vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

106 επισκέπτες, 5 χρήστες
vag21, vagskarm, Giannis.B, JohnDag, maprix

Twitter

Υγρά Five Pawns

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #615 στις: Φεβρουαρίου 07, 2015, 09:13 »
Για το Castle Long σας είπα οτι μου ήρθε σαν αποκάλυψη (όντας φοβικός στις καρύδες). Ε λοιπόν, για να μη μπουχτίσω, κάνω απο τα προχτές λιγουλάκι Gambit, και ούτε ξεπλένω τον Kaybun 4, αλλά μόλις πάει χαμηλά, βάζω την μηλόπιτα  :D Πολύ ωραίοοοο! Και αυτό μου είχε δώσει ανάμικτα συναισθήματα την πρώτη φορά στον mini Nautilous. Αλλά πλέον  :D Πολύ ωραίο "σπάσιμο" για να μην πάθω σύνδρομο ατιμιστή απο το Castle Long. Μένει τώρα το Grandmaster, που μυρίζει υπέροχα η μπανανούλα του και στο χαρτοκούτι. Αν ξεπεράσω τον φόβο της "παστουρμαδίλας", πιστεύω πως και αυτό θα μου βγάλει χαμόγελα ικανοποιήσης σε λίγο καιρό.


Η παστουρμαδίλα δεν θα είναι αισθητή τόσο σε εσένα που το ατμίζεις, αλλά σε κάποιους από τους τριγύρω σου. Κάποιοι άλλοι πάλι (λίγοι μάλλον) θα θεωρούν οτι αφήνει ωραία μυρωδιά.
 

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #616 στις: Φεβρουαρίου 07, 2015, 10:28 »
Επειδη για εμενα δεν εχω πει ακομη την αποψη μου να πω οτι το μονο πραγμα που θα ατμιζα απο αυτην την σειρα και θα το γουσταρα εκτος απο το Castle Long Reserve που εκανα 1 τζουρα (π#%$τηδες φιλοι να σου πετυχουν) ναι ηθελα να το γλυψω ολο θα διαλεγα το Black Flag Fallen η γευση του εσπρεσσο με την σοκολατα ειναι η απολυτη ευτυχια μου. και θα το πω αυτο γιατι ειναι ενα απο τα πιο ωραια γευστικα αρωματα που εχω δοκιμασει και εχω παρει. Τα υπολοιπα τις σειρας δεν με τρελαναν οποτε θα συνεχισω στο black flag fallen !


Οσο για την παστουρμαδιλα εχω ενα υγρο το εχω αφισει εδω και 20 μερες η γευση που με αφηνει ειναι οχι παστουρμας αλλα σαν σαλαμι αερος.. ειναι Butterscotch ολοι μου λενε οτι ειναι ωραιο οταν το μηριζουν απο το μπουκαλι μολις το ατμισω αλλαζουν γνωμη :)

Αποσυνδεδεμένος loniscup

  • *
  • 56
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #617 στις: Φεβρουαρίου 07, 2015, 20:40 »
Προσωπικά το Grandmaster σε όποιον ατμοποιητή το έχω δοκιμάσει μου άρεσε.Στον Kayfun με μπουχτίζει :tongue_smilie:
Για το Lucena έχω ξαναπεί  :respect: :respect: :respect:

Τώρα το black flag fallen το πήρα,μου άρεσε αλλα το άφησα στην άκρη.Το ξαναέπιασα μετά απο τρείς βδομάδες και ξετρελάθηκα.Τι εξαιρετική ωρίμανση προς το καλύτερο του έδωσε ο χρόνος!!!!! Δεν το περίμενα

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #618 στις: Φεβρουαρίου 07, 2015, 21:25 »
Επειδη για εμενα δεν εχω πει ακομη την αποψη μου να πω οτι το μονο πραγμα που θα ατμιζα απο αυτην την σειρα και θα το γουσταρα εκτος απο το Castle Long Reserve που εκανα 1 τζουρα (π#&#τηδες φιλοι να σου πετυχουν) ναι ηθελα να το γλυψω ολο θα διαλεγα το Black Flag Fallen η γευση του εσπρεσσο με την σοκολατα ειναι η απολυτη ευτυχια μου. και θα το πω αυτο γιατι ειναι ενα απο τα πιο ωραια γευστικα αρωματα που εχω δοκιμασει και εχω παρει. Τα υπολοιπα τις σειρας δεν με τρελαναν οποτε θα συνεχισω στο black flag fallen !


Οσο για την παστουρμαδιλα εχω ενα υγρο το εχω αφισει εδω και 20 μερες η γευση που με αφηνει ειναι οχι παστουρμας αλλα σαν σαλαμι αερος.. ειναι Butterscotch ολοι μου λενε οτι ειναι ωραιο οταν το μηριζουν απο το μπουκαλι μολις το ατμισω αλλαζουν γνωμη :)


Η γυναίκα μου δεν έχει παρατηρήσει διαφορά στη μυρωδιά που αφήνει το grandmaster. Το έχω ατμίσει και φρέσκο και μετά από 3 εβδομάδες και παρ όλα αυτά, ισχύει η απαγόρευση εντός σπιτιού  :bye:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9601
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #619 στις: Φεβρουαρίου 07, 2015, 21:39 »
Λογικό είναι. Και μετά από δύο χρόνια να το χρησιμοποιήσεις πάλι θα δίνει τη γνώριμη οσμή παστουρμά στον χώρο. Πάντως είναι εξαιρετικό υγρό.

Αποσυνδεδεμένος acupuncturist

  • **
  • 242
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #620 στις: Φεβρουαρίου 07, 2015, 22:18 »
της γυναικας μου της μυριζει κεικ.οποτε μια χαρα :)

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9601
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #621 στις: Φεβρουαρίου 07, 2015, 22:46 »
Πάλι καλά.....γιατί το κέικ απέχει αρκετά από τον παστουρμά  :))

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #622 στις: Φεβρουαρίου 08, 2015, 11:03 »
Δοκιμάστε το Black Flag Fallen και θα δείτε την διαφορά στον χώρο.. Γιατι δεν σε αφήνει μέσα στο σπίτι ;; Για τον παστουρμά ;; Θα σου φτιάξω παστουρμαδοπιτα να δεις άμα σε πει μετα όχι ξανά :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9601
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #623 στις: Φεβρουαρίου 08, 2015, 11:10 »
Το BFF δεν αφήνει μυρωδιά παστουρμά ?
Το έχω ατμίσει μόνο σε ανοιχτό χώρο. Κάποιοι ισχυρίζονται ότι και αυτό μυρίζει παστουρμά.

Αποσυνδεδεμένος knight77

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #624 στις: Φεβρουαρίου 08, 2015, 11:19 »
Δεν ξέρω αν το  bff  μυρίζει παστουρμά στο χώρο αλλά σίγουρα μυρίζει άσχημα. Όταν το ατμιζει η γυναίκα μου απλά αλλάζω δωμάτιο. Από την άλλη το  Grandmaster  που κάνω δεν μου βγάζει τόσο άσχημο άρωμα. Μέχρι και η ίδια πάντως λέει πως το  bff  αφήνει άσχημη μυρωδιά, άσχετα αν έχει πάθει πλάκα μαζί του

Sent from my LG-D802


Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #625 στις: Φεβρουαρίου 08, 2015, 12:38 »
Τελικά πάει να δημιουργήσει "παράδοση" στην "ενοχλητική" μυρωδιά η five pawns.

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #626 στις: Φεβρουαρίου 08, 2015, 13:22 »
Παντως για premium  εταιρεια υγρων .. πρεπει να καινει γιαυτο ,, μιας και το θεμα του χωρου που μυριζει ασκημα της κοβει πωλησεις ... αν δεν μυριζαν καποια απο αυτα ασκημα και μαλιστα τα τοπ .. θα ειχε μεγαλύτερη καταναλωση λογω οι καταναλωτες θα το ατμιζαν και μεσα στο σπιτι... οποτε ? :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #627 στις: Φεβρουαρίου 08, 2015, 13:33 »
Δεν ξέρω το γιατι ομως τόσο άσχημα το bff δεν με μυρίζει άσχημα αλλα καφές με σοκολάτα και μέσα στον χώρο του σπίτιου δεν εχω δοκιμάσει για τα αλλα μέσα στο σπίτι αλλα αυτό μυρίζει τέλεια.
Όσο για την μυρωδιά του παστουρμά με άφηνε τo butterscotch της Yaeliq πολυ άσχημη μυρωδιά αλλα μετα απο 20 μέρες έστρωσε και μυρίζει καραμέλα.. Δεν ξέρω μπορεί να θελει τον χρόνο του.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #628 στις: Φεβρουαρίου 08, 2015, 13:33 »
βρε δεν λες πάλι καλά, με την ενοχλητική μυρωδιά δεν τα κάνουμε μέσα στο σπίτι οπότε κάνουμε οικονομία  :laugh1:

Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #629 στις: Φεβρουαρίου 09, 2015, 20:04 »
Στην σελίδα τους δεν βλέπω κάποιες πιστοποιήσεις ή κάποιες αναλύσεις από εργαστηριακούς ελέγχους... Και η αλήθεια είναι ότι τους Αμερικάνους τους φοβάμαι, ίσως όσο τους Κινέζους.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 152444 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 566330 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 241779 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 291620 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 906 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 760715 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4696 502265 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:55
από anetost
Hashtag Shake and Vape 1 464 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3381 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12962 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7903 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21564 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis