vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

368 επισκέπτες, 2 χρήστες
tsipi, JohnDag

Στοιχεία σοκ για το ητ στο mega τωρα.....

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Στοιχεία σοκ για το ητ στο mega τωρα.....
« Απάντηση #60 στις: Απριλίου 07, 2014, 10:50 »
ο καθενας κανει την δουλεια του,εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι και οι εταιρειες που κερδιζουν απο το η.τ και τα υγρα,δεν ξεκιναν τον δικο τους αγωνα για πληροφορηση και τους αφηνουν και αλωνιζουν.


Γιατι δυστυχώς πολλες απο τις μςγαλες εταιριες η.τ. , εχουν περασει εδω και πολυ καιρο ( πανω απο ενα χρονο ) , σε χερια καπνοβιομηχανιων.

Αυτος ειναι ενας απο τους λογους........


Άλλος λογος ειναι οτι πρεπει να βαλουν και καποια λεφτα για να γινουν καποιες μελετες , εξετασεις , να ασχολιθουν ατομα που θα θελουν πληρωμη , παρουσιασεις κλπ. κλπ. κλπ.
και αφου ακομα εχουν ψωμι , δεν κοιτανε το αυριο που θελεις εσυ και 'γω......


Και το κακο που βλεπω ειναι οτι μπορει να κρυβονται και συμφεροντα πισω απο αυτη τη σιωπη , ακομα και στους μικρους κατασκευαστες/παρασκευαστες η.τ./υγρων ατμισης....

Μπορει να ειναι κακο και αβασημο αυτο , αλλα οταν γινεται μια κινηση κλεινουν πολλα στοματα.  Εδω δεν βλεπουμε να γινεται τιποτα.........

Και οπως πολλοι πολεμιοι μας , εχουν να πουν οτι το η.τ. ειναι κακο , θα μπορουσαν αυτοι που εχουν τη δυναμη της προβολης , να βγουν και να πουν τους κυνδυνους του κ.τ. σε σχεση με το η.τ. με μαγκια και τσαμπουκα , οπως κανουν και αυτοι που το πολεμουν και μαλιστα με αβασημες κουβεντες , τι στιγμη που επιστ/νες σε ολο τον κοσμο (και Ελληνες μεσα ) , εχουν στα χερια τους αποδειξεις για το πόσο '' ευεργετικο '' ειναι το η.τ. , ως προς τον καπνιστη......

Και οπως ειπε παλια καποιος απο 'δω μεσα:

Το η.τ. δεν ειναι αθωο , αλλα αν σε 20 -30 χρονια βγαλω ουρα , ειναι προτιμοτερο απο το να βγαλω καρκινο

Αποσυνδεδεμένος andreas1966

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Στοιχεία σοκ για το ητ στο mega τωρα.....
« Απάντηση #61 στις: Απριλίου 07, 2014, 14:03 »
Mega: μακράν το χειρότερο κανάλι, με το πιο αποκρουστικό δελτίο ειδήσεων. Άθλιο όργανο της κυβερνητικής και όχι μόνο προπαγάνδας. Ας μην ασχοληθούμε περισσότερο με τους προσκυνημένους δημοσιογραφίσκους - γκαιμπελίσκους του παρακράτους και του φασισμού  >:(

Αποσυνδεδεμένος Panosbek

  • **
  • 136
  • Φύλο: Άντρας
  • Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι
Απ: Στοιχεία σοκ για το ητ στο mega τωρα.....
« Απάντηση #62 στις: Απριλίου 07, 2014, 14:40 »
Απλά τα πράγματα: όταν κάπνιζα ήθελα 250 ευρώ το μήνα, δηλαδή 3000 ευρώ το χρόνο :wall:
Τώρα που ατμίζω θέλω 35 ευρώ το μήνα, δηλαδή 420 ευρώ το χρόνο :thumpup:
Τα 2580 ευρώ που γλίτωσα εγώ τα έχασε το κράτος και οι καπνέμποροι (το ίδιο είναι).
Επειδή δε θεωρώ ότι είμαι ο μοναδικός...φαντάζομαι ότι χιλιάδες άλλοι σαν και μένα ''αφαίρεσαν'' αυτό το ποσό απ'τις τσέπες τους.
Δηλαδή εκατομμύρια ευρώ :idiot1: και σε παγκόσμιο επίπεδο Δισεκατομμύρια..


Είναι θέμα χρόνου λοιπόν η απαγόρευση..εκτός κι αν ξυπνήσουμε οι ανα τον κόσμο ατμιστές και διεκδικήσουμε το δικαίωμα μας στην υγεία-απόλαυση-οικονομία σε σχέση με το κ.τ.
Δυστυχώς δεν είμαι σε θέση να οργανώσω κάτι τέτοιο..ούτε αγγλικά δε ξέρω :wall:
Υπάρχουν όμως άτομα στη παρούσα κοινότητα που μπορούν να το κάνουν και αρκούνται στο να πουν τη γνώμη τους απλά εδώ και άντε να στείλουν και ένα email..


Γιατί δε μαζεύονται όλα τα φόρουμ του κόσμου και με τη βοήθεια των εργοστασίων, (υγρών και λοιπών ατμιστικών εργαλείων) που τους αφορά άμεσα το επικείμενο λουκέτο, να κάνουν κάτι?
Πιστεύω ότι όλοι μαζί μπορούμε, όλοι όμως όχι μόνο οι Έλληνες!
Επίσης σε ένα πόλεμο σαν αυτόν που μας έχουν κηρύξει δεν φτάνουν υπογραφές και email
μόνο.


Ας ξεκινήσει ένας Ελληνας λοιπόν που να χειρίζεται σωστά το γραπτό λόγο και ας οργανώσει μια παγκόσμια συμμαχία ενάντια στα απανταχού λαμόγια :angry_orange: , με εργαλείο το internet και τη βοήθεια ακόμα και των κινέζων και τη συμπαράσταση εκατομμυρίων ατμιστών, θα το καταφέρει
και θα τον γράψει κι η ιστορία ;)


Στη τελική είμαστε εκατομμύρια και είναι 300 λαμόγια σε όλο το κόσμο, απλά έχουν βήμα την τηλεόραση...και εμείς είμαστε ανοργάνωτοι! :-\ :-\ :-\

Αποσυνδεδεμένος psvag

  • **
  • 273
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Στοιχεία σοκ για το ητ στο mega τωρα.....
« Απάντηση #63 στις: Απριλίου 07, 2014, 14:42 »

Αδερφέ πές μου τώρα οτι οι σκεπτόμενοι ζούν στην Αθήνα να αρχίσω να γελάω για κανα μήνα...Λίγο προσοχή τι γράφουμε μην το κάνουμε mega εδώ μέσα :laugh1: :laugh1:

Όσοι διαβάζουν προσεκτικά, δεν μπερδεύονται, στο γραπτό λόγο..,
Οι παράγραφοι έχουν τη δική τους σημασία και δεν μπαίνουν τυχαία.
Η αλλαγή της παραγράφου σημαίνει ότι, γίνεται διαχωρισμός από την προηγούμενη και μπορεί να καταπιαστεί με νέα νοήματα κλπ ...
Ξεκάθαρο είναι πως αναφέρομαι στις ηλικίες άνω των 60 και δη στην επαρχία.... (τι δεν κατάλλλλαβες ; )
Το σκεπτόμενοι Πολίτες, αναφέρεται  σε όλους τους Πολίτες αυτής της ρημαδοχώρας, οπότε το σχόλιό σου κρίνεται λίαν επιεικώς ως αυθαίρετο ... 
Δεν συνηθίζω να γράφω χωρίς σκέψη και αυτά που γράφω αγαπητές μου, σκοπό να δεν έχουν να θίξουν ΚΑΝΕΝΑΝ!
Η ειρωνική σου και άτοπη παρατήρηση είναι προσβλητική ... θα παρακαλούσα να την αποσύρεις και θα πράξω το ίδιο κι εγώ με τη σειρά μου, με αυτό το σχόλιο.
Αν δεν συμφωνείς, καλώ το συντονισμό να αποσύρει εκείνος τα ειρωνικά σχόλια, καθώς και αυτήν την παράθεσή μου!


Αποσυνδεδεμένος Manpet

  • **
  • 210
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Στοιχεία σοκ για το ητ στο mega τωρα.....
« Απάντηση #64 στις: Απριλίου 07, 2014, 16:57 »
Οτι στην τηλεόραση κυριαρχεί η αμορφωσιά και ο ψέυτικος εντυπωσιασμός δεν είναι μόνο Ελληνικό φαινόμενο όπως ευκολα διαπιστώνει κανείς παρακαλουθόντας και ξένα media. Γύρω απο το αντικείμενο του κ.τ. και του η.τ. συγκρούονται τεράστια οικονομικά συμφέροντα, και απο την στιγμή που μπήκαν στο παιχνίδι του η.τ. και οι καπνοβιομηχανίες , ολική απαγόρευση δεν πρόκειται να υπάρξει. Πιο πιθανό να επιβληθεί φορολογία σαν τα κ.τ. και <<ξεκαθάρισμα>> μεταξύ των μεγάλων παικτών του χώρου.Που τελικά δεν ειναι προς συμφέρον μας γιατί θα μειωθούν οι επιλογές μας,Αλλά έτσι δουλεύει πάντα ο καπιταλισμός >:(

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Στοιχεία σοκ για το ητ στο mega τωρα.....
« Απάντηση #65 στις: Απριλίου 07, 2014, 19:20 »
Το θέμα του ητ, είναι ένα φθηνό και εύκολο θέμα για ρεπορτάζ και είναι από τα οικονομικότερα γεμίσματα ώρας της τηλεόρασης.
Συνεπώς, δε θα μπορούσε να μείνει μόνο στο mega. Κι οι υπόλοιποι χαζοί δεν είναι!  ;)
Έτσι λοιπόν, ο ant1 αντεπιτειθεται!
Σάββατο πρωί, ώρα 9.50, θα ακούσουμε τα μαργαριτάρια του... ant1 αυτή τη φορά!
Έτσι για αλλαγή! Μη λέμε μόνο για το mega!!!  8)


To επόμενο μετά ΣΚ, λόγω Πάσχα, θα γίνει μια μικρή διακοπή και μετά θα επανέλθουμε πάλι, λογικά με star ή σκαϊ!!!
... Δε ξέρω αν πρέπει να κλάψω, ή να γελάσω...!!!!  :wall:

Αποσυνδεδεμένος spkok

  • **
  • 448
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Στοιχεία σοκ για το ητ στο mega τωρα.....
« Απάντηση #66 στις: Απριλίου 07, 2014, 19:26 »
"House of Cards" - Addiction Without Consequences

[youtube]tduSghkW_UA[/youtube]


Και εγώ είχα χαρεί που το είδα αυτό αλλά η τηλεόραση δεν μας πάει μέχρι στιγμής. Και ο Κέβιν Σπέισυ σε επόμενο επεισόδιο το γύρισε ξανά στο κ.τ. !!! Τυχαίο??????

Αποσυνδεδεμένος bird

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Στοιχεία σοκ για το ητ στο mega τωρα.....
« Απάντηση #67 στις: Απριλίου 07, 2014, 20:46 »

Ελα Να θυμηθούμε  , MEGA βγάλε την είδηση , ΣΟΚ η ακτινογραφία πρώην καπνιστή
Ατμιζουμε και τα λέμε , ατμίζουμε και τα λέμε .....









Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5899
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Στοιχεία σοκ για το ητ στο mega τωρα.....
« Απάντηση #68 στις: Απριλίου 07, 2014, 21:31 »
Δεν αλλαζετε και τον τιτλο του νηματος γιατι χτυπαει καπως και να γινει
"Παπαρολογιες στο mega οπως παντα"

Αποσυνδεδεμένος devilmanson

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
  • Awesome!!!
Απ: Στοιχεία σοκ για το ητ στο mega τωρα.....
« Απάντηση #69 στις: Απριλίου 07, 2014, 21:59 »
Απαραδεκτο το mega στοιχεια μπαρουφες για τρομο!!!! :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Στοιχεία σοκ για το ητ στο mega τωρα.....
« Απάντηση #70 στις: Απριλίου 08, 2014, 00:25 »
Εδώ έχω το επίμαχο βίντεο τού MEGA το ανέβασα χτές στο youtube αλλά δεν πρόλαβα να το ανεβάσω εδώ .
Έτσι για να κρατάμε αρχείο.



Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Στοιχεία σοκ για το ητ στο mega τωρα.....
« Απάντηση #71 στις: Απριλίου 08, 2014, 00:45 »
Μα γιατί δεν τα βλέπετε από την αισιόδοξη πλευρά;
Για μας φροντίζει το mega, κατά βάθος.
Ιδού και το τρέιλερ που θα βλέπουμε προσεχώς:


Βαρέθηκες την τσάμπα μαγκιά;
Βαρέθηκες τα – δήθεν – extreme sports ;
ΗΤ. Κάτι μόνο για σένα.
Είναι τόσο επικίνδυνο, που αμέσως θα καθιερωθείς στην παρέα σαν και ο πρώτος μάγκας.
Τέρμα πια οι προσπάθειες δεκαετιών, όπου προσπαθούσες, φουμάροντας 30 χρόνια, ΜΗΠΩΣ και οικονομίσεις έναν καρκίνο στον πνεύμονα και πεθάνεις μέσα σε φρικτούς πόνους.
Με το ΗΤ, το μέτωπό σου θα γράφει: μελλοθάνατος.
Όλοι θα σε κοιτάζουν σαν ήρωα.

Θα σου περάσει και ο βήχας, οπότε άνετα θα μπορείς να κάνεις και άλλα ακραία σπορ που δεν μπορούσες σαν καπνιστής.
Θα σου ασπρίσουν τα δόντια και δεν θα βρωμάς πια, οπότε με τη γοητεία σου να αυξάνεται θα προσελκύσεις και άλλους στον απόλυτο κίνδυνο.

Θα ανεβεί η… όρεξη, οπότε θα μπορείς να γευτείς πράγματα που μόνο στην εφηβεία σου ονειρευόσουν.
Άσε που θα λες «μέγα μου» χωρίς να κοιτάς το χαζοκούτι…

Θα έχεις το νου σου μήπως κάποιο παιδάκι πιει τα υγρά σου, αυξάνοντας έτσι την αντίληψή σου.

Θα γλιτώσεις από τα ενοχλητικά μηνύματα των πακέτων ΚΤ, αφού τα υγρά άτμισης δεν χρειάζονται επισημάνσεις, το εξωτερικό τους είναι γεμάτο από άλλα πράγματα που τα ΚΤ δεν αναφέρουν.

Δεν θα λες πια στη γυναίκα σου «πάω στο περίπτερο για 5 λεπτά», αλλά θα λες «πάω στο ατμιστάδικο, στην άλλη άκρη της πόλης… ξόμεινα…» κι έτσι θα προλαβαίνεις να κάνεις τα δικά σου, όχι πλέον με την ψυχή στο στόμα.

Θα πεθάνεις αμέσως και όρθιος, σαν αετός, που λέει και το άσμα… περήφανος.

Δεν θα πάθεις πνευμονία, καθώς δεν θα καπνίζεις έξω στο κρύο.

Άσε που μπορεί να σου έρθει μπαταρία στη μούρη, οπότε πρέπει να προπονηθείς σε μανούβρες αποφυγής.. Αυτός κι αν είναι κίνδυνος. Τα ηλεκτρονικά παιχνίδια γίνονται reality…

KΚι αν πάρεις κάποια κιλάκια, είναι γιατί σου ξανάρθε η γεύση. Ευκαιρία για τρέξιμο ή περπάτημα να τα χάσεις. Νέος κίνδυνος, έκθεση στον άσφαλτο!!!

Δεν θα λες πια στην άτιμη την πρώην «φύγε, κρατάω μαχαίρι», αλλά «φύγε, κρατάω υγρό άτμισης». Σίγουρα θα έρθει, αφού και δεν υπάρχει πιθανότητα να μαχαιρωθεί και θα θέλει να μυρίσει το άρωμα που θα σε κάνει να μοιάζεις με τον παιδαρά αυτόν.
(Ακολουθεί πλάνο με τον παιδαρά που διαφήμιζε τα camel, ο οποίος, για όσους δεν γνωρίζουν, έφυγε πριν λίγους μήνες με καρκίνο του πνεύμονα).

Μα, τι αχαριστία στο μεγάλο κανάλι. Τσκ… τσκ…
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 08, 2014, 01:33 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος αστερης

  • **
  • 262
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Στοιχεία σοκ για το ητ στο mega τωρα.....
« Απάντηση #72 στις: Απριλίου 09, 2014, 02:22 »
εμπιστο καναλι , με παρελθον και μελλον . 8)

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Στοιχεία σοκ για το ητ στο mega τωρα.....
« Απάντηση #73 στις: Απριλίου 09, 2014, 10:28 »
Τέτοιο ξαφνικό βομβαρδισμό έχουμε ξαναπεράσει. Απλά αυτή τη φορά τον θεωρούσαμε δεδομένο, ιδιαίτερα μετά από την ψηφοφορία στο ΕΚ. Από τη Δευτέρα το βράδυ, ακούω συνεχώς την ατάκα για "τα στοιχεία ΣΟΚ". Παρόλο που το βίντεο τώρα το είδα, βλέπω ότι χρησιμοποιώ την ίδια ατάκα με τον Μπεχράκη. Με τη διαφορά ότι εγώ λέω ότι το μόνο καλό για τα πνευμόνια, είναι ο καθαρός βουνίσιος αέρας. Δεν πειράζει, κάτι θα ξέρει παραπάνω από μένα.

Συνήθως, όσοι πάνε να μου το πουν, λένε ότι το είδαν στο ίντερνετ. Η απάντησή μου είναι "googlάρετε το όνομα Φαρσαλινός".

Πάμε και στο βίντεο. Τι σου είναι παιδί μου η στοχευμένη πληροφόρηση.

Γεγονός: Στην Αμερική υπήρξαν περιστατικά δηλητηριάσεων από νικοτίνη, μετά από παρατεταμένη επαφή υγρού με το δέρμα. Οι 316, ή όσες είναι, τέτοιες καταγεγραμένες περιπτώσεις σε μία χώρα 600+ εκ. αποτελούν μη ανιχνεύσιμο δείγμα.

Βίντεο: 316 περιστατικά δηλητηρίασης από το ηλεκτρονικό τσιγάρο, και στο καπάκι κολάνε το Μπεχράκη (που καλά τα λέει τουλάχιστον μέχρι το "δέσμιοι της εξάρτησης", υποννοώντας ότι τα ητ τα κυκλοφορούν καπνοβιομηχανίες), περνώντας το συνειρμό ότι η δηλητηρίαση προήλθε από την εισπνοή.

Τι καταλαβαίνει ο "γνώστης": Θεωρεί ότι η συγκέντρωση νικοτίνης στα υγρά που προκάλεσαν τα περιστατικά ήταν μεγάλη, και έρχεται στο παρόν νήμα να τα χώσει στα media.

Τι καταλαβαίνει ο άσχετος: "Ηλεκτρονικό Τσιγάρο? ΘΑΝΑΤΟΣ! ΚΑΡΚΙΝΟΣ! ΕΚΡΗΞΗ! BIG BADA BOOM!", με τη Μαρία Λουκά από δίπλα να αλαλλάζει "ουουουου 666, ουουουουουουου 666".

Δεν ξέρω αν με φοβίζει περισότερρο ο πόλεμος, για τον οποίο έχω προετοιμαστεί κατάλληλα, που θα δεχτούμε πάλι ή η δύναμη των media να προβατοποιήσουν τον γενικό πληθυσμό η οποία παρά τις εναλλακτικές μορφές ενημέρωσης, έχει τάση ανοδική.

Αποσυνδεδεμένος Zarathustra

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Στοιχεία σοκ για το ητ στο mega τωρα.....
« Απάντηση #74 στις: Απριλίου 09, 2014, 11:50 »
To ητ ανεβαίνει + μάλιστα πολύ γρήγορα. Απόδειξη ο αθέμιτος χωρίς επίπεδο πόλεμος που κάνουν. Προφανώς και δεν ελπίζουμε σε υποστήριξη, αλλά και αν υποθέσουμε ότι την είχαμε, τότε θα υπήρχαν άλλα θέματα …


Απλά ανακόπτουν την έτσι και αλλιώς ανοδική πορεία. Το έχασαν το τρένο αυτή τη φορά, δεν μπορούν ….


Άσε που προσωπικά δεν θα ήθελα πιο γρήγορη άνοδο για ευνόητους λόγους ...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342313 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206526 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541477 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31068 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50189 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597278 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357803 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11533 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193073 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1315 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1311 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592016 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios