vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

326 επισκέπτες, 4 χρήστες
dallaskdp, gianniskouk, antiklitos140, kyrgiannis

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος ferrariGTS

  • *
  • 99
  • Φύλο: Άντρας
  • VAPE ON VESPA PA PA PA
    • Vespa Forum Hellas
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #975 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 09:17 »
Καλημέρα σε όλες και όλους και συγχαρητήρια για το forum.
Γιάννης απο Αθήνα
δεν έχω ακόμα HΤ είμαι σε έρευνα αγοράς και σύντομα ατμιστής και απότι βλέπω έχω πάρα πολύ διάβασμα να κάνω εδώ..

Μπράβο και πάλι για την πολύ καλή δουλειά που κάνετε

Ευχαριστώ πολύ για την φιλοξενία.

 :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 28, 2011, 14:08 από ferrariGTS »

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #976 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 13:01 »
Καλημέρα σας.
Ατμιστής εδώ και 20 μερες
Μόλις πριν 2 μέρες βρήκα το σάιτ και διαβάζω τι γράφετε αλλά δεν μπορώ να στείλω πμ μύνημα :confused1:
Αν κάποιος με βοηθούσε λίγο γιατί δεν καταλαβαίνω τι φταίει, θα μου έφτιαχνε τη μέρα.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
 :)

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #977 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 18:10 »
καλησπερα,γιαννης,ειναι 50 χρονων και καπνιζω(α) πανω απο 32 χρονια,το καπνισμα μου αρεσει και δεν εκανα ποτε προσπαθεια να το κοψω,τα τελευταια 8 χρονια εκανα στριφτο,περιπου 15-17 την ημερα,πριν 2 μερες μου εκαναν δωρο ενα η.τ. μαρκας ovale μοντελο eco-c,ειναι καλο,ειναι κακο φυσικα και δεν ξερω γιατι ειμαι ασχετος!!!απο χτες το πρωι το δουλευω και δεν εχω κανει ουτε ενα τσιγαρο!!!βεβαια νιωθω λιγο περιεργα αλλα νομιζω οτι θα τα καταφερω να μεινω εδω γιατι μου αρεσει,συγχαρητηρια για το φορουμ που ανακαλυψα σημερα

Αποσυνδεδεμένος QS-Plan

  • ***
  • 509
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #978 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 01:26 »
Καλημέρα πλέον.

Ονομάζομαι Κώστας. Καπνίζω (ακόμη) εδώ και 25-30 χρόνια περίπου 2 πακέτα την ημέρα. Όταν είχε ψηφιστεί ο περιβόητος Νόμος του Αβραμόπουλου (που δεν εφαρμόστηκε ποτέ), είχα παραγγείλει από την NoBacco το σετάκι της, το Prestige.. Το μόνο που έχει μείνει από τότε είναι ο φορτιστής και ίσως κάπου το ένα από τα 2 η.τ. που έδινε...
Ήταν τόσα τα προβλήματα και οι άνοστες γέυσεις, καθώς και η δυσκολία του να βρεις (χωρίς να παραγγείλεις) που ξαναγύρισα στην ευκολία του κ.τ.
Μιας και οι περισσότεροι γνωστοί μου το έχουν γυρίσει πλέον στο η.τ., συν τα έξοδα του κ.τ., λέω να ξαναδοκιμάσω το η.τ.
Έχω διαβάσει πολλά στο πραγματικά καταπληκτικό σας φόρουμ και μπορώ να πω ότι έχω καταλήξει στο mini&more της NoBacco. Μια από τις πρώτες σκέψεις μου ήταν να το παραγγείλω (λόγω τιμής) από κινέζικα sites, αλλά από την μία ο μεγάλος χρόνος αναμονής και από την άλλη η πιθανότητα είτε να κρατηθεί σε κανένα τελωνείο, είτε να έρθει ελαττωματικό (έξτρα χρόνος παραλαβής), με έκαναν να προσανατολίζομαι στην αγορά του από Ελλάδα. Το κακό είναι ότι οτιδήποτε πάρω θα είναι Χ2 (και για την γυναίκα μου η οποία καπνίζει σαν φουγάρο).
Απορίες που έχω, πάρα πολλές.... Θα σας πρήξω που θα σας πρήξω... ας το κάνω σε δόσεις και ας σταματήσω την φλυαρία μου εδώ...

Καλώς με δεχθήκατε...

Αποσυνδεδεμένος rasman

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #979 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 02:32 »
Καλημέρα σας,
είμαι ο Ηλίας, 37 χρόνων απο Σέρρες, 19 χρόνια καπνιστής και τις τελευταίες 5ημέρες ατμιστής.
έχω ένα ego w και αισθάνομαι περίφημα ως νέος ατμιστής.
ένα μεγάλο μπράβο στο φόρουμ, βρίσκεις τα πάντα!!! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος koalagr

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #980 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 15:28 »
Καλησπέρα στα μέλη του forum!
Είμαι ο Θανάσης,33 ετών, και είμαι εστιάτορας. Εϊμαι Ελληνοαυστραλός και τα τελευταία 3 χρόνια διαμένω (σχεδόν μόνιμα) στην Σουηδία.  Καπνιστής από τα 18, με μέσο όρο τα 2-2,5 πακέτα ημερησίως. Η πρώτη επαφή με το ηλεκτρονικό τσιγάρο ήταν πρίν δυόμιση χρόνια το black line της Nobacco -εξού και η εγγραφή μου στο forum από τότε.(και άν θυμάμαι καλά από το παλιό-πρώτο forum…) Δυστυχώς το ηλεκτρονικό τότε ήταν ακόμα στην παιδική του ηλικία με όλα τα γνωστά προβλήματα, με αποτέλεσμα να με βοηθήσει απλώς τότε να ελαττώσω το κ.τ. για λίγους μήνες, μέχρι που το black line κατέληξε στο συρτάρι με τους αναπτήρες... Στην τελευταία επίσκεψη μου στην πατρίδα, δυο φίλοι από την παρέα είχαν αγοράσει και χρησιμοποιούσαν ego-t, το δοκίμασα, μου άρεσε, και πεπεισμένος ότι πλέον το η.τ. έχει μπεί πλέον στην εφηβεία του, αγόρασα 1 σετάκι για εμένα και 1 για την γυναίκα μου, και  μέχρι στιγμής με έχει βοηθήσει αρκετά να μειώσω το κ.τ.  Για πιο μόνιμο αποτέλεσμα και να απαλλαγώ οριστικά από το κ.τ. σκοπεύω λίαν συντόμως να αγοράσω κάποιο mod και κάποιον επισκευάσιμο ατμοποιητή.

Φιλικοί χαιρετισμοί και ευχές για καλή συνέχεια και καλές γιορτές!

Αποσυνδεδεμένος e-chris

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #981 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 16:55 »
Χρηστος ,40 ετων απο Αθηνα
Καπνιστης 20 χρονια - Ατμιστης 2 μηνες

το ΗΤ το βλεπω σαν μεσο για να κοψω το καπνισμα, εχω ενα EGO-T τις alter

Αποσυνδεδεμένος simos

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #982 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 17:00 »
καλησπερα απο θεσσαλονκη,

με λενε σιμο και ειμαι νεος χρηστης η/τ περιπου 25 ημερες. ειμαι 40 χρονων παντρεμενος με 2 κοριτσακια.
καπνιζα απο τα 22 μου και το σιγουρο ειναι οτι πλεον εχω παθιαστει με το η/τ και συνεχως ψαχνομαι για καινουργια πραγματα και λυσεις που θα βελτιωσουν την απολαυση μου. εχθες συναντηση τυχαια εναν φιλο και ειχε μαζι ενα μεγαλο ομολογουμενως η/τ ατσαλι! επαθα πλακα με τον πλουσιο ατμο που παραγει και απο τοτε ψαχνομαι πως να το αποκτησω. ελπιζω να βρω την ακρη. ελπιζω να τα λεμε απο τωρα και στο εξης .
φιλικους χαιρετισμους και απο μενα λοιπον .
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 29, 2011, 22:12 από zalaros »

Αποσυνδεδεμένος bill888

  • **
  • 336
  • Φύλο: Άντρας
  • μωλον λαβε
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #983 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 17:55 »
για σας  παιδες!!!
ειμαι ο βασιλης 32 χρονον κ 17χρονια καπνιζα κτ σαν τον μα..κα!!!
ευτυχος δεν το κανω 40 μερες κ δεν θα το κανω αλλο χαρη στο ητ κ σε αυτο το φορουμ!!!!
χερομαι πολυ για το επιπεδο που εχουμε!!!!

Αποσυνδεδεμένος 43

  • *
  • 88
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #984 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 21:08 »
Χρόνια Πολλά σε όλους!

Γιώργος απο Αθηνα
Καπνιστής 17 χρονια - Ατμιστής από αύριο  ;D

Αρχικά και εγώ "μπαίνω" στο ΗΤ για να κόψω το κάπνισμα και βλέπουμε...

Αποσυνδεδεμένος pasx79

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #985 στις: Δεκεμβρίου 29, 2011, 23:55 »
Γεια σας ειμαι ο Πασχαλης απο την θεσσαλονικη 32 ετων εμπορος στο επαγγελμα σημερα εντελως τυχαια βρεθεικα σε ενα μεγαλο πολυκαταστημα και στην εισοδο ειχαν στησει ενα μαγαζακι και πουλουσουν ηλεκτρονικα τσιγαρα ego-t και αγορασα ενα πακετο.Απο οτι μου ειπαν οι πωλητες δεν υπαρχουν πλεον υγρα με νικοτινη αληθευει αυτο?Αν υπαρχουν που μπορω να βρω?Στο φορουμ διαβασα καποιες συνταγες αλλα δυστηχως δεν μπορω να καταλαβω τις ορολογιες που χρησιμοποιειται οι παλαιοτεροι! Σας παρακαλω βοηθηστεμε  αμεσα /

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #986 στις: Δεκεμβρίου 30, 2011, 00:09 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.


(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #987 στις: Δεκεμβρίου 30, 2011, 09:08 »
Γεια σας, είμαι ο Θάνος 36 χρονών και ατμιστής 3 εβδομάδων.
Συγχαρητήρια για το φόρουμ σας είναι πραγματικά εγκυκλοπαίδεια για το ηλεκτρονικό τσιγάρο.

   

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #988 στις: Δεκεμβρίου 30, 2011, 10:11 »
Χαιρετώ τους χειριστές ατμομηχανών! :)
Ονομάζομαι Στέλιος και είμαι 35 χρονών.
3 μέρες με ένα Giant κι εγώ και χωρίς να μου λείπει το ενάμησι πακέτο τσιγάρα.
Αναζητούσα γνώση για την εξέλιξη του νέου μου τρόπου καπνίσματος και σας βρήκα...

Καλή χρονιά να έχουμε, με υγεία και υπομονή...!

Αποσυνδεδεμένος dartaholics

  • **
  • 279
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #989 στις: Ιανουαρίου 02, 2012, 12:33 »
Καλημερα και καλή χρονια κ απο εμένα..
Ειχα γραφτει ξανα κ επεσε ο server αχαχαχα...
3 μηνες πλεον ατμιστης και αναγνωστης σας αποφασισα να εγγραφω και εγω στη κοινοτητα  σας..
Υγεια κ δουλιτσα για ολο το κοσμο..

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342278 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206489 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541437 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31063 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50174 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597237 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357765 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11521 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193062 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1311 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1305 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591897 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios