vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

310 επισκέπτες, 2 χρήστες
Mimhsdr, ZoeM

Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze

Αποσυνδεδεμένος spkok

  • **
  • 448
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #75 στις: Ιουνίου 17, 2014, 20:45 »
Δοκίμασα και εγώ το Earth Brother και μπορώ να πω ότι μου αρέσει πολύ παρά την ελαφριά αίσθηση μέντας που αφήνει. Μου θυμίζει πολύ έντονα γεύσεις από T-juice. Στο search που έκανα βρήκα την αρχική δήλωση από τον Omiros T-juice που απαντούσε για τα συγκεκριμένα υγρά (Halcyon Haze). Από περιέργεια, είναι στην ουσία η ίδια εταιρεία με τα T-juice???  :hmmm:



Αποσυνδεδεμένος johnt7112

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #76 στις: Ιουνίου 21, 2014, 08:47 »
Το earth brother ειναι ισως το μονο που θα εκανα τα υπολοιπα ηταν πολυ εντονες οι γευσεις τους.

Αποσυνδεδεμένος Anubis

  • **
  • 486
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #77 στις: Ιουνίου 25, 2014, 22:46 »
δοκιμασα και εγω τα εν λογω υγρα μπορω να πω οτι earth brother venus sweet prudance ειναι αρκετα καλα και πηρα το sweet prudance γιατι ηθελα κατι για αλλαγη και με εντονη γευση αρκετα καλο το ατμιζω στο dripper για αλλαγη οταν μπουχτιζω απο τα υπολοιπα που εχω...σαν τιμη οπως προειπαν και αλλοι ''ανεβασμενη"

Αποσυνδεδεμένος G.A.Vipper

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #78 στις: Ιουλίου 19, 2014, 10:17 »
Χθές τα δοκίμασα και εγώ στο replace smoke.Εκτός από το Gins Addiction τα άλλα τρία δεν μου έκαναν ιδιαίτερη εντύπωση. Άφηναν μια κρεμώδη γεύση , γαλατίλας :confused1: . Για να μην είμαι άδικος όμως είχα δοκιμάσει και άλλα υγρά που μπορεί να μου μπούχτισαν τη γεύση και δεν μου έβγαλαν τα αρώματα τους.
Αντίθετα το Gins Addiction σου καθαρίζει τον ουρανίσκο και δροσίζει την αναπνοή, πολύ πιο έντονο από τις μέντες. Δεν κάνει για αυτούς που δεν τους αρέσει η μέντα, δυόσμος κλπ. Δεν είναι για όλη μέρα εκτός ίσως από αυτούς που θα είχαν όλη μέρα μια τσίχλα μέντας στο στόμα . Το αγόρασα για δροσερά ατμιστικά διαλείμματα και για την ιδιαίτερη γεύση τον βοτάνων του.

Αποσυνδεδεμένος Lux

  • ***
  • 801
  • im Proud for my cloud
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #79 στις: Αυγούστου 21, 2014, 00:57 »
Αν και δεν εχω δοκιμασει τα υπολοιπα και δεν ειμαι φαν της μεντας το Gins Addiction στα 6mg μου αρεσε πολυ
τοσο που το κατατασω δευτερο μετα το (...)  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος paschalis

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΤΜΙΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #80 στις: Αυγούστου 21, 2014, 11:33 »
Τα έχω δοκιμάσει κι'εγω.Πραγματικά είναι εντελώς διαφορετικά υγρά από αυτά που ατμιζαμε έως τώρα.Δεν είναι όμως υγρά που θα μ'εκαναν φανατικό οπαδό τους.Θεωρώ ότι η ποιότητα τους είναι καλή,η τιμή τους απαγορευτική,και το ατμιστικο αποτέλεσμα περίεργο! :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος haigs

  • **
  • 159
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #81 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2014, 18:47 »
Δοκίμασα και εγώ το Earth Brother και μπορώ να πω ότι μου αρέσει πολύ παρά την ελαφριά αίσθηση μέντας που αφήνει. Μου θυμίζει πολύ έντονα γεύσεις από T-juice. Στο search που έκανα βρήκα την αρχική δήλωση από τον Omiros T-juice που απαντούσε για τα συγκεκριμένα υγρά (Halcyon Haze). Από περιέργεια, είναι στην ουσία η ίδια εταιρεία με τα T-juice???  :hmmm:


Δοκιμασα το earth brother και επαθα πλακα...την ιδια που επαθα οταν πρωτοδοκιμασα cigarillos..βεβαια δεν μοιαζουν τα δυο υγρα αλλα πραγματικα ξεχωριζουν σε συγκριση με οτιδηποτε αλλο καπνικο εχω δοκιμασει.
Στην αρχη με προβληματισε λιγο η μενθολη ή μεντα που εχει αλλα μετα απο λιγες τζουρες το συνηθισα. Περασα τα 6-7 ml και θελω να δω μεχρι που θα αντεξει η αντισταση (η bvc του nautilus mini).
Πολυ ιδιαιτερο υγρο, δεν ειμαι σιγουρος οτι θα αρεσει σε ολους αλλα αξιζει μια δοκιμη.


@splok
Επειδη ανεφερες οτι σου θυμιζει γευσεις απο T-juice, ειναι ευκολο να μου πεις ποιες για να τις δοκιμασω;;

Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #82 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2014, 20:50 »
Εμενα προσωπικα μου αρεσε πολυ το sweet prudence και το venus.
 Το earth brother μου θυμιζει ποδαριλα  :idiot1: :laugh1: το gins και το καινουριο λογω μεντας κτλ δεν...

Αποσυνδεδεμένος Stelios miro

  • **
  • 372
  • Φύλο: Άντρας
  • Μόνο το καλύτερο είναι αρκετά καλό..!
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #83 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2014, 11:13 »
Εχει κανεις δοκιμασει το καινουργιο υγρο που εβγαλαν (northern lights) να μας πει εντυπωσεις..;;

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #84 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2014, 12:30 »


Μια απαλή γεύση γλυκόριζας, μαύρα και άσπρα σταφύλια και μια δοση δυόσμου και μέντας.

Αποσυνδεδεμένος Stelios miro

  • **
  • 372
  • Φύλο: Άντρας
  • Μόνο το καλύτερο είναι αρκετά καλό..!
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #85 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2014, 13:23 »
Προσωπικη γνωμη nemesis...;;σου αρεσε;

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #86 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2014, 13:37 »
Δεν το εχω δοκιμασει και ουτε προκειται.
Δε μου αρεσουν ουτε τα φρουτα, ουτε η μεντα/δυοσμος.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #87 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2014, 14:18 »
Δηλαδή αν κατάλαβα καλά,  το gins & northern lights αφήνουν γεύση μέντας? Ευχαριστώ ούτε σε τσίχλα δε μου αρέσει :)

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2186
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #88 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2014, 14:10 »
Δεν χάνεις τίποτα με μια δοκιμή. Εγώ, ενώ σιχαίνομαι τη μέντα σε τσίχλες, οδοντόκρεμες κλπ... μου αρέσει πολύ να την ατμίζω. :yes: Αν και κάποιοι λένε άλλο μέντα άλλο μενθόλη.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #89 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2014, 14:25 »
είμαι από τους δύσκολους που κάνουν μόνο καπνικά, ότι άλλο έχω δοκιμάσει πλην καπνικών δεν το αντέχω... Επίσης δεν μου κάθεται η αίσθηση να "καπνίζω" καφέ/κρέμα/σοκολάτα/μέντα κτλ...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342388 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206579 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541665 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31127 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50239 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597356 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357861 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11571 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193123 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1346 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1343 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592087 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios