vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

296 επισκέπτες, 7 χρήστες
Tem, seniorize, karmakoma, trabaman, Mimhsdr, bloodlessz, mathimatikos1966

ΟΣΟΙ ΠΕΣΑΤΕ ΣΤΟ.... ΜΗΔΕΝ (κατηγορία ... Φλορέξ), ΕΔΩ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!

Αποσυνδεδεμένος STYLIANOS

  • ***
  • 725
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν ΙΜΕΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ
καλησπέρα και χριστός ανέστη
η ιδέα αφού κάποιος βρει το μηδενικό υγρό που τον καλύπτει γευστικά κτλ , να χρησιμοποιεί  και αυτοκόλλητα νικοτίνης ούτως ώστε να μην ζητάει ο οργανισμός του την (κατάρα) μέσω του τσιγάρου  και αλλάζει συνεχώς υγρά πώς θα σας φαινόταν .
εγώ μόλις δοκιμάσω και φτιάξω ένα μηδενικό υγρό που να με καλύπτει σε όλα τα υπόλοιπα όσο γίνετε θα δοκιμάσω και αυτήν την μέθοδο

Αποσυνδεδεμένος eliot

  • **
  • 140
  • Φύλο: Άντρας
Και εγω πλεον 1 εβδομαδα Φλορεξ ! :thumbup_move_2: 

ολα καλα .

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Μην κωλωνεις εγω ξεπερασα τους 3 μηνες.
Γερα.
 :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:


Αποσυνδεδεμένος gastzoum

  • **
  • 200
  • Φύλο: Άντρας
3 μηνες και συνεχιζω.

Αποσυνδεδεμένος NikosAnt

  • **
  • 182
  • Φύλο: Άντρας
Μηδενική mist 2 ημέρες ......
Μια χαρα νομίζω μου κάθεται ,θα δείξει ......

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Ατμιζω με μηδενικη νικοτινη 3 μηνες και συνεχιζω δυνατα :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Εκλεισα 4 μηνες φλωρεξ
 

:laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος martini

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
 :) :) :) είμαι ακόμα φλόρεξ από τέλη Δεκέμβρη  :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
10 μέρες φλορεξ από 18αρα και συνεχίζω ακάθεκτος......ξαφνικά μου την έδωσε για μηδενική δοκιμάστε το 8)

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Για αυτο ειναι ετσι το γατακι σου
 ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Χαχα μήπως να σου βάλω το άλλο που κουνιέται? Παντός δεν το περίμενα ότι θα άντεχα με μηδέν και όμως......;D

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

καλησπέρα και χριστός ανέστη
η ιδέα αφού κάποιος βρει το μηδενικό υγρό που τον καλύπτει γευστικά κτλ , να χρησιμοποιεί  και αυτοκόλλητα νικοτίνης ούτως ώστε να μην ζητάει ο οργανισμός του την (κατάρα) μέσω του τσιγάρου  και αλλάζει συνεχώς υγρά πώς θα σας φαινόταν .
εγώ μόλις δοκιμάσω και φτιάξω ένα μηδενικό υγρό που να με καλύπτει σε όλα τα υπόλοιπα όσο γίνετε θα δοκιμάσω και αυτήν την μέθοδο
καλύτερα υγρά με νικοτίνη παρά αυτοκόλλητα,ψάξ το!
Κατέβαζε  μήνα-μήνα την  νικοτίνη σιγα-σιγα να συνηθίσει ο οργανισμός σου και αν ζεις σε αγχωτικό περιβάλλον να έχεις ένα βαριουτσικο υγρό εύκαιρο να μην σκεφτεις-ξανακυλίσεις στο κτ

Αποσυνδεδεμένος STYLIANOS

  • ***
  • 725
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν ΙΜΕΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ
Χαχα μήπως να σου βάλω το άλλο που κουνιέται? Παντός δεν το περίμενα ότι θα άντεχα με μηδέν και όμως......;D

Sent from my LT18i using Tapatalk 2
αν επιτρέπετε πόσο καιρό κάπνιζες πριν και ποσά τσιγάρα
2ον πόσο καιρό είσαι ατμιστής 
3ον δεν είχες καθόλου προβλήματα από την απότομη διακοπή τής νικοτίνης

καλύτερα υγρά με νικοτίνη παρά αυτοκόλλητα,ψάξ το!
Κατέβαζε  μήνα-μήνα την  νικοτίνη σιγα-σιγα να συνηθίσει ο οργανισμός σου και αν ζεις σε αγχωτικό περιβάλλον να έχεις ένα βαριουτσικο υγρό εύκαιρο να μην σκεφτεις-ξανακυλίσεις στο κτ

δεν έχω καμία αμφιβολία για όλα αυτά που λες απλά η ιδέα μου έχει τον εξής σκοπό , να απαγκιστρωθούμε από την νικοτίνη με τρόπο που να μην επηρεάζει το άτμισμα και την απόλαυση που προσφέρει    , επειδή κάθε φορά που αλλάζομαι την νικοτίνη αλλάζει και η συνολική αίσθηση του υγρού .
Αν βρουμαι λοιπόν κάποιο ή κάποια μηδενικά υγρά που να μας ικανοποιούν , σταθεροποιούμαι την δόση τής νικοτίνης στον οργανισμό μας μέσω αυτοκόλλητου και σταδιακά απαγκιστρωνόμαστε χωρίς αυτό να επηρεάζει την ατμιστική μας απόλαυση   και χωρίς η τυχόν κατάχρηση του ατμισματος ( κάποια νυχτερινή έξοδος που θα το παρακάνουμε ) να επηρεάζει την σταθερότητα τής δόσης στον οργανισμό μας και την σταδιακή μείωση της

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
αν επιτρέπετε πόσο καιρό κάπνιζες πριν και ποσά τσιγάρα
2ον πόσο καιρό είσαι ατμιστής 
3ον δεν είχες καθόλου προβλήματα από την απότομη διακοπή τής νικοτίνης
 
Φιλε μου καπνιζα 18 χρονια και τα τελευταια 10 χρονια εκανα 2 με 2,5 πακετα Rothman's  :wall: Συστηματικος ατμιστης συνεχομενα ειμαι 1 χρονο γιατι το Η.Τ το ξεκίνησα το 2009 αλλα το ειχα κρατήσει μονο για 5-6 μηνες....... Τελος φιλε μου ειλικρινά δεν ειχα καμια μα καμια παρενεργεια-στεριση τις μερες αυτες που κανω μηδενικα D.I.Y υγρά!!!!  :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος STYLIANOS

  • ***
  • 725
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν ΙΜΕΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ
κατ αρχήν συγχαρητήρια
άντε σιγά σιγά και κομπολογάς
ποιο υγρό ατμιζεις η ποια συνταγή φτιάχνεις ;
επίσης θα πρότεινα την δημιουργία νήματος αυστηρά με μηδενικά υγρά που θα δημοσιεύουν όσοι τα χρησιμοποιούν καιρό ( αποδεδειγμένοι φλώροι δλδ  :D )

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342543 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206668 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541820 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31178 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50327 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597485 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358005 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11641 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193211 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1385 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1378 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592547 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios