακτικες που μας προσφερει!!!

Αποσυνδεδεμένος nektarios1974

  • **
  • 258
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #718 στις: Φεβρουαρίου 13, 2012, 19:30 »
Παιδιά τι μου προτείνετε πράσινο ή κόκκινο μήλο; και πιά απο τις 2  καραμέλες;

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #719 στις: Φεβρουαρίου 13, 2012, 19:31 »
ΟΛΑ!!!  :tongue_smilie:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343622 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 29, 2024, 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 207411 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542773 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31798 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50968 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 598348 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 359036 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 12152 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193929 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1679 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1753 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 595334 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios