vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

257 επισκέπτες, 1 χρήστης
razen

ΟΣΟΙ ΠΕΣΑΤΕ ΣΤΟ.... ΜΗΔΕΝ (κατηγορία ... Φλορέξ), ΕΔΩ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!

Αποσυνδεδεμένος gioupi

  • ***
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
Εγω παιδια στην  μηδενικη μου βαζω και λιγο 36αρα, πιανετε ? :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος funfix

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Υποκατάστατο νικοτίνης.Πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο.

Λες να βγάλαν κανα καινούργιο υγρό. :o :o :o :o :o


Θα μάθω σύντομα και θα σας πω.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 06, 2012, 22:35 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος Mulder

  • *****
  • 1698
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής Απο Παρασκευή 13/01/12 21:20

Αποσυνδεδεμένος geokaza

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
    • George Kazazis
Έχει δοκιμάσει κανείς το πιο πάνω υγρό να μας πει εντυπώσεις;;

νομίζω στο νήμα αρωμάτων της fa με καθόλου κολακευτικά σχόλια

Αποσυνδεδεμένος funfix

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
ήταν αμερικανικό πάντως queen μάλλον όχι 100%.....θα πάω αύριο μιας και είναι γειτονιά και θα σας πω.

Αποσυνδεδεμένος gastzoum

  • **
  • 200
  • Φύλο: Άντρας
4,5 μηνες φλωρος ολα καλα. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος psychologos

  • **
  • 224
  • Φύλο: Άντρας
  • DUM SPIRO SPERO
Λοιπον, λοιπον, δεν περιμενα οτι θα εγραφα τοσο γρηγορα σε τουτο δω το νημα αλλα ολα να τα περιμενει κανεις :yes: :yes: . Δεκαπεντε μερες σημερα με DIY πρασινο μηλαρακι υγρο με βαση balanced απο Atmos 50 pg 50 vg και μηδενικηνικοτινη :angel: :angel: :angel: . Κατα τις 9 χτες βραδυ τελειωνουν και οι τρεις μπαταριες στο μινι προβατο. :doh3: Η 18490 ειναι στο ντουλαπακι στο αυτοκινητο και...... βαριεμαι να σηκωθω να βγω εξω να παω να την παρω :o :o :o :o :o . Απλα λεω, δε βαριεσαι, αυριο παλι. Φαντασου να εμενα απο κ.τ. και να ηξερα οτι υπηρχε ανοικτο περιπτερο στην αλλη ακρη της πολης...... με τα χιλια θα ετρεχα  :)) :)) :)) :)) . Μηπως ηρθε τελικα η ωρα σιγα-σιγα να σταματαω και το ατμισμα που ηταν και ο αρχικος μου στοχος; :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm:

Μακάρι να το πετύχεις αλλά πρόσεξε μην σε γελάσει ότι τα κατάφερες και στο τέλος τρέχεις
στα περίπτερα !!



ΥΓ Το mini πάντως το θέλω εγώ  ;)

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Μπραβο  :thumpup: :thumpup:
Μην βιαζεσαι, σιγα-σιγα να το παρατησεις.

 :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Η σωστή έκφραση δεν είναι η
"έκοψα το ΚΤ εδώ και χ μήνες/χρόνια"...
αλλά η...
"έχω τόσο καιρό να κάνω ΚΤ"

Μακάρι να μην ξανακαπνίσεις ΠΟΤΕ!!!  :thumpup:
Την άλλη βδομάδα, που θα είμαι πιο λάσκα, θα εφαρμόσω τη συμβουλή του κ. Νίκου για πολλές γεύσεις τη μέρα.
Μπας και ξεφύγω από τα 15-18...

Αποσυνδεδεμένος chrismar53

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπερα στο Φλωρεξ ???
τελος παντων, κατοπιν παροτρυνσης του φιλου spectrum, ειπα να γραψω και εγω δυο λεξεις.
λοιπον εδω και ενα -εναμιση μηνα ενιωσα την επιθυμια να δοκιμασω εκτος καπνικων, υγρα με low νικοτινη.βεβαια να πω την αληθεια απο την αρχη ξεκινησα με νικοτινη γυρω στο 12 εκτος καποιων εξαιρεσεων 16 η 18 αν θυμαμαι καλα,ποτε δεν πηγα στα σκληρα 24 +.
καπν..sorry ατμιζω πλεον διαφορα φρουτωδη οχι πολυ βεβαια πουρο,καφε,καπουτσινο,διαφορα diy by atmos με γευσεις
μπισκοτοκανελα, ry69,bebeca,μηλο,και σχεδον ολα του ατμος.ολα με 0 balanced,mist thunder εχω και ενα μιστ 20αρι αλλα σχεδον δεν το εχω χρησιμοποιησει.
δεν αισθανομαι που λετε την αναγκη για νικοτινη και πολες φορες ουτε την αναγκη για ατμισμα.
πιο πολυ πλεον σαν χομπυ.
αυτα ελπιζω να μην σας ζαλισα ας οψεται ο spectrum.

Ωραίος!!!  :thumpup:
Εδώ σε θέλουμε, να μας δώσεις τα φώτα σου...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 12, 2012, 22:44 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος chrismar53

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Μακάρι να το πετύχεις αλλά πρόσεξε μην σε γελάσει ότι τα κατάφερες και στο τέλος τρέχεις
στα περίπτερα !!



ΥΓ Το mini πάντως το θέλω εγώ  ;)
καλα προσπαθεις να τους κανεις ολους φλωρους ,να κοψουν και το ατμισμα και μετα να μαζεψεις ολα τα εργαλεια ? :D :D :D

Αποσυνδεδεμένος tobias

  • *
  • 79
  • Φύλο: Άντρας
3 μέρες στο Φλωρέξ και συνεχίζω ακάθεκτος  8)
diy μπισκοτοκανέλα, καφεδάκι και λίγη μέντα για δροσερή αναπνοή. όλα από atmos lab με υπογραφή balanced

Πραγματικά θαυμάζω όσους ατμίζουν με 0 νικοτίνη και θα ήθελα κάποιοι -οι πιο παλιοί ας πούμε-
να μας εξηγήσουν με πιο τρόπο έκαναν τη μετάβαση από Χ νικοτίνη σε 0 ?
Αν είχαν πρόβλημα στην προσαρμογή τους και αν υπήρχαν στιγμές που τους έλειπε το "χτύπημα"
πως το χειρίστηκαν ...μικρά tips κ.α. :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342755 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206712 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541964 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31201 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50367 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597654 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358223 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11764 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193237 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1404 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1400 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 593121 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios