vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

115 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, Buliwyf, Ποντικός, skordoman

Twitter

Ατμιστική εμπειρία σε χώρο καπνιστών?

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμιστική εμπειρία σε χώρο καπνιστών?
« Απάντηση #15 στις: Ιανουαρίου 02, 2014, 00:44 »
Ούτε εμένα με ενοχλεί να καπνίζουν διπλα μου, ακομα και σε καταστάσεις τύπου τεκέ.
Ούτε όταν κάπνιζα, ούτε τώρα.

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Ατμιστική εμπειρία σε χώρο καπνιστών?
« Απάντηση #16 στις: Ιανουαρίου 02, 2014, 10:43 »
Εγώ θα σας ... μπερδέψω λίγο!
Ανάλογα τη μάρκα!!! Όσο και να σας φαίνεται περίεργο, εγώ θα επιμείνω, αναλόγως το τσιγάρο!!!
Όταν κάπνιζα, δεν καταλάβαινα ιδιαίτερη διαφορά, μπορούσα να καπνίσω τα πάντα!
Αυτό που μου κάνει κι εμένα εντύπωση, είναι ότι τώρα, υπάρχουν τσιγάρα που δεν αντέχω να τα καπνίζουν κοντά μου, και τσιγάρα που δε με πειράζει καθόλου να τα καπνίζει κάποιος και μπροστά μου! Αυτό φυσικά δεν ισχύει σε περίπτωση ατμόσφαιρας τύπου ... τεκέ, καθότι εκεί όλα γίνονται ένα και με ενοχλεί γενικά ακόμα και στα μάτια - θέμα που δε ξέρω γιατί, δεν το είχα παλιότερα!
Τώρα είμαι σίγουρη ότι τσιγάρο με τσιγάρο έχει μεγάλη διαφορά. Αλλιώς δεν εξηγώ το παραπάνω φαινόμενο που νιώθω.  :hmmm: Να αρχίσω να κάνω μια λίστα από τα... πιο "καλά" τσιγάρα που αντέχω και τα πιο ... "χάλια" τσιγάρα που δεν υποφέρονται με τίποτα;  :hmmm: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Ατμιστική εμπειρία σε χώρο καπνιστών?
« Απάντηση #17 στις: Ιανουαρίου 02, 2014, 11:08 »
 :laugh1:
Γνωστά στους περισσότερους. Η Marlborίλα δεν αντέχεται, αλλά με τον craven που έκανα με αντέχαν κι οι πιο "δε-θέλω-να-σε-μυρίζω-ρε-φίλε" μη καπνιστές!

Συνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1937
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: Ατμιστική εμπειρία σε χώρο καπνιστών?
« Απάντηση #18 στις: Ιανουαρίου 02, 2014, 11:34 »
Ποιά μαλμπορίλα?????? Ένα θα πω!!! Κιρέτσιλερ (όσοι ξέρουν, ΞΕΡΟΥΝ!!!)!!!! Και δεύτερο, Cooper!!!

Αποσυνδεδεμένος Souhdezos

  • *
  • 66
  • Just a Svoemesto fan..Keep vaping...
Απ: Ατμιστική εμπειρία σε χώρο καπνιστών?
« Απάντηση #19 στις: Ιανουαρίου 02, 2014, 12:12 »
Ισχυεί ότι για να αντέξεις τον καπνό αυτών των τσιγάρων πρέπει να δουλεύεις τουλάχιστον σε ορυχείο 10 χρόνια :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Knomax

  • ***
  • 619
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμιστική εμπειρία σε χώρο καπνιστών?
« Απάντηση #20 στις: Ιανουαρίου 02, 2014, 12:17 »
Και όχι ορυχείο κάπου Ευρώπη....Μπαγκλαντές μεριά που είναι ποιο hardcore. :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Pydnaios

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμιστική εμπειρία σε χώρο καπνιστών?
« Απάντηση #21 στις: Ιανουαρίου 02, 2014, 14:36 »
Ναι αυτο με τη μάρκα ισχύει. Κάποιους φίλους με αρωματικό καπνό τους αντέχω, κάτι μαλμπορο και λοιπά εργοστασιακά με τίποτα... Επίσης όταν βρίσκομαι σε "τεκέ" την άλλη μέρα το πρωί είναι πολύ δύσκολο από βήχα. Όπως ήταν όταν καπνιζα περιπου...


Sent from my Vamo v2 using
Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος alexaegean

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
  • το ατμίζειν εστί φιλοσοφείν
Απ: Ατμιστική εμπειρία σε χώρο καπνιστών?
« Απάντηση #22 στις: Ιανουαρίου 02, 2014, 14:44 »
Οταν ένας χώρος έχει μετατραπεί σε τεκέ (βλέπε μπαρ και εστιατόρια τώρα τις γιορτές που έχει κόσμο) δεν μπορείς να ευχαριστηθείς τίποτα. Ούτε το κάπνισμα, πόσω μάλλον το άτμισμα. Προσωπικά, επειδή πλέον το κτ με ενοχλεί αφάνταστα, πηγαίνω σε μέρη όπου ξέρω οτι δεν θα καπνίζουν όλοι (τουλάχιστον μέσα).

Αποσυνδεδεμένος Panos40

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω να μάθω για το η.τ.
Απ: Ατμιστική εμπειρία σε χώρο καπνιστών?
« Απάντηση #23 στις: Ιανουαρίου 03, 2014, 18:49 »
Δε με ενοχλεί καθόλου. Τη γεύση από το υγρό την αισθάνομαι μια χαρά οπότε δεν έχω πρόβλημα.

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Ατμιστική εμπειρία σε χώρο καπνιστών?
« Απάντηση #24 στις: Ιανουαρίου 03, 2014, 20:13 »
Δεν με ενοχλει καθολου....αντιθετα με ευχαριστει η απορια στο βλεμμα τους οταν εγω βγαζω ντουμανι με ωραια μυρωδια και αυτοι ελαχιστο καπνο βλαβερο και βρωμερο ;D ;D ;D ;D ;D μερικες φορες το κανω και επιτηδες και φυσαω πανω τους για να μυρισουν τον ατμο μου ;D ;D ;D ειμαι κακια το ξερω ;D

Απ: Ατμιστική εμπειρία σε χώρο καπνιστών?
« Απάντηση #25 στις: Ιανουαρίου 06, 2014, 09:30 »
Οταν ερχετε ο καπνος καποιου που καθεται κοντα μου κατευθειαν στην μουρη, πχ με τον αερα, με ενοχλουσε και οταν καπνιζα και τωρα. Οποτε ουτε το ατμισμα μπορω να απολαυσω ουτε οτιδηποτε αλλο. Τωρα οταν μυριζω καπνο γενικως στον χωρο μου ψιλοβρωμαει στην αρχη αλλα μετα συνηθιζω και το ξεχναω τελειως.

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμιστική εμπειρία σε χώρο καπνιστών?
« Απάντηση #26 στις: Ιανουαρίου 06, 2014, 13:52 »
Εμενα στο χωρο δε μου βρωμαει ιδιατερα το κ.τ. εκεινη τη στιγμη.
Οταν γυρισω σπιτι μου βρωμανε απιστευτα τα ρουχα μου τσιγαριλα.
Δεν μπορω να καταλαβω πως δε μου μυριζαν παλιοτερα που καπνιζα κι ο ιδιος.

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: Ατμιστική εμπειρία σε χώρο καπνιστών?
« Απάντηση #27 στις: Ιανουαρίου 06, 2014, 14:13 »
Ε όταν βελτιώνεται η όσφρηση αυτά παθαίνεις...

Συνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1937
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: Ατμιστική εμπειρία σε χώρο καπνιστών?
« Απάντηση #28 στις: Ιανουαρίου 06, 2014, 14:57 »
Εμενα στο χωρο δε μου βρωμαει ιδιατερα το κ.τ. εκεινη τη στιγμη.
Οταν γυρισω σπιτι μου βρωμανε απιστευτα τα ρουχα μου τσιγαριλα.
Δεν μπορω να καταλαβω πως δε μου μυριζαν παλιοτερα που καπνιζα κι ο ιδιος.


E, ακόμα παλιότερα που ΔΕΝ κάπνιζες, σου μύριζαν!!! :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμιστική εμπειρία σε χώρο καπνιστών?
« Απάντηση #29 στις: Ιανουαρίου 06, 2014, 15:02 »
Εχουν περασει χρονια, σχολειο πηγαινα ακομα, δε θυμαμαι.  :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 823341 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:49
από Buliwyf
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8821 1114234 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 13, 2024, 11:56
από Sergios
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 506266 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 8786 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 154250 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 568196 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 243305 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 293496 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1573 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 762243 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 987 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 8 3884 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 05, 2024, 22:48
από Tem