vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

186 επισκέπτες, 1 χρήστης
vougiouklakis

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος aTmOsIdErOs

  • **
  • 110
  • Φύλο: Άντρας
  • επεσα στην e-κοτινη...
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #600 στις: Νοεμβρίου 11, 2011, 22:55 »
καλησπερα και απο μενα.με λενε Βαγγελη ειμαι 36 χρονων απο Αθηνα.μετα απο 20 χρονια καπνιστης βαριων τσιγαρων(Marlboro,Camel,Prince) κανω και εγω τη προσπαθεια μου να κοψω το κτ.το ητ μοιαζει να ειναι ο τροπος για να το πετυχω.οι αρχικες εντυπωσεις ειναι σχετικα καλες αλλα θελει θεληση σιγουρα και εκτος απο αυτο η κοινοτητα που εχει δημιουργηθει εδω ειναι το υπολοιπο που χρειαζεται :thumpup:διοτι με τοση πληροφορηση γινονται καλυτερες επιλογες στα προιοντα που θα μας βοηθησουν αλλα και κεντριζεται το ενδιαφερον για περαιτερω ενασχοληση στο ατμισμα κατι το οποιο σε συνδεει με αυτο ολο και πιο πολυ.θεωρω το συγκεκριμενο φορουμ αψογο,καλοφτιαγμενο και βασικο λογο που θα με κρατησει ατμιστη :respect:

Αποσυνδεδεμένος giangosgr

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #601 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 07:13 »
καλημέρα......

εγώ είμαι ο Γιάννης (όχι ο όμορφος ο άλλος)
λοιπόν είμαι από την πιο ωραία πόλη του κόσμου μιας και αυτό λένε όλα τα γνωστά γκάλοπ
την Θεσσαλονίκη, το 315 / 316 π.χ. ο βασιλιάς της Μακεδονίας Κάσσανδρος συνοικεί 26 διάσπαρτους παράλιους και μεσόγειους οικισμούς (πολίσματα) και δίνει στη νέα πόλη το όνομα της γυναίκας του Θεσσαλονίκης, αδελφής του Μεγάλου Αλεξάνδρου του κατακτητή από την Μακεδονία......ωχ σορρυ έφυγα από το θέμα,
πάμε από την αρχή.......
είμαι ο Γιάννης από Θεσσαλονίκη είμαι 37-38 περίπου, εργάζομαι ως υπάλληλος στις δικιες μου επιχειρήσεις μιας και το μεγαλύτερο ποσοστό από της εταιρίες μου τις έχει το κράτος, όπως και απ όλες τις επιχειρήσεις στην ελλαδα,τα χόμπι μου είναι λίγο σπάνια από των κανονικών ανθρώπων, μου αρέσουν οι γυναίκες, τα γρήγορα αυτοκίνητα, με φτιάχνουν αφάνταστα οι μηχανές, τα ταξίδια, τα τσιπουραδικα, ο σινεμας, τα  μπουζούκια, και πολλά άλλα, που δεν αρέσουν σε έναν μεσαίο και  φυσιολογικό άνθρωπο πάνω στην γη,
καπνίζω περίπου μια ζωή, δηλαδή από τότε που άρχισα να γκομενιαζω αφού το θεωρούσαμε μαγκιά χωρίς να ξέρουμε σε τη βάσανο μπαίναμε ,αγαπημένες μάρκες marlboro και το old holborn κιτρινο,εδω και μια εβδομάδα άρχισα το η.τ
και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος που δεν με τραβά πλέον το κ.τ  ,έχω αγοράσει το Nobacco Giant χωρίς να ξέρω αν έχω κάνει καλή επιλογή ,αν και μου έβγαλε μερικά προβλήματα στις πρώτες μέρες με τους ατμοποιητες ,και φυσικά ούτε λόγος για αντικατάσταση από την εταιρια,εχω διαβάσει πάρα πολλές σελίδες εδω μέσα αλλά δεν έχω καταλάβει και πολλα,ευτυχως όμως έχει κάτι τύπους που τα παίρνουν πιο εύκολα από εμάς και μας τα δίνουν σε μασημένη τροφή για να μαθαίνουμε  και εμείς οι μπουμπούνες.
Να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στους δημιουργούς τις σελίδας και σε αυτούς που μας βοηθανε  σε κάθε τι που τους ρωτάμε ,να πω ευχαριστώ που με δεχτήκατε στο σιτε ,να πω ένα ευχαριστώ στους γονείς μου,στους φίλους μου που με ανέχονται ακόμα, στην γυναίκα μου,στα παιδιά μου,στον καλό κύριο που δεν ξέρω το όνομα του αλλά ξεπάρκαρε την ώρα που έψαχνα παρκιν στο σπίτι μου,στο παλιό μου αφεντικό μου που μου άνοιξε τα μάτια και με έκανε αφεντικο,στον πρώτο συνέταιρο μου,στον κολλητό μου το Χρήστο,  στην Μαρία που γνώρισα το καλοκαίρι σε ένα club,και φυσικά ας με συγχωρεσουν αν ξέχασα κάποιους.....................

Αποσυνδεδεμένος dinosk

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #602 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 11:59 »
Καλημερα!!
Ειμαι ο Κωστας 36 χρονων απο το Κορωπι Αττικης και μενω Παλληνη.
Εχω ξεκινησει το ατμισμα εδω και 45 μερες και εκτοτε δεν εχω καπνισει(μετα απο 17 χρονια).Καποια στιγμη που εμεινα απο μπαταρια,δοκιμασα να αναψω τσιγαρο αλλα δεν μπορεσα να τραβηξω δευτερη τζουρα γιατι μου προκαλεσε αηδια.
Εχω αγορασει το eGo-t απο i-vape εχω βαλει ατμοποιητη τυπου Β LR και ειμαι πολυ ικανοποιημενος.
Παραλληλα με εμενα ξεκινησε και η γυναικα μου και απο οτι φαινεται ειμαστε και οι δυο σε πολυ καλο δρομο.
Το forum βοηθαει παρα πολυ ειδικα τα νεα μελη οπως εγω.

Αποσυνδεδεμένος pitspanos

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
  • γινομαστε ολο και πιο πολλοι!!!
    • η μακεδονια ηταν,ειναι και θα ειναι ελληνικη
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #603 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 12:25 »
Γεια σας.ειμαι ο παναγιωτης ετων 31.ειμαι δημοσιος υπαλληλος κ εργαζομαι σε σωμα ασφαλειας.γεννηθηκα στην αθηνα οπου και κατοικω.ξεκινησα το η.τ. πριν 2 μηνες μιας κ στην δουλεια οι περρισοτεροι συναδελφοι το χρησιμοποιουν.

Επελεξα αυτο το φορουμ γιατι ειναι αψογα συγκροτημενο και βλεπω ατομα με εμπειρια και μερακι οπου μπορω να λυσω ολες τις αποριες μου κ να ανταλλαξουμε αποψεις..Ειμαι σχετικα απειρος ακομα αλλα ηδη εχω μαθει αρκετα εδω μεσα.εδω ειμαστε λοιπον να τα λεμε!!!!γεια χαρα!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 13, 2011, 08:57 από pitspanos »

Αποσυνδεδεμένος gtgsxr

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #604 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 13:19 »
γεια σας και απο μενα. Με λενε Γιωργο ,ειμαι απο ιεραπετρα Κρητης

καινουργιος στο  site αλλα ατμιζω περιπου 4 μηνες

κατοχος ggts με καρτο εμποριου.

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #605 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 15:03 »
Γεια χαρά σε όλους κι απο μένα! Είμαι η Γιάννα 25χρ. και ψάχνωντας στο google για το ηλεκτρονικό τσιγάρο ανακάλυψα το site το οποίο με έχει βοηθήσει κατα πολύ ! 'Ηθελα να κόψω το τσιγάρο αλλα κι απο την άλλη μου άρεζε το άτιμο, πχ. καφεδάκι-τσιγαράκι = μεγάλη απόλαυση!  ;)
Είναι η 3η μέρα που ατμίζω και μου φένεται απίστευτο. Βέβαια είναι πολύ νωρίς ακόμα. Διαβάζωντας τις δικές σας εμπειρίες όμως παίρνω κουράγιο. Να είστε όλοι καλά!

Αποσυνδεδεμένος alhaar81

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #606 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 18:49 »
Καλησπερα,

Ειμαι ο Γιαννης, απο Θεσ/νικη (και ΠΑΟΚΑΡΑ) και ειμαι 29 χρονων (συντομα 30 :() και εχω σπουδασει Μοριακος Βιολογος στην Αγγλια...Δουλευω σε μεταφορικη εταιρια συγγενη μου και ψαχνομαι γενικοτερα...

Αρχισα το ατμισμα πριν 4 μερες περιπου μεσω ενος φιλου του Chris1983 (που μου πουλησε ενα EgoW γυρω στα 200 ευρω :P) και εχω κολλησει με το συγκεκριμενο αθλημα.


Αποσυνδεδεμένος tomk8ww

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #607 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 20:42 »
Γειά σας και από μένα.Θωμάς στο όνομα και ατμιστής 3 εβδομάδων περίπου.
Σας βρήκα στο γκούγκλι και είπα να μπω στην παρέα σας  :bye:

Αποσυνδεδεμένος spyrosk58

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #608 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 21:52 »
Καλησπέρα κι από μένα. Είμαι ο Σπύρος.
Σας βρήκε ο από πάνω φίλος Θωμάς και μου πρότεινε να μπω. Σκέφτομαι να πάρω ηλεκτρονικό τσιγάρο, αλλά επειδή κυκλοφορούν πολλά και διάφορα, είπα να ενημερωθώ πρώτα.

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #609 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 22:42 »
Νέοι συνφορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος mihalis78

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν πιστευω να βαλουν ατμο-φορους?
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #610 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 10:12 »
Μιχαλης απο πειραια 33 ετων.καπνιζω απο 16 ετων.τα τελευταια 7 χρονια 2 πακετα την ημερα, η μια σακουλα καπνο την ημερα.ειναι τωρα 4 μερες που εχω στα χερια μου το μαγικο giant απο nobacco kai ειμαι πολυ ενθουσιασμενος μιας και δεν εχω βαλει κ/τ στο στομα μου.ειναι η πρωτη φορα στην ζωη μου που δεν εχω καπνισει κ/τ για 4 μερες.

μπραβο στους φιλους που στηριζουν το site

x/μους

Μιχαλης
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 13, 2011, 12:57 από zalaros »

Αποσυνδεδεμένος Mmmyrtwww

  • *
  • 6
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #611 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 10:39 »
Γεια χαρά και από μένα!
Το όνομά μου είναι Μυρτώ και μια που έχω διαβάσει τόσα σε αυτό το φόρουμ, είπα να γράψω και κάτι για την ιστορία   :yes:
Ξεκίνησα να καπνίζω πριν από 16 χρόνια και από τότε
ξέχασα να σταματήσω  :wall:
Κάπνιζα 2-3 πακέτα τη μέρα και στις περιόδους που ήθελα να το ελαττώσω ή να κάνω οικονομία ένα σακουλάκι καπνό   :-[
Πριν από  6 χρόνια αποφάσισα να το κόψω και τα κατάφερα (είχα βάλει και αυτοκόλλητα nicorette-όχι ότι βοήθησαν καθόλου) να το κρατήσω για ένα χρόνο και κάτι. Πήρα για αυτό το διάστημα πίσω την υγεία μου, την ησυχία μου, την ενέργειά μου, τις αντοχές μου και δώρο μια 25άρα κιλά που ακόμα δεν τα έχω ξεφορτωθεί όλα και μια μόνιμη επιθυμία να καπνίσω που δεν την ξεφορτώθηκα ποτέ για αυτό και το ξανάρχισα!  :eyesplash:
Από τότε όσες φορές προσπάθησα να το ξανακόψω δεν είχα αποτέλεσμα (δεν ήταν εύκολο την πρώτη φορά, πόσο μάλλον τη δεύτερη).
Άρχισα να ατμίζω πριν από καμιά 40αριά μέρες με ένα giant χωρίς ούτε να το έχω πάρει απόφαση ούτε να το έχω και πολύ σε υπόληψη και με εξέπληξε ευχάριστα. Ήμουν μάλλον τυχερή στην επιλογή του ητ (να ναι καλά ο αδερφός μου :-*) και ενώ τις πρώτες 2-3 μέρες έκανα και ένα με δύο τσιγάρα, την τέταρτη μου ήρθε τέτοια αηδία που το έσβησα στη δεύτερη τζούρα. Από τότε ούτε άναψα ξανά τσιγάρο ούτε έχω την απορία αν θα μου αρέσει αν ξαναανάψω (πως τα καπνίζαμε;;; , αηδία λέμε :thumpdown:).
Το μόνο κακό είναι ότι έχω το giant όλη μέρα στο χέρι! Αλλά ακόμα και έτσι να μείνω δε με χαλάει καθόλου. Βλέπω τον οργανισμό μου να επανέρχεται - όπως ακριβώς όταν το είχα κόψει παλιότερα - και χωρίς τις "παρενέργειες" της προηγούμενης απόπειρας  8)
Πάντα έχω στο μυαλό μου ότι ακόμα καλύτερα θα είναι να κόψω και το η.τ. και ότι θέλει και αυτό την προσοχή του (να δούμε περισσότερες και πιο μακροχρόνιες έρευνες), αλλά προς το παρόν νιώθω ότι πάμε καλά!
Πείστηκε και ο αρραβωνιάρης μου και πήρε και αυτός ένα την τελευταία εβδομάδα και σταμάτησε να μυρίζει και το σπίτι που είχε αρχίσει να με ενοχλεί   :yes:
Καλή συνέχεια σε όλους μας με τα ηλεκτρονικά τσιγάρα μας :bye:

ΥΓ : Άντε και με κανένα Α2 πάνω σε ρυθμιζόμενη τάση :respect:, γιατί τίποτα άλλο καλύτερο από giant από όσα έχω δοκιμάσει και διαβάσει δε βλέπω  :-\

Αποσυνδεδεμένος gnoe

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #612 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 11:52 »
Να χαιρετήσω και εγώ.
Γιώργος από Ίλιον.
Καπνίζω καμιά 20ετία με αρκετά διαλείμματα.
Τουλάχιστον 5-6 φορές το είχα κόψει από αρκετούς μήνες έως 2-3 χρόνια. :wall:
Αυτή τη περίοδο με στριφτό και εδώ και ένα μήνα με ego-t.
Είχα δοκιμάσει πριν 2-3 χρόνια με ηλεκτρονικό αλλά δεν.....
Όταν δοκίμασα πρόσφατα με το ego-t έπαθα πλάκα από τη πρόοδο. :thumpup:
Ήδη έχω μετριάσει το στριφτό σε καμιά έξοδο μόνο.
Σπίτι η.τ. και πάω σύντομα για μόνιμα η.τ :D

Αποσυνδεδεμένος dawn

  • *
  • 7
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #613 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 19:51 »
Γεια σας!!
Ειμαι 28 ετών και καπνίζω 11 χρόνια... ήμουν χρονια μεσα στον αθλητισμό, απο παιδάκι μέχρι και λίγο πριν αρχίσω το κάπνισμα. Έχω σκεφτει πολλές φορές να το κόψω αλλά η σκέψη μου πάντα κρατούσε απο 1 δευτερόλεπτο έως μισή μέρα.

Οι λόγοι που λέω πάντα είναι:
1. δεν ξέρω αν θέλω γιατι δεν θέλω να κανω κάτι επειδή πρέπει,
2. θέλω πρώτα να στρώσω τη ζωή μου σε διάφορα επίπεδα (δουλεία, προσωπικα κ.ο.κ) και μετα να ασχοληθώ με τα υπόλοιπα,
3. φοβάμαι μην παχύνω,
4.Ναι αλλά αν το κόψω δε θα έχω αυτό το τσιγάρο στη δουλειά που μου δίνει αλλα 5 και αλλα 5 και αλλα 5 λεπτά ξελαμπηκαρίσματος...

Ο θείος μου πριν 2-3 χρόνια είχε αγοράσει ενα τύπου τσιγάρο, ξέρετε ενα απο αυτα με το κοκκινο φωτάκι!!! όταν το είδα πηγα να κατουριθώ απο τα γέλια!!!Δε θα μπορούσα με τίποτα να με φανταστώ για καφέ με το "laser" και ο κόσμος να με κοιταει σαν ουφο...Φέτος εκει που δουλεύω ενας συνάδελφος είχε ενα "πιπάκι", όπως το λέω εγώ, τύπου EGO-T...δεν ξερω...ίσως και να ήταν... Οταν το πρωτοείδα μου άρεσε πάρα πολυ...βέβαια οι άλλοι τον κοιτούσαν λίγο σαν ούφο αλλα πιστεύω οτι αυτο σιγά σιγά θα ξεπεραστεί... Απο την άλλη σκεφτόμουν οτι είναι κάτι ίσως καθαρά αντρικό και δεν το τολμόυσα μεχρι να δω κάτι να μου τραβίξει την προσοχή.

Περνάει ο καιρός δεν ασχολούμε καθόλου με το θέμα. Αρχιζω και εχω κάποιες ενοχλήσεις στην καρδια μου..ολοι μου λένε νευρόπονος και νευρόπονος...(γιατι ως γνωστων οι έλληνες έχουμε πολλά πτυχία στις τσέπες μας........). Ε πάω σε εναν καρδιολόγο και μου λέει να προσέχω, να μην σηκώνω βάρη, να μην αγχώνομαι (χαχα...στανταρ!), να ελλατώσω το κάπνισμα αν δεν μπορω να το κόψω.
Περνάει κι άλλο ο καιρός και υπάρχουν φορές που ένα τσιγαρο μου χαλαει τη διάθεση, μου ρίχνει την ψυχολογία, εχω κατι ενοχλήσεις στην καρδια, εννοειται οτι δεν ανεβαίνω τις σκάλες όπως παλιά, λαχανιάζω πολυ πιο εύκολα.

Αποφασίζω στο νετ να ψάξω και να δω τι μπορω να βρώ και σε τι τιμές. μέχρι στιγμής έχω ξεχωρίσει το Ovale Elips, και το Ovale Ego-T! άντε και το Ovale Ego-C (οταν βγει)!!! Γενικα μου φαίνονται πολυ περιποιημένα τα προϊόντα...με το μάτι... (έχω πολλά ακόμα να διαβάσω στο forum...)
Οτι έχω διαβάσει ήταν απο τις 4 τα ξημερώματα μέχρι τις 12 το μέσημέρι σήμερα....δεν έχω καταλάβει αρκετά πραγματα αλλα θα τα καταλάβω που θα παει!!! Θα φύγω για μια εβδομαδα και οταν γυρίσω εχω σκοπο να αγοράσω ενα απο αυτα! So...i'll keep u updated!! και ελπίζω και εσείς όσο μπορείτε να με βοηθήσετε!
Σας ευχαριστώ που με πείσατε να "μπω στο club" με την αγαπη (if i can say) που έχετε για το άτμισμα κ τα προϊόντα του όπως και για αυτα που μου μάθατε ώς τώρα με τις προσωπικές σας εμπειρίες και έρευνες.
Τα λέμε σύντομα σε κάποιο post!
Φιλικα,
Αυγή

Αποσυνδεδεμένος giorgosilioupol

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #614 στις: Νοεμβρίου 13, 2011, 20:26 »
γεια σας ειμαι 24 καιο προσπαθω να κοψω το καπνισμα καπνιζα 2 πακετα davidoff gold τη μερα ειδα μεσα στο site καθως εψαχνα στο google για το nobacco mini & more ελπιζω πως ειναι καλη επιλογη και θα ξεκινησω κι εγω την προσπαθεια....

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342116 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206378 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541284 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30961 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50066 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597100 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357608 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11430 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192929 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1239 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1215 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591631 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios