vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

66 επισκέπτες, 6 χρήστες
Giannis.B, th3ofilos, antiklitos140, ramon, camber, lagoudakis

Twitter

Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος terymix

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #1065 στις: Ιανουαρίου 20, 2015, 13:34 »
Καλημέρα σε όλους :)
Μόλις παρέλαβα το Ipv mini σε μαύρο. Στιβαρή και βαριά κατασκευή αλλά σαφώς πιο μεγάλο
από το istick της eleaf. Η οθόνη δεν είναι τόσο καθαρή όσο στο istick
αλλά το ρεύμα είναι πιο ομαλό χωρίς την ένταση του istick.
Μια ερώτηση παρακαλώ. Γιατί δείχνει την αντίσταση πιο μεγάλη απ΄ ότι είναι?
Η αντίσταση είναι 1,5 ohms και μου τη δείχνει 2,1.
Μήπως ξέρει κανείς?
Ο Kayfun που έχω πάνω είναι βιδωμένος σωστά.
Ευχαριστώ :)
Φιλε polygrafos καθαρισε τους πολους και του ατμοποιτη και του ipv .... βιδωσε -ξεβιδωσω μηπως δεν παταει καλα ο ατμοποιητης... αμα μπορεις και εχεις αλλους ατμοποιητες , δοκιμασε τους και αυτους αλλα πρωτα απ ολα να καθαρισεις τον κονεκτορα του μοντακΐου και τους πολους των ατμοποιητων !!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #1066 στις: Ιανουαρίου 20, 2015, 14:01 »
Καλημέρα σε όλους :)
Μόλις παρέλαβα το Ipv mini σε μαύρο. Στιβαρή και βαριά κατασκευή αλλά σαφώς πιο μεγάλο
από το istick της eleaf. Η οθόνη δεν είναι τόσο καθαρή όσο στο istick
αλλά το ρεύμα είναι πιο ομαλό χωρίς την ένταση του istick.
Μια ερώτηση παρακαλώ. Γιατί δείχνει την αντίσταση πιο μεγάλη απ΄ ότι είναι?
Η αντίσταση είναι 1,5 ohms και μου τη δείχνει 2,1.
Μήπως ξέρει κανείς?
Ο Kayfun που έχω πάνω είναι βιδωμένος σωστά.
Ευχαριστώ :)
αυτο το κανει και σε μενα αλλα οχι με τοσο μεγαλη αποκλιση , πχ σε μια αντισταση 1,5 τη διαβαζει 1.4 ή1.6 .


στην αρχη ειχα και εγω τετοια αποκλιση 1-2 φορες αλλα μονο στο καυφουν ... δε ξερω αν ειναι ετσι η αν εχουμε προβλημα εμεις , αλλα σε μαιλ που εστηλα στο καταστημα που το πηρα η απαντηση τους ειναι ιδια με το αν δεν εστελνα καθολου.. δλδ ουτε που ενδιαφερθηκανε  να στειλουν κατι ....


να πω επισης οτι δεν φταινε τα καταστηματα για κατι ( εαν συμβαινει) , γιατι το μοντ ερχεται εντελως σφραγισμενο με ζελατινη ντυμενο το κουτι .. δεν μπορει να εχει ανοιχθη δλδ το πακετο πριν το παρει στα χερια του ο ιδιοκτητης ( μπορει αλλα λεμε τωρα)

Αποσυνδεδεμένος polygrafos

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • Στέλιος Νιάπος
    • Προσκλητήρια Γάμου Βάπτισης
Απ: Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #1067 στις: Ιανουαρίου 20, 2015, 15:14 »
Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας!!!
Άλλαξα ατμοποιητή και μετράει κανονικά. Ίσως κάτι να τρέχει με την αντίσταση.
Θα αλλάξω συρματάκι και θα δοκιμάσω ξανά! :)

Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3446
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
Απ: Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #1068 στις: Ιανουαρίου 20, 2015, 15:21 »
polygrafos καμια φορα μπορει να δεις να μετρα με αποκλιση αντι για 1,5 να δειχνει 1,6 γιατι οι κεφαλες εχουν μικρο σφαλμα,μην ανησυχησεις

Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
Απ: Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #1069 στις: Ιανουαρίου 20, 2015, 21:45 »
                The eye by Taifun
 
Αναφορές εν είδει σπόντας είχαν γίνει, δε λέω.
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,21583.msg734477.html#msg734477
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,8874.msg746705.html#msg746705
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,22856.msg757938.html#msg757938
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,24501.msg803919.html#msg803919
Αλλά κανένας παρουσίαση. Πάρτε μία από μένα να μάθετε να τεμπελιάζετε. 



Ανοξείδωτο ατσάλι, κατασκευή στη Γερμανία, 23mm διάμετρος, 18,7mm εσωτερική διάμετρος, 122mm μήκος με 18650 tube, υψηλής ποιότητας DC τάση στην έξοδο, 510 όχι ρυθμιζόμενος κονέκτορας και χωρίς eGo δυνατότητα, προστασία από τοποθέτηση μπαταρίας εν μέσω ρέιβ πάρτυ,   διατίθεται ταμπερωμένο δαχτυλίδι από 23 σε 22mm, tube για 18350, 18500 και τηλεσκοπικό (18300-18650).
VV Έξοδος 2,5-8V, ρυθμιζόμενη σε βήματα 0,1V.
Η μέγιστη τάση δεν μπορεί να είναι μεγαλύτερη απ' την διπλάσια της μπαταρίας.
Πουχού αν η μπαταρία είναι στα 3V, η μέγιστη έξοδος είναι 6V.
VW 5-24W, σε βήματα 0,5W.
1,5-5A, με βηματισμό 0,1A.
Εργάζεται με αντιστάσεις 0,7-6Ω.
Οι κατασκευασμένες μετά τις 4/11/2014 συσκευές, έχουν δυνατότητα έντασης εξόδου 7A και υποστηρίζουν αντιστάσεις από 0,5Ω,
χωρίς όμως να μπορέσω να βρω επιβεβαίωση από το site της Taifun.
Στο face το book είναι όλα σε κλειστές ομάδες και εγώ γνωστός για την διακριτικότητά μου.
Οθόνη LED 3ων ψηφίων 7 τμημάτων (3-digit 7-segment τον Μακρυγιάννη μου).
Το πρώτο κόκκινο, ένδειξη λειτουργίας, τα 2 πράσινα, τιμές.
Επιλογή για ενεργή ή ανενεργή κατά την διάρκεια λειτουργίας ή ενεργοποίηση μόνο αν η μπαταρία εκφορτιστεί ή αν η επιλογή μας υπερβαίνει τους περιορισμούς της συσκευής.
Hot start. Αν θέμε μπορεί στο ξεκίνημα της τζούρας να ανεβάσει την ισχύ για 0,5 ή 0,8 δευτερόλεπτα κατά 50%.
Στην διάρκεια της hot start μπορεί να ανεβάσει την ένταση έως 7,8Α αλλά δεν μπορεί να υπερβεί τους περιορισμούς σε τάση και ισχύ.
Αν φεργραφείν ατμίζουμε στα 24W, μετά ή άνευ hot start δεν θα υπάρχει διαφοροποίηση στη λειτουργία.
Cut-off με ρυθμιζόμενο κατώφλι 2,8-3,5V.
Προειδοποίηση εκφόρτισης μπαταρίας με ρύθμιση 2,9-3,6V.
Ένδειξη τάσης της μπαταρίας μετά και άνευ φορτίου.
Και όλα αυτά με 1 κομβίον. Προσωπικά προτιμώ 3 κουμπιά και ένα τζόιστικ.
Αυτόματος υπολογισμός για ίδια ισχύ εξόδου, όταν αλλάζουμε mode VV VW VΑ
Efficiency 86-95%.
Κατανάλωση εν ηρεμία 0,5mA.
Η προστασία ανάποδης μπαταρίας, είναι μηχανική. Αν μπει ανάποδα δεν κάνει επαφή.
Τόσο εξτρεμιστικά απλό, πλην όμως το αυτό αποτέλεσμα θα έχουμε αν δεν έχει βυζί, ρόγα, μπouτσouτσoύνι. Η μπαταρία.
Η τάπα της μπαταρίας δεν έχει ελατήριο, για μικρότερες απώλειες.
Ο σωλήνας βιδώνει και από τις δύο μεριές, έχοντας διαφορετικό μήκος σπειρώματος σε κάθε άκρη.
Τοιουτοτρόπως βολεύουμε τις πιθανές διαφορές στο μήκος κάθε μπαταρίας.
Το τριμμάρισμα γίνεται με το εσωτερικό σπείρωμα της τάπας... Τέλος πάντων όλοι έμειναν υπερευχαριστημένοι.
 


Manual: http://www.smokerstore.de/WebRoot/Store11/Shops/61925514/MediaGallery/Taifun_Manual.pdf
http://taifun-check.com/index.php?page=the-eye
http://www.smokerstore.de/epages/61925514.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/61925514/Products/33500
http://www.digitalsteam.de/HERSTELLER/SmokerStore/Taifun-the-Eye/Taifun-the-Eye-Akkutraeger-Facelift::1134.html?XTCsid=mv5innkts64k0es0k065i9eim3
http://pipeline-store.fr/mods-electronique/467-eye-of-the-taifun.html
http://www.vaportools.de/epages/63026578.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/63026578/Products/taifun-the-eye
http://www.whitefog.co.uk/en/taifun-the-eye/554-taifun-the-eye-mod.html
http://www.espacevap.com/le-coin-des-experts/les-mods-electroniques/the-eye-of-the-taifun.html
http://www.meisterfids-paff.de/Taifun-The-Eye
 
Ρώτησα τον Busardo αν μπορώ να κάνω χρήση των διαγραμμάτων του.
Μου είπε λόγια σκληρά και ικανά να ενεργοποιήσουν το τμήμα ηθών.
Όπως καταλαβαίνεται με γνωρίζει καλά.
Όταν όμως του είπα ότι θα χρησιμοποιηθούν στο e-kapnisma και μόνο, μου είπε ότι θα είναι τιμή του και να σας στείλω την αγάπη του και τα φιλιά του. Οι γυναίκες του φόρουμ με ΠΜ παρακαλώ.
Ακολουθούν διαγράμματα, αυστηρώς για τσαρτολάγνους.
 

Αν δεν βοηθούν τα γυαλιά, κάνε κλικ πάνω στο διάγραμμα.
 

Όπου τα μπλε δεν συμπίπτουν με το πράσινο, είναι λόγω υπέρβασης ή υπόβασης των προδιαγραφών εξόδου.

Ο WhiteFog ξέρει ένα τύπο που ξέρει ένα τύπο... ο οποίος μέτρησε με Tektronix TPS2012 και ανάρτησε στο ukvapers









Μέτρησε και ο Dampfmacher με ότι διέθετε.




Επίλογος: Η ακρίβεια είναι σκανδαλώδης, οι ρυθμίσεις ρηξικέλευθες, ψιθυρίζεται η ποιότητα εφάμιλλη Ρ3 και η διαθεσιμότητα μια άλλη ιστορία.

[youtube]3sLnE7sZw2E[/youtube]
Από 0:25-4:50 κάνει απεγνωσμένη έκκληση στον Cruiser79 για ταχύρυθμα.

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #1070 στις: Ιανουαρίου 20, 2015, 21:48 »
πολυ καλη παρουσιαση μικρε τσιπ :)

Αποσυνδεδεμένος dimitrisante

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #1071 στις: Ιανουαρίου 20, 2015, 21:51 »
Μπράβο καουραγια υποκλίνομαι. .

All the best !


Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #1072 στις: Ιανουαρίου 20, 2015, 22:10 »
Άψογος ως είθισται! Εύγε Τσιπ!

Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #1073 στις: Ιανουαρίου 20, 2015, 22:51 »
Απο τους κανονισμους του φορουμ:

" Μπορεί ο Μήτσος να είπε κάτι καλό και να συμφωνούμε μαζί του. Ή κάτι αστείο που μας έκανε να γελάσουμε. Πολλοί βάζουν λοιπόν από κάτω  :thumpup: :thumpup: :thumpup: για να το δείξουν.
 
Αν συμμετείχαμε στη συζήτηση στα τελευταία μηνύματα, μπορεί αυτό να θεωρηθεί αποδεκτό, αν βέβαια υπάρχει μαζί και κάποιο γραπτό σχόλιο. Αν όμως ο καθένας που συμφωνεί με τα λεγόμενα του Μήτσου θελήσει να εκφραστεί με αυτόν τον τρόπο, ζήτω που καήκαμε. Θα πρέπει να φυλλομετράμε μερικές σελίδες με  :thumpup: και "+1000" μέχρι να φτάσουμε στο επόμενο σημαντικό μήνυμα.
Αν συμφωνείτε λοιπόν με τα γραφόμενά του, κάντε τον κόπο να γράψετε και γιατί αλλιώς μην το κάνετε καθόλου ή (ακόμα καλύτερα) πατήστε απλά το κουμπάκι Bravo δεξιά από τον τίτλο που μηνύματος που συμφωνείτε μαζί του ή σας άρεσε ή ήταν χρήσιμο για εσάς. Έτσι και το θέμα δε γεμίζετε με επιδοκιμασίες και η επισκόπηση για την αποδοχή ενός μηνύματος γίνεται με μια απλή ματιά στον αριθμό των Bravo από τον αναγνώστη.  ;)

Τέτοια μηνύματα λοιπόν επαναλαμβανόμενα χωρίς ουσιαστικό περιεχόμενο θα σβήνονται αμέσως μόλις εντοπιστούν, ιδίως μάλιστα όταν  προέρχονται από άτομα που δεν συμμετείχαν καν στη συζήτηση κοντά στο τελευταίο μήνυμα που κινητοποίησε τον σχολιασμό."


 :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: +1000 +1000 +1000

Αγαπητε Microchip γνωριζω οτι το μηνυμα μου ειναι πιθανον να διαγραφει επειδη στερειται ουσιαστικου περιεχομενου (οχι κατ' εμε), απελαυσε ομως τα συγχαρητηρια μου οσο αυτο υπαρχει στον αερα.

EDIT (τελευταιας στιγμης και εντελως αυθορμητο): Καλα, το μαλλι σου ειναι υπεροχο  :respect: , μα με τι λουζεσαι αδερφακι μου; (το' σωσα νομιζω )
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 20, 2015, 23:12 από caros »

Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
Απ: Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #1074 στις: Ιανουαρίου 20, 2015, 23:01 »
Επί της διαδικασίας.
Όλοι αιτιολόγησαν το σχόλιό τους.
Σε άλλον άρεσε η παρουσίασή μου, σε άλλον το υπέροχο μαλλί μου, καναδυό τους δωροδοκώ κ.ο.κ.

Επί της ουσίας.
Πάνω από το πτώμα μου caros.

Αποσυνδεδεμένος Atrum

  • ****
  • 1062
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #1075 στις: Ιανουαρίου 21, 2015, 20:31 »
Σε αυτή την τιμή σε σωλήνα προτιμώ το πρόβατο προσωπικά.


Έχει οθόνη, πιο έξυπνο κοννέκτορα και δεν παράγεται στη Γερμανία.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #1076 στις: Ιανουαρίου 21, 2015, 21:58 »
Αυτό το 24w θα χαλάσει πολλούς, μια και για τους περισσότερους ατμοποιητές, μέχρι 20 είναι καλά, αλλά για τους φαν των subohm χρειάζονται τα 30 (τουλάχιστον)
Κι αυτό το 0.7 των πρώτων μοντέλων επίσης λίγο ανέφελο. Κάντο 1, αλλιώς μισό το ομ!!!!
Πανέμορφος ως σωλήνας, οι σωληνοφαν θα το αγαπήσουν, οι κουτάκηδες θα χαζέψουμε στη βιτρίνα, αλλά θα προσπεράσουμε αδιάφοροι από το ταμείο.


Το πιο δυνατό του σημείο θα έλεγα ότι είναι η παρουσίασή του από τον μικρό Τσιπ!!!!
Εύγε για άλλη μια φορά, μικρέ Τσιπ... περιμένουμε με αγωνία την επόμενη παρουσίασή σου!
(οι κανονισμοί είναι σεβαστοί, αλλά σε τέτοιες εξαιρετικές παρουσιάσεις αφήνουμε το λάστιχον να τεντώσει λίγο. Οχι τίποτε άλλο, αλλά πού να περνάς πάνω από μικροτσίπειον πτώμα για να σβήσεις ποστ!  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος ChRiS82

  • ***
  • 817
  • Φύλο: Άντρας
  • Που είναι το VaporShark μου;
    • Personal Website
Απ: Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #1077 στις: Ιανουαρίου 22, 2015, 02:27 »
Αγαπητή συν-ατμίστρια Βούλα,να σου υπενθυμίσω/ενημερώσω πως Watt απο Watt έχουν μεγάααααλη διαφορά.
Προσωπικά όχι τα 24,άλλα τα 20watt τα θεωρώ να υπερκαλύπτουν τους π[ρισσότερους εκεί έξω.Δεν αιτιολογώ την συγκεκριμένη
συσκευή σαφώς,αλλά να σου πώ ένα παράδειγμα.Όταν άτμιζα τον καυφουν μου στα 7watt στο iStick (ξέρω δίνει περισσότερο) και δοκίμασα να τον
βάλω πάνω στο IPV των 100 Watt,είχα την ίδια ατμιστική εμπειρία περίπου στα 15-20 Watt.


Μιας που ανέφερα την σύγκριση,να σου πω πως τα 8Watt με ίδιο ατμοποιητή στο iStick είναι τα 12Watt στο VAMO που
έχω,με βάση την ατμιστική εμπειρία.


Βέβαια ΔΕΝ κρίνω τα λεγόμενα σου,παρα συμφωνώ θα έλεγα.Οι fun του subΩμ αποκλείονται απο την συγκεκριμένη
συσκευή λόγω του "0,7Ω" και σαφώς δεν θα τους χαλάσει το 24Watt  ;)

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #1078 στις: Ιανουαρίου 22, 2015, 03:40 »
Οι φαν του subohm θα δουν τους ατμοποιητες τους να δουλευουν με τη νεα βερσιον του μοντ τ που διαβαζει μισο ομ.
Αλλα τα 24 βατ δεν τους φτανουν. Διοτι οι περισσοτεροι sub θελουν γυρω στα τριαντα. Καποιοι κ λιγο παραπανω. Αν εισαι φαν του ειδους η σκεφτεσαι στο μελλον να χρησιμοποιεις sub εστω κ περιστασιακα, προφανως θα ψαξεις κατι που να παιζει καλα ολους τους ατμο της κατηγοριας sub.
Ο λογος που σημειωσα αυτη την παραμετρο εχει να κανει με την τιμη του μοντ. Ενα στικακι 20 ειναι φτηνο,  αν καποιος θελει να ατμιζει και sub ας παρει κι ενα δευτερο μοντ που να παιζει στα 30. Αυτο εδω ειναι στην κατηγορια τιμης που ξυνιζεσαι οταν σου λενε,  ναι αλλα δεν κανει αυτο η το αλλο.
Οχι οτι δεν υπαρχουν ατμιστες που εχουν αλλο ακριβο μοντ για τον μεν κι αλλο για τον δε ατμοποιητη. Ουτε οτι πολλοι δεν θελουν να ανεβουν πανω απο 15 βατ. Αγοραστικο κοινο υπαρχει για καθετι. Εδω απλα επισημαινουμε τι κανει καλα και τι οχι.

Αποσυνδεδεμένος ferongr

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήτω τα boxmods
Απ: Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες
« Απάντηση #1079 στις: Ιανουαρίου 30, 2015, 04:42 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Hashtag Shake and Vape 0 97 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:17
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4689 500234 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 03, 2024, 20:04
από anetost
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12368 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 02, 2024, 15:38
από Sergios
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 486 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7593 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 21246 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 195446 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1951 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 5098 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1110534 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 181691 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2358 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki