vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

165 επισκέπτες, 6 χρήστες
stauros53, ZoeM, billaras, razen, Milarepa, lagoudakis

Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #405 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 17:42 »
to αγρινιο σαν ποια γευση κ.τ. σου μοιαζει???
φιλε δεν εχει καπνισει κατι αναλογο σε τσιγαρο, ειναι ενα απολαυστικοτατο καπνικο, με μια πολυ μικρη γλυκια νοτα.

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #406 στις: Ιανουαρίου 30, 2012, 17:45 »
+100000 το δοκιμασα σημερα μου αρεσε ειναι ιδιαιτερο καπνικο  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος koloky8anos

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #407 στις: Ιανουαρίου 31, 2012, 16:14 »
παρέλαβα σήμερα πακέτο από zerobacco, βάσεις και αρώματα μπανάνα και σοκολάτα.. έφτιαξα ήδη ποσότητες που είναι στην ωρίμανση, με άρωμα 3% και καλά που το συγκράτησα σε αυτό το ποσοστό..!  :thumpup:  :))

και τα δύο έχουν πολύ μεγάλη πυκνότητα αρώματος και έντονη γεύση, ενώ χρησιμοποίησα μόνο βάσεις VG.. το ντουμάνι φυσικά απίστευτο και η αίσθηση ακόμη και στα 9mg αρκετά ικανοποιητική για μένα(μέχρι χθες άτμιζα στα 18mg). με βλέπω σε λίγο καιρό αρωματάκια, vg και πιπίλα  :))



ωπ! καπνικά;;; και γράφω τόση ώρα για μπανάνες;;;;;   :angry_orange: :wall: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος kalafan

  • ***
  • 791
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #408 στις: Ιανουαρίου 31, 2012, 21:40 »
μολις εφτιαξα πεπονι και το εριξα στον ΙΑΤΤΥ...

ενα εχω να πω...ΖΗΜΙΑΑΑ...

Αποσυνδεδεμένος gioupi

  • ***
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #409 στις: Ιανουαρίου 31, 2012, 21:42 »
Πολυ ωραιο το πρασινο μηλο. Μπραβο.

Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #410 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 00:32 »
ιταλος ΤΕΛΟΣ ,για μενα τουλαχιστον.

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #411 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 00:32 »
ιταλος ΤΕΛΟΣ ,για μενα τουλαχιστον.
γιατι ο πολωνος?

Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #412 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 00:38 »
δε μπορω να πω για τον πολωνο γιατι δεν ψωνιζα καθολου απο κει για να ειμαι ειλικρινης αλλα εχω αγανακτησει με τον ιταλο και με τις ανακοινωσεις του και τους αντιπροσωπους του και τους συνεργατες του και τους εξουσιοδουτημενους τους ,τεσπα το νημα ειναι τις ζερομπακο ,εγω εχω παρει τις αποφασεις μου , atmos βασεις και αρωματα και τελος.

Αποσυνδεδεμένος epimithios

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #413 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 01:52 »
να ρωτ;hσω αυτά τα φρεσκια πραγματάκια είναι  έτοιμα προς χρίση ? δηλαδή τα γεμίζουμε στα αμπουλάκια κι ρουφάμε ? επίσης έχουν νικοτινη μέσα κι πόσο ? κι επίσης το πρωί  χτες πήγα απο σας ρε παίδες αλλά δεν σας βρήκα κατα τις 9 έχετε  ωράριο διαφορετικο ?  κι επίσης sorry για τις πολλές ερωτήσεισ μου ;p

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #414 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 02:10 »
να ρωτ;hσω αυτά τα φρεσκια πραγματάκια είναι  έτοιμα προς χρίση ? δηλαδή τα γεμίζουμε στα αμπουλάκια κι ρουφάμε ? επίσης έχουν νικοτινη μέσα κι πόσο ? κι επίσης το πρωί  χτες πήγα απο σας ρε παίδες αλλά δεν σας βρήκα κατα τις 9 έχετε  ωράριο διαφορετικο ?  κι επίσης sorry για τις πολλές ερωτήσεισ μου ;p

αυτα φιλε μου ειναι αρωματα.
για να τα ατμισεις θελεις και βαση.
μπορεις να παρεις pg (gια καλυτερο χτυπημα) ή vg (για πολυ πολυ ατμο) ή και τα δυο με "μιξη"
εχει βασεις το μαγαζι. με νικοτινη και χωρις εσυ διαλεγεις.
αν δεις π.χ. εχει 20αρα. αν εσει θες 10mg θα παρεις μια βαση με 20 και μια 0 και θα το κανεις το μιγμα 50-50 και τοτε θα βγαλεις 10.
ελπιζω να καταλαβες..

Αποσυνδεδεμένος oldboy

  • *
  • 95
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Iatty/mini Provari+DID/ego+SM/UFS(on the way)
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #415 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 17:18 »
Πήρα κι εγώ Apache και Kapnos για δοκιμή.
Πολύ τσιγαρίλα!!!!!!!!!!!! Μάλλον ξεσυνήθεισα τα καπνικά!!!!! :hmmm:
Περίπου πόσες σταγόνες καπνικού αρώματος προτείνετε ανά 10 ml βάσης;

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #416 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 17:21 »
Πήρα κι εγώ Apache και Kapnos για δοκιμή.
Πολύ τσιγαρίλα!!!!!!!!!!!! Μάλλον ξεσυνήθεισα τα καπνικά!!!!! :hmmm:
Περίπου πόσες σταγόνες καπνικού αρώματος προτείνετε ανά 10 ml βάσης;
δηλαδη???σαν τι μοιαζει??εαν μπορεις να το προσδιορισεις

Αποσυνδεδεμένος shadow

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #417 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 17:37 »
δεν μοιαζουν με τιποτα από΄σα εχω δοκιμασει εγω τουλαχιστον
τετοια"τσιγαριλα" δεν υπαρχει συμφωνα με την υποκειμενικη μου γνωμη
Το καπνος ειναι λιγο πιπερατο με εντονη γευση και καλη επιγευση (ουτε δοκιστης κρασιων  :)))
το φωτια ειναι οπως το λεει το ονομα.το μονο που εχω προσθεσω ειναι οτι ειναι για κανενα ουσκακι ,κονιακ,τζακι καταλαβατε το mood νομιζω,αλλα οχι για ολη μερα (για μενα).Βαρυ κ εντονο.
Το αγρινιο δοκιμασα επισης αλλα μου φανηκε εντονα πιπερατο  και δεν μου εκατσε.
Δεν δοκιμασα αλλο γιατι τα ειχα μπλεξει στον 501 drip και θα εχανα την μπαλα.Πολυ καλα για αρχη
και αργοτερα δοκιμαζουμε και τα άλλα.
Να πω παντως οτι η αναμονη στο καταστημα ειχε πλακα.Ειμασταν 7 ατομα μεσα σε μια ομιχλη ,στην πριζα πότε θα ερθει ο καλλιτεχνης.Μου θυμισε ....τεσπα δεν το γραφω εδω,καταλαβατε.Λιγο η περιοχη,λιγο το οτι περναγαν κ περιπολα απ'εξω ..
Τα θερμα μου συγχαρικια στον καλλιτεχνη  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος chrepid

  • *
  • 42
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #418 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 19:12 »

@shadow

το φωτια ειναι οπως το λεει το ονομα.το μονο που εχω προσθεσω ειναι οτι ειναι για κανενα ουσκακι ,κονιακ,τζακι αλλα οχι για ολη μερα (για μενα).Βαρυ κ εντονο.

Για μενα μαλλον ειναι οτι πρεπει :)) :))
Λες να παρω φωτια???? :))

Αποσυνδεδεμένος Tegian

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #419 στις: Φεβρουαρίου 01, 2012, 19:23 »
Παιδια οι γευσεις ακουγονται ΤΕΛΕΙΕΣ αλλα τα 10ml ειναι μεγαλη υπερβολη κατα την αποψη μου. Πρεπει να βγουν και σε 5ml οποτε να εχουμε την δυνατοτητα να τα δοκιμαζουμε και να μην πηγαινουν και στραφι αυτα που δεν μας αρεσουν!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343208 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206952 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542227 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31379 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50574 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597914 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358543 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11904 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193457 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1470 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1471 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594219 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios