vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

429 επισκέπτες, 3 χρήστες
sakissalonika, Barbapaidi, xsad

ΟΣΟΙ ΠΕΣΑΤΕ ΣΤΟ.... ΜΗΔΕΝ (κατηγορία ... Φλορέξ), ΕΔΩ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!

Αποσυνδεδεμένος Discordia

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπόριο όπλων και Εgo-T. Προσιτές τιμές, Εχεμύθεια
Συνηθως τα πρωινα μου ξεκινουν με 12mg ή 9mg και μετα 6mg και απο το απογευμα και μετα συνήθως 0mg. Νομιζω οτι η αναγκη μου για νικοτινη εχει καλυφθεί σχετικα νωρις μεσα στην μερα. Σκεφτομαι να ξεκινησω 0mg νωρις το μεσημερι να δω πως θα παει. like

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
.....οταν εκανα dripping το εφαρμοζα - τωρα με φιλτρο Α2 ξεχασα πως ειναι να πεφτεις και
νομιζω απο προσωπικη εμπειρια οτι πραγματικα αναγκη για νικοτινη εχεις στο πρωινο ξεκινημα,
οπως πολυ σωστα αναφερεις Discordia ::)

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
και εγω αυτο παρατηρω..μετα το μεσημερι ειμαι ηδη μπουχτισμενη απο την νικοτινη και θελω να γευτω το μηλαρακι μου ανευ νικοτινης..
το περιεργο ομως ειναι οτι δεν μπορω να πεσω απο την 18αρα που εχω μεχρι το μεσημερι..οταν δοκιμαζω
 πιο χαμηλα δεν ικανοποιουμαι ενω απο την αλλη το απογευμα δεν θελω νικοτινη..
κουλό ε?

Αποσυνδεδεμένος Discordia

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπόριο όπλων και Εgo-T. Προσιτές τιμές, Εχεμύθεια
Rasta τι είναι το dripping;

 KoreYdro νομιζω οτι αν και εχουμε βρει τα πατηματα μας σε σχεση με την νικοτινη καλό θα ηταν να αλλάζουμε τις συνηθειες μας και η αλλαγή θέλει παντα προσπαθεια. Νομιζω οτι το μεγαλύτερο σοκ ο οργανισμός μας το εχει περάσει απο κ.τ στο η.τ οπότε ισως πρεπει να βρεις κανα 12mg υγρό που να σου αρέσει και οχι πιο κάτω για αρχη και ας ατμιζεις λιγο παραπανω για λίγο.

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απο τοτε που κανω υγρα μονος μου,ειμαι στα 6mg σταθερα.
Παιζω με τις γευσεις και κατεβαινω σε mg.
Ατμιζω περισοτερα ml, αλλα οχι τα διπλασια,
ωστε να παιρνω ιδιες ποσοτητες, ατμιζα 12mg.
Θα παω σε ενα καρντο με 6mg και ενα καρντο με 3mg,
ωστε σταδιακα να παω στα 3mg, και μετα βλεπουμε.
Αντικειμενικος σκοπος φλωρεξ.


Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Rasta τι είναι το dripping;
....για dripping δες εδω ::)
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 21, 2011, 15:52 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Βλεπω οτι συχνα αναφερονται τα κομπολογια.
Σε μια παλια προσπαθεια διακοπης του καπνισματος, τα ειχα δοκιμασει κι εγω.
Το αποτελεσμα: Εφτιαξα μια ωραιοτατη συλλογη απο ακριβα κεχριμπαρενια κομπολογια απο Ναυπλιο και Συρία, που μεσα σε μια ωραια ξυλινη παλια θηκη ειναι υπεροχο διακοσμητικο για το σκρηνιο  :wall: :thumpdown: :-\

Πρώτη απόπειρα φλωρέξ με dark vapour από flavourarts. Πολύ ντουμάνι, μηδενικό χτύπημα (δεν με ένοιαξε ιδιαίτερα) αλλά χωρίς γεύση. Σαν να άτμιζα σκέτο ατμό.
Υπάρχει κανένα φλωρέξ με αρκετό άρωμα?

Αποσυνδεδεμένος Discordia

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπόριο όπλων και Εgo-T. Προσιτές τιμές, Εχεμύθεια

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Πρώτη απόπειρα φλωρέξ με dark vapour από flavourarts. Πολύ ντουμάνι, μηδενικό χτύπημα (δεν με ένοιαξε ιδιαίτερα) αλλά χωρίς γεύση. Σαν να άτμιζα σκέτο ατμό.
Υπάρχει κανένα φλωρέξ με αρκετό άρωμα?

προσωπικη γνωμη παντα, η βανιλια της flavour art ειναι πολυ καλη, γευστικοτατη χωρις να μπουχτιζει
και επειδη εμενα δεν μου αρεσουν ιδιαιτερα οι γλυκαντζουρες, προτιμω περισσοτερο τις φρουτένιες γευσεις
που ειναι πιο απαλες, μου αρεσε παρα πολυ το βατομουρο και το μήλο παντα απο flavour art.
βεβαια και η καραμελα καλη ειναι αλλα μυριζει πολυ και δεν την μπορω..

Θα δοκιμάσω βανίλια και καραμέλλα (τα φρουτένια δεν μου αρέσουν) και θα επανέλθω.

Αποσυνδεδεμένος elenitsadi

  • *
  • 5
  • Φύλο: Γυναίκα
Καλησπέρα παιδιά είμαι στο 0 κοντά ένα μήνα τώρα και πάει μια χαρά!!! Εχω μείωσει  κατα πολυ και την χρηση του η.τ. την τελευταία εβδομάδα... για να δουμε θα αντεξω  :hmmm: :))

Αποσυνδεδεμένος m.a.x.

  • ***
  • 710
  • Φύλο: Άντρας
  • το ΠΑΟΚίζειν εστί φιλοσοφείν
πρώτες ώρες σήμερα με μηδέν και είμαι καλά(για την ώρα).
ελπίζω να κρατήσει τουλάχιστον για τις βραδυνες ώρες που έιμαι χαλαρός γιατί το πρωί στη δουλειά το ναρκωτικό δεν βλέπω να το αποφέυγω.

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
καλησπερα..εδω κα μερικες ωρες ειμαι με 0 ατμιζοντας ετοιμο υγρο βανιλια
εχω ανεβασει καταπολυ την καταναλωση και με συνεχομενες μακριες τζουρες
εχω καποιο υποτυπωδες χτυπημα..η μαλον καλυτερα μπουχτισμα θα ελεγα που με ξεγελα προς το παρον απο την ελειψη νικοτινης...ελπιζω να τα καταφερω...(αν και δεν το βλεπω...ηδη χαρμανιασα... :thumpdown: :thumpdown:)

χρονια πολλα σε ολλο το φορουμ!!!!!!!!με υγεια και δουλεια( :-[)

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Η " φλορεξ " κατηγορια " μονο φλορεξ δεν ειναι !!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342306 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206517 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541470 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31068 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50189 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597270 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357791 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11533 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193073 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1315 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1308 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591964 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios