vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

292 επισκέπτες, 7 χρήστες
Tem, seniorize, karmakoma, trabaman, Mimhsdr, bloodlessz, mathimatikos1966

The EGO-T

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #990 στις: Απριλίου 02, 2011, 21:21 »
θα πάθετε πλάκα όσοι δοκιμάσετε τον eGo-T Low Resistance. Φοβερή γεύση και χτύπημα. Πολύ ανώτερος από τον απλό. Ενας πραγματικά διαφορετικός ατμοποιητής.
Από τον πήρες; Κρίνοντας από την διαφορά 510 και 510lr πρέπει να έχει μεγάλη διαφορά ;)

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #991 στις: Απριλίου 02, 2011, 21:50 »
Αυτό το έχει δοκιμάσει κανείς; Γιατί το μόνο που με ενοχλεί λίγο στο ego-t είναι η σφιχτή τζούρα. Εννοείται πως δεν βιδώνω τέρμα τον ατμο πάνω στην μπαταρία αλλά και πάλι η τζούρα είναι αρκετά σφιχτή.
έχει βουλώσει. Γι αυτό έχει σφιχτή τζούρα. Δεν έχει καθόλου καλή ροή αέρα.

Απ: The EGO-T
« Απάντηση #992 στις: Απριλίου 02, 2011, 21:56 »
Και που να δεις φίλε μου τον 901LR μέσα σε λίμνη... ;) FOG, AVS, κ.λ.π. άλλο πράμα :thumpup:
Ο 901 LR πάντα μουσκεμμένος :thumpup: Σούπερ άτμισμα... σούπερ αυτονομία :thumpup:
Την αποψή μου λέω.
Τον χρησιμοποιώ και με fog, πραγματικά ότι καλύτερη γεύση έχω πάρει ποτέ.

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #993 στις: Απριλίου 02, 2011, 21:58 »
Τον χρησιμοποιώ και με fog, πραγματικά ότι καλύτερη γεύση έχω πάρει ποτέ.
:thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #994 στις: Απριλίου 02, 2011, 22:06 »
έχει βουλώσει. Γι αυτό έχει σφιχτή τζούρα. Δεν έχει καθόλου καλή ροή αέρα.
Μα από την αρχή έτσι ήταν :confused1: Παίζει να ήταν βουλωμένος από την αρχή; Χτύπημα και γεύση είναι μια χαρά. Το απολαμβάνω :D Απλά θα ήθελα λίγο πιο χαλαρή τζούρα ;)

Αποσυνδεδεμένος Angelos

  • ****
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #995 στις: Απριλίου 02, 2011, 22:10 »
Μήπως να δοκιμάσεις να ανοίξεις λίγο τους αεραγωγούς του τανκ? αυτούς που είναι στο πλάι

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #996 στις: Απριλίου 02, 2011, 22:29 »
Μα από την αρχή έτσι ήταν :confused1: Παίζει να ήταν βουλωμένος από την αρχή; Χτύπημα και γεύση είναι μια χαρά. Το απολαμβάνω :D Απλά θα ήθελα λίγο πιο χαλαρή τζούρα ;)
Μάλλον ήταν προβληματικός από την αρχή. Μου έχει τύχει κι εμένα με έναν Τ.

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #997 στις: Απριλίου 02, 2011, 23:15 »
Βρήκαν την ουσία της αιώνιας νεότητας


Το μυστικό της μακροζωΐας, αλλά και ένα όπλο κατά του Αλτσχάιμερ φαίνεται πως κρύβεται σε μία κίτρινη χρωστική ουσία, που ονομάζεται θειοφλαβίνη Τ. Την ανακάλυψη έκαναν ερευνητές από το αμερικανικό ινστιτούτο Μπακ για την Έρευνα πάνω στη Γήρανση.

Πηγή: medical news


Το μέλλον είναι οι Τ τελικά!!!!   :)) :))

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #998 στις: Απριλίου 02, 2011, 23:42 »
Μα από την αρχή έτσι ήταν :confused1: Παίζει να ήταν βουλωμένος από την αρχή; Χτύπημα και γεύση είναι μια χαρά. Το απολαμβάνω :D Απλά θα ήθελα λίγο πιο χαλαρή τζούρα ;)

Κούνησε λίγο την αντίσταση του ατμό να φύγει απο το κέντρο και να φανεί λίγο η τρυπούλα
χωρίς να κόψεις την αντίσταση ,και λίγο χαλαρό το φυτίλι στο κ@#λιτζέκι μέσα,και θα τραβάει σαν παπόρι..

Εγώ έτσι έκανα σε έναν που είχε σφιχτή τζούρα και τώρα με το που πάω να τζουράρω ξεκινάει μόνος του.

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #999 στις: Απριλίου 03, 2011, 00:19 »
Κούνησε λίγο την αντίσταση του ατμό να φύγει απο το κέντρο και να φανεί λίγο η τρυπούλα
χωρίς να κόψεις την αντίσταση ,και λίγο χαλαρό το φυτίλι στο κ@#λιτζέκι μέσα,και θα τραβάει σαν παπόρι..

Εγώ έτσι έκανα σε έναν που είχε σφιχτή τζούρα και τώρα με το που πάω να τζουράρω ξεκινάει μόνος του.
Και μόνο που σκέφτεσαι να τραβήξεις δηλαδή τζούρα ξεκινάει μόνος του;  :tongue_smilie: :laugh1: :laugh1:
Σοβαρά (λέμε τώρα...) βγάζω το μεταλικό καπάκι (αυτό με το τσουνί) και κουνάω λίγο την αντίσταση σωστά; Μια πιο γενική ερώτηση τώρα, όσοι αλλάζετε φυτίλι, το κάνετε έτσι όπως είναι ο ατμοποιητής; Απλώς αφαιρώντας αυτό το μεταλικό καπάκι; Ή λύνετε τον ατμοποιητή από το μεταλικό χωνί;

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #1000 στις: Απριλίου 03, 2011, 00:26 »
Απλώς αφαιρώντας αυτό το μεταλικό καπάκι !!!

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #1001 στις: Απριλίου 03, 2011, 04:53 »
Τελικά αυτό το μεταλικό καπάκι βγαίνει πολύ εύκολα ;D Το μόνο καλό στην υπόθεση αυτό ήταν :confused1: Με το που κούνησα λίγο την αντίσταση από το κέντρο άρχισαν τα όργανα :angry_orange: Καμμένο, καμμένο και πολύ καμμένο >:( Από εκείνο που δεν το αντέχεις :heat: Άλλαξα φυτίλι δοκιμάζοντας όλα τα πιθανά σενάρια (ce2r4, njoy npro, ptb) και το αποτέλεσμα ήταν ακόμη περισσότερο καμμένο. Εχοντας στο μυαλό μου και την σφιχτή τζούρα... ε δεν ήθελα και πολύ... και... τον έστειλα :bye: Κούμπωσα έναν ovale (για να δω και την διαφορά που μου έλεγε ο αντιπρόσωπος) και όλα καλά. Η γεύση και το χτύπημα ίδια με τον ego-t (άρα η ακριβότερη τιμή του ovale δεν δικαιολογείται) και η τζούρα πιο χαλαρή (άρα είχε πρόβλημα ο προηγούμενος). Συνεχίζουμε λοιπόν...

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #1002 στις: Απριλίου 03, 2011, 11:15 »
Λάζαρε την μεγαλύτερη διαφορά την κάνει το σωστό φυτίλι.
Λογικά εσυ δεν κατάφερες να πετύχεις το ιδανικό, είναι δύσκολο
και εγω παιδεύομαι αρκετές φορές βάλε βγάλε μέχρι να βρω το σωστό
μετά όμως είναι οκ ο ατμο
Απλά στην αρχή δώσε λίγο χρόνο μέχρι να αρχίσει να κατεβάζει υγρό,
στάξε και δυο σταγόνες μέσα απευθείας στο κ@#λετζέκι,και μια σταγονίτσα στο κάτω μέρος του φυτιλιού πριν το τοποθετήσεις για να είναι υγρό και να μη σου βγάλει αμέσως καμένο.

Αν μετά από όλα αυτά δεν στρώσει ξεκίνα

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #1003 στις: Απριλίου 03, 2011, 13:07 »
Συμφωνω απολυτα με τον trap. Τουλαχιστον τον ξεκοιλιασες να παρεις το πλεγμα του  :laugh1: η πηγε αδικοχαμενος  ??? :(

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #1004 στις: Απριλίου 03, 2011, 13:13 »
Συμφωνω απολυτα με τον trap. Τουλαχιστον τον ξεκοιλιασες να παρεις το πλεγμα του  :laugh1: η πηγε αδικοχαμενος  ??? :(
Αυτό προσπάθησα να κάνω αλλά το πλέγμα του για έναν περίεργο λόγο γινόταν κομμάτια ??? :confused1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342542 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206668 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541820 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31178 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50327 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597485 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358004 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11640 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193211 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1385 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1378 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592545 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios