vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

142 επισκέπτες, 1 χρήστης
stsoulos

Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO

Αποσυνδεδεμένος blade

  • **
  • 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Fod2-unflw2-Zst2-Huss-Sky-KFV5-Dog-cloud1-Berser
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #495 στις: Φεβρουαρίου 03, 2012, 16:01 »
Δεν ξέρω αν εχει απαντηθεί αλλα πόσο αυστηροί πρέπει να ήμαστε με την δοσολογία τον αρωμάτων.
Δηλαδή εκεί που λεει 2-3-5% αν το πάμε στο 10% θα υπάρχει πρόβλημα;

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #496 στις: Φεβρουαρίου 03, 2012, 16:05 »
Αναλογος το αρωμα ναι πιστευω φιλε μου αν ειναι εντονες γευσεις θελει μετρο.....γτ π.χ εγω εβαλα παραπανω μαστιχα και μου λιβανιζε η γευση δοκιμαζεις με λιγο και βλεπεις......οπως το αλατι στο φαι  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος girlplay

  • **
  • 338
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μη κλεβετε!Η κυβερνηση σιχαινεται τον ανταγωνισμο!
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #497 στις: Φεβρουαρίου 03, 2012, 16:15 »
φιλε blade δε νομιζω να υπαρχει προβλημα εκτος και αν το φτασεις στο 100% :idiot1: :idiot1:
πιστευω ομως πως καλο ειναι να ξεκιναμε το πολυ με αυτα που μας προτινει ο καλλιτεχνης μια και τα υγρα του μεχρι τωρα ειναι πολυυυ δυνατα...πχ...εγω απο βιασυνη και συνηθεια εβαλα στην καραμελα περιπου 5-10% και δεν μπορουσα να το ατμισω...λιγομαρα και μπουχτισμα...και το 2% πολυ μου φαινεται...και στο πορτοκαλι :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #498 στις: Φεβρουαρίου 03, 2012, 16:20 »
στα καπνικα να μας πουνε οι δοκιμαστες ποια ειναι η καλυτερη αναλογια!!!!!!!
στα γλυκα εγω βαζω 10 σταγονες ανα 10 μλ....και ειναι μουρλια!!!!!!!!! :-* :-* :-*

Αποσυνδεδεμένος blade

  • **
  • 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Fod2-unflw2-Zst2-Huss-Sky-KFV5-Dog-cloud1-Berser
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #499 στις: Φεβρουαρίου 03, 2012, 16:36 »
Δεν το λέω απο θέμα γούστου όπως το παρομοιάσατε με αλάτι.
Λέω πως είναι κάτι χημικό και κατά πόσο υγιεινό είναι σε μεγαλύτερες ποσότητες.

Αποσυνδεδεμένος girlplay

  • **
  • 338
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μη κλεβετε!Η κυβερνηση σιχαινεται τον ανταγωνισμο!
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #500 στις: Φεβρουαρίου 03, 2012, 16:37 »
απ αυτα που εχουν υποθει κατα καιρους οσο λιγοτερο αρωμα τοσο καλυτερα....απο θεμα υγειας ;)

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #501 στις: Φεβρουαρίου 03, 2012, 16:42 »
Δεν το λέω απο θέμα γούστου όπως το παρομοιάσατε με αλάτι.
Λέω πως είναι κάτι χημικό και κατά πόσο υγιεινό είναι σε μεγαλύτερες ποσότητες.
Οκ γιατι νομιζα για θεμα καλης γευσης σε ποσοτητα.... οτι εννοουσες  ;D

Αποσυνδεδεμένος NTOUMANIAS

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #502 στις: Φεβρουαρίου 03, 2012, 16:46 »
απ αυτα που εχουν υποθει κατα καιρους οσο λιγοτερο αρωμα τοσο καλυτερα....απο θεμα υγειας ;)

........ παντως οσοι εχουν και καποια σχετικη αδυναμια στα γλυκα θσ πρεπει να γνωριζουν οτι εχουν φαει αρκετες ποσοτητες απο αντιστοιχα προσθετα - εντατές γευσης.
...βεβαια τουλαχιστον να ειναι φυτικης προελευσης οπως αυτα εδω που συζηταμε και για τα οποια την αναλογη καταγωγη τους μας διαβεβαιωνει ο Πανος.

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #503 στις: Φεβρουαρίου 03, 2012, 17:22 »
Δεν ξέρω αν εχει απαντηθεί αλλα πόσο αυστηροί πρέπει να ήμαστε με την δοσολογία τον αρωμάτων.
Δηλαδή εκεί που λεει 2-3-5% αν το πάμε στο 10% θα υπάρχει πρόβλημα;
Εδω στο ecf και αλλού προτείνουν κατι συνταγές με 20% άρωμα.... περί ορέξεως....
Προσωπικά νομίζω ότι είναι ρεαλιστικό ένα όριο της τάξης των 25 σταγόνων ανα 10ml (~8%), μετα από αυτό χάνεις κάθε αίσθηση και οι γεύσεις είναι εξαιρετικά έντονες.

Αποσυνδεδεμένος kokalo

  • **
  • 116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #504 στις: Φεβρουαρίου 03, 2012, 23:17 »
δοκιμάζω κι εγώ τα καπνικά. Γενικά μόνο που τα μυρίζεις δεν έχουν καμία σχέση με FA που έχω πάρει. άλλο πράμα!

το καπνός φοβερό, γλυκίζει λίγο αλλά πολύ ωραία. βγάζει μια ποιότητα σαν halo ένα πράμα. μάλλον θα γίνει το πρωινό μου :) 10 σταγόνες στα 10 ml έβαλα

το αγρίνιο ατμίζω τώρα κι αυτό με 10 σταγόνες, νομίζω θέλει λίγο λιγότερο. θα έλεγα πλησιάζει περισσότερο το κανονικό τσιγάρο από όσα έχω δοκιμάσει  μέχρι στιγμής.

το βαρβάρα μυρίζει σαν να έχεις ανοίξει μόλις ένα καπνό golden virginia πράσινο!

το φωτιά σαν ινδικό κάρυ, το φοβάμαι λίγο!

ο apache τον τρώει τον cowboy χαλαρά.

αυτά :) πολύ ευχαριστημένος γενικά γιατί είχε πέσει πολύ βανίλια :)



Αποσυνδεδεμένος achilleas

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
  • Honesty is the best policy.
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #505 στις: Φεβρουαρίου 03, 2012, 23:27 »
kokalo
για το camila δεν ειπες τπτ !!!!
Εγω εβαλα 12 σταγ στα 10ml
αλλα μαλλον θα προσθεσω.
Θα ηθελα και αλλες προτασεις...

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #506 στις: Φεβρουαρίου 03, 2012, 23:33 »
Εγώ, είχα πάθει πλάκα με το ΦΩΤΙΑ.
Οταν άτμισα το Camila όμως, (το οποίο εκ παραδρομής ότaν το πρωτοδοκίμασα  στη zerobaco δεν πρόσεξα καλά το όνομα και νόμιζα πως λεγόταν Lamia) τοτε έπαθα μεγαλύτερη πλάκα.
Η γεύση του (όχι η οσμή του που είναι πολύ ελαφριά) είναι ακριβώς σαν τσιγάρου με φίλτρο.
Εχει ακριβώς αυτό το ελαφρά στυφό αδιόρατα πικρό και ξηρό ενός τσιγάρου,και αφήνει αυτήν την αίσθηση στο στόμα, και επειδή η οσμή του είναι ελαφριά,
 δεν με κουρασε καθόλου όλη μερα που το ατμιζω.

Μπράβο και πάλι μπράβο!

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #507 στις: Φεβρουαρίου 03, 2012, 23:36 »
Εγώ, είχα πάθει πλάκα με το ΦΩΤΙΑ.
Οταν άτμισα το Camila όμως, (το οποίο εκ παραδρομής ότaν το πρωτοδοκίμασα  στη zerobaco δεν πρόσεξα καλά το όνομα και νόμιζα πως λεγόταν Lamia) τοτε έπαθα μεγαλύτερη πλάκα.
Η γεύση του (όχι η οσμή του που είναι πολύ ελαφριά) είναι ακριβώς σαν τσιγάρου με φίλτρο.
Εχει ακριβώς αυτό το ελαφρά στυφό αδιόρατα πικρό και ξηρό ενός τσιγάρου,και αφήνει αυτήν την αίσθηση στο στόμα, και επειδή η οσμή του είναι ελαφριά,
 δεν με κουρασε καθόλου όλη μερα που το ατμιζω.

Μπράβο και πάλι μπράβο!
.....Camila ειπαμε :hmmm:
...και εχω κομενα τα αρωματα - τωρα προβληματιστικα....να κανω ενα test drive στην επομενη παραγγελια για mist......... ::)

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #508 στις: Φεβρουαρίου 03, 2012, 23:38 »
Γιαννη επειδη εισαι vgακιας εχω να σου πω οτι ειναι πολυ καλη, οχι μονο δικη μου αποψη αλλα πολλων, αξιζει μια δοκιμη :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος kokalo

  • **
  • 116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #509 στις: Φεβρουαρίου 03, 2012, 23:39 »
παιδιά καμιά αναλογία για το fotia;

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343341 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 29, 2024, 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 207191 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542452 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31568 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50738 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 598065 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358764 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11956 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193680 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1505 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1526 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594855 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios