vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

270 επισκέπτες, 3 χρήστες
joki, dallaskdp, camber

ΟΣΟΙ ΠΕΣΑΤΕ ΣΤΟ.... ΜΗΔΕΝ (κατηγορία ... Φλορέξ), ΕΔΩ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
εσεις οι υποψηφιοι φλορεξ με τα 5βολτα 12βολτα, δοκιμαστε στα 4-5mg να μας πειτε τι παιζει απο χτυπημα στα βολτ αυτα. Ενταξει, αν σας κανει θα εγκρινω την κατηγορια φλορεξ και μεχρι τα 5mg :)
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 10, 2011, 07:08 από atmistis »

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Πάντως τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα , αν είναι να πέσω στο μηδέν , το κόβω και τελείως το ρημαδιασμένο

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Σωστοοοοοοοοοοος, ποιος ο λογος αλλωστε ;  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Σωστοοοοοοοοοοος, ποιος ο λογος αλλωστε ;  :tongue_smilie:
ναι δεν βλέπω τον λόγο  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
ναι δεν βλέπω τον λόγο  :dontknow:
Μα δεν υπαρχει οντως, διοτι σημαινει οτι δεν το εχεις αναγκη, εφοσον δεν εχεις ελλειψη απο κατι  ;)

Αποσυνδεδεμένος MANOSF

  • ***
  • 503
  • Φύλο: Άντρας
εγώ άντεξα τα 2 mg  μια  μερά  μέτα  ξαναγύρισα  στα 12.

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν

Πάντως τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα , αν είναι να πέσω στο μηδέν , το κόβω και τελείως το ρημαδιασμένο

Και γω ετσι το βλέπω, αλλά υπάρχει και η άλλη άποψη που λέει οτι κάνεις ολα τα υπόλοιπα χωρίς να προσλαμβάνεις νικοτίνη.
Περι ορεξεως ο καθενας, τι να κανουμε.


Μπορεί Γιάννη να μην έχεις ανάγκη τη νικοτίνη, αλλά ολο και κατι έχεις να ασχολείσαι, είναι πιο ανώδυνο ετσι, τουλάχιστον ετσι νομίζω εγω.

Αποσυνδεδεμένος Angelos

  • ****
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
Όταν το κόβεις για κάποια χρόνια και το ξαναρχίζεις δεν το κάνεις επειδή σου λείπει η νικοτίνη αλλά η συνήθεια. Οπότε κάποιος μπορεί για δικούς του λόγους να κόψει την νικοτίνη αλλά γουστάρει την συνήθεια-κίνηση-ντουμάνι. Ούτως η άλλως η εξάρτηση της νικοτίνης περνάει σε μια βδομάδα το πολύ, όλα τα άλλα είναι στο μυαλό μας

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
εγώ άντεξα τα 2 mg  μια  μερά  μέτα  ξαναγύρισα  στα 12.
λογικό ακούγεται  8)
Τα 2 mg είναι σαν να ατμίζεις αέρα κοπανιστό

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Όταν το κόβεις για κάποια χρόνια και το ξαναρχίζεις δεν το κάνεις επειδή σου λείπει η νικοτίνη αλλά η συνήθεια. Οπότε κάποιος μπορεί για δικούς του λόγους να κόψει την νικοτίνη αλλά γουστάρει την συνήθεια-κίνηση-ντουμάνι. Ούτως η άλλως η εξάρτηση της νικοτίνης περνάει σε μια βδομάδα το πολύ, όλα τα άλλα είναι στο μυαλό μας
κι αυτό σωστό είναι Αγγελε

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Συμπαθέστατε Γαβριήλ απο τα μαλλιά το τραβάς και εξηγούμε.
Απο τα 36+24mg  με 5v μου δοκιμάζεις non και ονειρεύεσαι να γίνεις Φλωρέτα :hmmm: :-[ :tongue_move_02:  κομματάκι χλωμό το βλέπω, ξεκίνα να κατεβαίνεις σιγά-σιγά και θα σου έρθει καλύτερα.. :yes: :heat:

Ρε Μιχάλη αναγκαστικά έγινε η στροφή...μου έχουν τελειώσει τα υγρά και έχω μείνει με κάτι νον ξεχασμένα...
Ποιος πέφτει από 36 και 24 στο νον;

Αποσυνδεδεμένος MANOSF

  • ***
  • 503
  • Φύλο: Άντρας
λογικό ακούγεται  8)
Τα 2 mg είναι σαν να ατμίζεις αέρα κοπανιστό

Για όσο  το έκανα  και ήμουν ήρεμος δεν  το καταλάβαινα  ,  όταν  άρχισαν  το στρες   στην  δουλεία  τότε  ανέβηκα πάλι. 

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Εγω παλι λογο του οτι ημουν Hardcore καπνιστης κ δεν αρχησα το η/τ για να κοψω το καπνισμα,αλλα ως εναλακτικο τροπο καθως και για οικονομικους λογους(2500ευρο το χρονο,θα χα παει στην Ibiza κ στις Χαβαη)!!!Οποτε τα 24,αντε ως τα 16mg μια χαρα ειναι.Ισως καποια στιγμη να το μειωσω στα 12mg σταθερα.Αλλιως μαχαιρι κ το ατμοτσιγαρο κ παω μονιμα διακοπες στα Bora Bora! 8) 8)
 :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος legend7gr

  • **
  • 316
  • The decisions you make define you as a person.
εγω παιδια ξεκινησα απο 6mg(low) και σταδιακα φτιαχνω και υγρα με μεγαλυτερη νικοτινη (τα ατμιζω σε συγκεκριμενες στιγμες) οχι οτι τα 6 δεν με καλυπτουν, ισα ισα το ευχαριστιεμαι κιωλας να το εχω πιπιλα, αλλα οταν σε βλεπουν οι αλλοι να ντουμανιαζεις ολο το σπιτι και να το εχεις πιπιλα, ε δεν ειναι και το ποιο ωραιο  ;)

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Ξεκινησα με 24mg και ειχα φτασει να κανω και 10mg.Πριν 4 μερες αρρωστησα και ο λαιμος ειχε γινει ενα μαυρο χαλι,με αποτελεσμα να μην μπορω να ατμισω με νικοτινη.Εκανα τζουρα και πεθαινα στο βηχα.
Αναγκάστηκα να φτιαξω υγρο χωρις νικοτινη γιατι μου ελειπε η συνηθεια.
Τωρα περασε ο λαιμος αλλα εγω το βρηκα ευκαιρια να φυγω κι απο τη νικοτινη.Ειμαι μολις 3 μερες ετσι,δεν θελω να πω μεγαλα λογια αλλα ειναι βασανο το κοψιμο της.Τυρραναει τον εγκεφαλο ωρες ωρες.Αλλες παλι ξεχνιεμαι κι ετσι,να ατμιζω χωρις νικοτινη.
Θελω πολυ να την νικησω ομως,να γινω φλωρος!  ;D
Απο περιεργια τωρα, με μια καθαρη γλυκερινη φαρμακειου,βρωσιμη,αραιωμενη με νερο ορου(WFI) και αρωμα απο INAWERA,τι κακο μπορει να κανω στον οργανισμο μου;
Δεν ξερω αν θα φυγω τελειως απο το η.τ. αλλα εκανα μεγαλο βημα για μενα και ειμαι περηφανος,ακομα κι αν δεν κρατησει πολυ.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342222 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206446 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541399 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31029 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50132 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597194 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357723 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11494 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193018 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1289 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1277 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591798 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios