vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

161 επισκέπτες, 4 χρήστες
takoulas, camber, Buliwyf, JohnDag

Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #690 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 01:03 »
το ξερω σε πειραζω  :bye:, 2 % το δινω εγω ;D ειναι και αλλα τρια τεσσερα ακομη που λειπουν παντως το νημα σου το αποθηκευσα πολυ βοηθητικο γιατι καμια φορα κολλαει το μυαλο
Προσωπικά έχω φτιάξει ένα excel με ότι χρειάζομαι.. έναν εύκολο υπολογιστή ανάμειξης που μετέφρασα από τα γερμανικά και τις δοσολογίες των αρωμάτων που έχει δώσει ο Καλλιτέχνης.. και κάθε φορά που λέει μια δοσολογία τη σημειώνω...
κάπως έτσι λοιπόν φτιάχτηκε το σκονάκι αυτό..  ;)

Αποσυνδεδεμένος nikoshat

  • **
  • 169
  • Χαμογελάστε σήμερα...το αύριο θα είναι χειρότερο.
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #691 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 01:14 »

Εχει δοκιμασει κανεις καμιλα με περισσοτερο απο 3% ?

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #692 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 01:16 »
ναι ρε φιλε και δεν μου βγαινει με τιποτα, τι με λιγο τι με πολυ , τι με vg τι με pg :nope:

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #693 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 01:16 »
δηλαδη 10 σταγονες περιπου στα 10ml... xmmmm.. Ναι! Εχει δοκιμασει! βγαζει περισσοτερη γλυκαδα αλλα με ψιλοεγδαρε! βαρυ στο λαιμο μου αλλα ειναι και ευαισθητος! και δεν εχω και πολυ γευση χτες και σημερα !τζαμπα πανε τα αρωματα!

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #694 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 01:17 »
η καμιλα δεν μου βγαινει την εχω βαλει για ανταλλαγη

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #695 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 01:22 »
Εμενα δεν μου μυριζει το απατσι απ την αλλη! τιποτα! Το αρωμα σκετο εβαζα μεσα στο ρουθουνι και τιποτα!!!   :tongue_smilie: :tongue_smilie:

Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #696 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 01:27 »
Παιδιά δεν έχω δοκιμάσει ακόμα τα καινούργια αρώματα του καλλιτέχνη αλλά έχω διαβάσει πολλά καλά σχόλια για την καμήλα,τον καπνό,το φουντούκι και τη μαστίχα. Οπότε με βλέπω την άλλη εβδομάδα που θα πάω στον Αντρέα να πάρω οποσδήποτε αυτά τα 4 και ότι άλλο προκύψει :)

Αποσυνδεδεμένος nikoshat

  • **
  • 169
  • Χαμογελάστε σήμερα...το αύριο θα είναι χειρότερο.
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #697 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 01:33 »
Σε μενα με 80%pg μου βγαινει καπως αδυναμο στο 3% ... και μου ερχεται μια ολιγη απο οινοπνευμα σαν επιγευση (?) η ιδεα μου ειναι ?


Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #698 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 01:38 »
Παιδιά δεν έχω δοκιμάσει ακόμα τα καινούργια αρώματα του καλλιτέχνη αλλά έχω διαβάσει πολλά καλά σχόλια για την καμήλα,τον καπνό,το φουντούκι και τη μαστίχα. Οπότε με βλέπω την άλλη εβδομάδα που θα πάω στον Αντρέα να πάρω οποσδήποτε αυτά τα 4 και ότι άλλο προκύψει :)
το φουντουκι ειναι τελειο.
κοιτα στις συνταγες και φτιαξε σοκοφρετα h nutella...με το φουντουκι
πιπιλα :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Συνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3883
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #699 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 18:21 »
Προφανώς και δεν θα εχω το ίδιο χτύπημα με VG 10ara απ' οτι με PG 10ara. Απλα αναρωτιέμαι πόσο πρέπει να αραιώσω την σκέτη VG36αρα για να νιώθω καποιο σχετικό throat hit όπως για παράδειγμα της PG.

Δηλαδη αν είναι η VG36ara να μου δίνει για παράδειγμα το μισο και κάμποσο παραπάνω χτύπημα της 20αρας Balanced τότε ειμαι οκ.

Με λίγα λόγια σαφώς και θέλω μόνο VG απλά ψάχνω να βρώ το κατάληλο hit που θα με ικανοποιήσει.

Ίσως ο Καλλιτέχνης να με βοηθούσε σε αυτό.

Το χτύπημα είναι υποκειμενικό αλλά από τη μικρή μου εμπειρία (και πειράματα):
18αρα VG μου δίνει ανάλογο χτύπημα με 12άρα balanced. Ίσως λίγο χειρότερο.
12άρα VG μου δίνει απειροελάχιστο έως καθόλου χτύπημα.

Προσωπικά προτιμώ τη PG γιατί στόχος μου είναι να ρίξω τη νικοτίνη και δεν με πειράζει στο λαιμό.

Αποσυνδεδεμένος nikoshat

  • **
  • 169
  • Χαμογελάστε σήμερα...το αύριο θα είναι χειρότερο.
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #700 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 18:58 »

Λοιπον παιδια δοκιμασα τελικα το Καμιλα...δεν με ενθουσιασε, (δεν ξερω για ποιο λογο) μου θυμιζε εντονα οινοπνευμα, οποτε το αφησα στην ακρη και πηγα στο επομενο.

Εχω παθει πλακα με το Fotia  :respect:
Οποιος εχει δοκιμασει καζαν ντιπι θα το αναγνωρισει αμεσως!

Τετοιες γευσεις μου αρεσουν ...μπασες,βαριες καπνικες, οχι λουλουδατες.
Πανο σε ευχαριστω γι αυτη την απιστευτη γευση φιλε !

Το ΣΚ θα δοκιμασω και τις αλλες δυο...Αγρινιο και Καπνος.

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #701 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 19:05 »
Παιδιά συμφωνώ και επαυξανω για το ΦΩΤΙΑ. Το έχω  :baby: απο εχθές που το δοκίμασα!!!!

4 σταγόνες σε 10 ml. Εκπληκτικό!!
Στην αρχή είπα ότι θα το έχω μόνο για το ποτό (όταν το μυρισα απο το μπουκάλι ), αλλα αφού το δοκίμασα και μετα  :baby:

Αποσυνδεδεμένος nikoshat

  • **
  • 169
  • Χαμογελάστε σήμερα...το αύριο θα είναι χειρότερο.
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #702 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 19:13 »

Ναι αν το μυρισεις απο το μπουκαλι ειναι πολυ βαρυ.
Αν ομως προσεξεις να μη ριξεις πολυ, (και ειναι πολυ ευκολο να ριξεις πολυ) , γινεται πολυ καλο.

Εγω εβαλα μια σταγονα σε 3 ml και εγινε τουμπανο! Την αλλη φορα θα ριξω λιγοτερο  ;D

Αποσυνδεδεμένος Lancerlot

  • **
  • 407
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #703 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 19:16 »
Φωτιά έβαλα 1 σταγόνα σε 10ml Balanced  :hmmm: τα πιτσίνια μου θυμίζει....

Αποσυνδεδεμένος stelakis1

  • **
  • 357
  • Φύλο: Άντρας
  • Βάρκιζα τέλος...
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #704 στις: Φεβρουαρίου 11, 2012, 10:58 »
Εμενα δεν μου μυριζει το απατσι απ την αλλη! τιποτα! Το αρωμα σκετο εβαζα μεσα στο ρουθουνι και τιποτα!!!   :tongue_smilie: :tongue_smilie:

Alex εν μερει εχεις δικιο, ειναι πολυ διακριτικο. Αλλα μυριζει. Για μενα με 3-3,5% ειναι το ιδανικο all day. Ουδετερο με ελαφρια επιγευση

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343597 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 29, 2024, 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 207391 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542732 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31767 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50942 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 598330 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 359007 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 12127 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193892 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1658 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1723 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 595293 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios