vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

100 επισκέπτες, 4 χρήστες
Milarepa, Jorge, manoslykos, treloneritis

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες

Συνδεδεμένος Milarepa

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #270 στις: Δεκεμβρίου 03, 2014, 00:04 »
Για after 8 το είχα κοιτάξει αλλά νομίζω μόνο από το site μπορείς να την βρεις και με τα μεταφορικά φτάνει στην διπλάσια τιμή νομίζω..

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #271 στις: Δεκεμβρίου 03, 2014, 00:40 »
Ρώτησες για βάση, όχι για βάση σε κατάστημα κοντά στο σπίτι σου σε συγκεκριμένη τιμή!  :yes:
Η 6άρα τους έχει 6,5 ευρώ. Δεν νομίζω πως έχουν τέτοια μεταφορικά...
Οι άλλες δεν θα έχουν μεταφορικά;
Πάρε ό,τι αγαπάς (εγώ Atmos κάνω) αλλά το σχόλιο με έκανε να μετανιώσω που έδωσα την πληροφορία.

Συνδεδεμένος Milarepa

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #272 στις: Δεκεμβρίου 03, 2014, 01:29 »
Μάλλον με παρεξήγησες. Δεν έχω πάρει ποτέ απο ιντερνετ. Μόνο από καταστήματα ψωνίζω οπότε δεν τα ξέρω πολύ καλά. After 8 είχα ψάξει σε κατάστημα και δεν είχα βρει.

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #273 στις: Δεκεμβρίου 03, 2014, 03:09 »
Το αφήνω ως πρόταση και δεν θα επανέλθω:
Δεν ξέρει κανείς μας πώς ψωνίζεις, ούτε ποιούς τρόπους αγοράς αποκλείεις. Δεν μας είπες.
Κάποιοι διέθεσαν χρόνο για να απαντήσουν ταχύτατα και με ακρίβεια στο ερώτημά σου. Τα υπόλοιπα που είχες στο νου σου δεν τα γνωρίζουν. Μάλλον αξίζουν "ευχαριστώ" και όχι "α, εμένα δεν μου κάνει!".
Καλή συνέχεια.

Συνδεδεμένος Milarepa

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #274 στις: Δεκεμβρίου 03, 2014, 09:28 »
Μάλλον φίλε μου προσπαθείς να δημιουργήσεις θέμα από το πουθενά. Δεν είπα δεν μου κάνει κτλ..Το ψάχνω και κάνω κάποιες
ερωτήσεις. Όσο για το ευχαριστώ, είπα πο[size=78%]λλάκις στην αρχή της κουβέντας αν είδες. Να είσαι καλά. [/size] :)

Αποσυνδεδεμένος TakisStam

  • **
  • 225
  • Φύλο: Άντρας
  • Κανεις δεν παιρνει αυτο που πρεπει να παρει.
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #275 στις: Δεκεμβρίου 04, 2014, 16:27 »
Συμβαινει και σε αλλους με το ιδιο υγρο να νιωθουν μια χτυπημα και μια να μη νιωθουν?
Π.χ το πρωι να μην αντεχουν τοσο χτυπημα και το βραδυ με το ιδιο υγρο να νομιζουν οτι κανουν σκετη vg?Η μονο σε μενα συμβαινει?

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #276 στις: Δεκεμβρίου 04, 2014, 22:51 »
Ναι, ειναι συνηθισμενο. Οπως γινεται κορεσμος με τη γευση, ετσι συμβαινει και με το κτυπημα.
Διαβασε και εδω ενα σχετικο νημα.

Αποσυνδεδεμένος costakis

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #277 στις: Δεκεμβρίου 11, 2014, 15:43 »
Καλησπερα παιδες κ καλες γιορτες να εχουμε. το επαθα 2η φορα σημερα κ ειπα να γραψω γιατι την 1η απλα το προσπερασα. Λοιπον εχουμε κ λεμε,μεσα στον ατμοποιητη μου το υγρο αναπληρωσης επειξε κ εγινε σαν ζελε να το πω....οχι ολο το υγρο ενα μερος αυτου,το υπολοιπο ηταν σε υγρη μορφη κ ατμιζοταν κανονικα.Ουτε καποια αλλαγη ενιωσα στην γευση η κατι αλλο περιεργο. Το υγρο το φτιαχνω μονος μου vg umami, pg atmos lab k αρωμα ry69. O ατμοποιητης ειναι  o kangertech genitank mega. Τι λετε να παιζει?

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #278 στις: Δεκεμβρίου 11, 2014, 18:23 »
Μήπως και την πρώτη φορά έκανε λίγο κρύο έξω;

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #279 στις: Δεκεμβρίου 11, 2014, 19:03 »
 costakis βγαλε μια φωτογραφια να δουμε αυτο που λες...
μου φαινεται πολυ περιεργο....

Αποσυνδεδεμένος costakis

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #280 στις: Δεκεμβρίου 11, 2014, 19:07 »
Φιλε μου Doubt η αληθεια ειναι πως την πρωτη φορα που το επαθα ημουν σε βουνο στο Καρπενησι κ η θερμοκρασια ηταν κοντα στο 0.Επισης επαθα κ διαρροη απο την εισαγωγη αερα του ατμοποιητη απο την διαφορα ατμοσφαιρικης πιεσης καθως βρισκομουν στα 900 μετρα περιπου. Σημερα ομως που βρισκομουν Αθηνα?? Ειχε τοσο κρυο?? Ειλικρινα δεν ειδα καθολου θερμοκρασια το πρωι που το παρατηρησα. Σου εχει συμβει δλδ κ σενα απο το κρυο να πηζει το υγρο??
urahara δεν τραβηξα φωτο(χαζομαρα μου) απλα το καθαρισα κ συμπληρωσα υγρο

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #281 στις: Δεκεμβρίου 11, 2014, 19:31 »
Κάνε ένα πείραμα με το ψυγείο σου και την τσέπη σου. Αν είναι τόσο κρύα και η τσέπη δοκίμασε κάτι άλλο  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος costakis

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #282 στις: Δεκεμβρίου 11, 2014, 20:04 »
Σωστη η σκεψη για ψυγειο ετσι για δοκιμη εστω. Αυτο που με προβληματισε κυριως ειναι οτι δεν επηξε ολο το υγρο αλλα ενα μικρο μερος απο αυτο. Αν υποθεσουμε οτι ειχα 3μλ μεσα, επηξε-ζελεδιασε περιπου το 0.3. Τι να πω,περιεργα πραματα ρε παιδι μου  :hmmm:
αααααααααα κ κατι ακομα για να μην το ξεχασω ....αυτο το "τζελ" δεν ηταν στο κατω μερος του ατμο κοντα στην αντισταση αλλα ειχε κολλησει στο πανω μερος του τανκ στο γυαλακι

Αποσυνδεδεμένος globalzero

  • ***
  • 685
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #283 στις: Δεκεμβρίου 13, 2014, 12:36 »
Βλέπω καθημερινά βίντεο απο reviews όπου όλοι έχουν στο εξωτερικό έτοιμα υγρά σε πλαστικά μπουκάλια των 100 ml . Στην Ελλάδα βρίσκω μέχρι 30 ml .

Σελίδες όπου μπορώ να παραγγείλω 100μλ απο κάθε υγρό σαν το επίσημο σιτε της flavorart γνωρίζετε ; Μια ακόμα ειναι τα υγρά απο το Ισραήλ που έρχονται και αυτά στα 100 ml.


Sent from my iPhone using Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1869 246916 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:29
από Aoratix
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4920 572411 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 24, 2024, 13:52
από Sergios
Hashtag Shake and Vape 2 2017 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 23, 2024, 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 8156 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1122417 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 752 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 462 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 327129 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8737 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 298244 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827773 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 512179 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios