vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

254 επισκέπτες, 3 χρήστες
Tem, ηλεκτρονικό τσιγαράδικο, camber

The EGO-T

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #1095 στις: Απριλίου 16, 2011, 16:20 »
Καλά μη φανταστείς και τίποτα κατάλευκο αλλά βελτιώνεται αισθητά, βέβαια είναι και τα υγρά που χρησιμοποιείς,το πλύσιμο που του έχεις κάνει, ποσό καιρό τον έχεις και τι έχει ατμοποιήσει,κ.τ.λ.

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #1096 στις: Απριλίου 16, 2011, 16:29 »
Η αντίσταση με το κάψιμο ασπρίζει αλλά χρειάζεται επιμονή (και προσοχή μην καεί).
Θα αρχίσει να ασπρίζει όταν σταματήσει να βγάζει ατμό απο το κάψιμο και να έχει γίνει πορτοκαλί απο τη θερμοκρασία.
Τοτε είναι επικίνδυνο να καεί (να κοπεί σε κάποιο σημείο), μην το αφήνεις για πολύ.
Μόλις τη δεις ασπρισμένη (αυτά είναι στάχτες) φύσα τα δυνατά να φύγει ότι είναι δυνατόν. Μόλις ξαναρίξεις υγρό θα μαυρίσει πάλι είναι φυσιολογικό...

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #1097 στις: Απριλίου 16, 2011, 20:47 »
Τζάμπα παιδεύομαι με τον ατμοποιητή τελικά >:( Το υγρό έχασε την γεύση του :angry_orange: Άλλαξα υγρό και όλα οκ :yes: Πάντως τον καθάρισα πολύ καλά. Πρώτα μπανάκι με καθαρό οινόπνευμα, μετά dry burn και ξανά μπανάκι με οινόπνευμα. Καινούργιος έγινε ;D Τώρα με το υγρό τι παίχτηκε δεν ξέρω. Ήταν Decadent Black Label Tobacco και στα τελευταία 10ml έχασε το άρωμά του.

Αποσυνδεδεμένος LoOk

  • **
  • 390
  • Φύλο: Άντρας
  • BasilisL
    • greekecigreviews
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #1098 στις: Απριλίου 17, 2011, 00:00 »
καλησπέρα θα  ήθελα τα φώτα σας  , στρώνω 2 ego t  , το ενα στην αρχη δεν έβγαζε καλη γευση αλλα μετα απο 2-3  γεμίσματα ειναι οκ , το αλλο αν και εχω κανει αρκετα γεμίσματα μου βγάζει μια περίεργη γεύση οχι καμένου και ρουφάει με δυσκολία τι λετε να φταίει?

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #1099 στις: Απριλίου 17, 2011, 00:51 »
καλησπέρα θα  ήθελα τα φώτα σας  , στρώνω 2 ego t  , το ενα στην αρχη δεν έβγαζε καλη γευση αλλα μετα απο 2-3  γεμίσματα ειναι οκ , το αλλο αν και εχω κανει αρκετα γεμίσματα μου βγάζει μια περίεργη γεύση οχι καμένου και ρουφάει με δυσκολία τι λετε να φταίει?
στο δεύτερο χρειάζεται ίσως να πειράξεις το φιτίλι με βελόνα. Δεν είναι βέβαιο ότι θα φτιάξει αλλά μπορεί κάτι να γίνει.

Αποσυνδεδεμένος Tsikis

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #1100 στις: Απριλίου 17, 2011, 13:24 »
Παιδιά για τον καθαρισμό του ατμο...  επειδή αυτή τη στιγμή έχω μόνο οινόπνευμα 93 βαθμών... (λέει φωτιστικό οινόπνευμα 93)... να το βάλω ή όχι....;  Μήπως του χαλάσω τη γεύση...; Το έχει κάνει κανείς;

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #1101 στις: Απριλίου 17, 2011, 13:42 »
Παιδιά για τον καθαρισμό του ατμο...  επειδή αυτή τη στιγμή έχω μόνο οινόπνευμα 93 βαθμών... (λέει φωτιστικό οινόπνευμα 93)... να το βάλω ή όχι....;  Μήπως του χαλάσω τη γεύση...; Το έχει κάνει κανείς;
Το μπλε; Αυτό αφήνει μια μυρωδιά οπότε δεν νομίζω να κάνει :nope:

Αποσυνδεδεμένος Tsikis

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #1102 στις: Απριλίου 17, 2011, 14:56 »
Ναι, το μπλε έχω. οπότε λες να μην το επιχειρήσω ε....;

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #1103 στις: Απριλίου 20, 2011, 00:58 »
LR ατμοποιητής και από το ivape http://www.ivape.eu/ego-t/egot-lr-atomizer.html ;)

Σημείωση: Δεν κάνω διαφήμιση :nope: Ο μόνος λόγος που το αναφέρω είναι ότι το ivape πουλάει τους ego-t ατμοποιητές πιο φτηνά από τα άλλα ελληνικά online καταστήματα ;)

Αποσυνδεδεμένος Angelos

  • ****
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #1104 στις: Απριλίου 20, 2011, 01:08 »
Καλημέρα κατ' αρχήν
Να θέσω ένα θέμα που συμβαίνει σε κάποιους φίλους και δεν μπορώ να δώσω εξήγηση. Η αμπούλα ανεβάζει υγρό χωρίς να κάνουν δυνατές τζούρες. Μπορεί κάποιος να μου πει τι μπορεί να συμβαίνει γιατί εγώ σήκωσα τα χέρια ψηλά. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο ότι χρησιμοποιούν τις μαύρες αμπούλες. Εγώ όσο και δυνατές τζούρες και να κάνω δεν ανεβάζω υγρό

Αποσυνδεδεμένος Thom@zko

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #1105 στις: Απριλίου 20, 2011, 01:14 »
Καλημέρα κατ' αρχήν
Να θέσω ένα θέμα που συμβαίνει σε κάποιους φίλους και δεν μπορώ να δώσω εξήγηση. Η αμπούλα ανεβάζει υγρό χωρίς να κάνουν δυνατές τζούρες. Μπορεί κάποιος να μου πει τι μπορεί να συμβαίνει γιατί εγώ σήκωσα τα χέρια ψηλά. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο ότι χρησιμοποιούν τις μαύρες αμπούλες. Εγώ όσο και δυνατές τζούρες και να κάνω δεν ανεβάζω υγρό

Αυτό προσωπικά μου έχει συμβεί όταν έβαλα χέρι στον άτμο με βελόνα.. Συμβαίνει αν φύγει το φιτίλι από την θέση του. Όταν το φιτίλι είναι εκεί που πρέπει να είναι δεν συμβαίνει αυτό..

Αποσυνδεδεμένος thassos

  • **
  • 109
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy Npro 2in1, Ego-T
    • Πολλαπλασιάστε τώρα τα κέρδη σας απλώς βλέποντας διαφημήσεις.
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #1106 στις: Απριλίου 20, 2011, 01:15 »
LR ατμοποιητής και από το ivape http://www.ivape.eu/ego-t/egot-lr-atomizer.html ;)

Σημείωση: Δεν κάνω διαφήμιση :nope: Ο μόνος λόγος που το αναφέρω είναι ότι το ivape πουλάει τους ego-t ατμοποιητές πιο φτηνά από τα άλλα ελληνικά online καταστήματα ;)
Ακομα και απο εξωτερικο... αν βαλεις και τα εξοδα αποστολης... το κοστος απογειώνεται!! :angry_red:
Αν βρει κανεις καλυτερη τιμη απο εξωτερικο, να κανει ποστ... :respect_hat:

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #1107 στις: Απριλίου 20, 2011, 01:16 »
Καλημέρα κατ' αρχήν
Να θέσω ένα θέμα που συμβαίνει σε κάποιους φίλους και δεν μπορώ να δώσω εξήγηση. Η αμπούλα ανεβάζει υγρό χωρίς να κάνουν δυνατές τζούρες. Μπορεί κάποιος να μου πει τι μπορεί να συμβαίνει γιατί εγώ σήκωσα τα χέρια ψηλά. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο ότι χρησιμοποιούν τις μαύρες αμπούλες. Εγώ όσο και δυνατές τζούρες και να κάνω δεν ανεβάζω υγρό
Αυτό μου συνέβη μόνο με τα υγρά της Decadent Black label τα οποία είναι πολύ αραιά και καθόλου παχύρευστα αλλά μόνο όταν είχα διαρροές λόγω φυτιλιού. Μάλλον είναι συνδυασμός και των 2 :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Angelos

  • ****
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #1108 στις: Απριλίου 20, 2011, 01:27 »
Ο ένας έχει tobacco plan b και ο άλλος ecopure regular. Tobacco έχω και εγώ αλλά της nobacco. Όντως ο ένας έχει διαρροές όμως και εγώ όταν είχα κατά καιρούς δεν μου ανέβαζε υγρό

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #1109 στις: Απριλίου 20, 2011, 11:41 »
Εγω το ριχνω στο φιτιλι. Αγγελε με αλλο ατμο δοκιμασαν ; Η με αλλη αμπουλα λευκη ; Λεω εγω τωρα !!!
Γιατι ετσι που το ακουω πρεπει να τρωει το υγρο γ@μ..........ας  :laugh1:
Λογικα πλημμυριζει για να το ανεβαζει, οποτε θα εχει και διαρροες  :hmmm:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342400 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206592 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541706 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31134 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50262 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597369 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357871 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11581 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193132 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1353 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1354 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592094 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios