vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

82 επισκέπτες, 2 χρήστες
Sergios, camber

Twitter

Yγρά Αναπλήρωσης Alien Visions

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά Αναπλήρωσης Alien Visions
« Απάντηση #75 στις: Νοεμβρίου 14, 2014, 20:24 »
Ναι το άτιμοοοοο!!! :D

Αποσυνδεδεμένος mantos

  • ***
  • 929
  • Φύλο: Άντρας
  • ~Box Mods~
Απ: Yγρά Αναπλήρωσης Alien Visions
« Απάντηση #76 στις: Νοεμβρίου 14, 2014, 22:21 »
Σαμπάνια, χαρά, κερνάω κλπ κλπ...σήμερα έλαβα τα Boba's απο Nextonn. Είχα κάνει προπαραγγελία πριν ένα μήνα περίπου, 10 μπουκαλάκια των 12ml. Στο μεσοδιάστημα τους τελείωσα τα 6άρια και τα 18άρια, επίσης και τα Gorilas εξ ανάγκης.
Δύσκολη κατάσταση, και δεν φαίνεται περίπτωση διαθεσιμότητας ανα πάσα στιγμή. Δεν συζητώ για το οικονομικό, που στην τελική αν είσαι εξαρτημένος και λάτρεις, δεν το υπολογίζεις.


Αν τα ξεστοκαρεις μονος σου, εμεις που το θελουμε για μια στο τοσο τι θα κανουμε??  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά Αναπλήρωσης Alien Visions
« Απάντηση #77 στις: Νοεμβρίου 15, 2014, 09:36 »
Δεν νοιώθω ενοχές πάντως που τα καβαντζάρω...χεχε  ;D Η αλήθεια είναι πως θα πρεπε η Nextonn να παραγγέλνει μεγαλύτερες ποσότητες, δεν τίθεται θεμα να τους μένει στα ράφια. Καταλαβαίνω οτι δεν έχουν καλό περιθώριο κέρδους σε σχέση με άλλα υγρά που αντιπροσωπεύουν, αλλά...
Παρεπιπτόντως πήρα και ένα Gryphon's Breath για δοκιμή, και δεν έχω καλες εντυπώσεις με μια πρώτη επαφή. Μου βγάζει μια άσχημη μυρωδιά που δεν μπορω να την προσδιορίσω καλύτερα απο το...σκουληκίλας, αυτήν του σιδεροσκώληκα όταν τον πατάς και ζεχνει ο τοπος.

Απ: Yγρά Αναπλήρωσης Alien Visions
« Απάντηση #78 στις: Νοεμβρίου 15, 2014, 10:36 »
...και μόλις μπήκα να ρωτήσω αν κάποιος το έχει δοκιμάσει!


Thanx! :)

Αποσυνδεδεμένος jimarazzz

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά Αναπλήρωσης Alien Visions
« Απάντηση #79 στις: Νοεμβρίου 15, 2014, 15:14 »
Ερωτηση shipito air mail priority εχει tracking?Ερχεται μεσω usps?




Διαγραφη αμεσης παραθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 15, 2014, 15:17 από Vrs5 »

Απ: Yγρά Αναπλήρωσης Alien Visions
« Απάντηση #80 στις: Νοεμβρίου 15, 2014, 16:14 »
Νομίζω πως είναι τα Αμερικάνικα Ταχυδρομεία και όχι η USPS που είναι ιδιωτική.
Δεν έχει tracking number.
Tracking ισχύει μόνο εντός Αμερικής, οπότε μικρό το κακό. Έχει όμως ασφάλεια (insurance, να το επιλέξεις) και σε αποζημιώνει στην περίπτωση που χαθεί.

Αποσυνδεδεμένος jimarazzz

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά Αναπλήρωσης Alien Visions
« Απάντηση #81 στις: Νοεμβρίου 15, 2014, 16:28 »
δώσε μια βοηθεια το tracking πως ειναι ; Ευχαριστω

Απ: Yγρά Αναπλήρωσης Alien Visions
« Απάντηση #82 στις: Νοεμβρίου 15, 2014, 18:41 »
Το tracking, όταν υπάρχει, από Αμερική, το βλέπεις μόνο μέχρι να μπει το δέμα σου στο αεροπλάνο των ΗΠΑ με κατεύθυνση την Ευρώπη. Μετά δεν το ξαναβλέπεις (όπως γίνεται με τα Κινέζικα και με τα συστημένα από όλον τον υπόλοιπο κόσμο). Και είτε σου έρχεται ο ταχυδρόμος με το δέμα σου είτε το ξεχνάς και το κλαις. Παθούσα και μαθούσα!  :yes:


Αν λοιπόν σε ενδιαφέρει κάτι τέτοιο, τότε μόνο η USPS το διαθέτει, όχι το airmail priority.

Αποσυνδεδεμένος eliaspage

  • **
  • 264
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά Αναπλήρωσης Alien Visions
« Απάντηση #83 στις: Νοεμβρίου 16, 2014, 11:28 »
Παιδιά το gryphons breath είναι για τα γούστα μου χάλια. Το πήρα με την σιγουριά που μου δίνει συνήθως η alien vision αλλά απογοητευτικά τελείως. Είναι καργα καπνικο αλλά με άσχημη απροσδιόριστη γεύση.

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Yγρά Αναπλήρωσης Alien Visions
« Απάντηση #84 στις: Νοεμβρίου 16, 2014, 12:35 »
Οφ τοπικ
Μαλλον η Alien Visions σε προιδοποιησε  :)) :)) με το ονομα του υγρου της  :yes: ... Τι γευση να εχει η αναπνοη ενος γρύπα  :laugh1: αλλα εσυ δεν την ακουσες!

ΥΓ .. και περα της πλακας .. παντα η εταιρεια βαζει ονοματα που υποδηλωνουν τι θα αντιμετωπισεις  στην ατμιση

Απ: Yγρά Αναπλήρωσης Alien Visions
« Απάντηση #85 στις: Νοεμβρίου 16, 2014, 13:18 »
Το tracking, όταν υπάρχει, από Αμερική, το βλέπεις μόνο μέχρι να μπει το δέμα σου στο αεροπλάνο των ΗΠΑ με κατεύθυνση την Ευρώπη. Μετά δεν το ξαναβλέπεις (όπως γίνεται με τα Κινέζικα και με τα συστημένα από όλον τον υπόλοιπο κόσμο). Και είτε σου έρχεται ο ταχυδρόμος με το δέμα σου είτε το ξεχνάς και το κλαις. Παθούσα και μαθούσα!  :yes:


Αν λοιπόν σε ενδιαφέρει κάτι τέτοιο, τότε μόνο η USPS το διαθέτει, όχι το airmail priority.

Fani τι ποσότητες παίρνεις συνήθως?

Απ: Yγρά Αναπλήρωσης Alien Visions
« Απάντηση #86 στις: Νοεμβρίου 16, 2014, 13:31 »
Ένα ή δύο μεγάλα μπουκάλια των 100ml.

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Yγρά Αναπλήρωσης Alien Visions
« Απάντηση #87 στις: Νοεμβρίου 17, 2014, 19:59 »
To λεω  με καποια επιφυλαξη αλλα ελαβα ενα 12μελο bobas  για να δοκιμασω επιτελους αυτο το υγρο αλλα δεν ξερω μου ηρθε μπουκοτικο και οχι οπως περιμενα ενα ευχαριστο υγρο ... το δοκιμασα με nautilus 1.8 ωμ στα 4.3 βολτ .. κατεβασα στα 3.5 αλλα τα ιδια ...  το καθημερινο μου τους τελευταιους μηνες ειναι μπεμπεκα... Θα του δωσω μια ακομα ευκαιρια και αυριο θα δειξει

Αποσυνδεδεμένος interisti

  • **
  • 404
  • Φύλο: Άντρας
  • Inhale the future... exhale the past!
Απ: Yγρά Αναπλήρωσης Alien Visions
« Απάντηση #88 στις: Νοεμβρίου 17, 2014, 21:02 »
Φιλε μου το ιδιο θεμα ειχα και εγω. Σιγουρα χρειαζεται steeping. Η γευση του θα γινει πιο "ομαλη". Αλλα αν απο την αρχη η γευση του δε σου κανε κλικ, δυσκολα να το "ερωτευτεις" στην πορεια. Το περιμενα και εγω με λαχταρα με ολα αυτα που ειχα ακουσει, αλλα τελικα δε! Λιγο απο μπισκοτοειδες, λιγο απο coca cola. Παντως οχι αυτο που περιμενα... 8)

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά Αναπλήρωσης Alien Visions
« Απάντηση #89 στις: Νοεμβρίου 17, 2014, 23:10 »
Καταλαβαίνω την απογοήτευση παιδιά, όλοι το πάθαμε κάποια στιγμή με κάποια υγρά που αρέσαν σε άλλους, αλλά δεν ήταν για μας τελικά.
Ναι είναι πλούσιο..μπουκωτικό ίσως όπως λές υγρό, γεμάτο, μεστό, ελαιώδες...γι αυτό μ αρέσει  :D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1116127 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 824513 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 507520 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8961 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154844 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568867 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243957 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294282 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1784 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762839 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1148 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 4034 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem