vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

297 επισκέπτες, 2 χρήστες
Tem, kostapapa8971

Twitter

Innokin iTaste SVD

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: Innokin iTaste SVD
« Απάντηση #75 στις: Ιουνίου 06, 2013, 22:22 »
Πριν λίγο ήρθε και η συνέχεια μετά από πιο λεπτομερή έρευνα που κάνανε

"Fasttech didn’t buy from us , either post that on purpose as troublemaker or no stock , our system didn’t have this customer ,  we already send letter let them stop use iTaste name etc ,  relevant department will post Fasttech as copycat ."

Απ: Innokin iTaste SVD
« Απάντηση #76 στις: Ιουνίου 06, 2013, 22:30 »
Και εδω επισημα...





Unqualified Sellers of Innokin Products
Published:2013-06-06 15:15Author:未知
We have received continuous feedback from customers that website Fast Tech is selling our products at much lower prices than that we recommended. After our checking, we have never found this website buy any products from us. We hereby inform our deer customers, in order to protect youself from fake products and enjoy product warranty, please do not buy Innokin products from unverified vendors.

(Responsible editor:Innokin Technology)[/t][/t]

Αποσυνδεδεμένος ΜΙΤΣ

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Innokin iTaste SVD
« Απάντηση #77 στις: Ιουνίου 06, 2013, 22:37 »
Δεν παει να είναι μαιμού  αν ειναι καλό ειναι τζαμπα  :))
Περιμένουμε εντυπώσεις απο τον zacharis1955 μόλις παραλάβει  :hmmm:

Απ: Innokin iTaste SVD
« Απάντηση #78 στις: Ιουνίου 06, 2013, 22:42 »
To οτι τους κραζει η innokin δεν το κανει απαραιτητα μαιμου..Ισως η fasttech το πηρε κατευθειαν απο το εργοστασιο, κατω απο την χονδρικη που το δινει η Innokin.

Απ: Innokin iTaste SVD
« Απάντηση #79 στις: Ιουνίου 06, 2013, 23:22 »
Και να προσθέσω στο παραπάνω, μπορεί να είναι τριγωνική πώληση και δεν μας νοιάζει  :yes:

Ήθελα να ήξερα όμως, Ρε συ Gewre όταν το ατμίζεις καταλαβαίνεις πως ΔΕΝ είναι από
την Fasttech ?

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: Innokin iTaste SVD
« Απάντηση #80 στις: Ιουνίου 06, 2013, 23:24 »
Ισως πουλάει μέσω άλλου reseller...

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Innokin iTaste SVD
« Απάντηση #81 στις: Ιουνίου 07, 2013, 00:23 »
τους χαλασε την εναρμονισμενη πρακτικη......
ειμαι 99% σιγουρος οτι ειναι γνησιο ....απλα το λενε για τους χαπατους ευρωπαιους και αμερικανους εμπορους....το εχουμε δει το εργο ξανα με το evic και τους πρωτους crystal ατμοποιητες.........
με αυτη την δηλωση τα εχει καλα και με τον ''αστυφυλακα'' και τον ''χωροφυλακα''.......
 

Αποσυνδεδεμένος georgegeo

  • **
  • 279
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Innokin iTaste SVD
« Απάντηση #82 στις: Ιουνίου 07, 2013, 01:24 »
Στο πεδίο Sock στο συγκεκριμένο γράφει, η Fasttech: Ships in 5 business days, ETA (δηλ. εκτιμώμενος χρόνος άφιξης): 6/13/2013 (7 days). Τα υπόλοιπα προιόντα της Innokin όπως το iTast MVP, τα έχει ετοιμοπαράδοτα.
Φαντάζομαι θα το προμηθευτεί και αυτό (SVD) από εκεί που προμηθεύεται και τα υπόλοιπα. Οπότε θα συμφωνήσω με τους παραπάνω και κυρίως με το "ύφος τους"  8) και ενδεχομένως με την ανακοίνωση της Innokin ότι δεν έχουν στα κιτάπια τους.... κανέναν πελάτη με το όνομα Fasttech (άλλωστε το όνομα ενός site είναι αυτό - υπάρχει και το κουμπακι επικοινωνία..... κτλ) .
Ερ.: Μήπως έχει παραγείλει κάποιος κάτι από εκεί και ήρθε διαφορετικό από τη φωτογραφία ή την περιγραφή;

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: Innokin iTaste SVD
« Απάντηση #83 στις: Ιουνίου 07, 2013, 01:39 »
Σε μένα όχι, ποτέ...

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: Innokin iTaste SVD
« Απάντηση #84 στις: Ιουνίου 07, 2013, 08:09 »
Και να προσθέσω στο παραπάνω, μπορεί να είναι τριγωνική πώληση και δεν μας νοιάζει  :yes:

Ήθελα να ήξερα όμως, Ρε συ Gewre όταν το ατμίζεις καταλαβαίνεις πως ΔΕΝ είναι από
την Fasttech ?

Δε σε καταλαβαίνω  :dontknow:
Αν υπάρχει, έστω και η παραμικρή περίπτωση, να γίνει μία στραβή, όταν αγοράσει κάποιος από εκεί και εγώ έχω την πληροφορία, το θεωρείς περίεργο να ενημερώσω τον κόσμο?
Είναι για να πετάμε λεφτά στις μέρες μας? 

Μέχρι και η Innokin έβγαλε οδηγία και εγώ σε πείραξα που απλά το ανέφερα?  :hmmm:
Πραγματικά δε σε καταλαβαίνω.  :dontknow:

Απ: Innokin iTaste SVD
« Απάντηση #85 στις: Ιουνίου 07, 2013, 09:37 »
Θες να πεις πως την ενημέρωση την έκανες μην τυχόν το αγοράσει κάποιος και
έχει ατύχημα με το ηλεκτρονικό τσιγάρο γιατί αυτό μάλλον καταλαβαίνω

Δε σε καταλαβαίνω  :dontknow:
Αν υπάρχει, έστω και η παραμικρή περίπτωση, να γίνει μία στραβή, όταν αγοράσει κάποιος από εκεί και εγώ έχω την πληροφορία, το θεωρείς περίεργο να ενημερώσω τον κόσμο?

Για το οικονομικό έχεις δίκιο, αλλά για αυτό φροντίζουμε όλοι μας, να μην πληρώνουμε
κάτι που το βρίσκουμε 31 € στα 70 € π.χ. έτσι δεν είναι ?

Είναι για να πετάμε λεφτά στις μέρες μας? 

Αν στη τελική το προϊόν που εμπορεύεται η fasttech είναι "μαϊμού" θα έπρεπε η ίδια η Innokin
να είχε λάβει τα μέτρα της προς την Fasttech, πράγμα που ως σήμερα δεν το χει κάνει,
παρόλο που βλέπω αρκετές πωλήσεις και κατόχους στο εξωτερικό, εκτός και δεν το ξέρει
και πρέπει να την ενημερώσεις  :)

Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Innokin iTaste SVD
« Απάντηση #86 στις: Ιουνίου 07, 2013, 10:15 »
Δηλαδη ο gewre δεν πρεπε να μας ενημερωσει;
 Μετα ο καθενας κανει τα κουμαντα του αξιολογωντας τα δεδομενα.  Κι εγω πχ πιστευω οτι το προιον ειναι το ιδιο, και απλα οι κινεζοι παιζουν παιχνιδια που τα εχουν ξαναπαιξει.... αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 07, 2013, 10:22 από DIMTH »

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Innokin iTaste SVD
« Απάντηση #87 στις: Ιουνίου 07, 2013, 11:21 »
νομιζω οτι οι περισσοτεροι που φτανουν στο σημειο να παρουν ενα τετοιο μοντ εχουν σταθμισει ολους τους παραγοντες......
η ενημερωση που εκανε ο gewre ηταν καλη , αλλα αυτο δεν σημαινει οτι η μαμα εταιρεια θελει να προσταψει τον καταναλωτη......... αντιθετα θα ελεγα...... ειναι βουτυρο στο ψωμι της αυτο που γινετε....
οσο και αν το πουλαει ο καθενας το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν χανει η ΙΝΝΟΚΙΝ....
και επειδη κυριακη κοντη γιορτη θα δειξει περι τινος μιλαμε οταν παραλαβουν εμπειροι χρηστες του φορουμ μας.......!!!!
 

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Innokin iTaste SVD
« Απάντηση #88 στις: Ιουνίου 07, 2013, 12:42 »
Θα συμφωνήσω ότι καλό είναι να παραθέτουμε την άποψη της κάθε Innokin, αλλά να μην ξεχνάμε ότι έχουμε προσωπική εκτός αυτής.

Gewre, αυτό που νομίζω, ρώτησε ο Giannis Pap, ήταν το αν εσύ συμφωνείς πως πρόκειται για διαφορετικό προϊόν, που και να το πιστεύεις και να μην είναι πάλι δεν έγινε κάτι, δεν τό'χεις στα χέρια σου.


Kingreece, έμπειρος αν είμαι δεν ξέρω πια εδώ μέσα, αλλά εγώ το παρήγγειλα (βασικά ζήτησα να μυ το παραγγείλουν γιατί απλά δεν έχω τον τρόπο) και θα προσπαθήσω να βάλω κάποιο υλικό μόλις έρθει εδώ ώστε να κρίνουν όλοι.


Εγώ το παίρνω θεωρώντας πως δεν είναι moufa® αλλά ακόμα κι αν είναι, θα είναι καλή μαϊμουδίτσα και θα την ταΐζω και θα την ποτίζω..

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: Innokin iTaste SVD
« Απάντηση #89 στις: Ιουνίου 07, 2013, 14:08 »
Παιδιά ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να είναι imitation και να συνεχίζει να υπάρχει ακόμα μετά απ' αυτές τις ανακοινώσεις σαν Innokin στο fasttech...

To ίδιο δεν είχε γίνει πριν λίγο καιρό με τους ακριβούς authorised resellers και τους φτηνιάρηδες unauthorised & copycat sellers του Joyetech eVic?
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 07, 2013, 16:55 από zacharis1955 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8833 1119996 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:14
από Sergios
Lost Vape Thelema Elite Art 40 [AIO (Όλα σε ένα)] 0 275 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 19:30
από zamploutos
Lost Vape Ursa Epoch & Lost Vape Ursa Cap [AIO (Όλα σε ένα)] 0 147 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 18:34
από zamploutos
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2113 325457 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 21, 2024, 15:56
από xristos99
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 38 8298 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 20, 2024, 17:06
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1816 296729 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 18, 2024, 21:50
από antiklitos140
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 826806 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 510449 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9440 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 156355 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 570825 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 245569 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios