vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

81 επισκέπτες, 4 χρήστες
camber, Blackwolf, hellfire, Milarepa

Twitter

Φτηνά υγρά, από πού;

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Απ: Φτηνά υγρά, από πού;
« Απάντηση #240 στις: Δεκεμβρίου 28, 2017, 20:29 »
http://oldvape.gr



Τα Jumbo ( στην Αλίμου, σίγουρα ) έχουν τα 10μελα "Gold Virgin" και "Havana Cigar", σε 6 & 9 mg, στα €2,99. Πήρα για δοκιμή το "Havana Cigar" ( το άλλο ούτε που το ακούμπησα - δεν ατμίζω πράσινα σαπούνια, ούτε σύχναζω σε σκλαβοπάζαρα 😆 ). Μια χαρά υγράκι είναι! Αν, δε, οι γευστικές μου αναμνήσεις εξακολουθούν να λειτουργούν, είναι ίδιο με το old time classic "Cigar" της Nobacco. Δηλαδή, καμμία σχέση με cigar - αλλά ατμίζεται ευχάριστα σαν ένα ακόμη ξηρό καπνικό. Και με τιμούλα χώμα ( ούτε τα 30μελα Liqua δεν έκαναν τόσο, μια φορά κι έναν καιρό ).


Edit: Ξέχασα να αναφέρω το πόσο "καθαρό" υγρό είναι! Παίζει να είναι και το πιο λευκό βαμβάκι που έχω δει μετά από 10ml ( μόνο με το RY69 μπορώ να το συγκρίνω ).
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 28, 2017, 21:58 από 30SmokingYears »

Αποσυνδεδεμένος arci

Απ: Φτηνά υγρά, από πού;
« Απάντηση #241 στις: Δεκεμβρίου 29, 2017, 02:45 »
αρα πως εχει στις προσφορες 70ml ?
δεν εχω ξαναδει καποιον να βαζει 2 διαφορετικες συσκευασιες και να εχει και προσφορα 1+1
είναι 60μλ μηδενικής νικοτίνης με 10μλ booster. σύνολο 70μλ.Μειονέκτημα δε χωράνε στο μπουκάλι..
H καινούργια σειρά (orange, apple,blueberry) είναι 50μλ

Απ: Φτηνά υγρά, από πού;
« Απάντηση #242 στις: Δεκεμβρίου 29, 2017, 09:54 »
http://oldvape.gr

(Image removed from quote.)

Τα Jumbo ( στην Αλίμου, σίγουρα ) έχουν τα 10μελα "Gold Virgin" και "Havana Cigar", σε 6 & 9 mg, στα €2,99. Πήρα για δοκιμή το "Havana Cigar" ( το άλλο ούτε που το ακούμπησα - δεν ατμίζω πράσινα σαπούνια, ούτε σύχναζω σε σκλαβοπάζαρα ). Μια χαρά υγράκι είναι! Αν, δε, οι γευστικές μου αναμνήσεις εξακολουθούν να λειτουργούν, είναι ίδιο με το old time classic "Cigar" της Nobacco. Δηλαδή, καμμία σχέση με cigar - αλλά ατμίζεται ευχάριστα σαν ένα ακόμη ξηρό καπνικό. Και με τιμούλα χώμα ( ούτε τα 30μελα Liqua δεν έκαναν τόσο, μια φορά κι έναν καιρό ).


Edit: Ξέχασα να αναφέρω το πόσο "καθαρό" υγρό είναι! Παίζει να είναι και το πιο λευκό βαμβάκι που έχω δει μετά από 10ml ( μόνο με το RY69 μπορώ να το συγκρίνω ).
Τα είδα και γώ αλλά δεν τόλμησαν.
Την επόμενη φορά λοιπόν.

Στάλθηκε από το Lenovo A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Απ: Φτηνά υγρά, από πού;
« Απάντηση #243 στις: Δεκεμβρίου 29, 2017, 10:10 »
Ο τολμών νικά! 😁

Εντάξει, για την ποιότητά τους δεν μπορώ να έχω άποψη, αλλά τι είχαμε τι χάσαμε... Υποτίθεται πως είναι και made in United Kingdom. 🙄


Edit: Το μπουκαλάκι τους, χάλι μαύρο. Ο ορισμός του επίπονου ζουλήγματος... ( ένα ένα τα θυμάμαι - αν μου έρθει κι άλλη φλασιά, θα επανέλθω )
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 29, 2017, 12:55 από 30SmokingYears »

Αποσυνδεδεμένος mkdisgreek

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Φτηνά υγρά, από πού;
« Απάντηση #244 στις: Δεκεμβρίου 30, 2017, 15:51 »
Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά.
Πρώτη μου συμμετοχή :)
Νέος στο φόρουμ και ειλικρινά χρειάζεται ένα τέτοιο φόρουμ για όλους μας.
Ήθελα να κάνω μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει.
Βρήκα αυτό το sait και μου έκανε εντύπωση με τις πολλές προσφορές https://www.ewsale.com/product-page/1-1-130-ml-dinner-lady-collection-%CF%85%CE%B3%CF%81%CE%AC-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%80%CE%BB%CE%AE%CF%81%CF%89%CF%83%CE%B7%CF%82
Ήθελα να ρωτήσω εάν έχει αγοράσει κανείς απο εδώ,εάν οι προσφορές που έχει στα υγρά είναι έτοιμα για κατανάλωση και όχι DIY και εάν τελικά συμφέρουν οι προσφορές ή είναι παραπλάνηση και βγαίνουν τα ίδια εάν τα αγοράζεις τα υγρά μεμονωμένα.
Γενικά την άποψη σας χρειάζομαι γιατί δεν είναι καιρός για να ξοδεύουμε τα λεφτά μας πειραματίζοντας και με ρίσκο.
Νέος και στο άτμισμα επίσης είμαι και αυτήν την φορά πιστεύω θα κολλήσω με το άτμισμα γιατί έτσι όπως εξελίχτηκαν μου αρέσει πολύ!
Παλιά είχα ξεκινήσει και δεν με κάλυψε καθόλου και το παράτησα.Όταν λέω παλιά,φανταστείτε είχα πάρει 100€ απο τα πρώτα σαν στυλό και με διαρροές και και και.
Τώρα αγόρασα ένα mod ijoy capo full kit captain sub και είμαι πολύ ενθουσιασμένος! Πακέτα winston ΤΕΛΟΣ!!!!


Αποσυνδεδεμένος mode plagal

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • happy people have no stories..
Απ: Φτηνά υγρά, από πού;
« Απάντηση #245 στις: Δεκεμβρίου 30, 2017, 16:25 »
Φαινεται για site χωρις φυσικη εδρα κ χωρις δυνατοτητα επικοινωνιας. Μπορει να δεχεται paypal αλλα εμενα προσωπικα με προβληματιζει που δεν εχει κανενα στοιχειο της επιχειρησης. Εκτος κ αν εχει κ δεν το βρηκα. 
Φαντασμα φαινεται. 

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Φτηνά υγρά, από πού;
« Απάντηση #246 στις: Δεκεμβρίου 30, 2017, 17:06 »
Φάντασμα δεν είναι,έχει αγοράσει κόσμος από εκεί και έχει και αντικαταβολή σαν επιλογή για όποιον φοβάται.Το βασικό μείον είναι ότι είναι από Κύπρο και δε ξέρω αν υπάρχει πρόβλημα με τις αγορές από εκεί. Βέβαια με αντικαταβολή αν τύχει και κρατηθεί κάποια παραγγελία δε χάνει κάποιος τα λεφτά του.

Αποσυνδεδεμένος gorge

Απ: Φτηνά υγρά, από πού;
« Απάντηση #247 στις: Ιανουαρίου 09, 2018, 20:26 »
Γεια σας. Γνωριζω για την απαγορευση εισαγωγης ηλεκτρονικων τσιγαρων, αλλα με υγρα απο Ευρωπη τι παιζει αυτον τον καιρο; Ξερω αυτο το σαιτ, ο λεγομενος βουλγαρος, που ειναι αρκετα φτηνο. Πχ 7 αρωματα tpa εχουν με μεταφορικα και φορους 15.05 ευρω. Επιτρεπεται η εισαγωγη ή θεωρουνται απαγορευμενα αντικειμενα, συμφωνα με τον νεο νομο;

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Φτηνά υγρά, από πού;
« Απάντηση #248 στις: Ιανουαρίου 09, 2018, 20:38 »
Τα αρώματα δεν απαγορεύονται. Αλλά αν τα σταματήσουν και σου λένε οτι είναι υγρά, άντε να βγάλεις άκρη...

Αποσυνδεδεμένος majoragi

  • ***
  • 702
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Φτηνά υγρά, από πού;
« Απάντηση #249 στις: Ιανουαρίου 09, 2018, 20:40 »
Ξανά.
Αν απαγορεύονται τα μοντακια και οι ατμοποιητές τα υγρά να δεις που έχουν και ΕΦΚ σαν τα τσιγάρα.
Το μόνο καλό είναι ότι η Βουλγαρία ανήκει στην ΕΕ και μπορεί να μην τα πιάσουν αλλά όποιος παραγγέλνει το κάνει με δική του ευθύνη

Sent from my P9000 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...
Απ: Φτηνά υγρά, από πού;
« Απάντηση #250 στις: Ιανουαρίου 09, 2018, 20:42 »
Αυτά τα oldvape τα είχα δοκιμάσει κάποτε κι ήταν μια χαρά αλλά δεν περίμενα να τα φέρουν και τα jumbo.
θα τσεκάρω στης Νέας Ιωνίας και θα ενημερώσω.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Φτηνά υγρά, από πού;
« Απάντηση #251 στις: Ιανουαρίου 09, 2018, 22:14 »
Λίγη προσοχή στα υγρά που ατμίζουμε ρε παιδιά. Στους πνεύμονες και στο αίμα μας πάνε, δηλαδή σε όλο το σώμα μας.
Δεν λέω να αγοράζουμε υγρά των 15€ / 10μελο αλλά όπως σε όλα τα πράγματα, η αλήθεια είναι κάπου στη μέση και όχι στα άκρα.

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Απ: Φτηνά υγρά, από πού;
« Απάντηση #252 στις: Ιανουαρίου 09, 2018, 23:40 »
Η "κανονική" τιμή των 10μελων Old Vape, απ' όσο διαβάζω στο site τους, είναι €6,14. Αυτή η τιμή είναι "κάπου στη μέση";

Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...
Απ: Φτηνά υγρά, από πού;
« Απάντηση #253 στις: Ιανουαρίου 10, 2018, 00:57 »
Τα υγρα φαινονται αξιοπιστα κ με πιστοποιησεις! Πλεον με τα διαφορα shake που κυκλοφορουν ειμαστε σιγουροι γτ το τι ατμιζουμε?

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Φτηνά υγρά, από πού;
« Απάντηση #254 στις: Ιανουαρίου 10, 2018, 01:51 »
Έχω την εντύπωση ότι μπερδεύεις τις πιστοποιήσεις με τις αναλύσεις ή MSDS.

Εκτός αν ιδρύθηκε φορέας πιστοποίησης υγρών αναπλήρωσης κάπου στον πλανήτη και δεν το πήρα χαμπάρι... :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12108 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499661 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 01, 2024, 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 310 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7422 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20975 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194925 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1715 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4871 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109837 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 181175 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2118 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1490 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos