vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

386 επισκέπτες, 1 χρήστης
thanos1071

Kayfun Lite by SvoёMesto

Αποσυνδεδεμένος giorgosss

  • **
  • 372
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4455 στις: Ιανουαρίου 21, 2016, 09:40 »
εδω παιδια τον βλεπω διαθεσιμο


http://www.queen-ecigs.gr/vaporators/rebuildable/svoemesto/kayfun-lite-plus-detail

Αποσυνδεδεμένος terabest39

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4456 στις: Ιανουαρίου 21, 2016, 10:08 »
Επικοινώνησα χθες με Fabbvape και πήρα την ίδια απάντηση με τον @trash88. Επίσης επικοινώνησα με τους από πάνω και μου είπαν ότι πράγματι είναι διαθέσιμος. Γι' αυτό κι εγώ τον παρήγγειλα  ;D Τώρα πρόλαβα δεν πρόλαβα θα φανεί



Διαγραφη αμεσης παραθεσης.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 21, 2016, 10:31 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος rivol

  • **
  • 194
  • Φύλο: Άντρας
  • Αλέξης
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4457 στις: Ιανουαρίου 21, 2016, 10:38 »
Στην Vapeland Ελληνικού εχτές υπήρχε διαθέσιμος ο lite plus αλλά και ο five pawns  :)   

Αποσυνδεδεμένος evripidis

  • **
  • 290
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing in life is to be feared.
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4458 στις: Ιανουαρίου 21, 2016, 11:26 »
Επικοινώνησα μόλις με atmosfaira στην Ν. Ιωνία και μου είπαν πως τους έχει τελειώσει, και μάλλον δεν θα φέρουν εν αναμονή του νέου από svoemesto. Μου είπε ότι μάλλον θα είναι σε μορφή light κι όχι στυλ K4.
Έχει ακούσει κάποιος κάτι σχετικό;
Η αγορά από queen ecigs είναι ασφαλής αφού δεν υπάρχουν στους official retailers του Svoemesto;

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4459 στις: Ιανουαρίου 21, 2016, 11:33 »
Ναι, ασφαλής είναι. Οποιοι πουλάνε γνήσια χωρίς να προμηθεύονται απευθείας από svoe, τα προμηθεύονται χονδρική από τα άλλα καταστήματα που είναι εξουσιοδοτημένοι.
Γενικά, να ξέρετε ότι σε γνωστά καταστήματα και αλυσίδες, οι ΚΛ που πουλάνε ως γνήσιους, είναι γνήσιοι[size=78%] [/size]


Αποσυνδεδεμένος anetost

  • **
  • 215
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4460 στις: Ιανουαρίου 21, 2016, 11:54 »
Και στο site του svoe η βάση είναι out of stock, κάτι παίζει!

Αποσυνδεδεμένος christos520

  • ***
  • 541
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4461 στις: Ιανουαρίου 21, 2016, 12:12 »
μπορεί απλά να φτιάχνουν κάτι καινούριο και να καταργηθεί αυτό το παλιό


Αποσυνδεδεμένος evripidis

  • **
  • 290
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing in life is to be feared.
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4462 στις: Ιανουαρίου 21, 2016, 12:23 »
Όπως είπε ο @giorgosss o kfl+ θα είναι σαν το παλιό καλό κρασί. Για κάποιον που θέλει να αγοράσει τώρα, δεν ξέρω αν αξίζει η αναμονή. Δεν ξέρουμε πότε θα βγει, πότε θα έρθει προς τα μέρη μας, τι stock θα υπάρχει και όλα τα σχετικά.

Αποσυνδεδεμένος sakaplias100

  • **
  • 280
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4463 στις: Ιανουαρίου 21, 2016, 12:28 »
Είμαι μόλις 2 μήνες στους επισκευάσιμους οπότε δεν έχω και την τρελή εμπειρία.
Είμαι άνθρωπος όμως που βαριέμαι να ασχολούμαι πολύ, θέλω δηλαδή να φτιάχνω εύκολα τα υγρά μου, αντιστάσεις στρίψτε-βιδώστε-τελειώσατε κι όχι να χτενίζω βαμβάκια, να κάνω περίεργες δουλειές κι όλα τα σχετικά.
Επειδή την έχω πατήσει με δοκιμές, θέλω να πάρω ένα κομμάτι να το ευχαριστηθώ, να δουλεύει εύκολα και γρήγορα και να τελειώνω.
Από έναν κλώνο kfl+ είχα μείνει φουλ ευχαριστημένος, ο οποίος τώρα είναι στην κοπέλα μου.
Fan εγώ εντωμεταξύ της σφιχτής τσιγαρίσιας τζούρας και της γεύσης.
Οπότε λέω να πάρω κάτι καλό και να μείνω εκεί.
Σκέφτομαι μεταξύ αυθεντικού (αυτή την φορά) kfl+, eviva και phenomenon. Ο phenomenon μάλλον έχει βγει εκτός καθώς έχει θεματάκια λέει μέχρι να τον μάθεις στα βιδώματα, στα τρεξίματα κτλ. Θα πρέπει τώρα να αποφασίσω ανάμεσα στους 2...
Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σε αυτό με καμιά γνώμη;


φίλε έχω και το phenomenon και πραγματικά να σου πω ζορίζομαι να καταλάβω εάν είναι πιο γευστικός απο το lite+ και έχει όντος κάποια θεματάκια όπως διαρροές  και στραβωβίδομα της καμπάνας 

Αποσυνδεδεμένος evripidis

  • **
  • 290
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing in life is to be feared.
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4464 στις: Ιανουαρίου 21, 2016, 12:45 »
Με τα stock κομμάτια και δεν αντιλαμβάνεσαι εύκολα την διαφορά ή με tiny tanks κτλ που ενισχύουν την γεύση;

Αποσυνδεδεμένος sakaplias100

  • **
  • 280
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4465 στις: Ιανουαρίου 21, 2016, 14:08 »
φίλε μου το tiny tank το έχω αλλά όχι το γνήσιο το έχω το fasttech και είναι πολύ καλό έχω και το  bell cap βασικά έχω δύο kayfun 1 γνήσιο και ένα κλώνο που δεν έχουν διαφορά στην γεύση ένα για κάθε tank  για μένα πάντα το bell cap είναι αυτό που δίνει τη καλλίτερη γεύση στο kayfun αλλά το tiny είναι πραγματικό διαμάντι τόσο μικρό που είναι. με το phenomenon που τα βάζω δίπλα δίπλα δεν μπορώ να καταλάβω εάν πετάει καλλίτερη γεύση απλά το phenomeno έχει πιο απαλή τζούρα και ελάχιστο πιο πυκνό ντουμάνι μερική λένε ότι είναι πολύ καλλίτερο το phenomenon αλλά για μένα τα 80-100 που κάνει είναι πολλά για τα θεματάκια που έχει . γνώμη μου μην πάρεις γνήσιο εάν πάρεις καλό κλώνο 1 προς 1 kayfun η και phenomenon ακόμα θα δουλεύει το ίδιο αλλά να βρεις ένα καλώ κλώνο και έχεις τελειώσει με 20 ευρό και κάτι ακόμα στο kayfun κάνεις μια αντίσταση την πετάς πάνω περνάς και βαμβάκι μεσα σε 5 λεπτά και δουλεύει τρένο χωρίς διαρροές  ενώ με το phenomeno  μια ώρα θα στρώνεις βαμβάκι για να μην σου τρέχει και πολλά αλλά. δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μερική λένε ότι είναι εύκολος είναι πολύ πιο δύσκολος  από τον lite plus     

Αποσυνδεδεμένος bono

  • **
  • 382
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4466 στις: Ιανουαρίου 21, 2016, 14:23 »
Δεν είναι το κατάλληλο νήμα για να συγκρίνουμε pheno με kfl+ αλλά μια και αναφέρθηκε και με το να τους έχω και τους δύο αυτούς θα πω την άποψή μου, εν μέρει συμφωνώ μαζί σου, αλλά είναι διαφορετικοί, φυσικά και δεν έχει ο pheno το απλοϊκό στήσιμο του kfl+ αλλά από την άλλη σε ανταμοίβει για αυτά τα 5 λεπτά που θα ασχοληθείς παραπάνω μαζί του με άλλα πράγματα για τα οποία και κάποιοι από εμάς τον επιλέγουν.
Χρησιμοποιώ κανονικά και τους δύο και δεν θα καταργούσα κανέναν από τους δύο καθώς αισθάνομαι ότι κάτι πολύ σημαντικό στο άτμισμα θα μου έλειπε.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 21, 2016, 14:59 από bono »

Αποσυνδεδεμένος dikos

  • ***
  • 690
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν έχω χόμπι το Η.Τ.
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4467 στις: Ιανουαρίου 21, 2016, 14:26 »
Έχω δοκιμάσει kfl+ κλώνο με tiny tank απο ST, Φαινόμενο γνήσιο, Eviva γνήσιο.
Τον φαινόμενο τον πούλησα μετά απο 2 εβδομάδες, το ίδιο θα κάνω και με τον Eviva. Την γεύση, τα ντουμάνια, το χτύπημα, την ευκολία, τα πήρα μόνο με τον kfl+ (κλώνο) με το tiny tank.

Αποσυνδεδεμένος evripidis

  • **
  • 290
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing in life is to be feared.
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4468 στις: Ιανουαρίου 21, 2016, 14:26 »
@sakaplias100 με κατατόπισες.  ;)
Είμαι υπέρ των αυθεντικών γι αυτό θα πάω να αγοράσω έναν αύριο, με τα stock κουστούμια για αρχή και σιγά σιγά τα υπόλοιπα.
Έναν κλώνο με bell cap είχα και τον έχει η κοπέλα τώρα γιατί είχε ξεμείνει από ατμοποιητή.

Αποσυνδεδεμένος Hlias21

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4469 στις: Ιανουαρίου 21, 2016, 19:38 »
Η vapeland στον άγιο Στεφανο έχει διαθέσιμους kfl αλλά και kfl five pawns.
Εγώ πήρα τον five pawns  :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 354698 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 10243 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 191105 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 662 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 534 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 588827 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3455 797086 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 16, 2024, 16:10
από ThioVag
Ανοιχτά μπουκάλια; Να μη με νοιάζει; ΥΓΡΑ (γενικά) 22 7199 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 12, 2024, 22:55
από ZiovanioS
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1817 312567 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 10, 2024, 20:08
από Methodios
ΓΛΥΚΑ SnV ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ Shake and Vape 18 6590 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 07, 2024, 16:40
από ZiovanioS
Innokin Coolfire Ζ80 [Ηλεκτρονικά mods] 37 11891 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 01, 2024, 11:54
από tapantari
Minimalistic shake and vape Shake and Vape 26 13119 Τελευταίο μήνυμα Αυγούστου 24, 2024, 14:03
από Tsai1711