vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

149 επισκέπτες, 7 χρήστες
stauros53, razen, Milarepa, billaras, lagoudakis, JohnDag, pngtszs1976

Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #420 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 19:27 »
Σε αυτο εχεις δίκιο! Εμεις είμαστε τυχεροι γιατι παμε μεχρι εκει και δοκιμαζουμε! Αλλα ο Πάνος είπε οτι μεχρι τέλος φεβρουαρίου θα εχει διαθέσιμο sample pack, οπότε θα μπορεις να διαλεγεις σε δείγμα οτι σου γυαλίζει!
Ιδωμεν!

Αποσυνδεδεμένος nikoshat

  • **
  • 169
  • Χαμογελάστε σήμερα...το αύριο θα είναι χειρότερο.
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #421 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 19:32 »
Παιδια οι γευσεις ακουγονται ΤΕΛΕΙΕΣ αλλα τα 10ml ειναι μεγαλη υπερβολη κατα την αποψη μου. Πρεπει να βγουν και σε 5ml οποτε να εχουμε την δυνατοτητα να τα δοκιμαζουμε και να μην πηγαινουν και στραφι αυτα που δεν μας αρεσουν!

Ας βρω εγω την γευση που μου αρεσει και ας πανε στραφι τα αλλα... το πολυ πολυ να τα αναμιξω με κατι αλλο και να τα ατμισω...θα την βρουμε την ακρη.

Αυτο ομως που δεν εχω καταλαβει και θα ηθελα μια διευκρινηση ειναι, ποια η διαφορα μιγματος thunder σε σχεση με την νικοτινουχα PG? :confused1:

Αποσυνδεδεμένος takman

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #422 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 19:41 »
η thunder ειναι ετοιμη για ατμισμα ενω η αλλη θελει αραιωμα με  wfi

Αποσυνδεδεμένος Tegian

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #423 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 19:43 »
η thunder ειναι ετοιμη για ατμισμα ενω η αλλη θελει αραιωμα με  wfi

ποσο αραιωση θελει η νικοτινουχα βαση PG με wfi;

Αποσυνδεδεμένος takman

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #424 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 19:46 »
Nομιζω γυρω στο 5%

Αποσυνδεδεμένος djfloor

  • **
  • 199
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #425 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 21:00 »
Παιδιά, προσοχή με το φουντούκι (nocciola). Βάλτε λίγη ποσότητα στην αρχή, θέλει λίγο και είναι άκρως εθιστικό !!! Τα σπάει καλλιτεχνάρα μου, δοκιμάζω και τα άλλα...   :baby: :baby: :baby:

Αποσυνδεδεμένος sifis

  • **
  • 109
  • Φύλο: Άντρας
  • ΛΕΥΚΟ CUBE,PROVARI MINI ΛΕΥΚΟ,spheroid,
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #426 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 21:04 »
Ευχαριστω δημόσια των Άγιο άνθρωπο που των ρώτησα να πάρω καμιλα ,και μου είπε πάρε .η καμιλα μου θημησε την έφηβια μου

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #427 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 21:08 »
Παιδιά, προσοχή με το φουντούκι (nocciola). Βάλτε λίγη ποσότητα στην αρχή, θέλει λίγο και είναι άκρως εθιστικό !!! Τα σπάει καλλιτεχνάρα μου, δοκιμάζω και τα άλλα...   :baby: :baby: :baby:
δηλαη ποσο αδερφε??

Αποσυνδεδεμένος sifis

  • **
  • 109
  • Φύλο: Άντρας
  • ΛΕΥΚΟ CUBE,PROVARI MINI ΛΕΥΚΟ,spheroid,
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #428 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 21:15 »
3 μλ έχω κάνει απο το μεσημέρι και πάω για το τέταρτο 
Απλά τέλειο

Αποσυνδεδεμένος singular

  • **
  • 142
  • Θέλω ένα XL τώρα!!!
    • Αγγελίες ακινήτων
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #429 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 22:11 »
Πέρασα και εγώ σήμερα το απογευματάκι πριν το κλείσιμο, ήμουν με το προβατάκι μου μίλησα με 2 πολύ καλά παιδιά (ο ένας κράταγε lava)
και πήρα μια απ' όλα (τα καπνικά) να δοκιμάσω..

Έχω μείνει άφωνος πραγματικά από το 2009 έχω δοκιμάσει άπειρες γεύσεις, αλλά τέτοια απόδοση καπνικών γεύσεων δεν έχω ξαναγευτεί.

Συνοπτικά:

1. Αγρίνιο: Φοβερή γεύση που γλυκίζει ΟΣΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΕΠΕΙ για μένα. Τέλειο για all day! Ο αντικαταστάτης του tirbeca για μένα!

2. Καπνός: Το όνομα τα λέει όλα! ΚΑΘΑΡΑ ΚΛΑΣΙΚΟ ΚΑΠΝΙΚΟ. Τελικά όπου υπάρχει καπνός δεν είναι απαραίτητο να υπάρχει και φωτιά 8)

3. Φωτιά: και μιας και μιλάμε για φωτιά, για τη συγκεκριμένη γεύση έχω να πώ ότι είναι ένα βαρύ καπνικό υγρό, σαν να καπνίζεις ένα βαρύ άφιλτρο τσιγάρο ή καπνό στριφτού ο οποίος έχει μείνει πολλές μέρες και έχει ξεραθεί και βαρύνει. Αρκετά βαρύ, τέλειο για ξεχαρμάνιασμα, τέλειο με κανένα εσπρεσάκι, ουισκάκι και όλα τα ~άκι μιας και η γεύση είναι ~ΑΡΑ!

Τα υπόλοιπα επίσης μια γρήγορη περασιά που τα έκανα έχει το καθένα τον χαρακτήρα του αλλά ο ατμοποιητής μετά από τις 3 πρηγούμενες γεύσεις και ειδικά μετά την φωτιά σίγουρα τα μπέρδεψε και δεν μπορώ να έχω εμπεριστατωμένη άποψη. Θα επανέλθω μόλις τα δοκιμάσω σε καθαρό ατμοποιητή.
Αν θα ξεχώριζα κάποιο από τα άλλα 3 θα ήταν το apache.

Να δώσω τα συγχαρητήριά μου και εγώ με τη σειρά μου στον Πάνο για την απίστευτη δουλειά του, τα παιδιά της zerobacco για τις πολύ καλές τιμές και την άψογη εξυπηρέτηση.

Keep it UP!  :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #430 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 22:14 »
λοιπον νεες εντυπωσεις , το αγρινιο θα γινει το καθημερινο μου υγρο και οποτε μπουχτιζω θα το γυρναω σε καπνο το οποιο επισης ειναι εξαιρετικο, το καπουτσινο δεν με τρελανε αλλα θα του δωσω λιγο χρονο, η μεγαλη εκπληξη ειναι το πεπονι σε vg σκετη με εχει αρρωστησει, αυτο που θελω να δοικιμασω ειναι να φτιαξω τα καπνικα σε vg σκετη  γιατι τωρα τα εχω σε vpg, εδω θα ειμαστε να τα λεμε.

Αποσυνδεδεμένος Erik

  • **
  • 395
  • Φύλο: Άντρας
  • STEAMPUNK
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #431 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 22:17 »
Οποιος βαλει πανω απο 4-5% μελι Honey Moon σε VG ή PG μην το ατμισει..ας το βαλει σε καμια φρυγανια για πρωινο! 
Απλα τα σπαει!

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #432 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 22:17 »
Δοκιμαστε καφε με μελι
2 προς 1.
Ατμιζω φλωρεξ σχετη vg.

 :tongue_2: :tongue_2: :tongue_2:

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #433 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 22:22 »
η γνώμη μου για το φωτιά (όταν το είχα δοκιμάσει στο μαγαζί) είναι ότι είναι τουμπανο!!!!!
κύριοι, είναι πικάντικο!!! είχα πάρει πραγματικά φωτιά!!!!

και για να καθαρίσει η γεύση από το φυτίλι και την αντίσταση έπρεπε να κάνω γύρω στο ένα ml βανίλια!!!
(και όπως καταλαβαίνετε ένα ml ήταν μείξη φωτιά και βανίλια.. κακός συνδυασμός.. μην το δοκιμάσετε!!! :idiot1: )

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #434 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 22:24 »
"Φωτια" σουπερ!!
Εντονη γευση χωρις να κουραζει.

Αγρινιο δεν ξερω αλλα δεν το καταλαβαινω καθολου.
Εριξα εξτρα σταγονες αλλα τιποτα.

Εχω να δοκιμασω τις υπολοιπες 4 καπνικες μεχρι το βραδυ και προβλεπω να γινεται το στομα μου τσαρουχι.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343204 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206947 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542224 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31373 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50569 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597910 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358538 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11899 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193453 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1467 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1467 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594216 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios