vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

124 επισκέπτες, 2 χρήστες
manoslykos, thanos1071

Twitter

Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze

Αποσυνδεδεμένος m1chael

  • **
  • 266
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #150 στις: Ιουνίου 17, 2015, 13:26 »
Έντονη η γεύση του αλλά προσωπικά δεν είδα τέτοιο θέμα... Και εγώ θα ήθελα λίγο πιο έντονο το βατόμουρο, η συνολική γεύση μοιάζει με τζιν λεμόνι, με κάτι άλλο που δεν το καταλαβαίνεις αν δεν το διαβάσεις...

Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #151 στις: Ιουνίου 23, 2015, 19:40 »
Δοκιμάσατε το καινούργιο, το Yellow Biafra;  Περιέχει μπανάνα, ψημένα αμύγδαλα και μαλλί της γριάς!  Το ατμίζω τώρα και μου αρέσει πάρα πολύ  :thumpup: .


Η μπανάνα δεν είναι τόσο έντονη, το μαλλία της γριάς νομίζω ότι τα καλύπτει τα υπόλοιπα αρώματα αλλά είναι γλυκό και μου θυμίζει κάτι τσίχλες μπάλες που παίρναμε από τα μηχανήματα με κέρματα.


Αρκετά καλό!


EDIT: αρχικά τον δοκίμασα στον k4 κλώνο που έχω γιατί ήταν ο μόνος ελεύθερος ;) .  Τώρα που έστησα τον Apollo και δοκιμάζω εκεί, το υγρό είναι καλύτερο.  Η μπανάνα φαίνεται πιο καθαρά στην αρχή αλλά το μαλλί της γριάς έρχεται και το καλύπτει και στο τέλος σου αφήνει αυτή την γεύση της τσιχλόφουσκας.  Πάντως δεν σε λιγώνει τόσο όσο θα περίμενε κανείς και αυτό είναι στα συν του.  Θεωρώ ότι θα μπορούσα να το κάνω και όλη μέρα αλλά στον apollo  :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 23, 2015, 23:22 από achatzi »

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #152 στις: Ιουνίου 23, 2015, 22:27 »
Στα υπόψιν! :)

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #153 στις: Ιουνίου 24, 2015, 08:32 »
Σήμερα δοκίμασα το Gin's addiction από ένα φιλαράκι.
Πολύ έντονο υγρό για τα γούστα μου αλλά και πολύ ιδιαίτερο.
Μ'αρέσει η επίγευση μεντας-λεμονιού αλλά όχι τόσο η δυναμη του μουρου και του αψεντιου!
Νομίζω ότι αν κάποιος γουσταρει πιο ελαφριές γευσεις και το πάρει σε 18αρι ανετα το κατεβαζει σε 9άρι.

Το gin addiction είναι πολύ καλό για να δώσει (με λίγες σταγόνες) ένταση σε φρουτώδη υγρά. Για να πάει κάτω και το ... ποτάκι! :party_beer_01:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 24, 2015, 12:18 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος m1chael

  • **
  • 266
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #154 στις: Ιουλίου 05, 2015, 18:57 »
Δοκιμάσατε το καινούργιο, το Yellow Biafra;  Περιέχει μπανάνα, ψημένα αμύγδαλα και μαλλί της γριάς!  Το ατμίζω τώρα και μου αρέσει πάρα πολύ  :thumpup: .


Η μπανάνα δεν είναι τόσο έντονη, το μαλλία της γριάς νομίζω ότι τα καλύπτει τα υπόλοιπα αρώματα αλλά είναι γλυκό και μου θυμίζει κάτι τσίχλες μπάλες που παίρναμε από τα μηχανήματα με κέρματα.


Αρκετά καλό!


EDIT: αρχικά τον δοκίμασα στον k4 κλώνο που έχω γιατί ήταν ο μόνος ελεύθερος ;) .  Τώρα που έστησα τον Apollo και δοκιμάζω εκεί, το υγρό είναι καλύτερο.  Η μπανάνα φαίνεται πιο καθαρά στην αρχή αλλά το μαλλί της γριάς έρχεται και το καλύπτει και στο τέλος σου αφήνει αυτή την γεύση της τσιχλόφουσκας.  Πάντως δεν σε λιγώνει τόσο όσο θα περίμενε κανείς και αυτό είναι στα συν του.  Θεωρώ ότι θα μπορούσα να το κάνω και όλη μέρα αλλά στον apollo  :thumpup:

Εξαιρετικό για όσους προτιμούν τα γλυκά υγρά... Η γεύση μπανάνας και το μαλλί της γριάς δίνουν έντονη γλυκάδα, ο ψημένος ξηρός καρπός το ισσοροπεί τέλεια...
Ιδανικό για καφέ. Προσωπικά το χρησιμοποιώ κυρίως τα πρωινά αλλά και μέσα στην μέρα είναι ευχάριστο διάλειμμα!
Θεωρώ ότι είναι υγρό που ατμίζεται όλη μέρα, αλλά τέτοια υγρά χάνουν την αξία τους όταν έχουμε συνηθίσει την γεύση!

Ωραία προσθήκη στην σειρά και θεωρώ ότι είναι λίγο διαφορετικό σαν υγρό από τα υπόλοιπα. Πιο ισσοροπημένο για τα δικά μου γούστα ίσως...

Αποσυνδεδεμένος t@sos

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #155 στις: Ιουλίου 27, 2015, 14:03 »
σημερα μου ηρθε το gin's addiction................. ενταξει εχω παθει πλακα με το υγρο αυτο :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: ,εθισμος!!!!!

Αποσυνδεδεμένος tsabasid

  • **
  • 487
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #156 στις: Ιουλίου 31, 2015, 21:52 »
Τσίμπησα προχθές το Gin's Addiction. Ωραία εναλλακτική γεύση, δροσερή αλλά ακριβή βρε αδερφέ. Το δοκίμασα σε subtank mini το 6mg σε αντίσταση 1.2 ohm. Η πρώτη εντύπωση που μου ήρθε στο μυαλό όταν το δοκίμασα ήταν καραμέλα ούζο στο πιο δροσερό.  ;D

Edit: Δε ξέρω αν γίνεται μόνο σε μένα, αλλά σε Subtank Mini 1.2 οhm που το έχω δοκιμάσει μέχρι στιγμής η παραγωγή ατμού είναι πάρα πολύ μικρή. Από γεύση ΟΚ είναι έντονη αλλά ατμό γενικά βλέπω σημαντικά λιγότερο από άλλα υγρά δουλεμένα στα ίδια watt/αντίσταση
 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 31, 2015, 22:51 από tsabasid »

Αποσυνδεδεμένος RennOs

  • **
  • 118
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #157 στις: Αυγούστου 01, 2015, 00:42 »
Τα υγρά της t-juice είναι 80-20 pg-vg γιαυτό δεν βλέπεις πολλά ντουμανια .

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #158 στις: Αυγούστου 01, 2015, 07:15 »
Tης ποιας;; 8)


 :))

Αποσυνδεδεμένος m1chael

  • **
  • 266
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #159 στις: Αυγούστου 01, 2015, 13:27 »
Χαχαχα... 70-30 είναι τα halcyon νομίζω...

Στάλθηκε από το Lenovo A859 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος liogas

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #160 στις: Αυγούστου 22, 2015, 15:45 »
έτυχε να δοκιμάσω το gin's addiction 15 ευρώ τα 20ml δεν έχω μετανιώσει ποτέ τόσο πολύ για υγρό....η συσκευασία φαινόταν ωραία μα όταν την ανοιξα και αντικρισα πλαστικο μπουκαλάκι δεν ειμαστε σε καλό δρομο...μα είναι δυνατόν 15 ευρώ για 20μλ και πλαστικό μπουκαλάκι???? απο γευση απλά μετρια,η μυρωδία που αφηνει στο χώρο τραγική, ντουμανια λογικό λόγω του pg δεν περιμενα και πολλα.

Αποσυνδεδεμένος nikos523

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #161 στις: Αυγούστου 22, 2015, 16:41 »
Κι εγω προσφατα δοκιμασα το gin's addiction, αλλα εχω τα εντελως αντιθετα συναισθηματα  ;D
Για στιγαρισιες δεν με τρελανε, αλλα σε πνευμονικες.. Φουλ δροσια στην εισπνοη και ολες οι γευσεις στην εκπνοη  :baby: :baby:

Αποσυνδεδεμένος liogas

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #162 στις: Αυγούστου 23, 2015, 14:06 »
Δεν θα διαφωνήσω η γεύση είναι πάντα κάτι υποκειμενικό, για τα δικά μου γούστα δεν ταίριαξε...αυτό που είναι αντικειμενικό είναι η τιμή που είναι υψηλή όπως και η ποιότητα της συσκευασίας που ήταν απαράδεκτη σε συνάρτηση με τιμή πάντα.

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #163 στις: Αυγούστου 23, 2015, 14:24 »
Δεν θα έλεγα τα καλύτερα για το πλαστικό μπουκαλάκι κι εγώ, πάντα σε σύγκριση με την τιμή τους βέβαια, δεν μπορώ όμως να μην αναφέρω και το πανέμορφο κουτάκι που τα βάζουν και που θεωρώ ότι προστατεύει παράλληλα τα υγρά από το φως μέχρι να φτάσουν στα χέρια μας. Οφείλουμε να τους αναγνωρίσουμε ότι έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά σ'αυτό το κομμάτι, τώρα το κατά πόσο το "πλαστικό" αλλοιώνει η χαλάει τη γεύση του υγρού τελικά το αφήνω στους πιο ειδικούς. :)

Αποσυνδεδεμένος andreasd

  • **
  • 302
  • Φύλο: Άντρας
  • Through the darkest night..cms the brightest light
Απ: Υγρά αναπλήρωσης Halcyon Haze
« Απάντηση #164 στις: Σεπτεμβρίου 14, 2015, 20:43 »
Παίδες έχω ένα sweet prudence το οποίο λέει ΒΒΕ 9/15 . Το κάνω ή θα δω αστράκια? Γενικά λήγουν τα υγρά?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1867 246293 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:05
από Buliwyf
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572233 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 1926 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8068 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122068 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 708 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 417 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 326873 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8634 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298053 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827671 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 511820 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios