vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

162 επισκέπτες, 7 χρήστες
Kostik1982, Buliwyf, lagoudakis, noe, Milarepa, tony1976, Mimhsdr

Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO

Αποσυνδεδεμένος kjimk

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #615 στις: Φεβρουαρίου 08, 2012, 00:52 »
Τι κακό αυτό με την καμίλα - Αμα κολήσεις κόλησες (κι εγώ μέσα φυσικά)
Σίγουρα  απ' τα καλύτερα καπνικά - Πάντα τέτοια

Αποσυνδεδεμένος Teodor

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο τις 10 Δεκεμβριου 2011
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #616 στις: Φεβρουαρίου 08, 2012, 01:04 »
Απλα υπαρχει μια μυρωδιά οταν πρωτοανοίγεις τα φιαλίδια λόγω "κλεισουρας" γιατι εμφιαλώνονται αμέσως μετα το τερμα της αναδευσης!. κανα δεκαλεπτο στον αερα και εχει φύγει! Το ίδιο είχα πρωτοσυναντησει και με βασεις προ διμήνου, που είχα πρωτοπαρει! πεντε η δεκα λεπτα το πολυ και εφυγε!

Επειδη ημουν ενας απο αυτους που ανεφερε για μυρωδια "φετας"......φιλε Alex, χωρις να θελω να μειωσω τα αρωματα Atmos Lab - αφου κ εγω λατρης ειμαι και θα ειμαι - κ αποδεχομενος οτι ισως να αποτελει "ϊδιαιτεροτητα" της δικης μου αντιληψης οσφρησης ( κ καποιων φιλων μη ατμιστων που τους εδωσα να μυρισουν απο το αρωμα Camila) δε νομιζω οτι αφορα τη κλεισουρα των αρωματων γιατι δε μου συνεβη σε κανενα αλλο αρωμα εκτος των καπνικων....
Εχω παρει cofee, chocolate premium, cola - cola και εχω μυρισει επι τοπου (στη Zerobacco) green apple και καραμελα - ολα κλεισμενα ηταν κ αυτα και κανενα δε μου μυρισε "φετα"..... Φυσικα επισης αποδεχομαι οτι ισως να ευθυνεται η μεγαλη συγκεντρωση αρωματος στο μπουκαλακι για αυτη την οσφρηστικη μου "ιδεα" κ πως μπορει οταν αραιωθει σε σωστη ποσοτητα σε υγρο να δωσει αλλη γευση....αλλα το ασχημο για εμενα ειναι οτι "συνειρμικα" και μονο πλεον εστω και λιγο camila σε υγρο που δοκιμασα μου φερνει την αναμνηση της "φετας" που μυρισα απο το μπουκαλακι.......

Λεω να παρω κ ενα φωτια το οποιο ηταν πολυ πικαντικο κ το μονο που απειχε απο αυτη την εντυπωση "φετας" που αποκομισα - την πιο εντονη παντως μυρωδια "φετας" την εξελαβα μυριζοντας το Αγρινιο.......

Επισης, λιγο off topic, αλλα ισως το δει ο Καλλιτεχνης και σαν "μαγειρας" που ειναι να σκεφτει κατι ενδιαφερον σε επομενη δημιουργια αρωματων, μεχρι στιγμης απο οσα ετοιμα υγρα (απο αλλου) και αρωματα απο Atmos εχω δοκιμασει, το μονο που θα μπορουσε καλλιστα να με πεισει οτι προκειται περι "καπνου" ειναι το coffee - αν δεν γνωριζα την οσμη του καφε θα ελεγα οτι αυτο που μυριζω ειναι καπνος....... :idiot1: :idiot1:

« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 08, 2012, 01:39 από Teodor »

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #617 στις: Φεβρουαρίου 08, 2012, 01:35 »
Για την φέτα δεν θα επιμείνω βεβαια, καθ οτι εμενα δεν μου ήρθε ποτέ σαφης μυρωδιά φέτας. Αλλα μονο αυτο που αναφέρω και οχι παντου. Αλλα την φετα ναι, την εχω ξανακούσει!
Προσωπικα τον καφε τον προσθετω σε ολα τα καπνικα!!! Στο καπνος μου κοβει λιγο την γλυκαδα, στο αγρίνιο την προσθέτει, στο φωτιά συμπληρωνει μια πικραδα που ταιριαζει γαντι! Συμπεριφερεται διαφορετικα σε καθε καπνικο, και ειναι αυτο που ειπες. Επειδη θυμιζει τοσο και μονο του, ειναι σαν να φτιαχνεις νεο χαρμανι!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Teodor

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο τις 10 Δεκεμβριου 2011
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #618 στις: Φεβρουαρίου 08, 2012, 01:37 »
Ναι ναι, δηλωνω λατρης του καφε!  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #619 στις: Φεβρουαρίου 08, 2012, 01:43 »
δεν εισαι ο μονος

Αποσυνδεδεμένος artzan

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #620 στις: Φεβρουαρίου 08, 2012, 03:27 »
Καλησπερα.ειμαι νεος στο η.τ και ειναι η πρωτη φορα που γραφω στο site,συνηθως μπαινω μονο για πληροφοριση μιας και δεν γνωριζω και πολλα για το συγκεκριμενο ειδος.απο εσας εμαθα για το συγκεκριμενο καταστημα και την επομενη πηγα για να δοκιμασω μιας και οσες προσπαθειες εκανα με ετοιμα υγρα από διαφορες εταιριες δεν μου βγηκαν σε καλο ειτε από γευσεις ειτε από περιεκτικοτητα σε νικοτινη που σε άλλες περιπτωσεις θα το ηθελα πιο βαρυ και σε άλλες ποιο ελαφρυ.πηρα λοιπον τις βασεις mist 20mg n και 00mg,balanced 20mg n και 00mg και από γευσεις πρασινο μηλο best,βανιλια,cacao το οποιo είναι απιστευτα ιδιο με το πραγματικο και απορω που δεν εχει γραψει καποιος κατι για αυτό,καπνος all day, Barbara λιγο πιο βαρυ ιδανικο για ποτακι.nocciola πιστη αντιγραφη φουντουκιου και σημερα πηρα caramella bella η οποια είναι ποιο ελαφρια από την προκατοχο της,caramella και χωρις βουτηριλα μου φαινεται ισως καλυτερη για προσμιξεις με άλλες γευσεις.και banana την οποια ατμιζω αυτή την στιγμη και μου φαινεται ότι θα σβησω το βραδυ μου μαζι της.ειναι οντως όπως τα περιγραφουν και υπολοιποι γευσεις κανονι και μαλιστα σε ότι περιεκτικοτητα νικοτινης θελησω ξεκινησα με το 10mg και ειμαι αυτή την στιγμη στο 6mg το οποιο με καλυπτει πληρως.ενα ευχαριστω στη zerobacco για την εξυπηρετηση και στον καλλιτεχνη ένα μπραβο για τις γευσεις…

Αποσυνδεδεμένος BigRed

  • ****
  • 1213
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κριάρι κυκλοφορεί κ' Drippάρει. !!! Ελεύθερο!!!
    • HandMade By Pandoras
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #621 στις: Φεβρουαρίου 08, 2012, 09:06 »
Καλημέρα... :bye:
Εχτές έφτιαξα κ' εγώ το πρώτο μου υγρό.
Για 5 ml χρησιμοποίησα
2.5 ml vg 36mg
2.5 ml vg 0mg
7 σταγόνες fotia.


Το άτμιζα το ξαναάτμιζα, κατι μου θυμίζει...
Τι μου θυμίζει.....! τι μου θυμίζει.....!  :hmmm:

"ΣΕΡΤΙΚΑ ΛΑΜΙΑΣ" για όποιον θυμάτε... :respect:

dksn20

Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #622 στις: Φεβρουαρίου 08, 2012, 11:06 »
ρε θηρίο 7 σταγόνες στα 5μλ  :shock_sick_01:
πραγματικά εγώ δεν το μπορώ το φωτιά...πάρα πολύ δυνατό...

Αποσυνδεδεμένος BigRed

  • ****
  • 1213
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κριάρι κυκλοφορεί κ' Drippάρει. !!! Ελεύθερο!!!
    • HandMade By Pandoras
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #623 στις: Φεβρουαρίου 08, 2012, 11:08 »
Μου αρέσουν ΒΑΡΙΑ κ' ΑΣΗΚΟΤΑ  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #624 στις: Φεβρουαρίου 08, 2012, 13:37 »
Ριξε μεσα και τιποτα σταγονες καφε και σοκολατα και καραμελα και σπαει το πολυ βαρυ, και σου αφηνει και μια ευχαριστη επιγευση, αλλα χωρις να εκαφραινει την μυρωδια! και παλι οπου ατμιζεις αυτο το πραμα φοβουνται και φευγουν!!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #625 στις: Φεβρουαρίου 08, 2012, 13:41 »
Το φωτιά με πάνω απο 3 σταγόνες στα 10ml με μπουχτίζει αφάνταστα.
Οτι αρέσει όμως σε εμένα δεν είναι υποχρεωτικό ότι θα αρέσει σε οποιοδήποτε άλλο....

Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #626 στις: Φεβρουαρίου 08, 2012, 14:00 »
Ριξε μεσα και τιποτα σταγονες καφε και σοκολατα και καραμελα και σπαει το πολυ βαρυ, και σου αφηνει και μια ευχαριστη επιγευση, αλλα χωρις να εκαφραινει την μυρωδια! και παλι οπου ατμιζεις αυτο το πραμα φοβουνται και φευγουν!!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Αλλοιώνει τη γεύση ρε φίλε... :))

Αποσυνδεδεμένος Tegian

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #627 στις: Φεβρουαρίου 08, 2012, 16:24 »
Καλησπερα σε ολους !!!

Λοιπον παιδια μολις παρελαβα βασεις απο τη Zerobacco και εχω να πω οτι ειναι αψογες !!! Και delivery πολυ γρηγορα και στο σπιτι σου !!! Μπραβο στα παιδια !!! Αξια Ελληνικη ισχωρηση στην αγορα !!!

Τωρα μια ερωσηση για οσους γνωριζουν. Εφτιαξα ενα υγρο 2ml PG 12mg+1ml PG 0mg+2 σταγονες αρωμα. Το χτυπητα ΤΕΛΕΙΟ αλλα στην επνοη μηδεν ατμος !!! Ειναι η πρωτη φορα που φτιαχνω υγρο αποκλειστικα PG. Περιμενα οτι θα εβγαινε ατμος στην εκπνοη! Ποια η γνωμη σας; Δηλαδη αμα δεν βαλουμε VG δεν εχουμε ατμο στην εκπνοη;

Αποσυνδεδεμένος sirkonsta

  • **
  • 424
  • 20-1-12
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #628 στις: Φεβρουαρίου 08, 2012, 16:27 »
PG χτύπημα
VG ατμός! χωρίς αυτή...

Αποσυνδεδεμένος Tegian

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #629 στις: Φεβρουαρίου 08, 2012, 16:31 »
Για να πω την αληθεια τρομοκρατηθηκα λιγο γιατι περιμενα εστω καποιο ατμο να βγαινει. Γνωριζω οτι οσο περισσοτερη VG τοσο περισσοτερο ντουμανι αλλα δεν το περιμενα και ετσι !!! Σκετη PG καθολου ντουμανι ; !!!  :hmmm:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343487 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 29, 2024, 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 207301 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542615 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31689 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50841 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 598231 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358902 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 12051 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193795 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1580 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1618 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 595179 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios