vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

145 επισκέπτες, 1 χρήστης
stsoulos

Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #510 στις: Φεβρουαρίου 03, 2012, 23:39 »
Σαν άρωμα (και για τη δικη μου μύτη) είναι το ελαφρυτερο της σειράς.
Σα γεύση (και για το δικό μου ουρανίσκο) το Camilla είναι το πιο κοντινό σε τσιγάρο που έχω δοκιμασε



παιδιά καμιά αναλογία για το fotia;
Εγώ έβαλα 5 σταγόνες στα 10ml




Αποσυνδεδεμένος sifis

  • **
  • 109
  • Φύλο: Άντρας
  • ΛΕΥΚΟ CUBE,PROVARI MINI ΛΕΥΚΟ,spheroid,
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #511 στις: Φεβρουαρίου 03, 2012, 23:42 »
Παιδια το καμιλα θυμηζει τα καμελ που κάναμε μικροί,πρην τα χαλάσουν

Αποσυνδεδεμένος achilleas

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
  • Honesty is the best policy.
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #512 στις: Φεβρουαρίου 03, 2012, 23:45 »
panos
τελεια περιγραφη για το camila :respect: :respect:
για το fotia εβαλα 5 σταγονες στα 10 ml
και μαλλον πετυχα τη γευση σαν τα δειγματα του Ανδρεα.
Αλλα παραμενει βαρυ για μενα.

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #513 στις: Φεβρουαρίου 04, 2012, 03:49 »
Το φόρουμ πήρε φωτιά με τα καπνικά αλλά (μια που δεν έχω ακόμα) θα προτείνω πιο... παραδοσιακά:

Όσοι εκτιμούν το άρωμα καφέ αλλά τους πέφτει λίγο πικρό, μπορούν να ξεκλέψουν μια-δυο σταγόνες από τις 10 με 12 που συνήθως μπαίνουν στα 10 ml και να τις αντικαταστήσουν με καραμέλα. Το στρογγυλεύει υπέροχα!
 :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος 43

  • *
  • 88
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #514 στις: Φεβρουαρίου 05, 2012, 01:00 »
Δοκίμασα τη μαστίχα.
Μου έπεσε λίγο παραπάνω από ότι υπολόγιζα στην αρχή να βάλω :)), αλλά μάλλον ήταν για καλό. Το αποτέλεσμα είναι :yahoo:

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #515 στις: Φεβρουαρίου 05, 2012, 01:03 »
Για πες λιγο αναλογιες του τελικου υγρου που σου βγηκε γτ εμενα στην αρχη με 1,5ml μαστιχα στα 10ml μου λυβανιζε η γευση μετα με 3 σταγονες στα 10ml βγηκε οπως πρεπει  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος 43

  • *
  • 88
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #516 στις: Φεβρουαρίου 05, 2012, 01:33 »
Έφτιαξα για δοκιμή 5 ml βάσης και πριν γυρίσω το μπουκαλάκι με τη μαστίχα σκέφτηκα "ας ρίξω 3 σταγόνες για σρχή".
Με το που το γύρισα άρχισε να τρέχει οπότε πρόλαβα να μετρήσω περίπου 7-8 σταγόνες (στα 5ml) πριν το μαζέψω...

Βέβαια η μαστίχα είναι από τις πολύ αγαπημένες μου γεύσεις οπότε δεν με χάλασε...

Αποσυνδεδεμένος panaisr

  • ***
  • 529
  • Φύλο: Άντρας
  • its all vapour
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #517 στις: Φεβρουαρίου 05, 2012, 10:28 »
Δεν θα μπω στην διαδικασία να περιγράψω την γεύση και την δοσολογία , γιατί  είναι θέμα υποκειμενικό τελικά.
Αυτό που έχω να πω είναι ότι αυτά τα αρώματα είναι ΚΑΠΝΙΚΑ , με όλη την σημασία της λέξης .
Χίλια μπράβο.
** Αυτήν την ΚΑΜΙΛΑ θα την καβαλήσω άσχημα …..χαχαχαχαχα

Αποσυνδεδεμένος dimitrisnd

  • *
  • 93
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #518 στις: Φεβρουαρίου 05, 2012, 17:36 »
H μαστίχα σπάει Καρυδιά. Μπράβο στον Πάνο. Το Αγρίνιο πάντως Θα το ήθελα λίγο βαρεί για την γυναίκα μου που ήταν παραγωγός καπνού την τύφλα μου που πήρα γυναίκα από εκεί χα χα χα χα   συγχαρητήρια   Πανό και Zerobacco για την άμεση εξυπηρέτηση το Σάββατο
Δημητρης Δαβαρης
 
 :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #519 στις: Φεβρουαρίου 05, 2012, 17:44 »
Πανω που αρχισα να συνηθιζω τις σκετες βασεις, θα με κανετε τωρα να ξαναρχισω τα αρωματα! Παμε για καμηλα λοιπον!  :))

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #520 στις: Φεβρουαρίου 05, 2012, 18:05 »
Ασε ρε συντροφε και γω τα ίδια σχεδον!
πανω που ημουνα ολο σοκολατοκαραμελες και λοιπα φλωρικα, αρχισα παλι τους καπνους και τα Αγρίνια, τους ινδιάνους και τις φωτιές!!!!

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #521 στις: Φεβρουαρίου 05, 2012, 18:10 »
 :))
Τα "φλωρικα" κι εμενα με ενθουσιασαν στην αρχη, αλλά τωρα παλι επιζητώ καπνικο.
Λιγη καραμελιτσα και κανενα μηλαρακι βεβαια ειναι πολυ καλα καποιες φορες.

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #522 στις: Φεβρουαρίου 05, 2012, 18:27 »
Ε καλα.... μην φανταστεις, εδω και το Φωτιά με καφε και μελι και σοκολατα το εφτιαξα!!!!   :tongue_smilie: :tongue_smilie: Η φλωριά δε μου φευγει με τιπουτις!!!!  :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #523 στις: Φεβρουαρίου 05, 2012, 19:07 »
βρε συ Αλέξη, εξήγησε με πως μπορείς και ατμίζεις αυτόν τον συνδυασμό???  :wall: :wall: :wall:
είναι δυνατόν να βάλεις στο πιπέρι (το φωτιά δηλαδή) καφέ μέλι και σοκολάτα???  :wall: :wall: :wall:

και πίστευα ότι ξέρεις να τρως..  :tongue_smilie:  :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος spithas

  • **
  • 181
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #524 στις: Φεβρουαρίου 05, 2012, 19:24 »
εχω δυο προβληματα-αποροιες.εχω παρει σχεδον ολα τα αρωματα εκτος απο τα καπνικα και ειναι πολυ ωραια ειδικα η καραμελα. :thumpup:
το ενα προβλημα ειναι οτι οσα αρωματα εχουν φτασει μεχρι την μεση στο μπουκαλι δεν μυριζουν πλεον.οσες σταγονες και να βαλω ουτε αρωμα εχω ουτε γευση.εφτιαξα 5ml βαση και εβαλα 1ml αρωμα για να δω αλλα τιποτα :wall:
το δοκιμασαν και κατι φιλοι μου και ουτε αυτοι καταλαβαν γευση και αρωμα.
το αλλο προβλημα ειναι οτι η αντισταση το ατμοποιητη γεμιζει καταλοιπα σχεδον αμεσως.πολυ μαυριλα μιλαμε!αναγκαζομαι να αλλαζω αντισταση καθε μερα στον οδδυσεα :wall: :wall: :wall:
ο imist παει για πεταμα καθε δυο μερες.εχω πεταξει 6 imist σε 10 μερες.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343341 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 29, 2024, 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 207191 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542452 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31568 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50738 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 598065 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358764 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11956 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193680 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1505 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1527 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594858 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios