vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

190 επισκέπτες, 1 χρήστης
sotirakis37

The EGO-T

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #465 στις: Φεβρουαρίου 02, 2011, 14:40 »
αυτα τα 2 που γραφεις ειναι site για atmo? και γνωριζει κανεις τα υγρα της intellicig που ειναι χωρις pg ?αξιζουν τιποτα ?
Ναι έχουν και ατμοποιητές eGo-T. Tα υγρα της intellicig είναι καλά.

Αποσυνδεδεμένος danden

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #466 στις: Φεβρουαρίου 02, 2011, 16:47 »
παιδια ειναι καλυτερο απο τα clearomizer που κανω τωρα?γιατι κ μου αρεσουν κ πολυ φθηνα ειναι κρατανε κ κανα δυωρο το μονο μειον οτι ειναι αρκετα πιο στενα σε διαμετρο απο την μπαταρια.χρησιμοποιω δυο εδω κ 2 βδομαδες ουδεν προβλημα κ παιρνουν κ ενα μλ υγρο.

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #467 στις: Φεβρουαρίου 02, 2011, 20:22 »
γεια σας παιδια. εγώ έχει περίπου δύο εβδομάδες που ατμίζω. αγόρασα το ego αλλα όχι το ovale απο το funstore. ειναι της janty. η αληθεια είναι πως είμαι αρκετά μπερδεμένη με της διάφορες εταιρείες..ovale, janty joyetech...υπάρχει κάποιος να με διαφωτίσει? βέβαια απο γνωστό το είδα και μου είπε να αλλαξω και ατμοποιητη, να παρω τον 901, να παρω και μπαταρια 900mha, και στα τυφλά τα παρείγγειλα κι εγω, αφου με διαβεβαίωσε πως το ρουφηγμα ειναι πιο δυνατο ετσι. απο κει και πέρα δεν ξέρω κατά πόσο είναι ΄γνήσιο΄το δικό η.τ. αφού την εταιρία αυτή δεν την αναφέρει κανένας σε φόρουμ ή σε  διάφορα site που έχω επισκεφθεί. επίσης εγώ χρησιμοποιώ φιλτράκια με σφουγγαράκι. γενικά είμαι ευχαριστημένη, αν και τις τελευταίες 3 μέρες νιώθω το λαιμό μου λίγο να καίει, σαν να καπνίζω κανονικό τσιγάρο..ξέρει κανείς να μου πει τι μπορεί να φταίει ισως? κι επιπλεον αν ξέρετε κατά πόσο έχω το σωστό η.τ. (αν και μου ειπαν απ το φανστορ πως η ovale ειναι θυγατρική της janty).

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #468 στις: Φεβρουαρίου 02, 2011, 20:29 »
όλα αυτά που αναφέρεις προέρχονται από την ίδια εταιρεία (Joyetech) και είναι γνήσια και πολύ καλά. Να φροντίζεις να αλλάζεις τους ατμοποιητές μόλις παρουσιάζουν συμπτώματα κόπωσης. Τι υγρό χρησιμοποιείς?

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #469 στις: Φεβρουαρίου 02, 2011, 20:36 »
ο,τι μου είπαν....της flavourart to velvet cloud medium με άρωμα peripue black (στάζω εγώ στη βάση). βλέπεις τώρα μαθαίνω. σήμερα παρήγγειλα πάλι βάσεις με άλλο άρωμα. διαβάζω και τα μηνύματα των παλιών εδώ ατμιστών και κουρκούτιασα από τις τόσες πληροφορίες.! υγρά φτιάχνετε μονοι σας, αλλάζετε ατμοποιητές, διαφοροι τρόποι να τους καθαρίσετε...εγώ η καημένη νόμιζα θα το πάρω, και θα το χω όσο έχω και το κινητό μου! εδώ είναι ολόκληρη ιεροτελεστία!!

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9644
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #470 στις: Φεβρουαρίου 02, 2011, 20:53 »
παρέλαβα σήμερα στην πόρτα του σπιτιού μου eGo-T ατμοποιητές από Αμέρικα  :D

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #471 στις: Φεβρουαρίου 02, 2011, 21:22 »
Διαβάζω και τα μηνύματα των παλιών εδώ ατμιστών και κουρκούτιασα από τις τόσες πληροφορίες.! υγρά φτιάχνετε μονοι σας, αλλάζετε ατμοποιητές, διαφοροι τρόποι να τους καθαρίσετε...εγώ η καημένη νόμιζα θα το πάρω, και θα το χω όσο έχω και το κινητό μου! εδώ είναι ολόκληρη ιεροτελεστία!!
Αυτο εινε και το δικο μου προβλημα  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Ευτηχως ετυχε και ενα καλο παιδι και βοηθα οσο μπορει αλλα εγω σαν αρχαριος θελω να ρωτω συνεχως διαφορα και τον εχω ζαλιση  :wall: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #472 στις: Φεβρουαρίου 02, 2011, 21:25 »
Lemmy, vrs5,
Ξεκινήστε από την αρχική σελίδα :
http://e-kapnisma.gr/index.php
και μετά  εδώ :
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,6.0.html%22

Τέλος, στο επόμενο, θέστε τα ερωτήματά σας:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,5.0.html
Θεωρείστε πως ΤΩΡΑ αρχίσατε να βλέπετε την σαπουνόπερα "Τόλμη και ατμιστία". Θέλετε χρόνο για να μπείτε στο ποιός είναι τι...

Αποσυνδεδεμένος craven.gr

  • *
  • 1238
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν είμαι εδώ... μάλλον κάτι μαστορεύω..
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #473 στις: Φεβρουαρίου 02, 2011, 21:46 »
διαβάζω και τα μηνύματα των παλιών εδώ ατμιστών και κουρκούτιασα από τις τόσες πληροφορίες.! υγρά φτιάχνετε μονοι σας, αλλάζετε ατμοποιητές, διαφοροι τρόποι να τους καθαρίσετε...

.................... :hmmm:..  Zούν ανάμεσά μας...
Καλώς ήρθες στην παρέα..

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #474 στις: Φεβρουαρίου 03, 2011, 00:22 »
Αυτο εινε και το δικο μου προβλημα  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Ευτηχως ετυχε και ενα καλο παιδι και βοηθα οσο μπορει αλλα εγω σαν αρχαριος θελω να ρωτω συνεχως διαφορα και τον εχω ζαλιση  :wall: :wall: :wall:

δεν με εχεις ζαλισει.αλληλοστηριξει στους απανταχου Skodaκιδες  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Thom@zko

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #475 στις: Φεβρουαρίου 03, 2011, 02:30 »
Μία παρατήρηση.. Διαπίστωσα σήμερα πως και  οι 2 ατμ Ego-T δουλεύανε άψογα.. Τελειώνει η μία μπαταρία οκ ως εδω.. Αλλάζω μπαταρία γεύση καμένου.. βάζω τον άλλον ατμ. πάλι περίεργη αίσθηση.. αφήνω την μπαταρία (την άδεια) 20 λεπτά να φορτίσει κουμπώνω και το κάψιμο εξαφανίστηκε ως δια μαγείας??  :eyesplash: υπάρχει επιστημονική εξήγηση??  γιατί θα χαζέψω.  :idiot1:

να σημειώσω πως τους άφησα στην άκρη κάποιες ημέρες και χρησιμοποιούσα 510 LR. Σήμερα είπα για να δώ μπας και... και ήταν μια χαρά μέχρι.....

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #476 στις: Φεβρουαρίου 03, 2011, 10:02 »
Μία παρατήρηση.. Διαπίστωσα σήμερα πως και  οι 2 ατμ Ego-T δουλεύανε άψογα.. Τελειώνει η μία μπαταρία οκ ως εδω.. Αλλάζω μπαταρία γεύση καμένου.. βάζω τον άλλον ατμ. πάλι περίεργη αίσθηση.. αφήνω την μπαταρία (την άδεια) 20 λεπτά να φορτίσει κουμπώνω και το κάψιμο εξαφανίστηκε ως δια μαγείας??  :eyesplash: υπάρχει επιστημονική εξήγηση??  γιατί θα χαζέψω.  :idiot1:

να σημειώσω πως τους άφησα στην άκρη κάποιες ημέρες και χρησιμοποιούσα 510 LR. Σήμερα είπα για να δώ μπας και... και ήταν μια χαρά μέχρι.....

Φυσικά και υπάρχει. Ο Ovale-T atomizer δένεται ψυχικά με την πρώτη του ...."μπαταρία"  :)) :))

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #477 στις: Φεβρουαρίου 03, 2011, 10:30 »
Εδω αλλαζω χερι και εχω διαφορες και συ , ολοκληρη μπαταρια !!!

Αποσυνδεδεμένος Thom@zko

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #478 στις: Φεβρουαρίου 03, 2011, 11:08 »
Δεν ξέρω τι συμβαίνει αλλά δεν θα τρελαθώ!  :wall:510 LR με driptip κ άγιος ο θεός! Όοοοταν ερθουν οι νέοι ovale τόοοοτε πάλι με το καλό!  :)

(Άσχετο) παίζει με 501 LR να τελειώνει η μπαταρία γρηγορότερα??

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: The EGO-T
« Απάντηση #479 στις: Φεβρουαρίου 03, 2011, 11:34 »
Δεν ξέρω τι συμβαίνει αλλά δεν θα τρελαθώ!  :wall:510 LR με driptip κ άγιος ο θεός! Όοοοταν ερθουν οι νέοι ovale τόοοοτε πάλι με το καλό!  :)

(Άσχετο) παίζει με 501 LR να τελειώνει η μπαταρία γρηγορότερα??

Νομίζω πως ναι...παίζει αυτό.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2119 343314 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 29, 2024, 15:32
από billaras
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 207120 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 542365 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31507 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50690 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 598035 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 358709 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11938 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193632 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1495 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1503 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 594710 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios