vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

138 επισκέπτες, 4 χρήστες
camber, Milarepa, chkontog, Tsai1711

ΟΣΟΙ ΠΕΣΑΤΕ ΣΤΟ.... ΜΗΔΕΝ (κατηγορία ... Φλορέξ), ΕΔΩ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
...έρχονται λινκ, μισό... ;)

Ωρίμανση:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1715.0.html

κι εδώ μια σχετική σφιγμομέτρηση μεταξύ των μελών του φόρουμ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,16237.0.html

Αντι-πολυκαρβονικά υγρά:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,10659.0.html

προσέχεις για να μην πάθεις αυτό:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,17011.0.html

Καλωσήρθες στο φόρουμ.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 06, 2013, 02:05 από Vangos »

Αποσυνδεδεμένος teddy

Οπότε λέτε οτι με κάτω απο 3άρα νικοτίνη είναι εύκολη η μετάβαση στο φλωρέξ;
Τα υγρά που έφτιαξα τώρα είναι λιγότερο απο τριάρια, στην επόμενη φουρνιά να τολμήσω να πάω στο μηδέν ή να το ρίξω ακόμα πιο κάτω πρώτα;  :confused1:

Και μια ακόμη ερώτηση: Στους φανατικούς "φλωρέξ" πόσο έντονα είναι τα συμπτώματα στέρησης αν υπάρχουν;

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Να απαντήσω πρώτα εγώ, που μετά από 27 μήνες είμαι ακόμα 18άρης  ;D
Και απαντώ γιατί τα ποσοστά που παλεύετε μου φαίνονται αστεία.
Μπράβο  :respect: και πάλι μπράβο  :respect:

Φυσικά και να τολμήσεις. Αν σε φοβίζει, απλά μην το σκέφτεσαι εκείνη την ώρα.
Αν πετύχει και κρατήσει, ΟΚ.
Αν όχι, ξαναμαγειρεύεις.

Το άγχος... έφυγε  :yes:

Αποσυνδεδεμένος STYLIANOS

  • ***
  • 725
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν ΙΜΕΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ
αντιπολυκαρβονική = μπορεί να σπάσει- διαλύσει κάποια τανκ - πλαστικούς ατμο από πολυκαβονικό υλικό

ωρίμανση = ο χρόνος που περιμένουμε απο την ανάμιξη του υγρού μέχρι να το καταναλώσουμε ούτως ώστε να αναδειχτεί το άρωμα σε όλο του το μεγαλείο ........... περίπου απο μια μέρα μέχρι μια εβδομάδα  ;)






Υ.Γ ορέ πολύ γρήγορα πιστόλια είστε εδώ  ;D

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
@teddy (αλλά κι όσους ενδιαφέρονται):
...στέρηση δεν μπορώ να πω, ψυχολογικό θεματάκι, ίσως... ;D

Όλα τελικά είναι μια ιδέα.
Αν δεν το έχεις πιπίλα με τα τριάρια υγρά, μάλλον είσαι έτοιμος για το επόμενο στάδιο ;)
Και στην τελική, μπορείς πάντα να έχεις ένα μπουκαλάκι με την γνωστή σου τριάρα κι όταν νομίζεις ότι ζορίζεσαι, τραβάς καναδυό ml κι όλα καλά !!!

Πάντως, δεν μπορείτε να φανταστείτε πώς φαίνονται μετά από κάνα δεκαπενθήμερο τα νικοτινούχα υγρά, έστω και τα πεντάρια!!!
Γονατιά απ'το Ζαμπίδη :o

Αποσυνδεδεμένος angelin

  • *
  • 74
  • Φύλο: Γυναίκα
vangos καλως σας βρήκα και πάλι!
σου ειμαι υποχρεη :respect:


stylianos σε ευχαριστω πολυ για την άκρως περιεκτική απαντηση! :thumpup:


δεν εχω λογια να περιγραψω ποση βοηθεια και ποση πληροφορηση έχω πάρει απο το φορουμ. οτι και να πω είναι λίγο.
είμαι ευγνώμων. :respect:





Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Μπράβο σε όλους παιδιά  :yes: και κορίτσια  ;) (παιδιά στα Γιάννενα λέμε τα αγόρια) :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Και στους φλωρέξ και στους υπόλοιπους.Μετά από καιρό διάβασα το νήμα σήμερα και σας χαίρομαι. :yes: :yes:

Μιχάλη (spectrum) εσύ 18άρης να μείνης πάντα να μας χαρίζεις ωραίες στιγμές (ΑΤΜΙΑΔΑ - ΧΡΟΝΟΚΡΑΤΟΡΕΣ).
Αν πας πάνω ή κάτω μπορεί να χαθεί η μαγεία. :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος tomy

 Βγάζω  το  καπέλο  σε  όσους  έπεσαν  σε  0%   
 
Εγώ  προσπαθώ  να  πέσω  από  το 6-10mg/ml    άλλα  :wall:  ………η προσπάθεια  συνεχίζετε  :)
 

Αποσυνδεδεμένος ecigfun

  • ***
  • 593
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα έχω κόψει όλα ! Τελος !!
Εδω και 1 1/2 μηνα (περιπου),κανω και γω υγρα με μηδενικη νικοτινη,χωρις να εχω προβλημα εξαρτησης.
Μπορει να παει 11-12 η ωρα το πρωι και να τραβηξω την πρωτη τζουρα.Μπορω να μεινω και ολη την ημερα χωρις ΗΤ.
Ελπιζω να κοψω και το ΗΤ συντομα.θα δειξει ! :) :)

Αποσυνδεδεμένος moroua

  • *
  • 95
  • Φύλο: Άντρας
Ναι, αλλά δεν μας είπατε πόσα περισσοτερα ml ατμίζετε την ημέρα, απο την ώρα που αρχίσατε την 0δενική  ???
προσωπικά μπορώ να σου πω οτι καταναλώνω τα ιδια ml(γυρω στα 3) ισως και... λιγότερα απο πρίν, αυτο συμβαίνει γιατι ξεχνιέμαι και δεν ατμίζω συνέχεια.

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Πράγματι έτσι συμβαίνει.
Συνήθως τις πρώτες μέρες όταν μηδενίσης ανεβαίνουν τα ml ,αλλά όσο περνούν οι μέρες αρχίζουν και πέφτουν
όπως συμβαίνει και σε σένα.

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Όπως τα λέει ο papoys! Ανεβαίνουν αρχικά (ανάλογα και με τα πόσα ml έκανες πριν) αλλά μετά πέφτουν σταδιακά μέχρι που φτάνεις να κάνεις ημερησίως 0 ml - 0 mg ;)

Αποσυνδεδεμένος moroua

  • *
  • 95
  • Φύλο: Άντρας
0ml-0mg....................full e-kapnisma :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος STYLIANOS

  • ***
  • 725
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν ΙΜΕΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ
προσωπικά μπορώ να σου πω οτι καταναλώνω τα ιδια ml(γυρω στα 3) ισως και... λιγότερα απο πρίν, αυτο συμβαίνει γιατι ξεχνιέμαι και δεν ατμίζω συνέχεια.


Πράγματι έτσι συμβαίνει.
Συνήθως τις πρώτες μέρες όταν μηδενίσης ανεβαίνουν τα ml ,αλλά όσο περνούν οι μέρες αρχίζουν και πέφτουν
όπως συμβαίνει και σε σένα.



Όπως τα λέει ο papoys! Ανεβαίνουν αρχικά (ανάλογα και με τα πόσα ml έκανες πριν) αλλά μετά πέφτουν σταδιακά μέχρι που φτάνεις να κάνεις ημερησίως 0 ml - 0 mg ;)


0ml-0mg....................full e-kapnisma :)) :)) :))


ειλικρινά μπράβο σας  ;)  σας θαυμάζω  :)


αντε και στα δικά μας οι ανύπαντρες  ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος martini

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
 :) :) :) είμαι ακόμα φλόρεξ από τέλη Δεκέμβρη 2011 :) :) :)

και εδώ και 4 μήνες χωρίς  ΗΤ ε... καλοκαίρι, ζέστη, παραλίες και βαριέμαι να κουβαλάω αξεσουάρ...
 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8842 1151664 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:44
από treloneritis
Τι βαμβακι σας εδωσε την καλυτερη γευση σε mtl ατμοποιητη; Περιοχή νέων μελών 54 11056 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 19:39
από treloneritis
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2123 345668 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 05, 2024, 06:24
από Κώστας Σιδέρης
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 1004 147309 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 04, 2024, 20:20
από Chris66
Vandy Vape BSKR Mini V3 MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 5 8093 Τελευταίο μήνυμα Οκτωβρίου 03, 2024, 19:24
από Tem
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 208961 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 545214 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 32957 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 52508 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 600517 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 360949 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 13372 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos