vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

102 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, ΒΑΓΓΟς, Sergios, zalaros

Twitter

Υγρά Five Pawns

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1860 στις: Φεβρουαρίου 11, 2016, 19:47 »
Άμα θελει μηλαρακι σκέτο ο άλλος τι να του αρεςουν τα 5 pawns!!! Δεν το ψάχνουν όλοι και εμενα ο κολλητός μου ξεκίνησε ιδια περίοδο με μένα και ζήτημα αν εχει δοκιμασει 15 γευςεις,δεν του αρεςουν! μέχρι που σκέφτεται να πάρει βαση γιατι δεν θελει να εχει καθόλου γευςη!!!!


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Golf150

  • **
  • 131
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1861 στις: Φεβρουαρίου 11, 2016, 20:08 »
Έχω φάει κόλλημα με το symmetry six τους τελευταίους μήνες!
Αλλά τσούζει η τιμή του για καθημερινό!!
Όσοι  εχετε δοκιμάσει το symmetry ξέρετε κανένα άλλο υγρό άλλης εταιρείας οικονομικότερο που να του μοιάζει;

Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1862 στις: Φεβρουαρίου 11, 2016, 21:17 »
Που να του μοιάζει ακριβώς όχι αλλά μπορείς να δοκιμάσεις το unicorn Milk από cutwood. Το έχει και στη vapeland.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Golf150

  • **
  • 131
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1863 στις: Φεβρουαρίου 11, 2016, 22:33 »
Το έχω πάρει και το unicorn αλλά δεν μου άρεσε πολύ . Επίσης έχω πάρει και το nutz cosmic fog το οποίο είναι καλό αλλά πάλι δεν πάει σε symmetry ....

Αποσυνδεδεμένος ditmichael

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1864 στις: Φεβρουαρίου 12, 2016, 00:07 »
Σήμερα δοκίμασα τα 2 νέα υγρά της εταιρίας. Μέτρια πράγματα.


Το μεν Black Flag Risen Original είναι ένα φτωχότερο Black Flag Fallen, ακριβως όπως το περιγράφει η εταιρία. BFF χωρίς τη σοκολάτα και το μέλι.


Το δε Black Flag Risen Enriched θα μπορούσα πολύ άνετα να το χαρακτηρίσω 80% Traditional Tobacco Liqua + 20% Coffee Liqua  :dontknow:


Θέλω να πιστεύω ότι δεν ήμουν σε κατάλληλο mood για μια τετοια γευσικη δοκιμή και σκοπεύω να περάσω ξανά. Μέχρι τότε θα ήθελα και άλλες γνώμες.


μεγέθυνση
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 12, 2016, 00:10 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1865 στις: Φεβρουαρίου 12, 2016, 08:17 »
Πήρα το original αφού το enriched έχει αρκετά έντονο το καπνίκο στοιχείο και δεν ήθελα να το ρισκάρω. Ωραίο σαν γεύση το original αλλά όπως πολύ σωστά είπε ο φίλος από πάνω είναι ένα πιο φτωχό fallen. Σε καμία περίπτωση δεν έχει τη πολύπλοκοτητα και το βάθος του προηγούμενου.



Στον cloud πάντως παίζει πολύ καλά θα κάνω και δοκιμή στο φαινόμενο.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1866 στις: Φεβρουαρίου 12, 2016, 11:46 »
Το Tracking λέει ότι το πακέτο με τα δύο Risen και την πεντάδα των Insignia (να μην τα συγκρίνουμε με τα παλιά?), έχει χρεωθεί ήδη στον courier. Ωραίο ΣΚ θα περάσουμε  :love_hearts:

Αποσυνδεδεμένος billcrx

  • **
  • 102
  • Φύλο: Άντρας
  • To understand is to be...
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1867 στις: Φεβρουαρίου 12, 2016, 14:54 »
Παρέλαβα ήδη....... και  :cigar: :cigar: :cigar:

Black flag riren original : πολύ καλό.... ψιλοουδέτερο θα έλεγα, δεν ξέρω πως να το χαρακτηρίσω σαν γεύση...δεν είχα δοκιμάσει το παλιό black flag fallen για να συγκρίνω...για όλη τη μέρα χαλαρά...

Black flag riren enriched : θυμίζει πολύ το Traditional Tobeco της Liqua πολύ πιο ποιοτικό όμως και χωρίς να βγάζει τόση γλυκάδα όσο εκείνο..... και αρκετά καπνικό θα έλεγα με τη χαρακτηριστική γεύση του Tradional Tobeco να μένει στο στόμα χωρίς τη γλύκαδα....για μένα ίσως το καλύτρεο καπνικό που έχω δοκιμάσει.

Αποσυνδεδεμένος alpiland

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
  • Mini ProVari V2.5 Bronze Cobra RBA 3ml
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1868 στις: Φεβρουαρίου 12, 2016, 15:20 »
Castle Long Reserve Edition V

Available 15.03.16

http://fivepawns.com/shop/limited-edition-13/castle-long-reserve.html
 
Και 19.02.2016  μάλλον καινούργια γεύση έρχεται .



Αποσυνδεδεμένος comandante7

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
  • keep faith and vape
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1869 στις: Φεβρουαρίου 12, 2016, 16:36 »
Περασμα απο Vapeland για δοκιμη του Black Flag. Δεν ειχα δοκιμασει τα προηγουμενα οποτε δεν μπορω να συγκρινω. Και τα δυο εκπληκτικα . To original εχει πιο εντονη την γευση του καφε. To enriched προσθέτει ενα καπνικο κομματι χωρις να το επισκιαζει και ειναι πιο περιπλοκο. Απλα απιστευτο. Αυτο πηρα. Και μιας που ημουν εκει πηρα και ενα castle long και ενα grandmaster για να μην ξεχνιομαστε. Απλα απλα οταν τελειωσουν θα ατμιζω νερο απο τη βρυση για οικονομια... :respect:

Αποσυνδεδεμένος iPant

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1870 στις: Φεβρουαρίου 12, 2016, 20:59 »
Μετά απο σχεδόν 15 μερες με το Enriched μπορώ να πω με βεβαιότητα οτι ειναι μέσα στα 5 καλύτερα υγρά που έχω ατμισει. Μοναδικό μου παράπονο η μάκα που αφήνει στην αντίσταση (όπως κάθε καπνικό που σέβεται τον εαυτό του). Όσον αφορά τις συγκρίσεις με Liqua, τα οποία ειναι απο τα λίγα υγρά που τους έχω δώσει 2-3 ευκαιρίες, αλλα δεν έχω μπορέσει να ατμίσω ποτέ καθώς μου βγάζουν μια ψευτιά, νομίζω οτι ειναι επιεικώς ατυχείς.

Αποσυνδεδεμένος markos1987

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1871 στις: Φεβρουαρίου 13, 2016, 10:46 »
Καλημερα σας. Ειμαι λατρης των five pawns εδω και 3 μηνες..Δοκιμασα προσφατα τα δυο καινουργια υγρα τα black flag fallen risen original και enriched...Το enriched ειναι στα 3 καλυτερα υγρα που εχω ατμισει και μαλλον γινεται το καθημερινο μ υγρο...Τελεια ισσοροπια γευσεων και δε κουραζει καθολου...Θα συμφωνησω με παραπανω οτι ειναι ατυχης η συγκριση που κανετε με liqua....που προσωπικα τα θεωρω σκουπιδια ειδικα το traditional tobacco για το οποιο εγιναν εκτενεις αναφορες σε σχεση με το black flag risen...Keep going the good job five pawns!!

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1872 στις: Φεβρουαρίου 13, 2016, 13:56 »
Έχω φάει κόλλημα με το symmetry six τους τελευταίους μήνες!
Αλλά τσούζει η τιμή του για καθημερινό!!
Όσοι  εχετε δοκιμάσει το symmetry ξέρετε κανένα άλλο υγρό άλλης εταιρείας οικονομικότερο που να του μοιάζει;
Αραιωμένο το δοκίμασες?

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1873 στις: Φεβρουαρίου 13, 2016, 18:59 »
Vape mail σήμερα, ευγενική προσφορά της Vapeland, το οποίο περιελάμβανε τα δύο νέα δημιουργήματα της Five Pawns και τα πέντε υγρά της Insignia Series. Το Black Flag Risen Original, είναι θεωρητικά μια πιο εκλεπτυσμένη μορφή του Black Flag Fallen Limited Edition MMXV το οποίο και ήταν ένα πολύ ιδιαίτερο, πολύ έντονο υγρό το οποίο προκαλούσε ποικίλα συναισθήματα στον ατμιστή. Ας θυμηθούμε λοιπόν τι είχα γράψει γι αυτό:

Black Flag Fallen MMXV Limited Edition, 21/12/2014

Ήταν ένα υγρό το οποίο ακόμα δεν έχω καταλήξει για το αν μου άρεσε τελικά ή όχι. Και αυτό γιατί όταν το άτμιζα, υπήρχαν φάσεις που δεν ήθελα να το δω μπροστά μου. Όταν όμως άφηνα το μοντ στην άκρη, το ήθελα σαν τρελός.

Το Black Flag Risen Original λοιπόν, δείχνει τις σημαντικές διαφορές που έχει με τον «μπαμπά» του, με το που ανοίγει το μπουκαλάκι. Είναι απόλυτα αισθητή η έλλειψη του μελιού, η ηπιότερη μορφή κρέμας, η έλλειψη του Toffee και η διόρθωση της μαύρης σοκολάτας. Είναι ένα εντελώς νέο υγρό κατά τη γνώμη μου και δεν βλέπω την ώρα να το δοκιμάσω. Μεγάλη εντύπωση, όχι απαραίτητα θετική, μου έκανε το ότι το υγρό είναι θολό. Επέλεξα τον κλώνο του KF4 γι αυτό το υγρό και τον γέμισα για να δω τι γίνεται.

Black Flag Risen Original, 6mg, Tobecco KF4, 0.28mm Kanthal D, 2.5mm MC, 1.90Ω, Nakamitchi

Για ξεκίνημα, το υγρό είναι αρκετά πηχτό για τη σύσταση την οποία μας λέει ότι έχει, 50/50 δηλαδή. Τραβώντας την πρώτη τζούρα, μετά από κάτι απανωτές για να ποτίσει το βαμβάκι, επιβεβαιώνεται το συμπέρασμά μου από το άρωμα του υγρού: πρόκειται για κάτι εντελώς διαφορετικό. Και αυτό ήταν αρκετό για να φύγουν όλες μου οι επιφυλάξεις, καθώς περίμενα να χτυπήσουν δυνατά όπως στο Fallen οι επιμέρους γεύσεις.

Το υγρό λοιπόν έχει αλλάξει χαρακτήρα. Επικεντρώνεται στον καφέ ο οποίος πλέον χωρίς να επισκιάζεται από την ένταση, αφήνει τα ψημένα και γήινα αρώματά του ελεύθερα, προσφέροντας μια πολύ γευστική εμπειρία. Το μέλι λείπει, οι στυφές νότες του μαύρου καρυδιού επίσης, η ελάχιστα βουτυρένια και κρεμώδης αίσθηση του Toffee απουσιάζει επίσης και η σοκολάτα από «κατράμι», είναι πλέον πιο ελαφριά, σε βαθμό να θυμίζει ρόφημα μόκα. Η μεγαλύτερη αλλαγή όμως, είναι στην κρέμα. Σαν να της έχουν αφαιρέσει τα λιπαρά, με σαφή μείωση στην γεύση και το άρωμα της μαύρης τρούφας, βρίσκεται εκεί σαν επισφράγισμα. Στο βάθος της τζούρας, οι γήινες νότες του καφέ μαζί με την τραχύτητα της τρούφας, αφήνουν μια καταπληκτική αίσθηση στο στόμα, και μου βάζουν ιδέες για κατασκευή ροφήματος. Στη ρινική εισπνοή, το άρωμα του καφέ κυριαρχεί με την τρουφόκρεμα να ακολουθεί. Ελάχιστη η παρουσία της σοκολάτας. Στην εκπνοή από τη μύτη, απαλός καφές με σοκολάτα. Το χτύπημα αρκετά ελαφρύ, ενώ η παραγωγή ατμού σε αυξημένα επίπεδα. Ρε μήπως μας δουλεύουν με το 50/50? Και πάμε τώρα στην επίγευση. Δεν είναι πολύ έντονη, αλλά έχει μεγάλη διάρκεια. Πολύ μεγάλη. Ψημένος καφές με λικέρ σοκολάτα είναι τα στοιχεία τα οποία είναι πιο διακριτά εκεί, ενώ η κρέμα δεν αφήνει ίχνος. Το στόμα πλημμυρίζει και λίγο μετά εμφανίζονται τα στοιχεία της τρούφας.

Αυτό το υγρό έχει την ικανότητα να προκαλέσει πολύ μεγάλη ζημιά στην ατμιστική κοινότητα. Ακριβώς αυτή η πιο ελαφριά γεύση, μπορεί να κάνει κάποιον να το ατμίσει με μανία, όλη μέρα, κάθε μέρα. Ιδιαίτερα αν δεν έχει δοκιμάσει το BFF όταν κυκλοφόρησε. Και το βλέπω από μένα, καθώς δεν μου προξένησε τα συναισθήματα του προαναφερόμενου. Χαίρομαι για την έλλειψη μελιού και Toffee και νομίζω ότι αυτή ακριβώς η έλλειψη είναι που εξαφάνισε εκείνη την πολύ βαριά μυρωδιά που άφηνε στο χώρο. Πλέον η μυρωδιά είναι απλά φανταστική, και οι δεσμευμένοι λάτρεις, δεν θα το ατμίζουν με την απειλή παντόφλας, κουζινικών ή της κρεβατομουρμούρας. Συνεχίζω να το ατμίζω μανιωδώς και ούτε στιγμή δεν έχει έρθει εκείνο το συναίσθημα που είχα με το BFF, να μη θέλω να το δω μπροστά μου δηλαδή. Προσωπικά, θα ήθελα λίγο μεγαλύτερη συγκέντρωση αρώματος, ίδιες αναλογίες γεύσεων απλά μεγαλύτερη ένταση. Λένε ότι έχω ευαίσθητο ουρανίσκο. Αν αυτό όντως ισχύει, τότε όσοι δεν έχουν, ενδέχεται να το βρουν ακόμα και άτονο. Και αυτό είναι το μόνο κομμάτι του που βρήκα μείον. Δεν ξέρω αν ο espresso που έχει μέσα είναι ντεκαφεϊνέ ή full power, ξέρω όμως ότι η πιστότητα της γεύσης είναι εξαιρετική. Για άλλη μια φορά οι φίλοι μας στην Καλιφόρνια έκαναν το θαύμα τους! 98/100 με τους δυο βαθμούς να χάνονται από την ένταση που θα ήθελα παραπάνω. Λίγο παραπάνω!

Πάμε τώρα να δούμε και το Enriched. Το οποίο από ότι μας λέει η εταιρεία, είναι το ίδιο με το προηγούμενο, εμπλουτισμένο όμως με μια ελαφριά νότα από καπνό Virginia. Πως? Five Pawns καπνικό? Όλα τα ισοπεδώσαμε σε αυτό τον πλανήτη? Γκρεμίστηκε κανένας φούρνος? Κι όμως, από τα δύο αυτά νέα υγρά, ήταν αυτό που περίμενα περισσότερο. Θεωρώντας φυσικά, ότι αφού η εταιρεία αποφάσισε να εισαγάγει το καπνικό στοιχείο στα υγρά της, δεν θα μπορούσε να είναι κάτι λιγότερο από κορυφαίο. Μας λέει επίσης ότι βασίζεται σε κάποιο ποτό ονόματι «Coffee & Cigarettes» το οποίο δεν γνωρίζω αν υπάρχει. Αυτό που δεν γνωρίζει όμως η εταιρεία, είναι ότι το τυπικό ελληνικό πρωινό για πολλές δεκαετίες, είναι ακριβώς αυτό: καφές και τσιγάρο. Στην Αγγλία τρώνε λουκάνικα και φασόλια, στην Αμερική αυγά με μπέικον, στη Σουηδία μούσλι, ε, στην Ελλάδα καφεδιά και μισό πακέτο τσιγάρα. Και για τη δοκιμή του, επέλεξα τον κλώνο KF3.1ES, καθαρά τσιγαρίσιος ατμοποιητής, που έχει αποδείξει την αξία του στο παρελθόν με όλα τα προηγούμενα υγρά της εταιρείας.

Black Flag Risen Enriched, 6mg, KF3.1ES Clone, 0.28mm Kanthal D, 2.5mm MC, 1.73Ω, Nakamitchi

Ανοίγοντας το μπουκαλάκι και φέρνοντάς το στη μύτη, βρίσκω για πρώτη φορά σε υγρό της εταιρείας, αναντιστοιχία μεταξύ περιγραφής και αρώματος. Δεν έχει «ελαφριά νότα» καπνικού, αλλά βαρύτατη νότα που κάνει το καπνικό κυρίαρχο στοιχείο. Δεν ξέρω αν οφείλεται στην ύπαρξη όλων των άλλων αρωμάτων, πάντως η μυρωδιά δεν φέρνει σε Virginia. Εκτός αν η εταιρεία βρήκε το κορυφαίο non NET Virginia για να χρησιμοποιήσει, πράγμα το οποίο δεν θα με παραξένευε. Γλυκός ψημένος καφές είναι το δεύτερο στοιχείο που μου έρχεται στη μύτη, αλλά όλα τα άλλα τα οποίο έχει μέσα το υγρό, καλύπτονται από το καπνικό στοιχείο. Δεν μπορώ να περιμένω να το δοκιμάσω λέμε! Γέμισμα τον ατμοποιητή και πάμε.

Και για άλλη μια φορά, η μύτη μου δεν με πρόδωσε. Βαριά καπνική γεύση, που σε σημεία θυμίζει πούρο, και κάποια στοιχεία από καφέ είναι αυτά τα οποία χτυπάνε το στόμα. Το καπνικό δεν φέρνει και τόσο πολύ σε Virginia, μάλλον σε Cavendish θα έλεγα, αλλά από την άλλη, το Cavendish είναι μέθοδος παρασκευής και συνήθως γίνεται με Virginia. Αν δεν είναι NET, είναι ένα πάρα πολύ ωραίο καπνικό πάντως, το οποίο αφήνει στο στόμα ακόμα και στοιχεία από αμμωνία, τα οποία είναι επιθυμητά σε ένα καλό καπνικό. Έχω την εντύπωση ότι διέκρινα και μια ελαφρά αλμύρα στη γεύση του υγρού, ή κάτι που αφήνει μια τέτοια αίσθηση, και μου άρεσε πολύ καθώς του δίνει μια άλλη διάσταση. Δεν έχει τα γλυκά στοιχεία που έχει το προηγούμενο, αλλά έχει πολλές γήινες νότες. Δεν ξέρω κατά πόσο αυτό οφείλεται στον καφέ, την τρούφα ή την κυριαρχία του καπνικού, αλλά είναι ευχάριστο. Για καπνικό υγρό, όχι για υγρό το οποίο έχει «μια ελαφριά καπνική νότα». Στην εισπνοή από τη μύτη, η αίσθηση δεν είναι απλά καπνική, είναι τσιγαρίσια. Σε πολλά σημεία θυμίζει αυτή την πρώτη μυρωδιά που έχει ένα μυρωδάτο τσιγάρο μόλις ανάψει, πριν καταλήξει στην κλασσική βρώμα μετά. Εμφανίζει επίσης στοιχεία καφέ και σοκολάτας, με εναλλασσόμενη εμφάνιση. Στην εκπνοή από τη μύτη, το καπνικό στοιχείο έχει υποχωρήσει αρκετά και επιτέλους γίνεται πιο διακριτός ο καφές και η κρέμα, με ολίγη από σοκολάτα. Το χτύπημά του είναι αρκετά δυνατό ενώ η παραγωγή ατμού επίσης αυξημένη. Η επίγευσή του τώρα, είναι έντονα καπνική. Εξαιρετικά επίμονη, θυμίζει πούρο σε πολλά σημεία, χωρίς όμως τις έντονες γήινες γεύσεις πιπεριού και ξηρών καρπών που συναντάμε εκεί. Μετά από αρκετή ώρα, το στόμα και εδώ πλημμυρίζει και εμφανίζονται στοιχεία καφέ και κρέμας. Η τρούφα σαν αυτόνομη γεύση, δεν εμφανίζεται πουθενά σε αυτό το υγρό, είμαι όμως σίγουρος ότι χωρίς αυτήν το υγρό θα ήταν τελείως διαφορετικό. Και να σας πω και το πιο αστείο της υπόθεσης? Σε αυτό το υγρό θα ταίριαζε το βαρύ μέλι από το BFF.

Και πάλι ωραίο άρωμα στο χώρο, και πάλι ένα υγρό το οποίο μου άρεσε πολύ και μάλιστα το βλέπω ως εξαιρετικό για εξόδους, ποτά και τέτοια. Η βαθμολογία μου όμως δεν θα είναι και πολύ καλή. Και εξηγούμαι: Περιμένω πολλά από αυτή την εταιρεία, η οποία έχει χτίσει τη φήμη της βασιζόμενη στις ακριβείς περιγραφές γεύσεων και στην πιστότητα απόδοσης των αρωμάτων. Σε αυτό το υγρό λοιπόν, η περιγραφή μας κάνει να νομίζουμε ότι θα ατμίσουμε ένα Original με κάποιες καπνικές νότες. Στην ουσία όμως, πρόκειται για ένα βαρύ, πουρίσιο καπνικό υγρό, το οποίο έχει λίγο Original μέσα. Το οποίο είναι φάουλ, δεδομένης της κατασκευάστριας. Σίγουρα κάτι θέλει διόρθωση. Είτε η περιγραφή, είτε οι αναλογίες. Άξιζε τον κόπο πάντως η αναμονή γι αυτό το υγρό το οποίο και λάτρεψα. Όπως και θα λατρέψουν οι γύρω σας τα αρώματα σοκολάτας που αφήνει στο χώρο. Οι οπαδοί των καπνικών δεν πρέπει να χάσουν την ευκαιρία να το δοκιμάσουν με τίποτα πάντως. Στο 85/100 το βγάζω και λέω για άλλη μια φορά ότι μου άρεσε! Πολύ!!!

Αυτά όπως και όσα άλλα έχω κατά καιρούς γράψει, μπορείτε να τα δείτε και στο blog μου.



Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Υγρά Five Pawns
« Απάντηση #1874 στις: Φεβρουαρίου 14, 2016, 01:06 »
Ωραία παρουσίαση Τρύφωνα, αναπτερώθηκαν οι ελπίδες μου να βρω και άλλο υγρό της FP πλην των CL & CLR που να μου αρέσει ως καθημερινό.
Δυστυχώς δεν έχω προλάβει να το δοκιμάσω ακόμα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 152668 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 566518 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 241937 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 291820 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 973 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 760848 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4696 502468 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:55
από anetost
Hashtag Shake and Vape 1 506 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3419 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 13028 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7934 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21597 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis