vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

137 επισκέπτες, 3 χρήστες
Sergios, lounik, vougiouklakis

Twitter

ΟΣΟΙ ΠΕΣΑΤΕ ΣΤΟ.... ΜΗΔΕΝ (κατηγορία ... Φλορέξ), ΕΔΩ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
αυριο το πρωι παραλαμβανω το φλας και θα γραψω εντυπωσεις.δεν ξερω αν αρκει το χτυπημα στον λαιμο για να γινεις φλωρος αλλα μακαρι να ειναι ετσι.νομιζω οτι τον κυριο ρολο παιζει η νικοτινη,απλως το χτυπημα σου δινει την αισθηση της απολαυσης.ΕΙΔΩΜΕΝ

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9605
  • Φύλο: Άντρας
αυριο το πρωι παραλαμβανω το φλας και θα γραψω εντυπωσεις.δεν ξερω αν αρκει το χτυπημα στον λαιμο για να γινεις φλωρος αλλα μακαρι να ειναι ετσι.νομιζω οτι τον κυριο ρολο παιζει η νικοτινη,απλως το χτυπημα σου δινει την αισθηση της απολαυσης.ΕΙΔΩΜΕΝ
Aς ελπίσουμε ότι θα είναι καλύτερο από το απογοητευτικό Q-Hit 0% Nicotine, 100% Hit που ουσιαστικά δεν ατμίζεται

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Στο παρελθόν είχα δοκιμασει το q-hit το οποίο ήταν απαράδεκτο από την άποψη ότι δεν έδινε χτύπημα άλλα ένα κάψιμο-τσούξιμο :dontknow:
Θα περιμενω εντυπωσεις :yes:

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
βεβαια στο φανστορ αναφρει οτι δεν ατμιζαιται σκετο αλλα με προσθηκη αρωματος.

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
λοιπον παρελαβα τα φλας.τι τα ηθελα 2 ο μακακας; εχουν 11.5 ml το καθενα.
απο χτυπημα εχει καλο τσουξιμο στον λαιμο,οχι χτυπημα.για μενα ειναι απαραδεκτο,θα το καταναλοσω λιγο λιγο με τα υπολοιπα.

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9605
  • Φύλο: Άντρας
λοιπον παρελαβα τα φλας.τι τα ηθελα 2 ο μακακας; εχουν 11.5 ml το καθενα.
απο χτυπημα εχει καλο τσουξιμο στον λαιμο,οχι χτυπημα.για μενα ειναι απαραδεκτο,θα το καταναλοσω λιγο λιγο με τα υπολοιπα.
επομένως δεν διαφέρει σε κάτι από το Q-Hit  :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Γεια σας παιδια.Το φλορεξ το ξαναδοκιμασα αλλα δεν.... δυστυχως.Λειπει ρε παιδι μου το χτυπημα που εχει η νικοτινη.Αν βγει κατι καλο σε φλορεξ με χτυπημα θα γινει αναρπαστο.Μεχρι τοτε στα 11mg εγω, καλα ειμαι νομιζω;

Αποσυνδεδεμένος ATMISTHS

  • ***
  • 813
  • Φύλο: Άντρας
  • JUSTICE IS COMING........Vape or.......
Μια χαρά είσαι αδερφέ τι να πώ και εγώ που και τα 16 μου φένονται λίγα.... :-\ :-\ Αλλά το βέπω δύσκολο με 0 να γίνει κάτι που να έχει χτύπημα  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος geo

  • **
  • 289
  • Φύλο: Άντρας
Γεια σας παιδια.Το φλορεξ το ξαναδοκιμασα αλλα δεν.... δυστυχως.Λειπει ρε παιδι μου το χτυπημα που εχει η νικοτινη.Αν βγει κατι καλο σε φλορεξ με χτυπημα θα γινει αναρπαστο.Μεχρι τοτε στα 11mg εγω, καλα ειμαι νομιζω;
Φίλε συνατμιστή πόσο καιρό έμεινες στο 0mg με πόσα ml την ημέρα, εγώ το παλεύω από την Δευτέρα αλλά πολύ δύσκολο πολλά ml και κυρίως μέντα, τελικά στα 11mg πως είσαι?

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
δοκιμασα και σημερα ειναι σαν να εχεις σμυριδοπανο στον λαιμο ακυρον και αυτο παμε για αλλα τωρα παντως εμεινα στα 5mg και αυτο κατι ειναι

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Φίλε συνατμιστή πόσο καιρό έμεινες στο 0mg με πόσα ml την ημέρα, εγώ το παλεύω από την Δευτέρα αλλά πολύ δύσκολο πολλά ml και κυρίως μέντα, τελικά στα 11mg πως είσαι?
Την πρώτη φορά 14 μέρες, την δεύτερη 14... ώρες :laugh1:
Από ml κανονικά 4-5, όσα καταναλώνω και με το 11άρι.
Το 11άρι το έχω στάνταρ εδώ και 2-3 μήνες, πάντα VG20-30%, το υπόλοιπο PG και fa vanilla clasic 2-4%, με το hybrid-e ;)
Ψιλο-φλωρέξ και αυτό αλλά τι να κάνεις, περνάνε και τα χρόνια :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Πω-πω τοτε εγω πρέπει να είμαι μεγάλη φλωρέτα, έπεσα στα 8mg. :-[ :-[ ::)

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
εχεις μελον ακομα σιγα σιγα κοιτα να κατεβεις οσο σε παιρνει

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Πω-πω τοτε εγω πρέπει να είμαι μεγάλη φλωρέτα, έπεσα στα 8mg. :-[ :-[ ::)
Τι να σου πω εγώ :dontknow:
Είναι εδώ κάτι ντουμανομανιακοί των 36 - 48 mg να μας πούνε :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Τι να σου πω εγώ :dontknow:
Είναι εδώ κάτι ντουμανομανιακοί των 36 - 48 mg να μας πούνε :laugh1:
48 οχι αλλα 36  :yahoo: :yahoo: :yahoo:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Hashtag Shake and Vape 2 1552 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:02
από chkontog
Φθαρμένη Μπαταρία και επικινδυνότητα [Μπαταρίες για mod] 32 7479 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 19:24
από stamatisgr
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1120668 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 22, 2024, 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 541 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 287 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 325895 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8398 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 296983 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 827121 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 510773 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9471 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 156572 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi