vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

383 επισκέπτες, 1 χρήστης
dallaskdp

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος tomκα62

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2865 στις: Απριλίου 01, 2016, 15:01 »
Με λένε Θωμά , είμαι 54 χρονών και κάπνιζα 36 χρόνια , τώρα τελευταία 20 γρ στριφτό.
Έκοψα το κάπνισμα τυχαία πριν 3 μήνες , δοκιμάζοντας ένα η.τ μιας χρήσης. Σε λίγες μέρες αγόρασα το σετ Epsilon 650 της nobacco , απ το οποίο είμαι αρκετά ευχαριστημένος . Μέσω του οποίου εξ άλλου, έκοψα εντελώς το κάπνισμα , χρησιμοποιώντας υγρά με 18ρα νικοτίνη . Δεν είχα στόχο τη διακοπή του κ.τ . Το έκοψα γιατί με καλύπτει πλήρως το η.τ. . Αναπνέω καλύτερα , έχω περισσότερο αντοχή , έφυγαν τα γρέζια και ο τσιγαρόβηχας (και λεφτά στη τσέπη).
Τώρα χρησιμοποιώ το 30W της nobacco και για backup τον ΜΑS mini. Σαν ατμιστή τον Cupa με την Clapton1.5 (η 0,5 δε μου αρέσει) , και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Αποσυνδεδεμένος amazmanidis

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2866 στις: Απριλίου 03, 2016, 14:59 »
Καλησπερα και απο εμενα. Αριστοτελης απο Νικαια, 32.

Ξεκινησα το άτμισμα το 2011 με τις τοτε Ovale eGo-T & eGo-C συσκευες αργοτερα. Έκοψα το καπνισμα παρα πολυ ευκολα αλλα μετα απο αρκετο καιρο ξανακυλησα στο τσιγαρο. Το τελευταιο 6μηνο ξεκινησα παλι το Η.Τ με πολυ καλυτερες συσκευες, με δυνατους ατμοποιητες επισκευασιμους και μη, δηλωνω φανατικος ατμιστης και δεν  εχω καποιον λογο για να ξαναπαω "περιπτερο" 

Αποσυνδεδεμένος AbS

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2867 στις: Απριλίου 04, 2016, 12:32 »
Καλημέρα και από μένα .... Θανάσης, 53 ετών, από Καισαριανή, καπνιστής τα τελευταία 35 χρόνια ....
Είχα γραφτεί στο φόρουμ τον Ιανουάριο του 12 όταν και πρωτοέπιασα στα χέρια μου η.τ. (ovale egoc με τις αμπούλες και αγαπημένο υγρό τη γλυκόριζα θυμάμαι) ... μετά από 6 μήνες όμως γύρισα πάλι στο κ.τ.  
Αρχές Φεβρουαρίου φέτος ζήλεψα φίλο ατμιστή και είπα να το ξαναδοκιμάσω ... nobacco mas mini - icube16 η πρώτη επιλογή για φθηνή δοκιμή, virginia με μέντα η πρώτη γεύση (αγαπημένο μου τσιγάρο το More πράσινο) και μου άρεσε πολύ ...
Μετά από 2+ μήνες ατμίσματος (το κ.τ. ούτε να το δω δεν θέλω), είμαι πλέον με joytech evic vtc mini - nautilus με Ni200 (η καλύτερη κεφαλή για μένα από όσες δοκίμασα στο Ναυτίλο) και με diy υγρά από ecig κυρίως (virginia με glacial mint το αγαπημένο μου) αλλά φυσικά και με δοκιμές σε άλλα υγρά όπως bebeca και ry69 από atmos, vanilla-rum, καρύδα, baileys από ecig, κλπ .... 
Παρακολουθώ ανελλιπώς τα κανάλια των Aresmares, rip trippers και pbusardo, για ενημέρωση και φυσικά διαβάζω καθημερινά το φόρουμ ...
Να είστε όλοι καλά και ... keep vaping !  :)

Αποσυνδεδεμένος Yeti

  • **
  • 394
  • Φύλο: Άντρας
  • Jordan. Καλλιτέχνης (...εν αγνοία της Τέχνης)
    • Red-Knot Photography
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2868 στις: Απριλίου 05, 2016, 15:18 »
Καλώς σας βρήκα. Είμαι ο Ιορδάνης, επί το καλλιτεχνικότερον Jordan, είμαι 57 ετών και μένω στον  Κορυδαλλό (απ' έξω ακόμα!).
Είχα κάνει δύο προσπάθειες να μπώ στο χώρο του ατμίσματος πριν από 1 και 2 χρόνια αντίστοιχα, με ανάξια λόγου όμως προιόντα (όπως τώρα καταλαβαίνω), και φυσικά δεν κατάφερα να τα κρατήσω πάνω από μιά-δυό μέρες. Απογοήτευση! Κάποιοι φίλοι προσπαθούσαν να με συμβουλέψουν προς το σωστό δρόμο, αλλά τα mod που μου έδειχναν ήσαν κουμούτσες (τουλάχιστον έτσι τα έβλεπα τότε) και δεν μπορούσα να φανταστώ τον εαυτό μου να τα κουβαλάει, οπότε δεν το προσπάθησα καν. Πριν από δέκα μέρες, περνώντας από κάποιο κατάστημα είδα κάποια μινι modάκια και μου κίνησαν το ενδιαφέρον. Και άρχισε το googlάρισμα. Μιλάμε για ΠΟΛΥ διάβασμα και ψάξιμο. Για να μην γίνει το πράγμα κουραστικό, συντομεύω: Πρίν μόλις μιά βδομάδα αγόρασα τα πρώτα μου σωστά σύνεργα που θα κουβαλούσα με ευκολία. Από τότε δεν ξανάγγιξα τσιγάρο, ούτε θέλω να μυρίσω τη βρώμα του! Διαβάζω πολύ όσα λένε οι εμπειροι συνατμιστές, τα συγκρίνω, τα φιλτράρω και τα προσαρμόζω πάνω μου. Είμαι ήδη σίγουρος ότι μπήκα για τα καλά στο παιχνίδι.
Καλώς σας βρήκα λοιπόν!
Jordan

Αποσυνδεδεμένος Eddiej

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2869 στις: Απριλίου 06, 2016, 08:01 »
Καλημέρα κι από μένα. Είμαι ο Λευτέρης (και είμαι πολύ καλά), 37 ετών και μένω Γέρακα. Καπνίζω πολλά περισσότερα χρόνια από όσα θα ήθελα να παραδεχτώ. Συγκεκριμένα από τα 16 μου και πολύ σύντομα είχα φτάσει τα 2 με 2,5 πακέτα 25άρια τη μέρα. Είχα κάνει μια προσπάθεια παλιότερα με ηλεκτρονικό τσιγάρο η οποία και κράτησε περίπου 4-5 ώρες. Φτηνή κατασκευή, υγρά να στάζουν από παντού, μπαταρία να τελειώνει σε χρόνο dt, κάψιμο στη γλώσσα κτλ. Μου φαινόταν καλή η ιδέα του ηλεκτρονικού "ατμίσματος" παρόλα αυτά. Την προηγούμενη βδομάδα, την μέρα της ψευτιάς, πέρασα μπροστά από ένα μαγαζί με ηλεκτρονικά τσιγάρα, μπήκα μέσα και βγήκα δυο ώρες μετά με ένα istick 40w, έναν genitank mega και το Odin 101. Υπέρευχαριστημένος ως τώρα από την απόδοσή τους και την γεύση του υγρού. Πέρασαν οι πρώτες πέντε μέρες και εκτός από κάποιες ελάχιστες στιγμές, δεν έχω αποζητήσει το κανονικό τσιγάρο. Γι' αυτό λοιπόν είμαι πολύ καλά και συνεχίζουμε.

Αποσυνδεδεμένος hlias1971

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2870 στις: Απριλίου 06, 2016, 14:46 »
 ;D Καλησπερα..
Με λενε Ηλια απο Αθηνα...Αν και η επαφη μου με το ηλ τσιγαρο ηταν πριν απο τεσσερα χρονια...Μολις πριν δυο μηνες εγινα φανατικος οπαδος του..
Καπνστηςτριων πακετων την ημερα εφτασα στο μηδεν..Ξεκινησα με το Αter ego A7...Ομως μεσα στον μηνα ειδα οτι δεν με καλυπτε..Τωρα εχω το eVic VTC mini ..με ατμοποιητηA7 ms με αντισταση 1 om
Μου αρεσουν οι τσιγαρισιες τζούρες...
Το φορουμ σας ειναι καταπληκτικο..Εμαθα πολλα και ξερω οτι θα μαθω παρα πολλα ακομα μεσα απο τις ερωτισεις και τις απαντησεις που δινουν τα ΜΕΛΗ..μπορω να πωοτι ειστε το gps του ατμισματος...Απορεια και βρισκω την λυση..  
Καλη συνεχεια να χουμε..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.!!!!!!!!! 

Αποσυνδεδεμένος Gregoris

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
  • Έλα ρε ΠΑΟΚΑΡΑ!!!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2871 στις: Απριλίου 06, 2016, 14:52 »
Αν και με αρκετή καθυστέρηση...
Καλησπέρα και από μένα, με λένε Γρηγόρη και είμαι φανατικός ατμιστής από τα μέσα Αυγούστου 2015. Κάπνιζα ένα πακέτο καπνό την ημέρα.

Αποσυνδεδεμένος e-vaper

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2872 στις: Απριλίου 06, 2016, 19:40 »
Καλησπέρα σε όλους.

Καπνιστής τα τελευταία 23 χρόνια , σχεδόν όλα με στριφτό. Ένα μεγάλο πακέτο καπνό ανά 2 ημέρες.
Ατμιστής τους τελευταίους 5 μήνες χωρίς ούτε 1 τσιγάρο.

Είναι η 2η προσπάθεια αυτή. Η 1η ήταν το 2012 με iwant της Nobacco που φυσικά έληξε άδοξα μετά από μία εβδομάδα.

Ξεκίνησα με eGo-c μπαταρίες και Κ1 aspire ατμοποιητή αλλά στις 2 εβδομάδες πέρασα σε istick 40W (το οποίο βγήκε off στους 2 μήνες) και Nautilus mini ατμοποιητή.

Αποσυνδεδεμένος JOHNLFC66

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2873 στις: Απριλίου 06, 2016, 21:09 »
Καλησπέρα κι από μένα.
Με λένε Γιάννη, είμαι 49 ετών, καπνιστής απ τα 20 μου και (πολύ βασικό), δουλεύω νύχτα εδώ και 30 περίπου χρόνια. Τα τελευταία χρόνια είχα φτάσει σε σημείο να καπνίζω ένα μεγάλο καπνό ανά 2 μέρες . Η πρώτη μου απόπειρα στο ΗΤ έγινε το 2012,με τα προϊόντα της τότε εποχής, αλλά ήταν τελείως αποτυχημένη. Επιστροφή στον καπνό άμεσα. Πέρυσι το Πάσχα έκανα δεύτερη απόπειρα, με πιο καλό εξοπλισμό, istick30w, nautilus mini, αλλά, στη μία τσέπη ο ναυτίλος, στην άλλη ο καπνός. Μόνο στη δουλειά με βοήθησε λίγο, αντί δηλαδή να καπνίζω 20-25 τσιγάρα το βράδυ, κάπνιζα 10. Πριν 2 μήνες πήρα τον subtank mini, μέσω του οποίου, από ένα googleάρισμα, βρήκα το forum. Ο subtank δεν μου δούλεψε με το istick.το βραχυκύκλωνε. (Αργότερα, μέσω του forum, κατάλαβα το γιατί). Έτσι,κατά λάθος δηλαδή, αγόρασα το kangebox 70w. έχω να καπνίσω ΚΤ 20 μέρες κι ούτε θέλω. Αυτό για μένα είναι θαύμα. Κι αυτό χάριν του forum. Φτιάχνω στήνω, ξαναφτιάχνω ξαναστήνω κλπ..την έχω καταβρεί..ήδη περιμένω και τρίτο ατμοποιητή, για ακόμα περισσότερες δοκιμές.
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ...
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 08, 2016, 18:16 από JOHNLFC66 »

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2874 στις: Απριλίου 06, 2016, 22:31 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.


(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2875 στις: Απριλίου 07, 2016, 22:30 »
Καπνιστης για 35 χρονια πρωτοδοκιμασα ηλεκτρονικό το '12 αλλα δεν εκατσε. 4 μηνες πριν ξαναδοκιμασα κι απο τοτε τσιγαρο τελος. Μου αρεσουν τα DIY καπνικα,  με αρωματα αγορασμενα σε ανθρωπινες τιμες, δυστυχώς απ' εξω. 

Αποσυνδεδεμένος koliolios

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2876 στις: Απριλίου 07, 2016, 22:53 »
την καλησπερα μου σε ολη την παρεα του φορουμ αργησα να βρω το νημα για να σας συστειθω αλλα τα καταφερα :tongue_smilie:
το ονομα μου ειναι γιαννης ειμαι απο σαντορινη και ειμαι 28 χρονων εδω και 3μιση μηνες ξανα ξεκινησα το ατμισμα το οποιο πλεων εχει φτασει απο οτι βλεπω σε αλλο level και πλεων θεωρω πως ειναι απολυτα ικανο να ικανοποιεισει εναν καπνιστησε σημειο που να πεταξει επιτελους το τσιγαρο!
ξεκινησα με το κιτακι istick 60+melo2 δοκιμασα καποια ακομα προιοντα και απο αυριο μπαινω στο μηχανικο (magneto 2 me subtank mini) καλη μου τυχη lol....!
εχω ριξει αρκετο διαβασμα μεσα στο φορουμ σας και εχετε κανει καταπληκτικη δουλεια βοηθατε πολυ κοσμο και με ευχαριστηση απότι εχω καταλαβει και πανω απόλα διχως να ειπαρχουν εντασης
καλως σας βρηκα λοιπον...

Αποσυνδεδεμένος nick21

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2877 στις: Απριλίου 08, 2016, 09:27 »
Καλημέρα είμαι ο Νίκος 31 χρόνων και είναι η δεύτερη φορά που προσπαθώ να γίνω ατμιστης. Το κακό είναι ότι δεν εβρισκα καμία γεύση που να μου αρέσει γιατί εψαχνα όλο καπνικα αλλά δεν μου άρεσαν κανένα σαν γευση. Τώρα έχω ένα vtc mini με έναν τηλεμαχο v2 plus και πήρα το 12 monkeys και το london rain και τουλάχιστον καταλαβαίνω γεύση και μου αρέσει επιτέλους. Όποιος φίλος έχει γλυκά υγρά και δεν τα θελει έχω gina,bebecca,,ry4,maxxboro,manhattan για ανταλλαγή από το να τα πετάξω.

Αποσυνδεδεμένος simous caesar

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
  • Veni,Vidi,Vici
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2878 στις: Απριλίου 09, 2016, 00:02 »
 :bye:
Καλησπερα και απο μενα!!!!
Σιμος απο κω,33 χρ και ατμιστης απο το 2011 με 2 διαλλυματα αλλα συνεπεστατος απο το '12 και απο το '13 χωρις τσιγαρο!! :thumpup:
Μ'αρεσει παρα πολυ ο ατμος και σαν χομπι,τα η.τ. μου αρκετα (in search of the sunrise  ;) )
Γενικα κυμενομαι σε νορμαλ ρυθμους ατμισματος(οπως και ζωης)ψαχνοντας πιο πολυ να βρω αυτο που ψαχνω σε προιοντα που απευθηνονται σε νορμαλ χρηστες και απο κει,και με το μικροβιο του σκαλισματος να παρω το μεγιστο που μπορω.ειμαι εναντιων των υπερβολων(μονο κακο μπορουν να φερουν!!!!!!)
Ελπιζω με τον καιρο και αφου εξοικιωθω με το φορουμ να γνωριστουμε και καλυτερα!!!!!!!!
Γενικα ειμαι ατομο χαλαρο και ευδιαθετο,μεγαλος θιασωτης του χιουμορ και τις πλακας(καμια φορα ξεφευγω λιγο-εντος οριων παντα-γιατι λατρευω το γελιο!!!!!!!!ειναι κανονας και σταση ζωης!!!)ειμαι κοινωνικοτατος,παντα τις παρεσας ατομο και μ'αρεσει να ακουω αλλα και να δεχομαι τις αποψεις των αλλων.οταν ομως θιγομαι η προσβαλομαι κυριως σε διανοητικο επιπεδο εκει.......... :angry_orange:
Το φορουμ μου το συστησε φιλαρακι απο εδω,αν και το ηξερα,για να συμπληρωσω τυχων κενα στις γνωσεις μου αλλα και οτι αλλο προκυψει!!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 09, 2016, 14:13 από simous caesar »

Αποσυνδεδεμένος atha

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2879 στις: Απριλίου 10, 2016, 00:57 »
Γειά σας παιδιά :bye:
Θανάσης λέγομαι, Θεσαλλλονίκη,43 χρονών, φανατικός καπνιστής από τα 17 (2πακέτα SAGA ::) και αφού έκλεισε το εργοστάσιο CAMEL).
Σας γνώρισα μέσω του φόρουμ http://aqua4fun.gr του οποίου είμαι μέλος
εδώ και ένα χρόνο και αφορά ενυδρεία!
Έτσι σας παρουσίασα και ένα από τα χόμπι μου.
Κατόπιν μερικών ημερών "μπουκώματος" από καπνό,
ορμώμενος από τις παροτρύνσεις των μελών του προαναφερθέντος φόρουμ, πριν λίγες ώρες,αγόρασα τα εξής:
http://www.nobacco.gr/el/e-shop/e-cigs/3336-01-01-1607-nobacco-vaporflask-lite-detail
http://www.nobacco.gr/el/e-shop/accessories/3314-01-01-1612-nobacco-cupa-glassomizer-mayro-1209-detail
tobacco low classic
Από εκείνη την ώρα δεν άναψα ξανά τσιγάρο αλλά περιφέρομαι με το ΗΚ συνεχώς... :cigar:
Ένας από τους λόγους άλλωστε που παρουσιάζομαι σήμερα είναι για να θυμάμαι την ημερομηνία που έκοψα (?) το κανονικό τσιγάρο...
Ομολογώ πως ο καπνός μου αρέσει.
Μου αρέσει και η έννοια του καπνίσματος, αλλά σε όρια.
Πάντα ζήλευα αυτούς που καπνίζουν 4-6 τσιγάρα ημερησίως...
Εγώ απλά δε μπορώ!
Δε μου αρέσουν πάντως καθόλου τα αποτελέσματα του καπνίσματος.
Λίγες ημέρες πριν, διαβάζοντας παραμύθι στα παιδιά μου, η σύζυγος παραπονέθηκε πως βρωμάνε τσιγαρίλα τα ρούχα μου...
Και αυτή η μύτη που δεν μυρίζει...
Είναι εκνευριστικό.

Είναι πάρα πολλές οι απορίες μου σχετικά με τη συσκευή που αγόρασα αλλά και το τρόπο καπνίσματος ΗΚ.
Σέβομαι όμως ότι εδώ απλά παρουσιαζόμαστε και επιφυλάσσομαι να εκφράσω τους προβληματισμούς μου σε άλλο νήμα, μόλις καταλάβω άλλωστε και τη δομή αυτού του φόρουμ...
Φιλικά!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342290 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206494 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541442 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31067 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50178 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597241 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357771 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11527 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193067 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1314 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1308 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591908 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios