vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

137 επισκέπτες, 0 χρήστες

Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO

Αποσυνδεδεμένος Theofilos

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
    • Manaria Radio
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #555 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 17:25 »
Η 36άρα και η PG έχουν νερό να φανταστώ. Όχι η σκέτη vg ε? Γιατί πήρα 1lt VG και δεν μου φαίνετε για αραιωμένη.

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #556 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 17:26 »
Η σκετη Vg θελει νερακι   :yes:

Αποσυνδεδεμένος Teodor

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο τις 10 Δεκεμβριου 2011
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #557 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 17:27 »
Ουτως ή αλλως οταν εχεις τελικο υγρο με PG > = 50% ειναι αρκετα ρευστο λογω της PG οποτε δε χρειαζεται νερο! ;)


οσον αφορα τα αραιωμενα και μη.....

mist = VG αριωμενη
thunder = PG αραιωμενη

Οταν τα μπουκαλακια αναγραφουν PG, VG τοτε ειναι χωρις αραιωση, μονο μικροποσοτητες απαραιτητες για να διαλυθει η νικοτινη (παντα συμφωνα με το Καλλιτεχνη)......Οι μηδενικες VG k PG δεν εχουν καθολου αραιωση

Αποσυνδεδεμένος Theofilos

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
    • Manaria Radio
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #558 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 17:31 »
Ευχαριστώ πολύ. Πωωωω μυρίζει όλο το σμπίτι. Έδωσα να δοκιμάσει και σε εναν φίλο μου καπνιστή και παρόλο που δεν του άρεσαν και πολλές γεύσεις από αυτές που του δίνω να δοκιμάσει εδώ και 1 χρόνο με αυτή ξετρελάθηκε. Με τις γεύσεις του atmos lab παίζει και να τον προσυλητίσω :P

Αποσυνδεδεμένος Theofilos

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
    • Manaria Radio
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #559 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 18:07 »
Αν έχεις πιεί σοκολάτα με γεύση φουντούκι και σου άρεσε τότε θα ξετρελαθείς κι εσύ. Το πρόβλημα είναι πως μου αρέσει υπερβολικά πολύ και ατμίζω ακόμα περισσότερο από ότι πριν. Το είχα που το είχα πιπίλα, τώρα κάνω διαλείμματα για να αναπνεύσω οξυγόνο :P. Θα ρίξω και άλλο τη νικοτίνη μην πάθω και τίποτα.

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #560 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 19:22 »
εφτιαξα ενα 15αρι με pg και εβαλα nocciola 8 σταγ και σοκολατα premium 8σταγ
σε 10 μλ
ζημια!!!!!!!!
τελικα η pg σε χτυπημα ειναι πολυ καλυτερη απο vg στα ιδια mg νικοτινης

σιγα σιγα θα δοκιμασω και τη βαρβαρα και το αγρινιο
να πω μια κακιουλα???
μυριζουν εντονα φεταααααααααααααα..
ελπιζω να στρωνουν με την παρασκευη του τελικου υγρου

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #561 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 20:07 »
λοιπον νεο υλικο, σε βαση vg κανελλα μπισκοτο μιξη με καραμελα μπελα, οι αναλογιες αναλογα με τα γουστα, το κανελλα μπισκοτο ειναι πολυ βαρυ βαλτε λιγο, απολαυστικοτατο :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος ΚΩΣΤΑΣ Η2Ο

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
    • KostasSpear
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #562 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 20:11 »
ΚΑΠΝΟΣ....τελος!!!!!!
επαθα ζημια :idiot1: :idiot1: :idiot1: :idiot1: :idiot1: :idiot1: :idiot1: :idiot1: :idiot1: :idiot1: :idiot1: :idiot1:.

Πόσο % έβαλες  άρωμα  ?

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #563 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 20:18 »
Πόσο % έβαλες  άρωμα  ?
4% με pg36ara και αραιωμενη παλι με pg..
σε καινουργιο ατμο και αυτος απο zerobacco(σουπερ μεχρι στιγμης εαν και δεν θα δω την αντοχη του γιατι ειμαι πλεον του cartomizer)
ενα καταπληκτικο μεστο αρωμα με μια ελαφρια γλυκια αισθηση στο τελος της τζουρας....
εχω ξαναδοκιμασει και αλλα καπνικα αλλων εταιριων...αυτο απλα ειναι κατι το διαφορετικο....που καπνιζετε ανετα και ευχαριστα...
εχει απλα πανω του την μοναδικοτητα των αρωματων του καλιτεχνη....

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #564 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 23:45 »
Αν έχεις πιεί σοκολάτα με γεύση φουντούκι και σου άρεσε τότε θα ξετρελαθείς κι εσύ. Το πρόβλημα είναι πως μου αρέσει υπερβολικά πολύ και ατμίζω ακόμα περισσότερο από ότι πριν. Το είχα που το είχα πιπίλα, τώρα κάνω διαλείμματα για να αναπνεύσω οξυγόνο :P. Θα ρίξω και άλλο τη νικοτίνη μην πάθω και τίποτα.
θεοφιλε..να ξερες ποσο σε νιωθω....χεχεχ :respect: :respect: :respect:

@παιδια εαν σας παιρνει οικονομικα παρτε για δοκιμη pg και φτιαχτε σοκολατα πρεμιουμ με κρεμα φουντουκιου...
δεν εχετε ξαναζησει τετοια γευστικη ατμιστικη εμπειρια...
εαν δεν σας αρεσει θα σας τα αγορασω εγω......... :thumpup: :thumpup:
ισως να μην ξαναγυρισετε στην vg....

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #565 στις: Φεβρουαρίου 07, 2012, 00:10 »
Σκετη PG?  ::)

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #566 στις: Φεβρουαρίου 07, 2012, 00:16 »
ναι ....εφτιαξα 15αρα αραιωμενη με pg μηδενικη

Αποσυνδεδεμένος Tegian

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #567 στις: Φεβρουαρίου 07, 2012, 13:27 »
ναι ....εφτιαξα 15αρα αραιωμενη με pg μηδενικη

Φιλε μου την PG 18 την αραιωσες σε μηδενικη PG ειπες. Eβαλες καθολου νερο; Γιατι και εγω αυτο θελω να κανω οταν ερθει με το καλο η παραγγελια μου απο Zerobacco.

Αποσυνδεδεμένος grifos

  • **
  • 361
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #568 στις: Φεβρουαρίου 07, 2012, 13:34 »
Φιλε μου την PG 18 την αραιωσες σε μηδενικη PG ειπες. Eβαλες καθολου νερο; Γιατι και εγω αυτο θελω να κανω οταν ερθει με το καλο η παραγγελια μου απο Zerobacco.
Κατά βάση, στην PG δεν χρειάζεσαι καθόλου νερό, δεν είναι τόσο παχύρευστη όπως η σκέτη VG.
Eγώ φαντάσου, κάνω υγρό με 80/20% PG/VG και δεν βάζω καθόλου νεράκι, η PG είναι αρκετά ρευστή.
Μόνο σε σκέτη VG βάζω νερό. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #569 στις: Φεβρουαρίου 07, 2012, 13:53 »
Φιλε μου την PG 18 την αραιωσες σε μηδενικη PG ειπες. Eβαλες καθολου νερο; Γιατι και εγω αυτο θελω να κανω οταν ερθει με το καλο η παραγγελια μου απο Zerobacco.

pg 36 αρα και την αραιωσα με pg μηδενικη
και οπως λεει ο φιλος grifos
δεν χρειαζετε καθολου νερακι....
βεβαια παρατηρω ατμιζοντας pg απο χτες η καταναλωση εχει ανεβει σε σχεση με την vg που ατμιζα εδω και πολυ καιρο

@ δοκιμασα αγρινιο και βαρβαρα
15αρια  με pg

αγρινιο..το ιδιο οπως ο καπνος..ευχαριστο με γλυκια αισθηση στο τελος της τζουρας
ξεκουραστο πολυ καλο....εγκρινω με χιλια...

βαρβαρα....το εφτιαξα με 2% 4 σταγονες στα 10 μλ..
με απογοητευσε...βεβαια δεν το συμπαθησα απο χτες που ανοιξα το μπουκαλι με το αρωμα να το μυρισω οπου απογοητευτηκα
σαν ετοιμο υγρο μου φερνει μια βαρια γευση μεταξυ...φετας-λικερ....δεν μπορω να το προσδιορισω...οχι οτι δεν ατμιζετε
η αηδιαζω..οχι..απλα δεν μου κανει..μου θυμιζει HALO

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343439 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 29, 2024, 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 207255 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542543 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31643 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50811 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 598165 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358875 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 12028 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193760 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1564 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1590 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 595049 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios