vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

259 επισκέπτες, 4 χρήστες
vasim, mathimatikos1966, razen, Parolos

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος mankar72

  • ****
  • 1240
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2520 στις: Απριλίου 17, 2015, 13:13 »
Γειά σας & Χρόνια Πολλά.


Με λένε Μάνο, είμαι 43 ετών, Πολιτικός Μηχανικός στο επάγγελμα. Κάπνιζα από τα 15 μου μέχρι πριν δύο χρόνια όπου ένας φίλος μου μίλησε για το η.τ. Αυτό ήταν, την επόμενη μέρα πήγα σε ένα μαγαζί αγόρασα ένα αρχικό πακέτο η.τ. και έκτοτε δεν έχω ξανακαπνίσει.


[size=78%]Σε αυτά τα δύο χρόνια ατμιστικής εμπειρίας έχω δοκιμάσει πολλά ατμιστικά προϊόντα.[/size]
Αγαπημένοι μου ατμοποιητές είναι πλέον οι: kayfun l+, eviva & phenomenon. Τα ρεύματα με ευχαριστούν περισσότερο να τα λαμβάνω από μηχανικές μπαταριοθήκες με αγαπημένο το nemesis.


Σε αυτά τα δύο χρόνια ατμίσματος έχω  επισκεφθεί αρκετές φορές το forum κυρίως για να δω γνώμες συνατμιστών για συγκεκριμένα προϊόντα. Η απόφαση μου να γίνω μέλος στο forum ελήφθη πριν από λίγες ημέρες για να μπορώ πλέον να μοιράζομαι τις ατμιστικές εμπειρίες μου και απόψεις με τους φίλους ατμιστές.


Καλή συνέχεια σε όλους

Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2521 στις: Απριλίου 17, 2015, 15:06 »
Καλησπέρα στην παρέα! Είχα γράψει στην ενότητα "Νέος Ατμιστής" το πρώτο μου μήνυμα αλλά η καταλληλότερη ενότητα είναι εδώ. Κάνω μία μίνι αντιγραφή, προσθέτοντας κάποιες λεπτομέρειες, για εμένα σημαντικές (αν η Διαχείριση κρίνει οτι πρέπει να σβηστεί το ποστάρισμα στην άλλη ενότητα, ας προβεί στις απαραίτητες ενέργειες, δεν το κάνω με σκοπό να αυξήσω τον αρ. μηνυμάτων μου) και ελπίζω να διαβαστούν απο νέους και επίδοξους ατμιστές.

 Ονομάζομαι Γιώργος και διαμένω στα Χανιά. Φρέσκος ατμιστής 15 ημερών, παρέα με την σύζυγο. Μας έχει κερδίσει και τους δύο, δεν σκεφτόμαστε καθόλου το κ.τ και δεν καπνίζουμε πλέον, απο την 1η κιόλας ημέρα! Το κ.τ μου φαίνεται ήδη παρελθόν, παρόλο που είμαι ακόμη στην αρχή και χαίρομαι ιδιαιτέρως! Έχει ήδη βελτιωθεί η γεύση και η όσφρηση μου και πλέον το κ.τ μου "βρωμάει"! Ξυπνάω το πρωί με όρεξη και πλέον ο ύπνος "μου φτάνει", δεν νιώθω οτι θέλω να κοιμηθώ μέχρι το μεσημέρι! Ιδιαίτερα σημαντικό για εμένα είναι οτι πλέον ατμίζω χωρίς τύψεις οτι κάνω κακό στα παιδιά μου και λέω πώς τα έπαιρνα τόσο καιρό αγκαλιά με τα ρούχα μου ποτισμένα απο την βρωμερή συνήθεια του κ.τ..  Την επόμενη κιόλας ημέρα μπαίνοντας στο αυτοκίνητο αηδίασα απο την μυρωδιά, ξήλωσα τα πάντα και τα έπλυνα, δεν άντεχα την μυρωδιά! Την 3η ημέρα επιχείρησα να καπνίσω, ήθελα να δω πώς θα μου φανεί και να "τεστάρω" τον εαυτό μου, όχι γιατί μου έλειπε. Στην 2η τζούρα το πέταξα.. Αηδίασα και απορούσα πώς κάπνιζα τόσα χρόνια!
 Απο εχθές το απόγευμα έχω ξεκοκκαλίσει τα επιστημονικά άρθρα-έρευνες που υπάρχουν στο Φόρουμ, διάβαζα ακόμα (και θα συνεχίσω, είναι πάρα πολλά!) πριν αποφασίσω να μοιραστώ τις σκέψεις μου μαζί σας. ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ! Πόσο μλκς ήμουν! Γιατί να το κάνω αυτό στον εαυτό μου τόσα χρόνια! Ευτυχώς με φώτισε και είπα να κάνω προσπάθεια με η.τ, η οποία ούτε κάν προσπάθεια ήταν, με κέρδισε και μου άρεσε απο την πρώτη στιγμή, το έκοψα με μηδενική προσπάθεια! Κάλλιο αργά παρα ποτέ! Βρήκα και νέο χόμπυ, είμαι αποφασισμένος να ασχοληθώ όσο ενεργά μου επιτρέπει ο χρόνος μου και να "προσυλιτήσω" όσους περισσότερους μπορώ, ειδικά τους φίλους μου νιώθω οτι οφείλω να τους ενημερώσω!

Ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ απο εμένα για το Φόρουμ και την Ομάδα Διαχείρισης, έχετε κάνει φοβερή δουλειά και σας ευχαριστώ για όλες τις πληροφορίες που έχω πάρει και πρόκειται να πάρω απο εσάς και απο τα μέλη συνατμιστές! Καλή δύναμη στο έργο σας και συνεχίστε με τον ίδιο ζήλο! Επιτελείται έργο!!

    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!
   
 


« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 17, 2015, 15:18 από GiorgosRab »

Αποσυνδεδεμένος Giannis.B

  • **
  • 369
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2522 στις: Απριλίου 20, 2015, 13:57 »
Γεια σε ολους.
Ειμαι ο Γιαννης, 49 ετων,μενω Πατρα,ειμαι παντρεμενος και εχω ενα κοριτσακι 8 ετων.Καπνιζα 2 πακετα την ημερα winston και μετα απο συμβουλη συναδελφου και καλου φιλου του " Spiros 1 " αρχισα χωρις να το εχω σκεφτει νωριτερα το Η.Τ.πριν απο 3 μηνες.Μπαινω σχεδον καθημερινα στο φορουμ και εχω διαβασει παρα πολλα ετσι ωστε να γνωριζω πλεον αρκετα.Κατοχος μεχρι στιγμης συμφωνα με την σειρα που τα αγορασα 1.) Aspire Nautilus 2.) Σοφια 3.) Kangertech Subtank mini 4.) Kayfun V4 παω και για δευτερο ( κλωνοι).Τα υγρα τα φτιαχνω μονος μου,και εχω μια αδυναμια σε αυτα της Atmos Lab.Αγαπημενα με σειρα προτιμησης ειναι 1.) Gina 2.) Κapnos 3.) Agrinio 4.) Barbara.Καλα ατμισματα σε ολους.

Αποσυνδεδεμένος arg_vav

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
  • Οι Llannister ξεχρεώνουν, εγώ χλωμό.
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2523 στις: Απριλίου 20, 2015, 22:05 »
Καλησπέρα στο forum, είμαι ο Αργύρης απο Αθήνα, 36 ετών, φωτογράφος. Εδώ και δυο μήνες εχω ξαναμπεί στο χώρο του ΗΤ και απο τότε δεν εχω ξαναδοκιμάσει και ούτε θέλω ΚΤ. Πριν πέντε χρόνια περίπου είχα πρωτοδοκιμάσει την τύχη μου με ΗΤ αλλά τότε τα πράγματα ήταν αλλιώς..Ήμουν για 17-18 χρόνια καπνιστής του ενός πακέτου την μέρα.

Μετά απο δύο μήνες εχω φτάσει στο σημείο να φτιάχνω τα δικά μου υγρά αλλά και αντιστάσεις. Κακές αγορές υπήρξαν αλλά οκ..όσο ζούμε μαθαίνουμε.Το forum με έχει βοηθήσει πολύ και για αυτό σας ευχαριστώ όλους και σίγουρα έχω πράγματα να ρωτήσω.

Απο εξοπλισμό εχω εναν mini nautilo με aspire μπαταρία για back up, αλλά κυρίως παίζω με τον expromizer 1.2. Σύντομα έρχεται και το sigelei 30w.

Αυτά για τώρα!!

Αποσυνδεδεμένος e-fuming

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
  • Απολαυση χωρις..........πισσα!!!
    • Απολαυση χωρις ..........πισσα!!!
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2524 στις: Απριλίου 20, 2015, 22:06 »
Φίλοι και φίλες γεια σας ! Είμαι ο Γιώργος είμαι μέλος στο e-kapnisma απο τον Δεκέμβριο του 2011!!! Είχα τότε κόψει το τσιγάρο το κανονικό και έκανα ηλεκτρονικό τσιγάρο τότε τα Ego-t !
Την πίστη μου στο ηλεκτρονικό τσιγάρο την έκανα επάγγελμα που διατηρώ ακόμα !
Δεν τα λέγαμε πολυ απο το forum διότι ασχολούμε και με άλλο επάγγελμα και αυτο που περιόριζε στο να μπω να γράψω και να τα λέμε απο εδω ( φυσικα όμως σας παρακολουθούσα)
Αυτο το διάστημα εχω περίπου 6 μήνες που εχω ξεκινήσει ενα blog ενημέρωσης οπου κάνω Παρουσιασεις σε οτι έχει σχέση με το ηλεκτρονικό τσιγάρο !!
Πριν κανένα 2 μηνο ξεκίνησα να φτιάχνω βιντεο με slide show εικόνες και πριν 10 μέρες ξεκίνησα να κάνω και ο ίδιος Παρουσιασεις βιντεο!
Οι γνώσεις μου ειναι αρκετές και πιστεύω μπορω να βοηθήσω την κοινότητα του ηλεκτρονικού τσιγάρου που τόσο αγαπώ !
Οι γνώσεις μου τωρα πάνω στις βιντεο παρουσιάσεις δεν ειναι πολλες απλα προσπαθώ για το καλυτερο και θα προσπαθώ , για τυχων λάθη μου θέλω να με δικαιολογήσετε ( θα προσπαθώ για το καλυτερο)




Τωρα δεν ξέρω αν έκανα σωστά την παρουσιαση μου η αν έπρεπε να την κάνω διαφορετικά δέχομαι παρατηρήσεις απο τους υπεύθυνους του forum με σεβασμό !!


www.Fuming.gr
Καλη συνεχεια σε οτι κάνετε !!
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 21, 2015, 00:41 από e-fuming »

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2525 στις: Απριλίου 21, 2015, 22:19 »
Καλησπέρα! Ονομάζομαι Παναγιώτης Ξανθόπουλος, φοιτητής στο ΕΜΠ 23 ετών. Κάπνιζα από τα 15 μου και πριν από 1 χρόνο ξεκίνησα να ατμίζω. Πλέον έχω 5 μήνες χωρίς τσιγάρο και σιγα-σιγά μειώνω και το ηλεκτρονικό. Πολλά μπράβο για το φόρουμ!

Αποσυνδεδεμένος konmac

  • **
  • 405
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2526 στις: Απριλίου 21, 2015, 22:50 »
Γεια σας. Είμαι άντρας 49 χρόνων και καπνίζω συστηματικά από 15 χρόνων. Τσιγάρο στην αρχή , πούρα και πουράκια αργότερα (για 10 χρόνια) και ξαναγύρισα στο τσιγάρο από τον Φεβρουάριο γιατί δεν με βόλευε το κάπνισμα του πούρου στο κυνήγι. Πάντα ήμουνα βαρύς καπνιστής  ( 3 πακέτα τσιγάρα ) Την μεγάλη τρίτη αγόρασα το πρώτο ηλεκτρονικό τσιγάρο ένα e go one . Δεν ξανά έβαλα τσιγάρο στο στόμα αν και το πρωί δυσκολεύομαι να ανεβάσω επίπεδα νικοτίνης.. Σήμερα πήρα το δεύτερο E GO ONE (ευχαριστημένος από το πρώτο και την υποκατάσταση που μου δίνει) για χρήση διαφορετικής πυκνότητας νικοτίνης.  Είχα κάνει 3 απόπειρες κοψίματος του τσιγάρου με πάνω από χρόνο αποχή . Την τελευταία φορά πήρα 20 κιλά σε ένα χρόνο ενώ χρησιμοποιούσα τσίχλες νικοτίνης. Έως τώρα το τσιγάρο δεν μου λείπει , αν και δεν αφήνω από το χέρι το ηλεκτρονικό. Θεωρώ ότι έχω αφήσει πίσω την βρωμά, τα πολλά έξοδα, και περί υγείας βλέπουμε…. Αν εξαιρέσω το ξύσιμο του λαιμού, και τον τυμπανισμό αλλά προβλήματα δεν παρουσιάστηκαν. Αυτά από εχθές είναι σε ύφεση γιατί πήρα υγρό χωρίς άρωμα – γεύση.  Καλές συζητήσεις να έχουμε….

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2527 στις: Απριλίου 23, 2015, 16:23 »
Γειά σε όλους σας.Το όνομα μου είναι μπάμπης νέος ατμιστής(1 μηνα)αλλά από τη στιγμή που έπιασα το η.τ στα χέρια μου δεν έχω καπνίσει ούτε ένα κ.τ αν και σε κάποια φάση που το υγρό που ξεκίνησα και μου άρεσε παρα πολυ ενα πρώι μου έφερνε εμέτο και εκτοτε δεν μπορω να το αμτίσω με τίποτα.Το forum είναι φοβερό και μου 'ελυσε πάρα πολλές απορίες.Καλή συνέχεια σε όλους!!!

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Αποσυνδεδεμένος kostas93

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2528 στις: Απριλίου 25, 2015, 18:20 »
Καλησπέρα, ονομάζομαι Κωνσταντίνος και είμαι φοιτητής στο ΕΚΠΑ. Κάπνιζα από τα 17 συστηματικά και τα τελευταία 2 χρόνια έκανα περίπου 1 καπνό ανα 2ήμερο... Ή 1,5-2 πακέτα/ημέρα (μαλμπορο λαιτ). Το Πάσχα μου έκαναν δώρο μπαταρία IPOW 2 από Αγγλία και έτσι το πήρα απόφαση να δοκιμάσω μήπως κόψω το ΚΤ μια και καλή! Πήρα λοιπόν δοκιμαστικά έναν φθηνό ατμοποιητή (alter ego) και την τελευταία βδομάδα την έβλαγα χωρίς καθόλου ΚΤ! Δεν μπορώ να πω ότι έχω πολυκαταλάβει τι παίζει και τι αγορές πρέπει να κάνω τώρα που πήρα απόφαση να συνεχίσω το ΗΤ αλλά υποθέτω είναι ακόμα πολύ νωρίς και με τον χρόνο και βοήθεια θα καταλάβω τι παίζει!  :confused1: Συγχαρητήρια για το φόρουμ και σε όλους όσους βοηθάνε!  :thumpup: Ελπίζω να μπορέσω και εγώ να βοηθηθώ και να βοηθήσω! (ανοιχτός για προτάσεις και στα 2!)  :D

Αποσυνδεδεμένος Αχιλλεας1981

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2529 στις: Απριλίου 28, 2015, 02:21 »
Καλημερα στην ομορφη παρεα του forum!
Ονομαζομαι Αχιλλεας,34 ετων και ειμαι καπνιστης.
Πριν λιγες μερες,εκανα μια συζητηση με εναν συναδερφο στην δουλεια,για το θεμα αντοχης και πρωινου βηχα, λογω τσιγαρου.
Αυτος ατμιζει 2 χρονια και απ'αυτα που καταλαβα ειναι οτι εχει βρει την υγεια του!!! :thumpup:
Εχω κανει πολλες συζητησεις και με αλλα ατομα που ατμιζουν και ολοι εχουν την ιδια απαντηση "βρηκαμε την υγεια μας"
Εγω αυτην την στιγμη εχω φτασει να καπνιζω,σχεδον 1 καπνο την μερα,αποτελεσμα αυτου,πολλα "Γατακια" στον λαιμο και σπαστικο πρωινο βηχα.
Ετσι μπηκα κι εγω στο "τρυπακι" να ξεκινησω Η.Τ
Πριν Μια ωρα περιπου,εκανα την πρωτη μου παραγγελεια!  1 KANGERTECH subtank Mini και 1 ELEAF istick 30w
Eφτασα στο σημειο να ανυπομονω για την παραγγελεια που εχω κανει, που δεν μπορω να περιμενω !
ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ με το βρωμο τσιγαρο.Μου κατεστρεψε την ζωη!
Εχω κανει πολλες προσπαθειες να το κοψω, αλλα δυστυχως,ειναι αδυνατον!
Πιστευω! οταν θα ξεκινησω το Η.Τ να ειναι η αρχη του τελους για το Κ.Τ
Αυτα προς το παρων!
Καλως σας βρηκα!


Αποσυνδεδεμένος Cheftakis

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2530 στις: Απριλίου 28, 2015, 23:15 »
Καλησπέρα είμαι ο Τάκης,20 χρονών,ασχολούμαι με την μαγειρική και δεν καπνίζω καθόλου.Ο λόγος που είμαι εδώ είναι για να μάθω κάποια πράγματα σχετικά με το ή.τ,με σκοπό να βοηθήσω τους γονείς μου.Καπνίζουν αρκετά χρόνια απο 20-25 τσιγάρα και αποφάσησαν να ξεκινήσουν το άτμισμα.Ότι βοήθεια και πληροφορίες μπορεί να προσφέρει κάποιος είναι δεκτές.
Ευχαριστώ πολυ!

Αποσυνδεδεμένος dkoure

  • **
  • 169
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2531 στις: Απριλίου 30, 2015, 01:36 »
Καλησπερα, ειμαι ο Δημητρης, 25 χρονων και ξαναεπιασα προσφατα το ΗΤ μετα απο 3 χρονια, αρχικα για να μειωσω και πλεον για να κοψω εντελως το ΚΤ. Αφου σιγα σιγα περναει η υπερβολικη αρχικη ενασχοληση με reviews και ερευνα, ωστοσο βλεπω το ενδιαφερον μου να παραμενει εντονο για την ερευνα για μπαταριες, ατμο, υγρα κτλπ, οποτε αρχιζω να το προσεγγιζω και σαν χομπι, αν και ο τελικος μου στοχος ειναι να σταματησω καθε τυπου εξαρτηση!


Ενα μεγαλο μπραβο στο φορουμ και στα μελη για την ζωντανια τους και το ενδιαφερον που δειχνουν για την κοινοτητα !

Αποσυνδεδεμένος galadriel

  • *
  • 9
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2532 στις: Απριλίου 30, 2015, 13:07 »
Καλημέρα σε όλους,


Είμαι η Ελένη, 32 ετών και κάτοικος εξωτερικού (UK) εδώ και κάτι χρόνια. Κάπνιζα λίγα και καλά (social smoker) από τα 18, αλλά κάπου στα 20 ξεκίνησα περισσότερο με στριφτά old holdborn καπνό κίτρινο. Το είχα σιχαθεί το σπορ εδώ και πολλά χρόνια αλλά δεν έλεγα να το κόψω. Ήταν στη μέση και φίλοι και ο παρτενέρ που κάπνιζαν και ήταν δύσκολο.
Μια ωραία μέρα πριν από κάτι μήνες πήγαμε με το καμάρι μου (που καπνίζει εδώ και 20 χρόνια) και πήραμε ηλεκτρονικό, και από τότε αυτός δεν έχει βάλει καν τσιγάρο στο στόμα του, κι εγώ μετά από μια μικρή κλεψιά εκεί στην αρχή το κοψα τελείως. Και πραγματικά το χαίρομαι πολύ.


Να στε όλοι καλά και χάρηκα που σας βρήκα.

Αποσυνδεδεμένος beesness

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2533 στις: Μαΐου 02, 2015, 03:21 »
Καλημερα.
Ειμαι ο Μακης και ειμαι σχετικα νεος στο ατμισμα.
Εχω σταματησει να καπνιζω απο την πρωτη κιολας μερα που ατμισα. Δε μπορουσα να πιστεψω ποσο ευκολο ηταν τελικα. Ειδικα αν σκεφτει κανεις οτι καπνιζα σχεδον 20 χρονια! Απο περιεργεια αναψα κανα δυο τσιγαρα μετα απο περιπου μια εβδομαδα και συνειδητοποιησα οτι δεν ειχα καμια επιθυμια για καπνισμα πια.
Τωρα μετα απο σχεδον τρεις μηνες, ατμιζω 2-3ml DIY υγρα των 5mg (απο 18mg που ξεκινησα) χρησιμοποιοντας ενα Kanger Evod Mega.
Ο λογος της συμμετοχης μου στο φορουμ ειναι να παρω ιδεες και βοηθεια καθως πιστευω οτι ηρθε η ωρα να αναβαθμισω το πιστο μου Evod Mega.
Καλως σας βρηκα.

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #2534 στις: Μαΐου 02, 2015, 13:33 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.


(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343177 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206927 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542205 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31354 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50546 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597880 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358519 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11878 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193429 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1450 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1449 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594195 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios