vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές

Αποσυνδεδεμένος stoikon

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #75 στις: Φεβρουαρίου 20, 2012, 09:18 »
Ατμίζω 4 μήνες με Μ&Μ. Θα σε συμβούλευα να πάρεις 3 μπαταρίες η όλο το πακέτο. Έτσι θα έχεις πάντα μπαταρία φορτισμένη μαζί σου. Η θήκη του Μ&Μ έχει απόθεμα φόρτισης για 4 μπαταρίες. :)

Αποσυνδεδεμένος IRMSCHER

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #76 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 10:47 »
Η μπαταρία του hybrid κάνει. Του γίγαντα όχι. Αλλά δεν νομίζω ότι θα χρειαστείς το passthrough. Με δυο αυτόματες μπαταρίες 1300 μαχ από τον κλεβερστορ, περίπου 10 και κάτι ευρά η καθεμιά, μια να ατμίζει μια να φορτίζει... έλεος... φτάνουν και περισσεύουν. Κράτα τις μικρές για τις εξόδους. Θα γεμίζεις την τσέπη και θα τις χρησιμοποιείς ως τη μέση αν μειώνεται το χτύπημα. Επίσης, αν δε βρεις στη νομπάκο Μ&Μ στα 2 ομ, θα έχει ο συμπαθής Κινέζος healthcabin.net σε λίγες ημέρες. kanger kr808d στα 2 ομ. Απογειωτικά....

Γι αυτήν εδώ λες ? http://cleverstore.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=35340

Παιδιά, έχει δοκιμάσει κάποιος το Giant και το Giant-S ? Έχουν σημαντικές διαφορές μεταξύ τους ?

Αποσυνδεδεμένος eqvus

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #77 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 10:59 »
Καλημερα σε ολο το φορουμ   :)
Να ξεκινησω λεγοντας οτι πριν απο μια βδομαδα ημουν εντελως ασχετος με το ΗΤ , οι μονες επαφες που ειχα ηταν δυο τρεις περιστασιακες τζουρες απο ΗΤ φιλων .(οι οποιες οπως ηταν λογικο με ξενερωσαν εντελως)
Την παρασκευη λοιπον , μετα απο αρκετο διαβασμα σε διαφορα φορουμ , αποφασισα να αγορασω το m&m της Nobacco , τελικα μετα απο συστασεις της πωλητριας και καποιου πελατη που ηταν στο καταστημα πηρα το giant της Nobacco.
Τις δυο πρωτες μερες ολα ηταν οκ , ειχα μαλιστα και ενα πλανο , να κρατησω τα πεντε εξι τσιγαρα που θεωρητικα θα ηθελα (τρια τεσσερα το πρωιωο καφεδακι και ενα δυο μετα απο καθε γευμα) και να αντικατστησω ολα τα υπολοιπα με το ΗΤ.
Αλλα το ΗΤ με εξεπληξε ευχαριστα , πλουσιος καπνος , γευση κοντα σε αυτη του τσιγαρου , καμια στερηση νικοτινης και πολυ ευκολο στην χρηση και στο γεμισμα.(Η αληθεια ειναι οτι αν δεν ξερεις πολλα απο ΗΤ και δεν εχεις καποιο μπροστα σου ολα αυτα τα ego-t catomizer hibird και τα λοιπα σε μπερδευουν).
Την τριτη μερα λοιπον , ξυπναω το πρωι φιαχνω το καφεδακι μου και καθομαι να απολαυσω το πρωινο ΗΤ .......
αλλα τιποτα...... μια αισθηση οτι ρουφαω αερακι......
Γεμιζω υγρο , αλλαζω μπαταρια .... τιποτα αερας  , παει λεω , αυτο ηταν , το συνηθισα και δεν μου κανει αισθηση , μην τα πολυλογω αυτο συνεχιστηκε ολη την μερα οποτε και αναψα και δυο ΚΤ :-\
Την επομενη μερα ,αγορασα δυο μπουκαλακια υγρου mystique με 18mg νικοτινης γεμιζω τον δευτρερο ατμοποιητη και μπουμ να τη παλι η ωραια αισθηση(μαλλον και λιγο βαρια γιατι συνοδευτηκε απο εναν ελαφρο πονοκεφαλο και ενα μικρο ανακατεμα)
Οποτε μπαινω στο νοημα του τι μπορει να συνβαινει ...... χαλασε ο ατμοποιητης .... σε τρεις μερες!!!!!!!
Γεμιζω τον τριτο με το αρχικο υγρο (Virginia 11mg) και ολα οκ , μια χαρα γευση!!!!!!

Και για να καταληξω και να θεσω και τα ερωτηματα μου .....
ΧΑΛΑΣΕ Ο ΑΤΜΟΠΟΙΗΤΗΣ , ενω βγαζει πλουσιο καπνο , σε τρεις μερες ????Που μπορει να οφειλετε , αστοχια υλικου λαθος χρηση?????ΤΙ ????

Και εδω να σημειωσω την ζημια που κανει ο καθε πωλητης στην προσπαθεια του να πουλησει το ΗΤ
Εμενα που ειπαν οτι ατμοποιητη πρεπει να αλλαζω καθε +-20 μερες , με αποτελεσμα με την αστοχια υλικου που ειχα να ειμαι πολυ κοντα στο να το παρατησω .(ευτυχως που ειχα βρει το site)

Αποσυνδεδεμένος ΚΩΣΤΑΣ Η2Ο

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
    • KostasSpear
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #78 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 12:56 »
O πονοκέφαλος είναι από το ότι το είχες πιπίλα και ρούφαγες συνέχεια
Με το μαλακό την 18άρα μην την πίνεις  :)

Ναι χάλασε και δεν κρατάνε 20 μέρες 7-10 να είσαι ευχαριστημένος,
αυτός είναι ο μέσος όρος  περίπου 

Όπα , λες ότι βγάζει καπνό ...;
Και τι δεν καταλαβαίνεις γεύση , έρχεται καμένο ,δεν έχεις κτύπημα;
Γίνετε να βγάζει καπνό και να μην σε ευχαριστεί στα υπόλοιπα , αλλά σε εσένα τι ακριβώς συμβαίνει ;
 
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 21, 2012, 13:02 από ΚΩΣΤΑΣ Η2Ο »

Αποσυνδεδεμένος eqvus

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #79 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 13:47 »
Βγαζει καπνο , αλλα εχει μια ελαφρια γευση καμμενου , καμια σχεση γευσης με τον τριτο που χρησιμοποιω(αν αυτο εννοεις με το χτυπημα και την αισθηση στο λαιμο), να υποθεσω οτι χαλασε?
Αν και καταλαβαινω οτι ειναι θεμα εμπειριας , καθε ποτε πρεπει να βαζω υγρο και εαν υπαρχει προβλημα στο να το γεμιζω καθε τοσο χωρις να ειναι αδειο?
Μηπως θα ηταν καλυτερα να χρησιμοποιω τους αλλους με το γυαλινο δοχιο στην αρχη?

ΥΓ Πιπιλα ????? :)) Δεν νομιζω οτι κανω πανω απο 150 τζουρες την ημερα , ανοικω σε αυτην την κατηγορια?
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 21, 2012, 14:21 από eqvus »

Αποσυνδεδεμένος DISA

  • **
  • 343
  • Φύλο: Άντρας
  • e-lquid mixer
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #80 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 14:02 »
Και εγω που τυο εχω γυρισει αποκλειστικα και μονο στο η.τ εδω και 5 μερες ειμαι απολυτα ευχαριστημενος και χρησιμοποιω το ego-T type B LR. το LR σημαινει low resistance και κανει πιο μεγαλες τζουρες, type B σημαινει μεγαλυτερη χωρητικοτητα υγρου. Απο εκει και περα υπαρχουν παρα πολυ συνδυασμοι και επιλογες οπως τα cartomizers που εχω δοκιμασει και ειναι εξισου καλα. οι τιμες τους ποικιλουν παρα πολυ, αλλα την πρωτη φορα τα "σκας" λιγο γιατι δεν ξερεις.

Αποσυνδεδεμένος DISA

  • **
  • 343
  • Φύλο: Άντρας
  • e-lquid mixer
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #81 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 14:05 »
Βγαζει καπνο , αλλα εχει μια ελαφρια γευση καμμενου , καμια σχεση γευσης με τον τριτο που χρησιμοποιω(αν αυτο εννοεις με το χτυπημα και την αισθηση στο λαιμο), να υποθεσω οτι χαλασε?
Αν και καταλαβαινω οτι ειναι θεμα εμπειριας , καθε ποτε πρεπει να βαζω υγρο και εαν υπαρχει προβλημα στο να το γεμιζω καθε τοσο χωρις να ειναι αδειο?
Μηπως θα ηταν καλυτερα να χρησιμοποιω τους αλλους με το γυαλινο δοχιο στην αρχη?

ΥΓ Πιπιλα ????? :)) Δεν νομιζω οτι κανω πανω απο 150 την ημερα , ανοικω σε αυτην την κατηγορια?

ισως να θελει καθαρισμα

Αποσυνδεδεμένος ΚΩΣΤΑΣ Η2Ο

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
    • KostasSpear
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #82 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 14:11 »
Βγαζει καπνο , αλλα εχει μια ελαφρια γευση καμμενου , καμια σχεση γευσης με τον τριτο που χρησιμοποιω(αν αυτο εννοεις με το χτυπημα και την αισθηση στο λαιμο), να υποθεσω οτι χαλασε?
Αν και καταλαβαινω οτι ειναι θεμα εμπειριας , καθε ποτε πρεπει να βαζω υγρο και εαν υπαρχει προβλημα στο να το γεμιζω καθε τοσο χωρις να ειναι αδειο?
Μηπως θα ηταν καλυτερα να χρησιμοποιω τους αλλους με το γυαλινο δοχιο στην αρχη?

ΥΓ Πιπιλα ????? :)) Δεν νομιζω οτι κανω πανω απο 150 την ημερα , ανοικω σε αυτην την κατηγορια?

Πρέπει να ξέρεις ότι η νικοτίνη θέλει σύνεση , η ζαλάδα από αυτό είναι , χαμήλωσε το ποσοστό της , πάλι θα ικανοποιηθείς Άμα το έχεις πάρει απόφασή δεν θα σταματήσεις ούτε σε 0 νικοτίνη

Άμα βγάζει καμένο είναι of
Να συμπληρώνεις υγρό συχνά από λίγο (δυο τρις φορές την μέρα) για να μην σου στεγνώσει ξανά και καεί και ο επόμενος
Δεν έχεις πρόβλημα , γέμισέ τον
και ακόμη να έχει πολύ μέσα όταν γεμίζει στάζει από τον πόλο φυσάς ελαφρός μια δυο φορές(από το επιστόμιο) και είναι ΟΚ





Αποσυνδεδεμένος eqvus

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #83 στις: Φεβρουαρίου 21, 2012, 14:57 »
Ευχαριστω ολους για τις αμεσες απαντησεις.
Σιγα σιγα αρχιζω να μπαινω στο νοημα , εκαψα τον ατμοποιητη , αν και τον ειχα γεμισει πληρως λιγο πριν την εξοδο για το Σαββατοβραδο.


ΑΠΟ την ιστοσελιδα της NOBACCO
  "Το σύστημα ατμοποίησης του NOBACCO "Giant" στηρίζεται στην γενικότερη φιλοσοφία του ενιαίου φίλτρου με ατμοποιητή, γνωστού ως Cartomizer, με τα παρακάτω όμως ιδιαίτερα χαρακτηριστικά, που το κάνουν να ξεχωρίζει από τα μέχρι σήμερα γνωστά προϊόντα:

Χαμηλής αντίστασης (LR) 2.0 ohm

Χωρητικότητα υγρού αναπλήρωσης 4 ml (1200 εισπνοές). "

Αν και δεν θα επρεπε ........ εκτος εαν εκανα 1200 εισπνοες σε 5 ωρες !!!!!!
τεσπα

Αποσυνδεδεμένος pantelis51

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Αρκούδος και οδοιπόρος αμαρτίαν ουκ έχει
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #84 στις: Φεβρουαρίου 26, 2012, 23:12 »
Κι εγώ αγόρασα το EGOW 650 από το zougla.gr και νομίζω πως είναι μια πάρα πολύ καλή πρόταση για τους νέους ατμιστές μιας και που μόνο με 45 ευρώ το πακέτο περιλαμβάνει 4 clearomizer, 2 μπαταρίες (από αυτές που κλειδώνουν), 4 μεταλλικά καπάκια, φορτιστή και ένα λουρί λαιμού καθώς και υγρό 0%. Η αποστολή κ η απόδειξη κόπηκε στο κατάστημα της Jaga στα Κ. Πατήσια...

Θετική εντύπωση μου έκανε πως η κάθε μπαταρία διαρκεί όντως από το πρωί έως αργά το απόγευμα. Πραγματικά δεν το περίμενα. Επίσης ο ατμός είναι ζεστός και πλούσιος. Καμία διαρροή και υγρό στο στόμα.

Μεγάλη απογοήτευση το clearomizer που μετά από 2 μέρες χρήσης πέφτει κατακόρυφα η παραγωγή ατμού και ακόμα και με καθάρισμα (ανοίγει πανεύκολα!) δεν επανέρχεται στην πρωταρχική του κατάσταση. Παράγγειλα σύρμα και φιτίλι μήπως και μπορέσω να τα επισκευάσω αλλά και πάλι αυτό δεν αποτελεί λύση εκτός κ αν βρεθεί προμηθευτής που να χρεώνει το κάθε clearomizer περίπου 1 ευρώ και όχι 6+ ευρώ, τιμή απαράδεκτη. Επίσης το ακροφυσιο βγαίνει πανεύκολα και δεν υπάρχει περίπτωση να το βάλω στη τσέπη μου και να μη φύγει. Για αυτό και χρησιμοποιώ το λουράκι και το κρεμάω στο λαιμό.

Σε γενικές γραμμές έμεινα πολύ ευχαριστημένος με αποτέλεσμα να παραγγείλω και δεύτερο πακέτο μόνο και μόνο για να 'χω έξτρα μπαταρίες και clearomizers για το μέλλον.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #85 στις: Φεβρουαρίου 27, 2012, 01:00 »
Γι αυτήν εδώ λες ? http://cleverstore.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=35340

Παιδιά, έχει δοκιμάσει κάποιος το Giant και το Giant-S ? Έχουν σημαντικές διαφορές μεταξύ τους ?

NAI, αυτές είναι

@pantelis51 Κοίτα κι εδώ 3,5 ευρώ + ΦΠΑ το w http://zerobacco.gr/el/content/ego-w-atomizer
κι εδώ 4 ευρώ με ΦΠΑ http://cleverstore.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=35359

@eqvus Γιατί, μα γιατί, στα μαγαζιά ΔΕΝ δίνουν σωστές οδηγιες χρήσης; Διότι θα μειώνονταν οι πωλήσεις αν οι πελάτες καταλάβαιναν από την αρχή ότι τα η.τ. δεν είναι σαν τα πλυντήρια. Πατάς ένα κουμπί και κάνεις τη δουλειά σου. Αυτό το 4μλ 1200 εισπνοές ΔΕΝ ισχύει σε ΚΑΝΕΝΑ καρτομάιζερ, κι ας έρθει ο πωλητής να μου πει το αντίθετο. ΟΛΟΙ, μα ΟΛΟΙ οι κάρτο ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να μείνουν χωρίς φουλ υγρό. Ειδικά οι διπλής αντίστασης. Δεν μπορώ να υποστηρίξω με ακρίβεια το ποσοστό, αλλά το υπόλογίζω σε 80%. Τόσο γεμάτος πρέπει να είναι συνέχεια ο κάρτο. Μινιμουμ! Αν είναι 95% ακόμη καλύτερα. Αυτό στην πράξη σημαίνει ότι κάθε 50 εισπνοές, άντε 70, ξαναγεμίζεις, συμπληρώνοντας την ποσότητα που κατανάλωσες. Σε μικρά κάρτο συμπληρώνεις από πάνω μέχρι να δεις να υγραίνεται το σφουγγαράκι. Σε μεγάλα κάρτο συμπληρώνεις μέχρι να υγρανθεί από πάνω και μετά βάζεις λίγο ακόμη χωρίς να μπει μέσα στο καλαμάκι. Αυτό, γιατί θέλει 1-2 λεπτά να πάει προς τα κάτω και να υγρανθεί όλο το σφουγγαράκι. Ακόμη καλύτερα, βάλε λίγες σταγόνες, τίναξέ τον να κατεβεί πιο εύκολα και ξαναβάλε. Μετά από 2-3 τζούρες, φύσα δυνατά προς τα κάτω, μήπως παραέβαλες υγρό και μπούκωσε. Εννοείται ότι δεν θα στα πει αυτά ο πωλητη΄ς για να μην τρομάξεις και δεν αγοράσεις. Ετσι είναι όμως. Το λέει σε πολλά νήματα, κάθε χρήστης με μικρές παραλλαγές κάνει κάτι παρόμοιο. Εγώ, για να είμαι σίγουρη, πήρα κάρτο της ίδιας χωρητικότητας με το giant αλλά με διαφανή σωλήνα και παρατηρούσα πώς άδειαζε το σφουγγαράκι όσο άτμιζα και πώς αναπληρωνόταν σιγά σιγά το υγρό όσο γέμιζα. Εσύ με τον γίγαντα δεν μπορείς να δεις, γι΄αυτό σου περιγράφω τη διαδικασία. Σκέψου ότι το πρώτο γέμισμα μου πήρε 5 λεπτά, γιατί έβλεπα από πάνω να πνίγεται, αλλά από κάτω να είναι στεγνό. Περίμενα να φτάσει το υγρό χαμηλότερα και συμπλήρωνα, και πάλι ξανά, μέχρι να δω το σφουγγαράκι να είναι εντελώς βρεγμένο παντού. Εσύ, απλά θα υπολογίζεις πόσο είναι τα 4μλ στο μπουκαλάκι και θα το βάζεις σιγά σιγά όλο στο πρώτο γέμισμα. Υπολόγισε επίσης, ότι κάθε φορά που θα συμπληρώνεις, θα χρειάζεσαι από 0,3 ως μισό μλ. Ποτέ όμως δεν περιμένουμε να κάνουμε 1200 εισπνοές για να ξαναγεμίσουμε. Ούτε 300, ούτε 400.
Η καλύτερη απόδειξη ότι τα κάρτο έχουν μεγαλύτερη διάρκεια ζωής όταν είναι συνεχώς γεμάτα, είναι τα καρτοτανκ. Το ίδιο κάρτο εκτός τανκ κρατάει μίνιμουμ 2-3 μέρες και στο καρτοτανκ, όπου είναι συνεχώς μουλιασμένο, κρατάει μίνιμουμ 7-10 μέρες.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 27, 2012, 01:14 από petra »

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #86 στις: Φεβρουαρίου 27, 2012, 01:49 »
Πες τα Πετρα κουκλα μου!!πες τα!!!
Συμφωνω απολυτα!!ολη την ωρα ποτιζουμε το καρτο και αυτο κραταει για 20ml..(για μενα..η πετρα θα το βγαλει οφ στα 7-8ml...:Ρ )

Sent from my Liquid using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος pantelis51

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Αρκούδος και οδοιπόρος αμαρτίαν ουκ έχει
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #87 στις: Φεβρουαρίου 27, 2012, 01:49 »
@petra αυτό που δείχνεις είναι ATOMIZER και όχι CLEAROMIZER.

Αποσυνδεδεμένος sirkonsta

  • **
  • 424
  • 20-1-12
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #88 στις: Φεβρουαρίου 27, 2012, 01:59 »
Παντελή clearo είναι και από τα πιο χαρακτηριστικά του είδους

Αποσυνδεδεμένος pantelis51

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Αρκούδος και οδοιπόρος αμαρτίαν ουκ έχει
Απ: Η πρότασή μου προς νέους ατμιστές
« Απάντηση #89 στις: Φεβρουαρίου 27, 2012, 02:04 »
Αυτό μου φαίνεται πολύ κοντό, το δικό μου παίρνει μεγαλύτερα σε ύψος. Εκτός κ αν φταίει η φωτογραφία

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102530 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176712 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 517 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 355 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22321 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285349 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209553 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68710 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315691 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15598 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126885 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95255 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem