vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

295 επισκέπτες, 7 χρήστες
maprix, Jorge, tibolaso, Buliwyf, camber, manoslykos, tasos1976

Twitter

Νέα μελέτη ερωτηματολογίου για την σημασία των γεύσεων στη χρήση του η.τ.

Αποσυνδεδεμένος rodokanator

  • **
  • 266
  • Φύλο: Άντρας
Σημειωστε και εμενα αν και το ερωτηματολογιο ηταν λιγο ελλειπες

Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Καλό είναι να γράφετε τα σχόλιά σας ώστε τις επόμενες φορές να κάνουμε καλύτερη δουλειά. Το "ελλιπές" δεν λέει κάτι από μόνο του. Περιμένουμε τις προτάσεις σας.


Φυσικά θα μπορούσαμε να κάνουμε ερωτηματολόγιο με 100 ερωτήσεις. Αλλά κανείς δεν θα συμμετείχε. Επίσης, πολλοί κρίνουν από τον εαυτό τους που μπορεί να είναι ιδιαίτερη περίπτωση (π.χ. άκουσα από κάποιον ότι δεν τον ενδιαφέρει αν θα καταργηθούν οι γεύσεις γιατί θα μπορεί να αγοράζει γεύσεις που παράγονται για τα τρόφιμα). Πρέπει να γίνει κατανοητό ότι αυτές οι μελέτες διαμορφώνονται με γνώμονα την πλειοψηφία των χρηστών και δεν είναι δυνατόν να καλύψουν την κάθε περίπτωση ξεχωριστά. Παρόλα αυτά, επειδή είναι πολύ πιθανό να λείπει κάτι ουσιώδες, καλό είναι να γράφετε ολοκληρωμένα την άποψή σας, ώστε την επόμενη φορά, στα πλαίσια της προσπάθειας για όσο το δυνατόν πιο σύντομο ερωτηματολόγιο με όσο πιο συμπυκνωμένες πληροφορίες, να απαλείψουμε κάτι λιγότερο σημαντικό και να το αντικαταστήσουμε με κάτι σημαντικότερο.

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Και εγώ το συμπλήρωσα σύμφωνα με τα δεδομένα όταν άτμιζα.

Όντως λίγο συνοπτικό (αλλά και εύκολο στη συμπλήρωση όπως προείπε ο γιατρός).

Δεν ξέρω αν θα μπορούσε να μπει επιλογή χωρίς άρωμα,ή μια τέτοια ερώτηση θα ήταν εκτός θέματος γιατί το
ερωτηματολόγιο αφορά υγρά με αρώματα. :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος micron

  • ***
  • 658
  • Φύλο: Άντρας
Πολυ καλο ερωτηματολογιο, με καλυψε πληρως!


Εννοείται οτι δεν θα μπορουσα χωρις τις γευσεις, τουλαχιστον για την ωρα!!

Αποσυνδεδεμένος George X

  • **
  • 228
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος Teokoro

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
OK και εγώ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Έτοιμο και από μένα  :)

Και εγώ το συμπλήρωσα σύμφωνα με τα δεδομένα όταν άτμιζα.

Τους είπες για τον ce4  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος vantamis

  • **
  • 225
  • Φύλο: Άντρας
  • Όχι άλλο κάρβουνο!

Αποσυνδεδεμένος rgthekid

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
  • w00t w00t
Κύριε Φαρσαλινέ, είσαι θηρίο.
Χωρίς γεύσεις; τρέμουλο.
Στο υγρό που κάνω όλη μέρα, και σπάνια το αλλάζω, βάζω 6 γεύσεις μέσα.
Απαπαπαπα.

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
απαντησα και εγω.......  ;)
 :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος mantzaros

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Ηδη από την πρώτη μέρα κι εγώ done!

Αποσυνδεδεμένος christos520

  • ***
  • 541
  • Φύλο: Άντρας
απάντησα και εγώ :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Pavlik

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας

Πολύ σωστό ερωτηματολόγιο, σίγουρα θα οδηγήσει σε ασφαλή και χρήσιμα συμπεράσματα σε πολλά θέματα πάνω στο ΗΤ και την χρήση του από τους ατμιστές.  :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102905 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176788 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 524 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 359 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22360 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285463 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209563 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68755 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315735 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15623 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126935 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95280 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem