vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

346 επισκέπτες, 1 χρήστης
tsipi

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος Ermis P

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2835 στις: Φεβρουαρίου 28, 2016, 01:02 »
Γεια σας κι από μένα,
με λένε Ερμή και είμαι 37 ετών. Μανιώδης καπνιστής από τα 16 μου, ασχολήθηκα πρώτη φορά με το  η.τ.  πριν από 2 χρόνια σχεδόν. Από τότε έχω αλλάξει διάφορες συσκεύες αλλά μετά από κάποιους μήνες επέστρεφα πάντα στο κανονικό τσιγάρο. Εδώ και 3 μήνες ανακάλυψα την ύπαρξη αυτού του φόρουμ και μετά από αρκετό διάβασμα είπα να δοκιμάσω ένα μηχανικό mod με επισκευασιμο ατμοποιητή. Από τότε μείωσα το κάπνισμα σε 3 με 4 τσιγάρα ημερησίως κι όσο περνάει ο καιρός όλο και περισσότερες μέρες περνάνε μακρυά από το κ.τ.
Καλώς σας βρήκα!

Αποσυνδεδεμένος Alexxxbazzz

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2836 στις: Φεβρουαρίου 28, 2016, 21:58 »
Καλησπέρα σας, Αλέξανδρο με λένε ατμίζω 3 μήνες μετά της συζύγου και από την πρώτη στιγμή που έπεσαν στα χέρια μας τα Η.Τ. δεν έχουμε ανάψει Κ.Τ. Εγώ είχα κάνει και μια απόπειρα κοψίματος το 2009 με ένα Η.Τ. Από φαρμακείο του Παρισιού αλλά απέτυχε παταγωδώς. Καπνίζω από το 2001 έως το 2015. Αυτά για αρχή και ευχαριστώ πολύ για τις γνώσεις που μοιράζονται οι συμμετέχοντες στο φόρουμ βοηθώντας όλους τους νέους στο χώρο ή ακόμα αυτούς που θα το ακολουθήσουν στο εγγύς μέλλον.

Αποσυνδεδεμένος valaki

  • *
  • 6
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2837 στις: Φεβρουαρίου 29, 2016, 01:38 »
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα! :) Ονομάζομαι Βάλια και μένω στην Αθήνα. Η δικιά μου ιστορία με το τσιγάρο άρχισε όταν κατάλαβα ότι μου άρεσε μυρωδιά του. Ήθελα λοιπόν να δοκιμάσω να δω αν θα μου αρέσει και η γεύση.  Έτσι, αποφάσισα να ψάξω  για  ξεχασμένα τσιγάρα που άφηναν οι επισκέπτες-φίλοι των (αντικαπνιστών) γονιών μου. Το πρώτο μου τσιγάρο ήταν More. Στα κρυφά, κάπνιζα που & που, ότι έβρισκα σπίτι.


Για να μην τα πολυλογώ, από τα 17 ήμουν φανατική καπνίστρια. Μάρκες διάφορες: Marlboro (σκληρό light 100αρια μέντα) , BF (μπλε πορτοκαλί) , Assos (κασετίνα) , Καρέλια (κασετίνα) , Lucky Strike , President , Camel (άφιλτρο). Στις βραδινές εξόδους για να κάνω και το "κομμάτι" μου ,  κάπνιζα τύπου πουράκια: al capone και Dannemann speciale εναλλάξ και ανάλογα τα κέφια..





Από το 2001-'02 (δε θυμάμαι καλά) το γύρισα στον καπνό :Golden Virginia (πράσινο) , Old Holborn (κίτρινο) Drum (μπλε). Δε θα επεκταθώ σε επιλογές στα χαρτάκια/φιλτράκια.. καταλαβαίνετε.. Παρ' όλα αυτά τα τελευταία χρόνια σταθεροποιήθηκα (επιτέλους!) στον Drum τον άσπρο. Να σημειώσω εδώ, πως όταν έκανα τσιγάρα, ήθελα τουλάχιστον 2 πακέτα ημερησίως (εκτός από τα President), ενώ με τα στριφτά στις αρχές έκανα αρκετά (λόγω δοκιμών στα χαρτάκια), ενώ αργότερα κατέληξα με 15-20 στριφτά ημερησίως. Ήμουν τασάκι σωστό  :idiot1:



Όλα αυτά ανήκουν (ελπίζω) στο παρελθόν. Ψάχνομαι και ενημερώνομαι. Ομολογώ πως κάποια πράγματα δεν τα πολύ-καταλαβαίνω, αλλά έχω πάρει μεγάλη βοήθεια από το forum και τις πληροφορίες που μοιράζετε και σας ευχαριστώ!



τσιγάρο/στριφτό τέλος! :yahoo:




Δηλώνω (περήφανη) ατμίστρια εδώ και ένα μήνα!



Καλά ατμίσματα σε όλους!!! :thumbsup_move_1:
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 29, 2016, 08:51 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος xxiissmd

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2838 στις: Μαρτίου 01, 2016, 01:11 »
Γεια σας και απο μένα..!
Ονομάζομαι Αλέξης γεννήθηκα και μεγαλωσα στην Καισαριανη το 1980 και ζω μέχρι σημερα φρέσκο παντρεμένος πλέον (μου αρέσει πολυ το "χωριό" μου)! Δραστηριοποιούμαι στον χώρο της εστιάσεις απο το 1997. Δεν ήμουν ποτέ καλός μαθητής οποτε ζήτω εκ των προτέρων συγνώμη για τυχόν ορθογραφικά και συντακτικό... Βέβαια στα παιχνίδια και τις αταξίες πρώτος...! Μου αρέσεις να συμμετέχω σε συζητήσεις αλλά δύσκολα θα πάρω θέση... Ας πάρουμε απο την αρχή τωρα το πως βρέθηκα στην παρέα σας... χρόνια καπνιστής σχεδόν απο τα 16 μου κάτι που μου άρεσε τρελα και δε φανταζόμουν ποτέ  οτι θα το κόψω μέχρι που έχασα τον πατέρα μου απο καρκίνο στον πνεύμονα όπως και τους θείους μου οποτε ήταν ένα χαστούκι για εμένα και με έκανε να αλλάξω μυαλά... Κάπως έτσι είπα να δοκιμάσω το η.τ. Στην αρχή το ατμισμα δεν με γέμιζε αλλά είχα πεισμώσει.... με πολυ διάβασμα μεσα απο δω και διαφορά βίντεο άρχισα να το φέρνω στα μέτρα μου και πλέον να μην ξεκολλαω...!!! Με "λίγα" λόγια κάπως έτσι βρέθηκα στην παρέα σας... και κάπως έτσι ειμαι...!!!
Πλέον εχω αρχίσει να διαβάζω για να μαθαίνω!!!

Αποσυνδεδεμένος TeoA

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2839 στις: Μαρτίου 03, 2016, 20:51 »
Καλησπέρα σας, με λένε Θοδωρή, είμαι 24 ετών και σπουδάζω στο ΤΕΙ σαν Ηλεκτρονικός Μηχανικός.
Πρώην καπνιστής, ήρθα σε επαφή με το ηλεκτρονικό κάπνισμα το περασμένο καλοκαίρι και άρχισα τις τελευταίες μέρες με παρασκευή υγρού.
 
Cheers

spyros1

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2840 στις: Μαρτίου 04, 2016, 08:20 »
Καλημέρα παιδια.
Ένα πόστ και από εμένα εδώ, ομολογώ αρκετά  καθυστερημένο (γιατί είμαι μέλος εδώ περίπου ένα χρόνο....
Η αλήθεια είναι ότι πολλές φορές σκέφτηκα να γράψω αλλά δεν μου αρέσει να μιλάω πολύ για μένα.
Είμαι ο Σπύρος από Πάτρα. Έχω 2μιση χρόνια ατμιστής και 30 χρόνια καπνιστής.
Αυτό που για μένα έχει την προτεραιότητα στις σχέσεις μου είναι η ντομπροσύνη και η τιμιότητα.( Το ναι ναι και το όχι όχι...)
Δεν γουστάρω τα λαμόγια τους τύπους της αρπαχτής (με τους κλέφτες τους απατεώνες  και τους πονηρήδηδες "γυρνάει το μάτι μου"…).
Αυτά για την ώρα. Ένα καθυστερημένο Καλώς σας βρήκα  και καλά ατμίσματα σε όλους...  :D

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2841 στις: Μαρτίου 05, 2016, 12:36 »
Καλημέρα και από εμένα ομάδα!

Νέος και εγώ μόλις 4 μηνών ατμηστης και δεν έχω ανάψει ούτε ένα τσιγάρο!


Ξεκίνησε το ταξίδι μετά από βόλτα στον οδοντιατρο ο οποίος μου είπε για μια βδομάδα να μην καπνησω...
Οπότε καπάκια δανεικό η.τ. Από κουμπαρουλη και αυτό ήταν!

Πέρασαν από τα χέρια μου eleaf 40w  με aerotank mega  και aspire Nautilus mini, τα οποία τα έδωσα στην μάνα μου και έκοψε και αυτή το κάπνισμα (+1),
Τωρα έχω το kangertech subox με τον subtank
Και έχω παραγγείλει και περιμένω τον vtc mini με cubis!

Βασικά αυτά.....
Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους σας που με την εμπειρία σας βοηθάτε να γινόμαστε καλύτεροι!
Καλή συνέχεια και καταπληκτική δουλειά που γίνετε από τους διαχειριστές του forum.


Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2842 στις: Μαρτίου 06, 2016, 14:05 »
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΚΩΣΤΑΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 1.5 ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΧΩ ΦΥΓΕΙ ΑΠΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΞΑΝΑ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΤΣΙΓΑΡΟ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΕΤΣΙ.ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΛΟΙΠΟΝ

Καλώς ήρθες. Μόνο, μη γράφεις με κεφαλαία, γιατί είναι κουραστικό στην ανάγνωση.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 06, 2016, 18:48 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος defsta

  • *
  • 56
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2843 στις: Μαρτίου 09, 2016, 01:12 »
Καλησπέρα και απο μένα στην παρέα! :bye:
Δημήτρη με λενε, καπνιστής για περίπου 18 χρόνια. Πρίν περίπου 1.5 μήνα βρέθηκα εξώ απο ενα κατάστημα με η.τ χωρίς να το έχω καλοσκεφτεί να διακόψω το τσιγάρο. Εσβησά το στριφτό μου τσιγάρακι και μπήκα στο μαγαζι...
Εφυγα απ'το κατάστημα με ενα vtc mini / tron-s και εκτοτε δεν έχω καπνίσει ξάνα! Ετσι απλά... Πραγματίκα δεν το περίμενα οτι το η.τ θα μπορούσε να με βγάλει απο την ρουτίνα του τσιγάρου. Φυσικά, αμέσως ξεκίνησα το διάβασμα για το η.τ και ομολογω οτι το foroum αυτο με βοήθησε πολύ να κατανοήσω τι συμβαίνει.
Σαν πρώτο post θα ήθελα να πώ ενα ευχαριστώ για τις πολύτιμες πληροφορίες και ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!! :D

Αποσυνδεδεμένος STERH

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2844 στις: Μαρτίου 09, 2016, 11:48 »
Καλημερα σε ολους,
Λιγο αργα γραφω το πρωτο μνμ παρολο που εχω κανει εγγραφη εδω και αρκετο καιρο και διαβαζω το forum ακομα πιο πολυ.
Με λενε Στελιο ειμαι απο Αθηνα αλλα μενω μονιμα Ροδο. Ξεκινησα πριν χρονια το ητ με cartomizers αλλα επειδη η ολη υποθεση ηταν σχετο σιχαμα (πασαλειματα ,φορτισμα καθε τοσο, κλπ.) το παρατησα και εδω και δυο χρονια επανηλθα δριμυτερος .
Εχω παρει πολλα απο το forum και ελπιζω να δωσω.

Αποσυνδεδεμένος nais

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2845 στις: Μαρτίου 10, 2016, 11:51 »
Καλημέρα κι από μένα στην απίθανη ομάδα του e-kapnisma!!

Θανάσης, ορμώμενος εξ Αραχώβης. :D
"Θεριακλης" για καμιά 20ετία και βάλε... κι επιτέλους!!!!!! πάπαλα το κ....λο-τσίγαρο!!!

Πρώτη προσπάθεια πριν δυο χρόνια περίπου με ένα απλό η.τ. (χωρίς κουμπιά κλπ) αλλά πολύ ταλαιπωρία, "λαδίλα" παντού και κανένα καλό αποτέλεσμα. Απογοήτευση... Κλάμα το 100άρικο και πέταμα στο ντουλάπι... Άντε πάλι μπάφα-μπούφα...

Δεύτερη προσπάθεια πριν κάνα χρόνο με συσκευή "τούμπανο" από γνωστή εταιρεία αλλά κι εκεί πάλι απογοήτευση... Διαρροές παντού! Χάλια χέρια, στόμα, τσέπες... στο αυτοκίνητο δε, ερχόταν η πυροσβεστική να τραβήξει τα ζουμιά! :)) Επιστροφή στο κατάστημα δυστυχώς χωρίς να το αντικαταστήσω με άλλο  :wall: Ξανά μανά μπάφα-μπούφα...

Τρίτη προσπάθεια αρχές Δεκεμβρίου του '15. Ας το ξαναπαλέψω λέω! Σετάκι λοιπόν με δύο απλές συσκευές, νέα υγρά και φύγαμε! Χμμμ... Σα να πήγαν καλύτερα τα πράγματα εδώ!! Στο μήνα το σετάκι δόθηκε σε φίλο και αντικαταστάθηκε με μοντάκι κι επισκευάσιμο ατμοποιητή.
Εδώ αρχίζει το παιχνίδι!!! Στησίματα, μαγειρέματα κι όλα τα καλούδια! Όσο για το άλλο το "κέρατο", ούτε να το μυρίσω! Επιτέλους!!!!!!!  :yahoo:

Άρχισα να το ψάχνω λιγάκι περισσότερο και τσούπ να και το e-kapnisma!!! ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΟ!!! Εδώ βρήκα κι έμαθα πάρα πολλά! Πάρα πολύ καλή δουλειά!!!
Ευχαριστώ όλους τους συμφορουμήτες για την βοήθεια κι ελπίζω να μπορέσω κι εγώ να βοηθήσω με τη σειρά μου!

Καλώς ανταμωθήκαμε λοιπόν και καλά ατμίσματα!!

Αποσυνδεδεμένος blade252

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2846 στις: Μαρτίου 11, 2016, 22:17 »
Καλησπέρα ονομάζομαι Κωνσταντίνος ατμιζω από το 2010 Ιούνιο περάσανε πολλά από τα χέρια μου αλλα είμαι λιγάκι κολλημένος με τα μηχανικά μοντακια και με μεσατους ατμοποιητες. Το διάβαζα το φορουμ και είπα να γίνω μέλος για ανταλλαγή απόψεων και για την παρέα. Σαν χόμπι παίζω μουσική και μπασκετακι αφού πλέον που δεν καπνίζω μπορώ και τρέχω σαν άνθρωπος. Αυτά από έμενα θα τα λέμε και σε άλλα θέματα μέσα εδώ 

Αποσυνδεδεμένος Atsik

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
  • Laugh-Love-Live !
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2847 στις: Μαρτίου 12, 2016, 10:42 »
Καλημέρα στην παρέα !
Είμαι ο Μπάμπης απο Θεσσαλονίκη και είμαι καλά !  :)) :))
Μετά απο τουλάχιστον 25 χρόνια φανατικού καπνίσματος,2 πακέτα Prince ημερισίως :thumpdown: και μετά απο 3-4 αποτυχημένες προσπάθειες ξαφνικά μου έκανε κλίκ !!
Πήρα τηλέφωνο ένα συνεργάτη και φίλο που ασχολείται με το η.τ. και του είπα.. "Γιάννη κόβω το κάπνισμα τώρα,χρειάζομαι τη βοήθεια σου,ετοίμασε μου ένα ηλεκτρονικό μαραφέτι τώρα!! " Την επομένη το πρωί είχα στα χέρια μου ενα iStick 20w με ένα Nautilus mini και 30ml.. ζουμί  και μια διεύθυνση, e-kapnisma.gr !!! :laugh1:
Εχουν περάσει 36 μέρες έκτοτε χωρίς κ.τ. και ήδη νιώθω άλλος άνθρωπος  :thumpup: οπότε θα ήθελα να αρπάξω την ευκαιρία και να τον ευχαριστήσω δημοσίως για την βοήθεια και την συμπαράσταση του ένα μήνα τώρα μιάς και, εδώ και χρόνια,είναι μέλος του φόρουμ γνωστός με το όνομα yiazir
Ευχαριστώ Γιάννη !!! :respect:

Ένα μεγάλο ευχαριστώ και σε όλους εσάς εδω μέσα που διαβάζω τόσο καιρό,κάτι το οποίο με βοηθάει αφάνταστα !!!

Να είστε όλοι καλά.

Αποσυνδεδεμένος atheak

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2848 στις: Μαρτίου 14, 2016, 08:43 »
Καλημέρα σας κι από μένα.
Ονομάζομαι Άρης και είμαι από Αθήνα. Είμαι καπνιστής εδώ και 35 χρόνια περίπου και μετά από 1 (6μηνη) αποτυχημένη προσπάθεια για να το κόψω το ρημάδι, αποφάσισα να δοκιμάσω τη λύση του ηλεκτρονικού τσιγάρου. Πάει σχεδόν μήνας που έχω αρχίσει να το ψάχνω και επιτέλους μετά από αρκετό διάβασμα μέσα στο φόρουμ, αλλά και με την προτροπή φίλου ατμιστή, έκανα το "μεγάλο" βήμα να παραγγείλω ένα VTC mini με Tron από Κίνα για αρχή. Το μόνο που εύχομαι προς το παρόν είναι να μην έχω κάνει λάθος στην επιλογή μου για αρχή και αυτή η προσπάθεια μου να μην πέσει στο κενό, είδωμεν.
Μέχρι να μου έρθει λοιπόν το μοντάκι θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους εσάς εδώ μέσα που μου έχουν λύσει αρκετές απορίες και ελπίζω στην βοήθεια σας γιατί σίγουρα θα υπάρξουν αρκετές ακόμα.
Να είστε καλά!!!

Αποσυνδεδεμένος PanCivi

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
  • I never told the truth so I can never tell a lie.
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2849 στις: Μαρτίου 14, 2016, 22:39 »
Καλησπερα σας.Ονομαζομαι Παναγιωτης.Ημουνα 21 χρονια καπνιστης μεχρι πριν τρεις μηνες που απο περιεργεια ξεκινησα το ατμισμα.Απο τοτε ειμαι χωρις τσιγαρο δυομιση μηνες και συνεχιζω.Δεν το εχω μετανιωσει που το εκοψα το ρημαδι γιατι σταδιακα βλεπω τις αλλαγες στον οργανισμο μου.Στην αρχη παιδευτηκα μεχρι να ξεδιαλυνω καποια πραγματα(υγρα, mods) αλλα χαρις στο φορουμ βρηκα μια ακρη και σας ευχαριστω για τη βοηθεια σας.


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342318 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206530 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541487 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31073 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50193 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597291 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357813 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11537 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193075 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1321 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1314 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592026 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios