vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

290 επισκέπτες, 1 χρήστης
tsipi

Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #150 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 15:24 »
Εγω ειμαι μεσα στην τρελή χαρα  :))

Δοκιμασα και την σκουρη σοκολατα, το 6ο απο τα υγρα που πηρα.
Τελειο κι αυτο, και ιδανικο για να ξεφυγεις λιγο απο το συνηθισμενο σου.

Τελικα, ολα τα ZEROBACCO που δοκιμασα μου αρεσουν  :)) Και δεν ειμαι καθολου ευκολος στις γευσεις. Εχω πεταξει πολλα υγρα μετα απο μια δοκιμη.

Σιγα σιγα θα τα δοκιμασω ολα,πού θα παει  :))


Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #151 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 17:12 »
καλησπερα συναδελφοι...
εφτιαξα 3 μλ 18 αρα με
50%vg 36ara
kai 37% pg μηδενικη
και 2 σταγονες αρωμα καφε..φυσικα ολλα zerobacco
εκτος απο την pg που την δανειστηκα απο ενα φιλο...
χτυπημα πολυ καλο ...ιδιο με την 24αρα vg(μονο vg) που εφτιαχνα συνηθως...

λετε να επαιξε ρολο η pg που εβαλα μεσα???? :hmmm: :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #152 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 17:16 »
Παιδιά μια ερώτηση ...  ;)

στις έτοιμες ατμιστικές βάσεις ...εκεί που λέει 2,0 % ΝIC ... εννοεί 20 MG νικοτίνη?

Αποσυνδεδεμένος djfloor

  • **
  • 199
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #153 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 17:17 »
Ναι

Αποσυνδεδεμένος asteriosl

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #154 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 18:34 »
καλησπέρα παιδιά, έχω πάρει από zerobacco vg, pg 18ρια και 5-6 αρώματα. Από 'δώ και πέρα μόνο vg δαγκωτό. Ο λόγος είναι ο πιο πυκνός ατμός που ωγάζει η γλυκερίνη. Επίσης πρέπει να πω για την εξαιρετική ''φράουλα'', απαλό, γλυκό άρωμα που θες να το φας αντί μόνο να το ατμίζεις. Επιφυλάσσομαι για την επόμενη παραγγελία για φουλ της φράουλας...

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #155 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 19:52 »
Γεια σασ παιδια!Πωσ γινεται ρε παιδια να βρω να δοκιμασω λιγο απο το μηλο πρασσινο η κοκκινο του Καλλιτεχνη απο ZEROBACCO??Ενταξει δεν εχω γνωσεισ να φτιαχνω μονοσ μου λαδακια ακομα..σιγα..σιγα..απλα ολοι λενε οτι το μηλο του μαμαει..ενταξει και πολλεσ αλλεσ γευσεισ του!!Καποιοσ να μου δωσει 2 σταγονιτσεσ να δοκιμασω???Και κατι ακομα..!Αν παω απο το μαγαζι και του πω να μου ετοιμασει ενα μπουκαλακι..αλιμονο..θα πληρωθει ο ανθρωποσ..λετε..το κανει???Ευχαριστω παιδια!

Αποσυνδεδεμένος Jimenes

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #156 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 19:58 »
παιδια δεν ξερω αν εχει ηδη αναφερθει
παρατηρησα οτι μετα απο τουλαχιστον 2 μερες ωριμανσης η γευση ειναι ακομα καλυτερη
απαιτειται αραγε καποιος χρονος ωριμανσης η κανω λαθος?  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος sirkonsta

  • **
  • 424
  • 20-1-12
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #157 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 19:59 »
Πήγαινε στις Κάνιγγος και δοκίμασε όλα τα υγρά εκεί και εφόσον είναι και διαθέσιμα αγόρασε τα επιτόπου, Αθήνα είσαι απ ότι βλέπω

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #158 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 20:20 »
Αααααααααα..εχει και ετοιμα πρωσ δοκιμη και  πωληση sirkonsta???????????Κομπλε ειμαι τοτεεεεεεεεεε!!Απο μλ μπουκαλακια τιμεσ τι παιζει???????????/

ml χωρητικοτητασ θελω να πω..........

Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 13, 2014, 10:38 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος porto13

  • **
  • 363
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος Christos_Tz

  • **
  • 467
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari Mini Titanium White+Russian 91%
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=573023804&ref=tn_tnmn
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #160 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 20:34 »
Οραιοσ Porto13!!Να σε ρωτησω κατι???Εγω που ερχομαι απο Prince Μαλακο και θελω να δοκιμασω Μηλο..τι μου προτεινεισ??Balance..Mist..Thunder...ωσ βαση....και  mg..18αρi????Και σε καπνικι γευση??Τωρα ειμαι σε Nobacco Tobacco 16mg..καλο ειναι μου αρεσει...ακουω προτασεισ??

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #161 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 20:39 »
δεν έχει σημασία από που έρχεσαι.. εγώ στριφτά έκανα, συχαίνομαι τα prince!!!!
όπως και να έχει δεν πρόκειται να έχεις την ίδια γεύση...

άστο τώρα πας αλλού..
απλώς πήγαινε εκεί και δοκίμασε..
οι γεύσεις είναι είτε γλυκές, είτε ξηρές..
Από ξηρές latakia είναι πολυ γνωστό και το αγαπούν γενικά...
προσωπικά που αρέσει να γλυκίζουν λίγο... άρα πάω RY4 και MaxxBlend...

τώρα ότι και να σου λέω εγώ δεν έχει νόημα..
πήγαινε και δοκίμασε!!!!

edit: και για τις βάσεις δεν μπορεί κανείς να σου πει με βάση τς επιλογές σου σε κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος porto13

  • **
  • 363
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #162 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 20:40 »
Ολες οι απαντήσεις που θα πάρεις θα ειναι τελείως υποκειμενικές.. Μόνος σου θα δεις τι σου "παει",εχεις πολυ δρόμο μπροστά σου ;D. Ξεκίνησε τις δοκιμές..

Αποσυνδεδεμένος asteriosl

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #163 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 20:44 »
παιδιά, κατά τη γνώμη μου πάντα, οι γεύσεις αρωμάτων είναι γούστο του καθενός μας ξεχωριστά. Οταν έπαιρνα από nobacco μου άρεσε το golden margy και η βανίλια. από ovale μου άρεσε το virginia το οποίο όταν το πήρα από inawera αρκούσε μία τζούρα για να το φουντάρω από το παράθυρο. Παρ'όλα αυτά άλλοι μπορεί να τρελαίνονται για το συγκεκριμένο. Όπως κι εγώ μπορεί να τρελαίνομαι για άλλα που κάποιοι θα τα έχουν για πέταμα. Πιστεύω ότι όλοι μας δοκιμάζουμε τα αρώματα(όσα μπορούμε), και καταλήγουμε να αγοράζουμε 2-3 που γουστάρουμε. Μακάρι να άρεσαν σε όλους όλα το ίδιο. Αλλά δυστηχώς ή ευτυχώς αυτό δεν ισχύει. Άρα καταλήγουμε στο γνωστό: περί ορέξεως.....

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γενκά για τα υγρά Atmos Lab από το κατάστημα της ZEROBACCO
« Απάντηση #164 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 23:44 »
Γκούχου? Πνίγηκες? Κατέβασε Mg!!!!   :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie:
βρε ..τι φουγαρο ειναι αυτο στο στομα????? :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

παιδια εαν καποιος θελει να παραγγειλει αρωμα καφε...καλυτερα να δοκιμασει πρωτα πριν το αγορασει
εμενα δεν με ενθουσιασε..επρεπε να παρω πρασινο μηλο....
θα περιμενω μερικες μερες μηπως και ωριμασει και βλεπουμε...πολυ βαρυ αρωμα ρε γ@#ώτο...λες και δουλευω σε καφεκοπτειο και ειμαι πανω απο το καβουρδισμα.... :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342318 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206530 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541482 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31073 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50193 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597283 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357808 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11537 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193075 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1321 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1314 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592024 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios