vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

318 επισκέπτες, 1 χρήστης
tsipi

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος mariocuzco

  • **
  • 285
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #945 στις: Δεκεμβρίου 22, 2011, 00:21 »
Χαιρετω ολους τους συνατμιστες και τις συνατμιστριες.
Με λενε Μαριο και ειμαι ενταξει(τωρα που αρχισα το ατμισμα).
Ειμαι 39 ετων απο την Πατρα,παντρεμενος και εχω μια κορουλα 4 χρονων.
Εικοσι χρονια καπνιστης και πηρα την μεγαλη αποφαση επιτελους να κοψω αυτο το ελαττωμα!
Ελπιζω να βρω την δυναμη να τα καταφερω θεου θελοντος και ego-t επιτρεποντος.

Αποσυνδεδεμένος ub40

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #946 στις: Δεκεμβρίου 22, 2011, 15:21 »
γεια σας με λενε βασιλη ειμαι 40 ετων και 23 χρονια καπνιστης, πρωην χρυσοχοος και τα τελευταια 2 χρονια εργαζομενος στο αεροδρομιο.εδω και 1,5 μηνα περιπου που ψαχνομαι με το η.τ, και διαφορες δοκιμες κατεληξα εχθες να παρω το simple απο φανστορ,μιας και το περιμενα.οποτε πιστευω να καταφερω να κοψω το καρκινο.το συγκεκριμενο τσιγαρο το επελεξα μεσα απο αυτα που ειχα διαβασει στο φορουμ και σας ευχαριστω για την πολυτιμη βοηθεια,ευχομαι σε ολους καλες γιορτες.

Αποσυνδεδεμένος MERILYN

  • *
  • 18
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #947 στις: Δεκεμβρίου 22, 2011, 16:20 »
 :)
Καλησπερα και απο εμενα παιδια!Με λενε Μαρια ειμαι 25 ετων, απο Θεσσαλονικη και μολις σημερα αγορασα το m&m και ειμαι ακομα στην προσαρμογη!Με βοηθησατε πολυ με ολες τις πληροφοριες που μας παρεχετε!Συνεχιστε την πολυ καλη δουλεια!!! :respect:

Αποσυνδεδεμένος Ink

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #948 στις: Δεκεμβρίου 22, 2011, 20:01 »
Καλησπέρα απο Κω!

Με λενε Μάρκο, ειμαι 31 ετων.
Καπνιζω απο το 93 σαν καμίνι
Εχω 2 παιδια, 5 ετων & 2 ετων.

Πήρα σημερα το F6
εχουν περασει 2 ωρες μονο...
και θελει γεμισμα το μπουκαλακι  ;D

Αποσυνδεδεμένος requies

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #949 στις: Δεκεμβρίου 22, 2011, 22:38 »
Να με και εγώ!
ποντικάς,  ψάρακας κλπ

Απο το περασμένο Σαββάτο,  παρέλαβα το ego-t,  μέχρι σήμερα εχώ κάνει 25 τσιγάρα,  ελπίζω να μπορέσω να το κατεβάσω και άλλο.

τώρα το ρίχνω στο διάβασμα

Αποσυνδεδεμένος stam15

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #950 στις: Δεκεμβρίου 22, 2011, 23:18 »
καλησπερα!!!

νεος κι εγω...Σταματης 25 απο Κορυδαλλο
Προπονητης ποδοσφαιρου,Καθηγητης γυμναστικης σε γνωστο ιδιωτικο ΙΕΚ

ποτέ φανατικος-εθισμενος καπνιστης...αλλα τελευταια αρχισα να ξεφευγω...

κατοχος πλεον η.τ. μιξη μπαταρια hybrid κ καρτο μινι... 8)

αυτα...δεν ξερω τι αλλο να πω!  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος tsexos

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
  • www.strange-bet-news.blogspot.com
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #951 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 10:31 »
καλημερα στην παρεα!πανος εδω απο θεσσαλονικη..26 ετων κοντα στα 10 χρονια καπνιστης,αλλα πλεον τις τελευταιες 2 βδομαδες,ατμιστης!

σουπερ οι συμβουλες του site,με βοηθησαν πολυ στην αρχη.να ειστε ολοι καλα!

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #952 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 10:51 »
γειά σας

Με λένε Γιώργο 55 ετών (από τους πιό μεγάλους στο σάιτ) από όσα είδα. :dontknow:
Παντρεμένος πατέρας δύο παιδιών και ευτυχισμένος χαζοπαππούς με μια κούκλίτσα 2 ετών. ;D

Καταγωγή από Γιάννενα και πρόσφατα συνταξιούχος.  :wall:

Μου αρέσει η καλή παρέα λευκό κρασί , φυσικά τσίπουρο ηπειρώτικο , το τάβλι. :tongue_smilie:

Αυτά για δω και σε άλλες ενήτητες πρισσότερα

Καλώς σας βρήκα. :)) :)) :))


Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #953 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 15:56 »
καλησπερα σασ με λενε γιαννη δουλευω σαν μαγειρας σε ξενοδοχειο στην αθηνα ειμαι 32 ετων πρωην φανατικος καπνιστης πλεον φανατικος ατμιστης χαρηκα που μπηκα στην παρεα σας
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 23, 2011, 16:14 από johnch79 »

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #954 στις: Δεκεμβρίου 24, 2011, 01:11 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.


(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος joepower7

  • *
  • 41
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #955 στις: Δεκεμβρίου 24, 2011, 18:25 »
Καλησπέρα σε όλους!Με λένε Δημήτρη και είμαι απο την Σπάρτη,32 ετών κωλόγερος και έχω αποφασίσει να πετάξω το τσιγάρο και να αγοράσω ηλεκτρονικό!Δέν έχω σχέση με το άθλημα περίπου 2 μέρες κοιτούσα στο διαδυκτιο για μάρκες κτλ και έτσι είδα το φόρουμ.Ειλικρινά ανακουφήστικα γιατί είμαι σίγουρος πως θα πάρω αρκετές πληροφορείες απο εσάς για τήν σωστή απόφαση αγοράς Η.Τ!!!Θα κάτσω να χαζεψω λίγο τα πόστ του φόρουμ και θα αναρτήσω αργότερα αν προλάβω τις ερωτήσεις μου,

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #956 στις: Δεκεμβρίου 24, 2011, 20:48 »
Καλησπέρα κι από μένα,
Ύστερα από 20 χρόνια καπνίσματος αποφάσισα να γίνω ατμιστής γιατί με το τσιγάρο δεν πήγαινε άλλο.. αφού μελέτησα αρκετά το φόρουμ αγόρασα τον γίγαντα της nobacco και μέχρι στιγμής είμαι πολύ ευχαριστημένος από την συσκευή. Αυτό που ψάχνω τώρα είναι μια γεύση που να μου αρέσει, αλλα απ ‘ότι βλέπω έχω πολύ δρόμο μπροστά μου. Μέχρι στιγμής το κ.τ. δεν το έχω ξαναβάλει στο στόμα μου και μάλλον έτσι θα συνεχίσω. Σας ευχαριστώ όλους για τις πολύτιμες συμβουλές σας κι ελπίζω όλοι μας κάποια μέρα να κόψουμε και το ατμισμα! 

Αποσυνδεδεμένος exhalation

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #957 στις: Δεκεμβρίου 24, 2011, 21:12 »
Καλησπέρα. Διαβάζω αρκετό καιρό το Forum. Κάπνιζα κύριος στριφτό Black Devil Special Flavour με ασημένια rizla χαρτάκια και swan smooth φιλτράκια . Καμιά φορά προτιμούσα και τα χαρτάκια Rizla liquirize τα πορτοκαλί με γλυκόριζα. Σε μεγάλα κέφια προτιμούσα τα πουράκια Al Capone sweets filter cognac dipped. Όταν εξ ανάγκης κάπνιζα βιομηχανικά μου άρεσαν τα muratti ή τα Davidoff rich blue ή classic. Πριν ένα μήνα προμηθευτικά τον πρώτο μου προσωπικό ατμοποιητή eGo-C. Από τότε δεν ξανάβαλα τσιγάρο στο στόμα μου και ελπίζω να μην ξαναβάλω. Είμαι από Θεσσαλονίκη.

Αποσυνδεδεμένος exoiconomo

  • *
  • 1
  • Φύλο: Άντρας
    • ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΩ
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #958 στις: Δεκεμβρίου 24, 2011, 23:42 »
Γεια σας, λέγομαι Μιχάλης και ασχολούμαι εδώ και ένα χρόνο με το ΗΤ, έχω δοκιμάσει τις περισσότερες παραλλαγές του ΗΤ και συνέχεια ψάχνω για κάποιο καινούριο, τσιγάρο ή εξάρτημα. Καλως σας βρήκα.

Αποσυνδεδεμένος Cotton

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο υδρόφιλος
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #959 στις: Δεκεμβρίου 25, 2011, 00:05 »
Σας χαιρετώ όλους. Σας βρήκα μέσω μιας αναζήτησης για αγορά η-τσιγάρου -εντελώς τυχαία.
Με λένε Δημήτρη είμαι 41 ετών Σαλονικιός έγγαμος με τρείς κόρες+γυναίκα+ μάνα+αδερφή+ πεθερά ...........
οπότε καταλαβαίνετε.....1 old holborn τη μέρα με το ζόρι μου έφτανε. Όλη τη μέρα έστριβα και έστριβα   
Είχα αγανακτήσει τα τελευταία χρόνια, μου φαινόταν αδύνατο να το κόψω.Για να μην πολυλογώ είμαι 8 μέρες άκαπνος(εντελώς) και φούλ ατμιστής. Δεν το πιστεύω ούτε εγώ ο ίδιος ακόμα. Ξεκίνησα με ένα ego-w και μέσα σε μία εβδομάδα έχω αγοράσει ένα ολόκληρο μαγαζί(είμαι και λίγο gadgetakias).Μπαίνω συνέχεια στο forum και διαβάζω τα πάντα. Αυτά για αρχή... Σας ευχαριστώ και τα λέμε

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342318 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206530 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541482 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31073 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50193 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597284 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357808 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11537 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193075 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1321 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1314 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592024 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios